Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları

  1 ziyaretçi

  tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | Allianz

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | Allianz

  ANLAŞMALI KURUMLAR

  Türkiye genelinde 600’ün üzerinde anlaşmalı kurum ağına sahip olan Allianz sayesinde en seçkin hastanelerde tedavi olabilir, sağlık sigortanızın karşılamadığı masrafları kolayca finanse edebilirsiniz. Üstelik limitiniz bittiğinde veya kapsam dışı bir sağlık hizmeti almak istediğinizde, Allianz'ın indirimli fiyatlarından da faydalanabilirsiniz.

  ÖMÜR BOYU YENİLEME

  Üç yıllık kesintisiz sigortalı olmanız durumunda, hasar prim oranı ve yaşa bakılmaksızın ömür boyu yenileme garantisi kazanabilirsiniz.

  AVANTAJLI HİZMETLER

  Özel anlaşmalı kurumlarımızdaki Check-up panelimizden katılım payı olmaksızın yararlanabilirsiniz. Diş Bakım Paketi ile diş hekimi muayenesi, diş taşı temizliği ve tek diş röntgen filmi giderlerinizi yılda bir kez ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Diyetisyen ve Psikolojik Danışmanlık hizmetlerinde ise ilk randevunuz %100 oranında karşılanırken sonraki randevularınız için indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

  *0850 399 99 99 numaralı Allianz Müşteri Hizmetlerinden randevu alınması gerekmektedir.

  Yazı kaynağı : www.allianz.com.tr

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları - TamamlayiciSaglik.com

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları - TamamlayiciSaglik.com

  Tamamlayıcı sağlık sigortası satın aldığınız andan itibaren, ayakta tedavileriniz için kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak yatarak tedaviler için beklemeniz gereken 3 aylık bir süre vardır. Bu süre dolmadan yatarak tedavileriniz ile ilgili masrafları sigorta şirketi karşılamaz.

  Doktor muayenesi için hastaneye gitmeden önce mutlaka sigorta şirketinin anlaşmalı hastaneler listesini inceleyin. Eğer gitmek istediğiniz hastanenin sigorta şirketiniz ile anlaşması varsa yapmanız gereken tek şey hastaneye gittiğinizde banko görevlisi ile TC kimlik bilgilerinizi paylaşmak olacaktır.

  Hastaneye gittiğinizde tek ödeyeceğiniz ücret, devlete ödemekle yükümlü olduğunuz 15 TL’lik katkı payıdır. Katkı payı ödemesi dışında sizden hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

  Yazı kaynağı : www.tamamlayicisaglik.com

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

  Kapsamı ve Teminatları

  Fiyat Teklifleri ve Karşılaştırma

  3 Dakikada Hızlı ve Kolay Poliçe

  Sigorta teklifleri iştirakimiz Koalay.com aracılığıyla sunulmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.hesapkurdu.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap