Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  türk telekom tek kullanımlık şifre

  1 ziyaretçi

  türk telekom tek kullanımlık şifre bilgi90'dan bulabilirsiniz

  TekŞifre

  1) Anasayfada yer alan TekŞifre linkine tıklayıp istenen bilgileri girerek TekŞifre'nizi kolayca oluşturabilirsiniz. TekŞifre Üyeliği için lütfen tıklayınız.

  2) Türk Telekom internet müşterisi iseniz, abonelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz cep telefonu hattınız üzerinden 6606'ya SMS atarak da TekŞifre hesabınızı oluşturabilirsiniz.

  SMS ile TekŞifre hesabı oluşturmak için Mesaj alanına TEKSIFRE yazın bir boşluk bırakın ve TC KİMLİK NUMARANIZI yazıp 6606'ya kısa mesaj gönderin. (Örnek: TEKSIFRE 12345678900) Kullanıcı adınız ve TekŞifre'niz kısa mesajla cep telefonunuza iletilecektir. 6606'ya gönderilen kısa mesajlar, kullandığınız GSM operatörünün tarifenize göre belirlediği 1 kısa mesaj bedeliyle operatörünüz tarafından ücretlendirilir.

  3) 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak TekŞifre talebinde bulunabilir, TekŞifre'nizin SMS olarak cep telefonunuza gönderilmesini talep edebilirsiniz.​

  Yazı kaynağı : bireysel.turktelekom.com.tr

  TekŞifre Nedir? | SSS | Destek | Türk Telekom Kurumsal

  1) ttnet.com.tr anasayfada yer alan TekŞifre linkine tıklayıp istenen bilgileri girerek TekŞifre'nizi kolayca oluşturabilirsiniz. TekŞifre Üyeliği için lütfen tıklayınız.

  *E-mail bilginizi vermeniz akabinde aktivasyon işlemini tamamlamak için, e-posta adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıklamalısınız.

  *Kurumsal müşterilerimiz için istenen bilgiler farklıdır. Kurumsal TekŞifre Üyeliği için lütfen tıklayınız.

  2) 444 5 444 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayarak TekŞifre talebinde bulunabilir, TekŞifrenizin SMS olarak ceptelefonunuza gönderilmesini talep edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : kurumsal.turktelekom.com.tr

  Türk Telekom Tek Kullanımlık Şifre Şikayetleri - Şikayetvar

  Türk Telekom Tek Kullanımlık Şifre ve Çözüm Şikayetleri - Şikayetvar

  Türk Telekom Online İşlemlere Şifre Alma ve Giriş

  Türk Telekom Online İşlemlere Şifre Alma ve Giriş

  türk telekom online işlemler

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap