Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  türk telekom mobil giriş yapamıyorum

  1 ziyaretçi

  türk telekom mobil giriş yapamıyorum bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Türk Telekom Giriş Yapamıyorum Şikayetleri - Şikayetvar

  Türk Telekom Online İşlemler ve Uygulama Şikayetleri - Şikayetvar

  Türk Telekom Online işlemlere neden giremiyorum?

  Turk Telekom Online Islemler'e giris yapamiyorum?

  Xiaomi telefonlarda Türk Telekom uygulamasına girememe sorunu çözümü!

  Xiaomi telefonlarda Türk Telekom uygulamasına girememe sorunu çözümü!

  Türk Telekom diğer operatörler gibi mobil uygulaması ile kullanıcıların işlemlerini kolayca yapmasını sağlıyor. Online İşlemler isimli uygulama ile bu işlemleri gerçekleştirme imkanı sunan Türk Telekom, bir süredir Xiaomi ve Redmi telefonlarında çalışmaz hale gelmişti. Xiaomi telefonlarda Türk Telekom uygulamasına girememe sorunu bu yöntem ile aslında kolayca çözülebiliyor.

  Siz de Online İşlemler uygulamasına girmekte sorun yaşıyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek sorunu çözebilirsiniz. Tüm Xiaomi ve Redmi modelleri için geçerli olan bu yöntemin geçici olduğunu sorunun kökten çözülmesi için Play Store'dan çıktığında Türk Telekom'un uygulamasını güncellemeniz gerektiğini belirtelim.

  Xiaomi veya Redmi telefonunuzdan Ayarlar bölümüne girin. Daha sonra yukarıda yer alan Arama bölümüne tıklayın.

  Arama bölümünde Özel DNS yazın ve çıkan sonuçlardan Özel DNS'i seçin. Karşınıza açılan pencereden Kapalı seçeneğine tıklayın ve kaydedin. Bu işlemi uyguladıktan sonra Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapabileceksiniz.

   Xiaomi telefonlarda Türk Telekom uygulamasına girememe sorunu

  Eğer sorun çözülmediyse telefonu kapatıp açmanız yeterli olacaktır. Kesin çözüm için güncelleme beklemeniz gerektiğini belirtelim. Bazen bu tip sorunlar uygulamalarda yaşanabiliyor. Bu yüzden böyle geçici çözümleri uygulamanız gerekebiliyor.

  Şimdilik Turkcell ve Vodafone'un Android uygulamalarında böyle bir sorunun yaşanmadığını belirtelim. Ayrıca yerel uygulamaları kullanırken VPN ve DNS hizmeti kullanmanızın pek sağlıklı olmadığının da altını çizelim.

  Peki, siz diğer uygulamalarda bu tip farklı sorun yaşıyor musunuz? Eğer yaşıyorsanız bunu yorumlarda belirtin ki çözüm yollarını sizlerle paylaşmaya devam edelim.

  Yazı kaynağı : www.teknolojioku.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap