Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  taçsız prenses oyuncuları yağmurun annesi

  1 ziyaretçi

  taçsız prenses oyuncuları yağmurun annesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Taçsız Prenses Yağmur'un Annesi Bakın Kim Çıktı! | Dizi Film Gazetesi

  Taçsız Prenses Oyuncuları Gerçek Adları Karakterleri (Fox Tv)

  Taçsız Prenses Oyuncuları Gerçek Adları Karakterleri (Fox Tv)

  Taçsız Prenses oyuncuları bakın kimler! Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Taçsız Prenses kadrosunda yer alan o isimler bakın kimler! İşte Taçsız Prenses oyuncuları ve karakterleri!

  Taçsız Prenses Konusu

  Taçsız Prenses Oyuncuları İsimleri Karakterleri

  İsmail Hacıoğluismail hacioglu resmi

  Sümeyye Aydoğansumeyye aydogan resmi

  Tolga Tekintolga tekin resmi

  Elif Kurtaranelif kurtaran resmi

  Seda Akmanseda akman resmi

  Mustafa Kırantepemustafa kirantepe resmi

  Feride Çetinferide cetin resmi

  Merve Bulutmerve bulut resmi

  Merve Şenmerve sen resmi

  Taçsız Prenses KÜNYE

  Yapım: MF Yapım

  Yönetmen: Volkan Keskin

  Senaryo: Pınar Bulut, Onur Koralp

  Yazı kaynağı : dizifilmgazetesi.com

  Taçsız Prenses Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

  Fox TV ekranlarında yayımlanacak olan Taçsız Prenses Oyuncuları açıklandı. İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, Merve Şen, Feride Çetin ve Elif Kurtaran Taçsız Prenses oyuncu kadrosunda başrol olarak yer alacak. Taçsız Prenses dizisinin yönetmen koltuğunda Volkan Keskin yer alırken Taçsız Prenses dizisinin yapımcılığını ise MF Yapım üstlenecek.

  Taçsız Prenses  dizisinin senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in yazacak.

  Taçsız Prenses Oyuncuları

  İsmail Hocıoğlu (Evgin Öğretmen)

  Taçsız Prenses Oyuncularından İsmail Hacıoğlu 30 Kasım 1995 İstanbul doğumludur ve 27 yaşındadır. 186 cm boyundaki İsmail Hacıoğlu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazanmış ancak 1. sınıfta bırakmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan İsmail Hacıoğlu son olarak Ayla, Mahkum, Zümrüdüanka adlı yapımlarda rol aldı. İsmail Hacıoğlu şu anda Aslıhan Gürbüz ile sevgilidir.

  Evgin öğretmen Masal’ın sınıf öğretmeni. Yeni eğitim öğretim tekniklerini sınıfında uygulamaya çalışan Evgin öğretmen eşitlik ve adalete önem verir. Zenginlerden pek hoşlanmaz. Geldiği okuldan da yaşadığı bir şiddet olayı yüzünden ayrılmıştır. Masal’ı çok seven ve yaşadığı zor durumu fark eden Evgin öğretmen Masal’ın manevi babası olmaya hazırdır.

  Sümeyye Aydoğan (Yağmur)

  Son olarak Duy Beni dizisinde canlandırdığı Melisa karakteri ile büyük bir üne kavuşan Sümeyye Aydoğan Taçsız Prenses oyuncu kadrosunda kadın başrol olarak yer alacak. 1997 de İstanbul da dünyaya gelen başarılı oyuncu Sümeyye Aydoğan 1.68 m boyundadır. ilk ekran deneyimini Kahraman Babam dizisinde yaşayan Sümeyye Aydoğan Magarsus  ve Kırmızı Kamyon dizileri ile oyunculuk kariyerini devam ettirdi.

  Yağmur zengin bir ailenin prensesler gibi büyütülen kızıdır. Yağmur prensesler gibi bir hayata sahip olsa da aslında çok mutsuzdur. Yağmur piyanist olmak istese de annesi Yağmur’un her şeyine karışır. Yağmur narkolepsi hastasıdır. Narkolepsi bir uyku bozukluğudur. narkolepsi hastaları olur olmadık zamanlarda uyku nöbetleri geçirirler ve beklenmedik yerlerde uyuya kalabilirler. Çok güzel piyano çalsa da Yağmur sahnede uyuya kalmaktadır. Yağmur artık annesinin sistematik baskısından bıkmış özgür olmak istemektedir. 

  Sümeyye Aydoğan taçsız prenses oyuncusu oldu dizi de kadın başrol oyuncusu olacak

  Tolga Tekin (Fuat)

  19 Mart 1973 Ankara doğumlu olan Tolga Tekin Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Adana, Ankara Devlet Tiyatrolarında uzun yıllar görev alan oyuncu 2008 yılında yayımlanan Bizim Evin Halleri adlı yapımla ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Başarılı oyuncu daha önce Kuruluş Osman, Akıncı, Vatanım Sensin gibi popüler yapımlarda görev aldı.

  Fuat Masal’ın üvey babasıdır. Şirin ile evlilik yapsa da Şirin ile hiç bir sevgi bağı yoktur. Alkol alır alkol aldığı zamanlarda daha da çekilmez hale gelir. Zeki bir adam olan Fuat Masal’a da eve para getirdiği için katlanır. Fuat aslında eskiden bu kadar kötü kalpli bir adam değildi. Mahallede ona Fırtına Fuat derlerdi ama şimdi de herkes onu Fırıldak Fuat olarak biliyor. Fuat zevklerine düşkün bir adamdır.Tolga Tekin Taçsız Prenses Oyuncuları arasında yer alacak.

  Feride Çetin (Şirin)

  5 Kasım 1980 doğumlu olan Feride Çetin İstanbulludur. Aslen Bulgaristan göçmeni olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünden mezun olmuştur. 163cm boyundaki güzel oyuncu Duy Beni, Hercai Sesinde Aşk Var, Kalbim Yaralı gibi yapımlarda rol alan oyuncu son olarak Taçsız Prenses oyuncuları arasında yer alacak.

  Taçsız Prenses dizisinde Şirin Masal’ın annesidir. Şirin yaklaşık 1 yıldır hastane de kalmaktadır. Kalp hastasıdır. Eski Fuat’a aşık olmuş onunla evlenmiştir ama Fuat’ın kızına yaptıklarından habersizdir. Masal Şirin’e Fuat’ın kendisi ile çok iyi ilgilendiğini söyler ve asla annesini üzmek istemez. 

  Feride Çetin Taçsız Prenses dizisinde yer alacak.

  Elif Kurtaran (Masal)

  Taçsız Prenses çocuk oyuncusu olarak diziye katılan Elif Kurtaran Vav Stars menajerlik ofisi ile çalışmaktadır. 2020 yılında yer aldığı Türkiye Sigorta reklam filmi ile kendini gösteren Elif Kurtaran Annemizi Saklarken, Kuş Uçuşu, Sol Yanım, Zemheri gibi yapımlarda rol aldı.

  Elif Kurtaran Taçsız Prenses dizisinde Masal karakteri ile yer alacak.  Masal 8 yaşına kadar annesi Şirin ile güzel bir hayat geçirmiştir, Hiç bir zaman zengin bir hayatı olmasa da Masal son 1 yıldır adeta kendi kendini idare etmektedir. Annesi kalp hastasıdır ve ameliyat olması gerekmektedir; ancak bu kadar paraları yoktur. Masal bir yandan annesinin ilaç ve ameliyat parası için çalışırken bir yandan da üvey babası Fuat’ı beslemektedir. Masal çalışıyor desek de Masal’ın yaptığı iş hırsızlıktır. Masal yaşamak için yaşatmak için çalmak zorundadır. Bunu bazen zekasını bazen tatlılığını bazen de ağlamasını kullanarak yapar. Masal derslerinde çok başarılı ve zeki bir çocuktur. Evgin Öğretmen Masal’ı tanır ve ona destek olur. 

  Elif kurtaran Taçsız Prenses dizisinde rol alacak.

  Merve Bulut (Neşe)

  Daha önce Gülin karakteri ile Mucize Doktor dizisinde izlediğimiz ve çok sevdiğimiz Merve Bulut son dönemde Yıldızlar Şahidim, Meral ve Kara Yazı dizilerinde yer almıştır.  13 temmuz 1987 de Düzce de dünyaya gelen Merve Bulut 35 yaşındadır. Güzel oyuncu Merve Bulut 1.72 cm boyunda ve 59 kg ağırlığındadır.

  Neşe Yağmur’un en yakın arkadaşıdır. Yağmur’un annesinin Otelinde aşçıdır. 

  merve bulut oyuncu olarak taçsız prenses oyuncu kadrosunda yer alacak ve dizi de bir öğretmen olarak yer alacak

  Mustafa Kırantepe (Şahin)

  Çukur dizisinde hayat verdiği Medet karakteri ile çok sevilen Mustafa Kırantepe Taçsız Prenses oyuncu kadrosuna dahil oldu. Son olarak Ruşen karakteri ile Üç Kuruş dizisinde de yer alan Mustafa Kırantepe 29 Temmuz 1979 İzmir doğumludur ve 43 yaşının içindedir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Mustafa Kırantepe daha önce Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Ulan İstanbul dizilerinde yer almış ve çok sevilmiştir.

  Şahin Zehra’nın eşidir. Kepapçı’yı işletir; eşi Zehra’yı aldatır.   

  Mustafa Kırantepe taçsız prenses oyuncusu olacak ve Çukur dizisinde ki rolünden çok farklı bir rolde yer alacak

  Tuğba Tutuğ (Yeşim)

  Maria İle Mustafa dizisinin Gonca’sı Tuğba Tutuğ şimdi de Taçsız Prenses oyuncusu olacak. Tuğba Tutuğ 1993 İstanbul doğumludur ve 30 yaşının içindedir Hayatımın Aşkı dizisi ile tanınan Tuğba Tutuğ Haliç Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Adını Sen Koy dizisinin Özge’si olarak tanınan Tuğba Tutuğ bir dönem de Yaralı Kuşlar dizisinde yer almıştır.

  Yeşim Şirin’in fabrikadan arkadaşıdır. Aynı zamanda Zehra’nın ocak başı restoranında çalışır. Zehra’nın kocası Şahin’le de gizli bir gönül ilişkisi vardır. 

  taçsız prenses oyuncusu tuğba tutuğ dizi de konuk oyuncu olarak yer alacak

  Merve Şen (Zehra)

  Merve Şen 11 Temmuz 1990 da İstanbul da dünyaya gelmiştir 33 yaşının içinde olan Merve Şen Haliç Üniversitesinde oyunculuk bölümü mezunudur. Son olarak Her Yerde Sen dizisinde Binnur karakteri ile fenomen olan Merve Şen son dönemde Kuzey Yıldızı İlk Aşk ve Galip Derviş dizilerinde yer almıştır. Bekar olan Merve Şen 160 cm boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır.

  Merve Şen Taçsız Prenses oyuncu olarak dizi de Mustafa Kırantepe’nin hayat verdiği Şahin karakterinin eşi Zehra olarak yer alacak. Zehra engelli oğlu için mücadele verir. 

  merve şen taçsız prenses oyuncusu olacak ve dizi de başrılı bir iş kadını olarak karşımıza çıkacak son olarak her yerde sen de yer almış ve sevilmişti.

  Anıl Efe Doğan (Cüneyt)

  Anıl Efe DOĞAN 2010 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 13 yaşının içindedir. Şuanda Taçsız Prenses dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Anıl Efe DOĞAN Eti Burçak ve Teb Bankası reklamlarında yer alarak oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

  Cüneyt Zehra’nın oğludur. 

  Anıl Efe Doğan taçsız prenses oyuncusu oldu dizi de Cüneyt karakteri ile yer alacak

  Eylül Şenocak (Hilal)

  Eylül Şenocak 29 Eylül 2011 doğumludur ve 12 yaşının içindedir. Hande Aytar ajansın oyuncusu olan Eylül Şenocak daha önce Masumlar Apartmanı dizisinde yer almış ve dizi de Gülben’in çocukluğuna hayat vermiş ve çok sevilmiştir. Eylül Şenocak Taçsız Prenses dizisinde Hilal isminde bir kıza hayat verecektir.

  Hilal Masal’ın sınıfında Masal’ı hiç sevmeyen bir zeki bir kızdır. Masal’a zorbalık yapar. 

  Eylül Şenocak Taçsız Prenses dizisinde Hilal karakteri ile yer alacak. Hilal Masal'ın sınıfında bir kızdır.

  Liya Su Elez (Aybüke)

  Kırmızı Oda dizsinde Azra karakteri ile yer alan Liya Su Elez şimdi de Taçsız Prenses dizisinde Aybüke karakteri ile yer alacak. Layla Şirin Ajansın oyuncusu olan Liya Su Elez Say Sanat atölyesinde oyunculuk derslerine devam etmektedir. Hem oyuncu hemde model olan Liya Su Elez oyuncu Funda Elez’in kızıdır. 14 şubat 2014 de Almanya Münih de doğumlu olan Liya Su Elez 9 yaşındadır.

  Aybüke Masal’ın sınıf arkadaşı. Evgin öğretmenin öğrencisidir. Babası veterinerdir. 

  liya su elez taçsız prenses oyuncusu olacak. liya su elez taçsız prenses dizisinde Evgin öğretmenin öğrencisi olacak.

  Cumali Lavent

  Cumali Lavent Layla Şirin ajansın oyuncusudur. Daha önce Destan dizisinde yer almıştır. 2022 de Doping hafıza reklamında da kamera karşısına geçen Cumali Lavent 2021 de ise Netflix’in Kağıttan Hayatlar filminde de yer almıştır.

  Evgin öğretmenin öğrencisi. Masal’ın sınıftan arkadaşı

  Cumali Lavent taçsız prenses oyuncusu oldu. Cumali Lavent taçsız prenses dizisinde Evgin öğretmenin öğrencisi olarak yer alacak

  İlker Umurhan

  İlker Umurhan ilk kez Taçsız Prenses oyuncusu olarak kamera karşısına geçecektir. Daha önce hiç bir dizi de yer almayan İlker Umurhan Taçsız Prenses dizisinde ilkokul 4. sınıf öğrencisi olarak yer alacaktır.

  İlker Umurhan taçsız prenses oyuncusu olarak dizi de yer alacak ve masalın sınıf arkadaşı olacak

  Teo (Köpek Köfte)

  Köfte Masal’ın köfte ekmeğini çalan köpektir. Masal daha sonra Köfte ile arkadaş olur. Köfte bir çok kez Masal’ı kötü insanlardan kurtarır.

  taçsız prenses dizisinde köpek köfte olarak izleyicisi karşısına Teo isimli köpek çıkarılacak.

  Taçsız Prenses Tanıtım Fragmanı

  Yağmur Tanrısevsin

  Taçsız Prenses Oyuncu kadrosunda kadın başrol olarak yer alacak Yağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1980 Mersin doğumludur. 170 cm boyunda ve 53 kg ağırlığında olan güzel oyuncu Ümit Çırak, Merve Taşkan gibi isimlerden oyunculuk eğitimi almıştır. Adını Feriha Koydum dizisi ile ilk kez ekranlar karşısına geçen Yağmur Tanrısevsin Güneşi  Beklerken dizisi ile popüler bir kimliğe ulaşmıştır. Güzel Oyuncu son olarak Kalp Yarası, Menajerimi Ara, İki Yalancı, Geniş Aile: Yapıştır gibi popüler yapımlarda rol aldı. Yağmur Tanrısevsin’in son dönemde Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut Kırmızıgül ile sevgili oldukları konuşulmaktadır.

  Yağmur Tanrısevsin taçsız prenses oyuncusu olarak dizi de güzeller güzeli bir öğretmene hayat verecek

  Yazı kaynağı : diziseti.tv

  Taçsız Prenses Yağmur kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında? | FOX

  Taçsız Prenses Yağmur kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında? | FOX

  Hep altın kafeslerde, para ve ayrıcalık içinde yüzerek büyümüş ama aslında son derece mutsuz bir genç kadın Yağmur. Piyanist olmak istiyor ama narkolepsi hastası, geceleri kabusların pençelerinde kıvranıp gündüzleri olur olmadık yerlerde küt diye uyuyakalıp duruyor. Uyurum korkusuyla sahneye bile çıkamıyor. Mehtap annesinin yıllar yılı süren sistematik baskısı altında nefes alamaz hale gelmiş artık, patlamak üzere. Ama sesini çıkaramıyor. Bu yüzden de aslında hiç öyle bir insan olmamasına rağmen bazen çevresindekilere hırçın davranabiliyor. Aslında Yağmur bir nevi Uyuyan Güzel… Tam potansiyelinin ortaya çıkması için beyaz atlı prensini bekliyor.

  Yazı kaynağı : www.fox.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap