Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  türk telekom kalan kullanım öğrenme faturalı

  1 ziyaretçi

  türk telekom kalan kullanım öğrenme faturalı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kurumsal Faturalı Hat | SSS | Türk Telekom Kurumsal

  Tarife, Paket ve Kampanyalara ait kalan toplam sürenizi, SES yazıp 5555'a SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

  Kamu tarifelerindeki grup içi kullanım süresini DAKIKA yazıp 5555'a SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

  SMS yazıp 5555'e SMS göndererek, kalan internet kullanımını öğrenebilirsiniz.

  INTERNET yazıp 5555'e SMS göndererek, kalan internet kullanımını öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca KALAN yazıp 5555'e SMS göndererek kalan konuşma,SMS ve internet kullanımlarınızı toplu olarak da öğrenebilirsiniz. 

  *Gönderilen SMS'ler son 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.​​ ​​​​

  Yazı kaynağı : kurumsal.turktelekom.com.tr

  Hattımda Ne Kadar Lira Kaldı?

  Bakiye Sorgulama Yöntemleri:

  1. Online İşlemler: Hattınızda ne kadar TL kaldığını öğrenebilmek için Türk Telekom Online İşlemler'i ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret etmek için tıklayınız​.

  2. Bilgi Mesajı: Ücretli yaptığınız her arama ve gönderdiğiniz her SMS sonrası, hattınızda kalan TL bilgisi, kullanım süresi ve tutarı ile birlikte otomatik olarak ekranınıza gönderilmektedir. Bu hizmetten tüm faturasız hat aboneleri,herhangi bir işlem yapmadan ve ücret ödemeden faydalanabilmektedir.

  Bu servis, tüm faturasız abonelerimize otomatik olarak tanımlanmaktadır. Servisi kullanmak istemiyorsanız Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ne Türk Telekom hattınız ile 500, sabit hat ya da diğer operatörlerden 444 1 500 Sesli Yanıt Sistemi üzerinden ulaşarak iptal edebilirsiniz.

  3. 9333 ile bakiye sorgulamak için: 9333‘ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz.

  4. *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#‘yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

  5. Menüden bakiye sorgulamak için: Cep telefonunuzdaki “Servis” menüsünün altındaki “Asistan” menüsünü izleyip, “Kredi” menüsünden “Kalan” menüsünü seçerek, yolladığınız ücretsiz kısa mesaja gelen cevapla hattınızdaki kalan TL miktarını öğrenebilirsiniz.

  Kalan bakiye bilgisi servisleri ücretsizdir.

  Yazı kaynağı : bireysel.turktelekom.com.tr

  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama

  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama

  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama

  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama; Veri kullanımı, faaliyetlerin türüne ya da kullanılan mobil uygulamalara bağlı olarak hızlı bir şekilde bitebilir. Bu nedenle müşteriler Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama konusunu gündemine alabilir. Bu uygulama aslında Türk Telekom ile son derece kolaydır. Öncelikle kalan kullanım hakları neyi ifade eder kısaca tanımlayacak olursak; faturalı ya da faturasız hat sahibi iseniz aylık size tanımlanan dakikalar, kısa mesajlar ve internet hakkı bulunur.

  Bu aylık tutarların dışına çıkmanız durumunda ekstra ücretlendirmeye tabi olabilirsiniz. Bu nedenle Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama önemli bir hale gelebilir. Bu durumu kontrol altına almak sizin için avantajlı bir hale dönüşecektir.

  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

  Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama ile verilerinizi kontrol altında tutmak isteyebilirsiniz. Bu durum Türk Telekom aboneleri için son derece kolaydır. Öncelikle kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için yapabileceğiniz bazı yollara bakalım.

  Türk Telekom Kalan Kullanım Hakları Öğrenme

  Türk Telekom faturalı e faturasız hat sahipleri kalan kullanım haklarını öğrenmek için Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirler. Ayrıca SMS ile sorgulamak için KALAN yazıp 5555’e mesaj attıklarından kalan kullanım hakları bildirilir. Telefondan kalan kullanım haklarını sorgulamak için *123# tuşlarına basarak öğrenebilir yada 9333 servisinden sorgulayabilir. Dilerseniz TL yazıp 9333 SMS göndererek kalan bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

  Türk Telekom Kalan Paket Hakkı Sorgulama

  Türk Telekom müşterileri kalan paket sorgulaması yapmak için 9333 Türk Telekom servisini arayabilir yada KALAN yazıp 5555’e Mesaj atabilirler. Size gelen bilgilendirme mesajından kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz.

  Türk Telekom Kalan Bakiye Bilgisi Servisleri

  Türk Telekom müşteri odaklı bir operatör şirketi olduğundan dakikalarınızın, kısa mesajlarınızın ya da veri kullanımınızın %80’ine ya da %100’üne ulaşırsanız, size her ücretsiz bir kısa mesaj uyarısı gönderir. Böylelikle sınırda olduğunuz zaman Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama fırsatını elde edersiniz. Bu mesaj sonrası yukarıda bahsedilen kanallardan birini kullanarak herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız.

  Türk Telekom size faturalı paketlerde aylık bir ödeme planı ve kullanım hakkı tanımlar eğer bu kullanım haklarınızı aşarsanız normal tarifeden ücretlendirilirsiniz ve Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama sırasında farklı bir rakam ile karşılaşabilirsiniz.

  Türk Telekom Bakiye Sorma Numarası

  Türk Telekom hattınızda ne kadar bakiye kaldığını ve kalan kullanımı sorgulamak için 9333 bakiye sorgulama servisini ücretsiz olarak arayabilirsiniz. 9333 ile bakiye sorgulamak için: 9333‘ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz.

  Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama SMS

  Türk Telekom kalan kullanım sorgulaması SMS ile yapmak için 9333 bakiye sorgulama servisini arayabileceğiniz gibi dilerseniz 9333 servisine SMS atarak kalan bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. Ayrıca kalan kullanım miktarını öğrenmek için *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#‘yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

  Türk Telekom Kalan Bakiye Sorgulama *123#

  Türk Telekom kalan TL sorgulama ve kalan bakiye sorgulamak için telefonunuzun arama kısmına *123# yazarak arama yapmaları yeterli olacaktır. *123# tuşladıktan sonra telefonunuzun ekranına kalan miktar kullanım detaylar size detaylı olarak bildirilecektir.

  Türk Telekom Kalan Kullanımları Nasıl Öğrenebilirim

  Türk Telekom kalan kullanım haklarını dilerseniz Türk Telekom online işlemler menüsünden yada telefonunuzdaki Servisler menüsünün altında bulunan Asistana tıklayarak Kredi bölümünden kalan bakiyeye tıklayarak kalan TL miktarınızı mesaj ile öğrenebilirsiniz.

  Türk Telekom Kalan Kullanım Bildirimi Kapatma ve Açma

  Türk Telekom faturasız hat sahipleri yaptıkları görüşmelerde yada internet kullanımlarda telefonlarına otomatik olarak kalan kullanım miktarı gelmektedir. Bazen bu bildirimler işe yarasada çoğu zaman ekran devamlı kullanım miktarı ve kalan bakiyenin görünmesini bazı kişiler istememektedir.

  Türk Telekom kalan kullanım bildirimi kapatma işlemi için 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilir yada dilerseniz Türk Telekom mağazalarına gidebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Türk Telekom kalan kullanım bildirimi kapatmak için THKIPTAL boşluk hizmet numarası yazıp 6606’ya mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

  Türk Telekom kalan kullanım ekrana gelmesi için yukarıdaki yönetimim kullanarak dilediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.

  Türk Telekom Kalan Kullanım Hakkı Nasıl Öğrenilir

  Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama işlemlerini pek çok kanaldan yapıldığından bahsetmiştik. Ancak faturasız hatlar için bir diğer merak edilen konu ise TL yüklemek konusudur. Bunun içinde pek çok kanal mevcuttur. Bu işlemi artık ATM’lerden yapabileceğiniz gibi, mağazalardan, mobil uygulamalardan ya da müşteri hizmetlerinden yardım alarak yapabilirsiniz.

  Ayrıca Web sitesindeki online işlemler menüsünü de kullanabilirsiniz. Tüm bunların dışında TL yüklemesi yaptıktan sonra Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama işleminizi yeniden başlatarak kalan kullanım haklarınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : mobildiyari.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap