Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  türk telekom hatalı port servisi

  1 ziyaretçi

  türk telekom hatalı port servisi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  TTNET Hatalı Port Servisi hatasının çözümü nedir?

  TTNET Hatalı Port Servisi hatasının çözümü nedir?

  Sorun modeminizde ya da sizde değil. TNET Hatalı Port Servisi hatası Turk Telekom yani TTNET kaynaklıdır.

  Fakat bazen geçici sorunlar olur. Bu durumu anlamak için öncelikle ADSL modemi kapatın ve açın.

  Eğer TTNET  Hatalı Port Servisi hatası düzelmiyorsa o zaman TTNET'i aramalısınız.

  TTNET Hatalı Port Servisi hatasını siz düzeltmezsiniz. Yapmanız gereken TTNET destek hattını yani 444 0 375 numaralı telefonu aramak ve port hatası aldığınızı belirtmek olmalıdır.

  Sakın modem ayarlarınız ile oynamayın.

  Genelde TTNET port hatası yönlendirmesini port değiştirerek çözecektir.

  Bazı TTNET çalışanları yeterince bilgi sahibi olmadığından sorunun sizde yani modemde olduğunu söyleyebilirler. Bu durumda ısrarla sorunun TTNET'de olduğunu söyleyin. Hatta daha önce pek çok benzer olayın yaşandığını ve bu durumların TTNET tarafında çözüldüğünü söyleyin.

  Benzer bir olayı yaşayıp yeni modem alan arkadaşım var.  Gelen teknik ekip sorunun modemde olduğunu söylemiş. Bu arkadaşımda yeni bir modem almış.

  Fakat durum değişmemiş. Yani TTNET Port servisi hatası almaya devam etmiş. 

  Boşu boşuna yeni bir modem aldı. Siz böyle bir hata yapmayın.

  Yazı kaynağı : uzmanim.net

  Türk Telekom TTNET Hatalı Port Servisi

  Türk Telekom Hatalı Port Servisi Uyarısı

  Türk Telekom hatalı port servisi hatası geliyor

  Türk Telekom hatalı port servisi hatası geliyor

  Türk Telekom hatalı port servisi hatası geliyor. Bilgisayardan internete girmek istediğinizde bu hatayı alıyorsanız nasıl giderileceğini birlikte inceleyeceğiz.

  İnternet hizmetini Türk Telekom’dan alıyorsanız tarayıcılarınız üzerinden girişler sırasında çeşitli hatalar karşınıza gelebilir. Bazı hatalar sizinle alakalı olmuş olsa da bazıları bizlerin müdahale yaparak giderebileceği hata değildir. İnternet servis sağlayıcılarında da meydana gelen hatalar açtığımız sayfalarda karşımıza çıkabilmektedir. Hatalı port uyarısı sonrasında panik yaşamanıza gerek yok böyle bir durum tam anlamıyla bağlı bulunduğunuz servis sağlayıcınızla alakalıdır. İnterneti Türk Telekom’dan kullanım yapıyorsanız sıklıkla olmasa da bazen böyle hatalar ile karşılaşılabiliyor. Bu hatayı aldıktan sonra modemin kapatılıp açılması, resetlendikten sonra yeniden kurulması, bilgisayarınıza DNS verilmesi gibi işlemlerde çözüme ulaşmamaktadır. Çözüme ilişkin tüm yolları denemenize rağmen olmuyorsa nedeni bağlı bulunduğunuz servis sağlayıcısıyla alakalıdır. Çözümü de yine servis sağlayıcısı tarafından sağlanacağından dolayı hangi yolları izleyeceğimizi anlatacağız.

  Türk Telekom hatalı port servisi hatası geliyor

  Hatalı port servisi diyor, turk telekom hatalı port servisi nedir, turk telekom port servisi uyarısı, port hatası alıyorum, port hatasını nasıl giderebilirim, hatalı port servisi kalkmıyor, turk telekom hatalı port servisini giderme. Bilgisayardan internete girmek için herhangi bir tarayıcı üzerinden giriş yapmak istediğinizde karşınıza Türk Telekom hatalı port servisi uyarısı geldiğinde başka bir tarayıcı üzerinden giriş yapmayı deneyelim. Ondan da aynı hata varsa bu duruma çözüm bulabilmek için ilgili kontrol aşamalarını beraber gözden geçireceğiz.

  Hatalı port servisi kalkmıyor

  Sorunu gidermek için yaptığınız hiçbir deneme problemi gidermiyorsa telefonunuzdan ‘’4440375 ya da 4441444’’ arama sağlamanız gerekiyor. Arama yaptıktan sonraki tuşlama adımları ilk olarak 2 ye basmak olacaktır. Ardından hizmet numaranız, telefon numaranız ya da Tc’nizi isteyecektir. Bilgilerinizi girdikten sonra ilk olarak 1 tuşlaması yapıyoruz. Daha sonrasında doğrudan müşteri hizmetlerine bağlantı kurabilmek için 6 tuşlamasını sağlayabilirsiniz.

  Türk Telekom hatalı port servisi hatası geliyor, turk telekom hatası port diyor, turk telekom port hatası, hatalı port servisi, hatalı port yazısı kalkmıyor, turk telekom port uyarısı gitmiyor

  İlgili müşteri temsilcisine port hatası aldığınızı söylediğinizde alt yapıdan kontroller sağlanacak ve giderilebilirse çağrı esnasında sorun giderilecektir. Giderilmezse de arıza kaydı alınarak sorun ilgili arıza ekiplerine bildirilerek çözüm aşamasının ne zaman gerçekleştirileceğine ilişkin sizlere bilgi aktarılacaktır.

  Türk Telekom hatalı port servisi hatası geliyor sorunu da bu sayede bağlı bulunduğunuz internet servis sağlayıcısı tarafından giderilerek son bulacaktır.

  Yazı kaynağı : www.sosyal-destek.com

  Sistem ve Ağ Uzmanlığı

  Sistem ve Ağ Uzmanlığı

  Bilgisayar başına oturduğunuz İnternet üzerinde Web Tarayıcı ( browser ) olarak Google Chrome, Safari, Explorer veya Mozilla tarayıcınızda bir siteyi açmaya çalıştığınızda “Hatalı Port Servisi” ekranı ile karşılaştınız, peki bu hatalı port servisi nedir? hatalı port servisi sorunu nasıl çözülür?

  Türk Telekom “Hatalı Port Servisi” sizin bilgisayarınız ile ilgili alakalı bir sorun teşkil etmemektedir. Bu sorun Türk Telekom tarafından kaynaklı bir sorun olduğu için sizin yapmanız gereken 444 1 444 Türk Telokom Müşteri Hizmetlerinden arıza kaydı açtırarak sorunun çözülmesidir. 

  Bu sorun bazen kendiliğinden geçebilmektedir, Adsl Modem yeniden başlatarak açmak fayda etmeyeceği için sorunu TTNET tarafından çözülmesi gerektiğini buradan belirtelim. 

  TTNET “Müşteri Hizmetleri” numarası 444 0 375 nolu telefon numarasını ayrıca arama yaparak, modem üzerinde ping atarak sorunun nereden olduğunu tespit edebilirler, eğer ping cevap veriyorsa sorunun Türk Telekom tarafından olduğu nedeniyle size bir arıza ekibi yollarlar. 

  Aramalar;

  hatalı port servisi nedir, hatalı port servisi sorunu çözümü, hatalı port servisi problemi, hatalı port servisi ttnet, hatalı port servisi hatası nasıl çözülür?

  Yazı kaynağı : ademocut.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap