Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  türker inanoğlu maslak show center

  1 ziyaretçi

  türker inanoğlu maslak show center bilgi90'dan bulabilirsiniz

  TİM Show Center

  TİM Show Center

  Email: [email protected]

  Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

  Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL

  Yazı kaynağı : www.timshowcenter.com

  Türker İnanoğlu Maslak Show Center | tiyatrolar.com.tr

  TİYATRO

  Trajedi & Dram

  Komedi

  Müzikal & Kabare

  Deneysel & Absürd

  Gösteri

  Kukla

  Okuma & Anlatı

  Pantomim

  Çocuk & Genç

  Yazı kaynağı : tiyatrolar.com.tr

  TİM Show Center / Mega A.Ş. | Türker İNANOĞLU

  1970’lerde Yumurcak Sineması ile sinema salonları işletmeciliğine başlayan Türker İnanoğlu, günümüzde de yapımcılık faaliyetlerine paralel olarak bu işi aynı şevkle sürdürmektedir. İnanoğlu’nun 2003 yılında faaliyete geçen “Mega A.Ş.” kuruluşu da bu heyecanın ürünüdür.

  1990’da açılan ve 4 salon olarak hizmet veren Şişli “Kent”, Beyoğlu’nda kapsamlı bir restorasyon sonrası 3 salon olarak hizmete açılan tarihi “Atlas”, 2000 yılında açılan ve İstanbul’un Anadolu yakasındaki sinemaseverlere 5 salonuyla hizmet sunan “Boğaziçi” ile Maslak TİM kompleksi bünyesinde 2005 yılında hizmete giren 5 salonlu “TİM” sinemaları, Mega A.Ş. işletmeciliğinde izleyicilere sinema keyfi yaşatmaya devam etmektedir.

  İnanoğlu’nun, Mega A.Ş. çerçevesindeki hayat bulan son ve en prestijli projesi ise hiç kuşkusuz İstanbul Maslak’ta 2005 yılı Kasım ayında faaliyete geçen “TİM - Türker İnanoğlu Maslak Show Center” gösteri ve kongre merkezidir.

  İnanoğlu yurtdışı seyahatleri sırasında, özellikle Londra sahnelerinde ve Broadway’de izlediği müzikaller, konserler ve şovlardan büyük keyif alır. Geçmiş yıllarda bir yandan bu gösterilerin sergilendiği salonlardan, sadece bu amaçla tasarlanmış mekânlardan gözünü alamaz, diğer yandan da kendi kendine sorar: “-Neden benim ülkemde de böylesi görkemli bir salon, bir müzik, eğlence ve kültür kompleksi olmasın?” Sonunda sormakla yetinmez ve işe koyulur. Böylece, İstanbul’un kültür ve eğlence yaşamındaki büyük bir eksiği kapatan TİM Show Center, “Maslak’ta parlayan yıldız” olarak İstanbul’un sosyal hayatındaki yerini gururla alır.

  Dev sahneli 1.820 kişilik büyük salonu, geniş fuayeleri, 300 kişilik tiyatro salonu, 5 adet modern sinema salonu, hediyelik eşya butikleri, 600 araçlık geniş otoparkı ile TİM Show Center yurtdışındaki benzerlerini aratmayan bir Türker İnanoğlu girişimidir. Son sistem teknolojiler ile donatılmış komplekste yerli ve yabancı müzikallerin sahnelenip, tüm gösteri sanatlarının icra edilmesine, simültane tercüme hizmeti verilen uluslararası kongre, toplantı ve konferansların yapılabilmesine olanak sağlayacak tüm donanımlar mevcuttur. yanı sıra Erler Film ve Türker İnanoğlu; sinemadan videoya, uydu yayınından televizyona, ülkemize “ilk”leri getiren ve insanımıza yaşatan bir öncülüğün temsilcisi olmuştur.

  Yazı kaynağı : www.turkerinanoglu.com

  türker inanoğlu maslak show center

  TÜRKER İNANOĞLU MASLAK SHOW CENTER SARIYER Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com

  Türker İnanoğlu Maslak Show Center - Konser Mekanları - Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Kurs İstanbul Şehir Rehberi

  Türker İnanoğlu Maslak Show Center - Konser Mekanları - Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Kurs İstanbul Şehir Rehberi

  Adres: Büyükdere Cad. Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak Sarıyer İstanbul

  Telefon: 0212 286 66 86

  Faks: 0212 286 66 79

  Web: http://www.timshowcenter.com

  E Posta: [email protected]

  Yazı kaynağı : www.istanbul.net.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap