Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  türkiye iş bankası kredi kartı başvurusu

  1 ziyaretçi

  türkiye iş bankası kredi kartı başvurusu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

  Maximum Kart

  Kartlar - Kredi ve Banka Kartları | Türkiye İş Bankası

  Kredi Kartı Başvurusu | Maximum

  İş Bankası Kredi Kartı

  İş Bankası Kredi Kartı

  İş Bankası kredi kartı seçenekleri ile alışverişler daha keyifli. Hizmet ayrıcalıkları ve indirimlerden faydalanmanızı sağlayan avantajlı İş Bankası kredi kartları ile aynı zamanda alışverişlerinizi taksitlendirerek rahatça ödeme yapabilirsiniz.

  Maximiles: Maximiles kart ile yapacağınız her alışverişten MaxiMil kazanarak bu milleri uçak biletine dönüştürebilirsiniz. Maximiles kartınızı hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanabilir, İş Bankası'na özel ayrıcalıklardan faydalanabilirisiniz. MaxiMil kredi kartına Hangikredi.com'dan başvurabilirsiniz.

  Maximum Card: Maximum Card ile çok avantajlı bir dünya sizi bekliyor! Alışverişlerinizi taksitlendirebileceğiniz ve harcadıkça MaxiPuan kazanabileceğiniz Maximum Card ile ayrıca Maximum kart kampanyalarını takip ederek çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz. 

  Maximum Gold: Maximum Card ile aynı hizmetlere sahip olan Maximum Gold kart hayatınızı kolaylaştıracak özel ek hizmetler sunar. 

  Yazı kaynağı : www.hangikredi.com

  İş Bankası

  Maximum Genç Kredi Kartı

  Maximum Genç Kredi Kartı

  Seni düşünen, ihtiyaçlarını bilen, zevklerine hâkim, rengiyle tarzıyla tam da seni yansıtan bol güzellikleri olan bir kredi kartı Maximum Genç.

  Üniversiteden ya da belki yüksek lisanstan mezun olmuş, çalışma hayatına yeni atılmış 18-25 yaş arasındaki tüm gençlerin buluşma yeri Maximum Genç!

  Üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde de tasarlanan Maximum Genç Kredi Kartı ile öğrenci olmanın zevkini sen de çıkar!

  Kimler Başvurabilir?

  18-25 yaş arasındaysan;

  Maximum Genç’in çalışanlara ve öğrencilere özel, tüm fırsat ve avantajlarından faydalanmak için yerin hazır demektir!

  Üniversite Öğrencisiysen;

  Çalışıyorsan; 

  Ortak özellikler;

  Maximum Genç Kredi Kartına Nasıl Başvurabilirim?

  Çalışan gençlere ve üniversite öğrencilerine özel Maximum Genç kredi kartına İsbank.com.tr’denMaximum Mobil ve İşCep’ten hemen başvurabilirsin.

  Dilersen büyük harflerle GENC yazıp arada bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranı 4402’ye SMS göndererek de Maximum Genç kredi kartına kolayca başvurabilirsin.

  Maximum Genç kredi kartı için Faiz Oranı

  Yazı kaynağı : www.maximumgenc.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap