Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  türk telekom yazlık internet

  1 ziyaretçi

  türk telekom yazlık internet bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Türk Telekom Yazlık Şikayetleri - Şikayetvar

  Yazlık İnternet - Taahhütsüz Yazlık İnternet Paketi — TurkNet

  Yazlık İnternet - Taahhütsüz Yazlık İnternet Paketi — TurkNet

  Yazlık internet için ayrı bir paketimiz bulunmuyor. Çünkü TurkNet Özgür İletişim taahhütsüz olduğu için yazlık internet için en iyi tarife. Yazlığınıza gittiğinizde ya da gitmeden Özgür İletişim’e başvuru yaparak, ayda 139.90 TL’ye  yazlık evinizde de taahhütsüz, 1000 Mbps’ye  kadar bölgenizde verebileceğimiz maksimum hızda, kotasız,  gerçek sınırsız internet keyfi yaşayabilirsiniz. TurkNet Özgür İletişim’i yazlık evinizde ister bir ay kullanın ister üç ay. Yazlıktan dönerken ya da döndükten sonra aboneliğinizi hiçbir ekstra bedel olmadan kolayca kapatın, internetinizi kullandığınız kadar ödemenin keyfini çıkarın. Yazlık evinizde ne kadar hız alabileceğinizi altyapı sorgulama sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Hemen başvurmak için de bu linke tıklayın.

  Yazı kaynağı : turk.net

  Türk Telekom Yazlık İnternet Paketleri ve Fiyatları Haziran 2022

  Türk Telekom Yazlık İnternet Kampanyaları

  Türk Telekom Yazlık İnternet Kampanyaları

  Türk Telekom Yazlık İnternet Kampanyaları
  Türk Telekom Evde İnternet’in size özel internet paketleri ile sınırsız, fiber hızlı internet keyfini yaz tatilinde de yaşayabilirsiniz. Yazlık İnternet Kampanyası’nın sunduğu limitsiz internet paketlerinden birini seçin uygun fiyat, hızlı internet gibi daha birçok fırsat ve avantajlardan siz de faydalanın! Üstelik internet kampanyası kapsamında yeni nesil modem modelleri arasında bulunan VDSL modeme taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

  ​​​​​​

  Yazlık İnternet Paketleri kapsamında seçilen paketin süresi sonunda abonelerin hattı dondurularak, gelecek yıl aynı dönemde yeniden aktif hale getirilerek yürüklükteki ücretten faturalandırılacaktır.

  Abone, süreli paketin bitiminde dilerse paketini kullanmaya devam etme veya hat dondurma yapılmaması ve internet paketinin iptali için talebini iletebilecektir. Yazlık İnternet Hizmeti için paket süresince hat dondurma işlemi yapılamamaktadır.

  Mevcut taahhütsüz Hazırnet paketindeki müşteriler, tercihlerine göre 2/3/6 aylık Yazlık İnternet NET/ULTRANET paketine geçebilirler.

  Hazırnet paketinde yer almayan mevcut Türk Telekom Evde İnternet abonelerinin Yazlık İnternet Hizmetinden yararlanabilmesi için FİBERNET(h)/HİPERNET/ ULTRANET hizmetinin verilmediği farklı bir adreste sabit hat veya Yalın İnternet aboneliği olmalıdır.

  Yazlık internet paketi süreli paket olduğundan abonelerimiz Tivibu Ev (IPTV) hizmetinden yararlanamaz ancak Tivibu Uydu hizmetinden yararlanabilir. Taahhüt verilmesi durumunda internet paketi dondurulduktan/iptal edildikten sonra Tivibu Uydu için ödeme yapılmaya devam edilecektir. Tivibu Uydu ürünü internet iptal edildiğinde iptal olmamaktadır, uydu ürünü iptal edildiğinde bulunulan taahhüte göre cayma bedeli yansıtılacaktır. Kurulum ve benzeri ücretler ek olarak yansıtılacaktır.​

  Yazı kaynağı : www.enkisa.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap