Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tarım kredi kooperatifi indirimli ürünler

  1 ziyaretçi

  tarım kredi kooperatifi indirimli ürünler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Tarım Kredi Kooperatifi Katalog

  Tarım Kredi Kooperatif Market yeni indirimli ürünler listesini yayınladı (29-31 Ekim güncel indirimli ürünler kataloğu)

  Tarım Kredi Kooperatif Market yeni indirimli ürünler listesini yayınladı (29-31 Ekim güncel indirimli ürünler kataloğu)

  29-31 EKİM İNDİRİMLİ ÜRÜNLER LİSTESİ

  Tarım Kredi Kooperatif Marketleri'nde Ekim ayı güncel indirimli ürünler listesi yenilenmeye devam ediyor. 29-31 Ekim tarihleri arasında temel ihtiyaç ürünlerinde birçok yeni indirimler yer alıyor.

  İşte güncel indirimli ürünler listesi;

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  TARIM KREDİ MARKET İNDİRİM ÜRÜNLERİ: Tarım Kredi Kooperatif Marketinden hangi ürünler indirimde? - Yeni Şafak

  Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde bu hafta hangi ürünler indirimde? Tarım kredi market katalog yeni fiyat listesi - Yeni Şafak

  Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde fiyat indirimi - Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri

  Kaliteli ve doğal ürünleri uzman market konseptiyle tüketiciyle buluşturan Kooperatif Market, tüketici beklentisine uygun fiyat politikasıyla hizmet veriyor. Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik AŞ Genel Müdürü Bayramali Yıldırım, döviz kurundaki düşüşün ardından girdi fiyatlarında indirim olmasını beklemeden fiyatları aşağı çektiklerini belirterek, "Dün yaptığımız çalışmayla beraber yüzde 30'a varan indirimlerimizi fiyatlarımıza yansıttık" dedi.

  Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinden Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Tarım Kredi Kooperatif Market, üreticiyle tüketici arasında köprü olmaya devam ediyor. TK Market Genel Müdürü Bayramali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Kur Korumalı TL Mevduat" sistemini açıklamasının ardından döviz kurlarında yaşanan gerilemenin marketlerdeki ürün fiyatlarına etkisini değerlendirdi.

  Son 3 ayda döviz kurlarında spekülatif bir artış yaşandığına dikkati çeken Yıldırım, "Bu aslında Türkiye gerçeklerinde olmayan bir yükselişti. Buna bağlı olarak girdi fiyatları çok arttığı için gıda ürünlerinde de fiyatlar arttı." diye konuştu.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması sonrası döviz kurlarında devam eden geri çekilmeye işaret eden Yıldırım, "Girdi maliyetlerinde de bir indirim olması normaldir. Biz Tarım Kredi Kooperatif Market olarak vatandaşlarımızın yanında yer almak için girdi fiyatlarında indirim olmasını beklemeden indirimleri fiyatlarımıza yansıtmaya başladık. Dün yaptığımız çalışmayla beraber yüzde 30'a varan indirimlerimizi fiyatlarımıza yansıttık." ifadelerini kullandı.

  “Regülasyon görevinde öncülük yaptık”

  Yıldırım, piyasayı regüle etme görevleri olduğunu belirterek, "Fiyatlar yukarı doğru çıkarken fiyatlarımızı aşağıda tutarak regülasyon görevinde öncülük yaptık, şu anda fiyatlarımızı aşağı alırken ilk hareketi yaparak da piyasada öncülük yaptık." dedi.

  Üretici firmaların da girdi maliyetleri düştüğü için bunu fiyatlara yansıtması gerektiğini vurgulayan Yıldırım, konunun sosyal sorumluluk boyutunun da bulunduğunun altını çizdi.

  Yıldırım, bakliyat grubu, yağ, deterjan ve kozmetik grubu gibi birçok üründe indirim yaptıklarını dile getirerek şunları kaydetti:

  "Un fiyatlarımızı yüzde 27 aşağı çektik, ayçiçeği yağında yüzde 11 civarında indirim oldu, tuvalet kağıtlarında yüzde 30'a yakın indirim yaptık. Temel ihtiyaçlarda indirimlerimizi hızlıca yaptık. Bu çalışmamız devam edecek. Biz devam ettikçe inanıyorum ki perakende sektöründe bizi takip edenler de indirim yapmak zorunda kalacak."

  Mart 2022'de 1.000 mağazaya ulaşacak

  Tarım Kredi olarak çiftçilerden ürün almaya devam ettiklerini söyleyen Yıldırım, piyasayı regüle etmek için patates ve soğan gibi ürünleri depoladıklarını belirtti.

  Yıldırım, Kooperatif Marketlerin sayısını artmayı sürdürdüklerini, yılsonuna kadar 700, Mart 2022'de de 1.000 mağazaya ulaşacaklarını kaydetti.

  Yazı kaynağı : www.tarimkredi.org.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap