Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  türk telekom kalan dakika nasıl öğrenilir

  1 ziyaretçi

  türk telekom kalan dakika nasıl öğrenilir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hattımda Ne Kadar Lira Kaldı?

  Bakiye Sorgulama Yöntemleri:

  1. Online İşlemler: Hattınızda ne kadar TL kaldığını öğrenebilmek için Türk Telekom Online İşlemler'i ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret etmek için tıklayınız​.

  2. Bilgi Mesajı: Ücretli yaptığınız her arama ve gönderdiğiniz her SMS sonrası, hattınızda kalan TL bilgisi, kullanım süresi ve tutarı ile birlikte otomatik olarak ekranınıza gönderilmektedir. Bu hizmetten tüm faturasız hat aboneleri,herhangi bir işlem yapmadan ve ücret ödemeden faydalanabilmektedir.

  Bu servis, tüm faturasız abonelerimize otomatik olarak tanımlanmaktadır. Servisi kullanmak istemiyorsanız Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ne Türk Telekom hattınız ile 500, sabit hat ya da diğer operatörlerden 444 1 500 Sesli Yanıt Sistemi üzerinden ulaşarak iptal edebilirsiniz.

  3. 9333 ile bakiye sorgulamak için: 9333‘ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz.

  4. *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#‘yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

  5. Menüden bakiye sorgulamak için: Cep telefonunuzdaki “Servis” menüsünün altındaki “Asistan” menüsünü izleyip, “Kredi” menüsünden “Kalan” menüsünü seçerek, yolladığınız ücretsiz kısa mesaja gelen cevapla hattınızdaki kalan TL miktarını öğrenebilirsiniz.

  Kalan bakiye bilgisi servisleri ücretsizdir.

  Yazı kaynağı : bireysel.turktelekom.com.tr

  Bakiye Sorgulama ve TL Yükleme | SSS | Türk Telekom Kurumsal

  Türk Telekom Bakiye Sorgulama Yöntemleri:

  1. Bilgi Mesajı:

  Ücretli yaptığınız her arama ve gönderdiğiniz her SMS sonrası, hattınızda kalan TL bilgisi, kullanım süresi ve tutarı ile birlikte otomatik olarak ekranınıza gönderilmektedir. Kalan kullanım sorgulama hizmetinden tüm faturasız hat aboneleri, herhangi bir işlem yapmadan ve ücret ödemeden faydalanabilmektedir.

  Bu servis, tüm faturasız abonelerimize otomatik olarak tanımlanmaktadır. Servisi kullanmak istemiyorsanız 4445444 Müşteri Hizmetleri yoluyla iptal edebilirsiniz.

  2. 9333 ile bakiye sorgulamak için:

  9333'ü arayarak ya da TL yazıp 9333'e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz.

  3. *123# ile bakiye sorgulamak için:

  *123#'yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

  4. Menüden bakiye sorgulamak için:

  Cep telefonunuzdaki "Servis" menüsünün altındaki "Asistan" menüsünü izleyip, "Kredi" menüsünden "Kalan" menüsünü seçerek, yolladığınız ücretsiz kısa mesaja gelen cevapla hattınızdaki kalan TL miktarını öğrenebilirsiniz.

  Kalan bakiye sorgulama bilgisi servisleri ücretsizdir.

  Yazı kaynağı : kurumsal.turktelekom.com.tr

  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama

  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme (İnternet, Dakika, Mesaj)

  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme (İnternet, Dakika, Mesaj)

  Türk Telekom aboneleri, kullandıkları hat üzerinden kalan kullanım haklarını görüntüleyebilirler. Türk Telekom, tüm abonelerinin kalan kullanım hakkını internet, dakika ve mesaj olarak görebilmeleri için birden fazla yöntem hazırlamıştır. Bu yazımızda Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme (İnternet, Dakika, Mesaj) hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

  Türk Telekom, abonelerine birbirinden farklı birçok paket sunmaktadır. Bu paket içeriklerinde internet, dakika ve SMS bir arada bulunur. Aboneler kullanım miktarı ve ücreti en uygun olan tarifeyi seçerek kullanıma başlarlar. Ancak bu paketlerde belirli oranda kullanım hakkı sunulmaktadır. Paket aşımlarında abonelerden ekstra bir ödeme talep edilecektir.

  TÜRK TELEKOM KALAN KULLANIM ÖĞRENME (İNTERNET, DAKİKA, MESAJ) NASIL YAPILIR?

  Türk Telekom aboneleri, kullandıkları hatta bulunan kullanım haklarını aşmamak için düzenli olarak kalan kullanım öğrenme işlemini yaparlar. Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme (İnternet, Dakika, Mesaj) işlemi için birden fazla yöntem kullanmak mümkündür. Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme (İnternet, Dakika, Mesaj) nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap verilir;

  TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE KALAN KULLANIM HAKKI NASIL ÖĞRENİLİR?

  Türk Telekom müşteri hizmetleri ile kalan kullanım öğrenmek için abonelerin Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası 444 1 500 araması gerekir. Sesli yanıt sistemi üzerinden tuşlama yaparak abonelerin kalan kullanım haklarına ulaşması mümkündür.

  TÜRK TELEKOM SMS İLE KALAN KULLANIM HAKKI NASIL ÖĞRENİLİR?

  Türk Telekom SMS ile kalan kullanım öğrenmek için abonelerin KALAN yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekir. Mesaj gönderimi sonrasında abonenin cep telefonuna mesaj ile kalan internet, dakika ve mesaj kullanımı hakkında bilgi gönderilir. SMS ile bilgilendirme sonuçları son 2 saatlik süredeki kullanımları içermemektedir.

  TÜRK TELEKOM 9333 İLE KALAN KULLANIM HAKKI NASIL ÖĞRENİLİR?

  Türk Telekom 9333 ile kalan kullanım öğrenmek için cep telefonundan 9333’ü aramak ya da TL yazıp 9333’e SMs göndermek yeterlidir. Her iki yöntem sonucunda da aboneler kalan kullanım hakları ile ilgili bilgi alma şansına sahip olacaktır.

  TÜRK TELEKOM TUŞLAMA İLE KALAN KULLANIM HAKKI NASIL ÖĞRENİLİR?

  Türk Telekom tuşlama ile kalan kullanım öğrenmek için cep telefonundan *123# tuşlaması yapmak gerekir. Bu tuşlama işlemi sonrasında abonenin hattında kalan kullanım bilgileri ekranda toplu şekilde görüntülenecektir.

  TÜRK TELEKOM CEP ASİSTAN İLE KALAN KULLANIM HAKKI NASIL ÖĞRENİLİR?

  Türk Telekom Cep asistan ile kalan kullanım öğrenmek için öncelikle Türk Telekom Cep Asistan uygulamasını indirmek gerekir. Uygulamanın yüklenmesinden sonra “Servis” menüsü üzerinden “Asistan” bölümüne girilir. Bu bölümden “Kredi – Kalan” menüleri seçilerek hatta ne kadar kullanım hakkının kaldığı kolaylıkla görüntülenebilir.

  TÜRK TELEKOM İNTERNET SİTESİ İLE KALAN KULLANIM HAKKI NASIL ÖĞRENİLİR?

  Türk Telekom internet sitesi ile kalan kullanım öğrenmek için abonelerin Türk Telekom resmi internet sitesine girmesi gerekir. Cep telefonu numarası ve şifre ile yapılacak giriş işlemi sonrasında abonenin haklarını ne kadar kullandığı görüntülenebilir. Faturasız hat sahipleri, kalan kullanımlarını daha ne kadar kullanabileceklerini görebilirken, faturalı hat sahipleri ise fatura kesim tarihleri ve kalan kullanım hakları hakkında bilgi sahibi olma şansına sahip olacaktır. Türk Telekom aboneleri, bu yöntemlerden istediklerini kullanarak kolayca kalan kullanım hakları hakkında bilgi sahibi olabilirler.

  Yazı kaynağı : internetdayi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap