Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  türkiye kick boks şampiyonası 2023

  1 ziyaretçi

  türkiye kick boks şampiyonası 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası - 22-29 Ocak 2023 - Şanlıurfa - Türkiye Kick Boks Federasyonu

  Federasyonumuzun 2023 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Kick Boks Turnuvası (Mustafa Durmuşoğlu Anısına) 22-29 Ocak 2023 tarihleri arasında Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 11 Nisan Spor Salonu' nda yapılacaktır. Turnuva kayıtları "Kulüp Bilgi Sistemi" üzerinden Online olarak yapılacaktır. Turnuva kayıtları tarihleri 20 Aralık 2022 - 17 Ocak 2023' dür. Bu turnuva Milli Takımları belirleme kriterlerinden biri olması sebebiyle değişen kurallar ve kriterlerin antrenör ve sporcularımız tarafından dikkatle incelenmesi gerekmektedir.

  Talimatı Görmek İçin Tıklayın (WORD)

  Talimatı Görmek İçin Tıklayın (PDF)

  Sporcuların Tartıya Gelirken Getirmeleri Gerekenler Listesi

  Sporcu Sağlık ve Tartı Formları

  Ring Programı

  Tatami Programı

  Yazı kaynağı : kickboks.gov.tr

  Akdeniz Kick Boks Şampiyonası 2023'te Türkiye'de yapılacak

  Akdeniz Kick Boks Şampiyonası 2023'te Türkiye'de yapılacak

  Şirket haberleri

  Finans terminali

  Anadolu images

  Enerji terminali

  Haber Akademisi

  Yeşilhat

  Ayrımcılık Hattı

  Teyit Hattı

  Kariyer AA

  Kurumsal haberler

  Yazı kaynağı : www.aa.com.tr

  Türkiye Kick Boks Turnuvası Şanlıurfa'da başladı

  Türkiye Kick Boks Turnuvası Şanlıurfa'da başladı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Türkiye Kick Boks Turnuvası Şanlıurfa'da başladı. 8 bin sporcu, 2 bin antrenör, hakem ve idarecinin katıldığı turnuva 11 Nisan Kapalı Spor salonunda gerçekleşen törenle başladı.

  Turnuvanın açılış törenine Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, AK Parti Milletvekilleri İbrahim Halil Yıldız, Mehmet Ali Cevheri, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, İl Emniyet Müdür Mehmet Murat Ulucan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt, Kick Boks İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Murat Akaltun ve vatandaşlar katıldı.

  22-29 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında ter dökecek 8 bin sporculara turnuva sonunda ödülleri takdim edilecek. Gönül rahatlığıyla Şanlıurfa'dan ayrılmalarını arzu ettiğini ifade eden Vali Salih Ayhan; "Sporu seviyorum, sporcuları seviyorum onlarla her daim beraber olmaya özen gösteriyorum. Centilmence kazasız belasız bir müsabakayı bitirerek Urfa'mızdan gönül rahatlığıyla ayrılmalarını arzu ediyorum. Hayırlı olmasını diliyorum ara ara müsabakalara katılım sağlayacağım" dedi.

  Türkiye'nin en büyük organizasyonu olduğunu söyleyen Kick Boks İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Murat Akaltun; "8 bin sporcumuzun katıldığı ve aynı zamanda 2 bin hakemimizin, antrenörümüzün ve idarecimizin katılmış olduğu Türkiye'nin en büyük organizasyonu Kick Boks Türkiye Şampiyonası açık Turnuvası hakikaten muhteşem organizasyona ev sahipliği yapma notasında. Başta Valimizin desteklerini gerçekten fazlasıyla hissettik" ifadelerini kullandı.

  Turnuvanın ilk defa Şanlıurfa'da yapıldığını söyleyen Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı; "Bu şampiyonanın önemi çok büyük. Biliyorsunuz milli takımlarımızın seçme kriterlerinden bir tanesi olan bu şampiyona ilk defa yapılması münasebetiyle Şanlıurfa'da yapılacak yarışmalarda alınacak puanlama sonuçlarında A Milli Takımlarımız oluşuyor. Çok büyük katılımla inşallah kazasız belasız olmasını umut ve temenni ediyorum" dedi.

  Sporcularımızın misafir etmenin onurunu yaşadıklarını söyleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül; "Peygamberler şehri Şanlıurfa, Hazreti İbrahim Aleyhisselam'ın Şanlıurfa'sı bugün 8 bin gencimizin misafir etmenin onuru yaşıyoruz. Ben federasyon başkanımıza teşekkür ediyorum böyle güzel bir organizasyonda Şanlıurfa'yı düşündükleri için" ifadelerini kullandı.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap