Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  türk telekom yurtdışı internet paketleri

  1 ziyaretçi

  türk telekom yurtdışı internet paketleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mobil Faturalı & Faturasız En İyi Tarife Fiyatları | Türk Telekom

  Yurt dışı 1GB Haftalık Paketi ile yurt dışındayken de tam 34 ülkede yurtiçinde gibi rahatça internete bağlanıp bol bol kullanım yapabilirsiniz.

  Paket Bilgisi

  Vergiler dahil 99,90 TL’ye Yurt dışı 1GB Haftalık Paketi için “YURTDISI 1GB” yazıp 5555’e göndererek veya Online İşlemler uygulamasını kullanarak pakete kayıt olabilirsiniz.

  11 Şubat 2021 tarihi itibarıyla "Yurt Dışı 1GB Haftalık Paketi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 45,90 TL olarak güncellenmiştir.

  20 Eylül 2022 tarihi itibarıyla Yurt Dışı 1GB Haftalık Paketi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 99,90 TL olarak güncellenmiştir.

  Yazı kaynağı : bireysel.turktelekom.com.tr

  Mobil Faturalı & Faturasız En İyi Tarife Fiyatları | Türk Telekom

  Aşmayan Yurt Dışı 1GB Haftalık Paketi ile sevdiklerinizle özgürce iletişim kurabilirsiniz.

  Paket Bilgisi

  Vergiler dahil 99,90 TL’ye Aşmayan Yurt Dışı 1GB Haftalık Paketi için “Yurtdisi 1GB” yazıp 5555’e göndererek pakete kayıt olabilirsiniz.

  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

  TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş, fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

  11 Şubat 2021 tarihi itibarıyla "Aşmayan Yurt Dışı 1GB Haftalık Paketi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 45,90 TL olarak güncellenmiştir.

  20 Eylül 2022 tarihi itibarıyla Aşmayan Yurt Dışı 1GB Haftalık Paketi'nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 99,90 TL olarak güncellenmiştir.

  Yazı kaynağı : bireysel.turktelekom.com.tr

  Tarifen Yurt Dışında

  Geçerli Olduğu Ülkeler

  *16.11.2017 tarihi itibarıyla kampanya KKTC'de geçerli değildir. Bangladeş ülkesi Kampanyanın geçerli olduğu ülkeler arasına eklenmiştir.

  *20.09.2017 tarihi itibarıyla kampanya Kosova ülkesinde geçerli değildir. 

  Bahsedilen güncellemeler hâlihazırda servisten yararlanmakta olan mevcut müşterilerimiz ve servise belirtilen tarih itibarıyla katılım sağlayacak yeni müşterilerimiz için geçerli olacaktır.

  Almanya; Amerika Birleşik Devletleri; Antigua&Barbuda; Arnavutluk; Avustralya; Avusturya; Azerbaycan; Bahreyn; Bangladeş; Belçika;  Bosna Hersek;  Bulgaristan; Çek Cumhuriyeti; Çin; Danimarka;  Endonezya; Ermenistan; Estonya; Filistin; Finlandiya; Fransa; Guatemala; Gürcistan; Hırvatistan; Hollanda; Hong Kong; Irak; İngiltere; İran; İrlanda; İspanya; İsrail; İsveç; İsviçre; İtalya; İzlanda;  Jersey; Kanada; Karadağ; Katar; Kazakistan; KKTC; Kongo Cumhuriyeti; Kuveyt; Letonya; Litvanya; Lüksemburg; Macaristan; Makao; Makedonya; Malezya; Malta; Meksika; Mısır; Moldova; Montserrat; Myanmar; Norveç; Pakistan; Polonya; Portekiz; Romanya; Rusya; San Marino; Sırbistan; Singapur; Slovakya; Slovenya; Suudi Arabistan; Tayland; Ukrayna; Uruguay; Yeni Zelanda; Yunanistan

  *19.03.2018 tarihi itibarıyla KKTC ülkesi servisin geçerli olduğu ülkeler arasına eklenmiştir.

  *13.02.2018 tarihi itibarıyla Azerbaycan ülkesi servisin geçerli olduğu ülkeler arasına eklenmiştir.

  *14.08.2018 tarihi itibarıyla Uruguay, Kongo Cumhuriyeti, Meksika, El Salvador, Antigua&Barbuda, Montserrat, Kazakistan ve Mısır ülkeleri servisin geçerli olduğu ülkeler arasına eklenmiştir. 

  Geçerli Olduğu Tarifeler

  Tarifen Yurt Dışında Servisi’nden; PRIME 10 GB; Prime 15GB; Prime Eksper 10GB; Prime Eksper 12GB; Prime Eksper 15GB; Prime Eksper 20GB; Prime Eksper 25GB; Prime Ekstra 15GB; Prime Ekstra 20GB; Prime Ekstra 25GB; Prime Ekstra 10GB; Yeni Prime Eksper 10GB; Prime Eksper Aşmayan 10GB; Prime Ekstra; Prime Klasik; Prime Klasik 10GB; Prime Klasik 6GB; Prime Klasik-WIFI; Prime Maksi; Prime Midi; Prime Mini; Prime Mini Hoşgeldin; Prime O Ses Türkiye; Prime'lı Ol 10GB; Prime'la 10GB; Prime'la 15GB; Prime'la 20GB; Prime'la Tanış 10GB; ULTRA 10GB; ULTRA 12GB; ULTRA 8GB; Yeni Yıl 8GB, Efsane Prime 20, Prime 15 Tarifesi, Prime 20 Tarifesi, Prime 25 Tarifesi, Prime 30 Tarifesi, Prime 40 Tarifesi, Yeni Aşmayan Prime 15GB, Yeni Aşmayan 20GB, Yeni Prime 15 Tarifesi, Yeni Prime 20 Tarifesi, Yeni Prime 30 Tarifesi, Yeni Prime 40 Tarifesi,Özgürce Prime 15 Tarifesi; Özgürce Prime 20 tarifesi, Özgürce Prime 25 Tarifesi, Özgürce Prime 30 Tarifesi, Özgürce Prime 40 Plus Tarifesi, Özgürce Prime 50 Plus tarifeleri faydalanabilmektedir.

  Servis Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  Servise kayıt olmanız durumunda, Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, SMS ve interneti yurt dışında 75 ülkede otomatik olarak günlük vergiler dahil 79,90 TL'ye kullanabilirsiniz.

  Servise bir kez üye olmanız yeterlidir, servis iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder. Bir sonraki yurt dışı seyahatinizde, servisin geçerli olduğu ülkelerde yaptığınız kullanımlarda otomatik olarak yurt içi tarifenizi kullanabilirsiniz.

  Yurt dışında kullanım yapılmayan günlerde herhangi bir ücret yansıtılmaz.

  Yurt içi tarifeye ek satın alınan paketler kapsam dışıdır.

  Günlük ücret karşılığında her gün Türkiye saatiyle 24:00'a kadar kullanım yapabilirsiniz. Türkiye saatiyle 24:00'dan sonra yapılan kullanımlar için tekrar günlük ücret alınır.

  Ücretlendirme periyodu, "TARIFEN YURTDISINDA" kapsamında yurt içi tarifenizdeki kotanız kapsamında yaptığınız yurt dışı ses kullanımınız için 60 sn, internet kullanımınız için 10 KB olarak uygulanacaktır.

  Yurt içi tarifenizdeki internet kotanızı aştığınız durumda, yapılan kullanımların ücretlendirme periyodu 1MB olarak uygulanacaktır.

  Yurt içi tarifenizdeki kotanızı kampanyaya kayıtlı iken yurt dışında aştığınız durumda, 90Kr/Dk, 90Kr/MB, 90Kr/SMS üzerinden ücretlendirilirsiniz.

  Servise kayıt olduğunuzda, hattınız yurt dışında kullanıma kapalı ise otomatik olarak açılacaktır.

  Servisin geçerli olduğu tarifelerden, geçerli olmayan bir tarifeye geçiş yapıldığında servis otomatik olarak iptal edilecektir.

  Dilerseniz "IPTAL TARIFEN YURTDISINDA" yazıp servisi iptal edebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda, kalan kullanım haklarınız anında iptal olur ve günlük ücret iade yapılamaz.

  Sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.  Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Servisten, geçerli tarifelerde bulunan bireysel faturalı mobil müşterilerimiz yararlanabilir.

  5555'e gönderilen SMS'ler yurt içinde ücretsizdir; yurt dışında Dünya Varmış Tarifesiyle ücretlendirilir.

  Fiyatlara tüm vergiler dahildir.Kampanya uydu, maritime ve cruise operatörlerinde geçerli değildir.

  Yazı kaynağı : www.turktelekomprime.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap