Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sweet home 2. sezon ne zaman çıkacak

  1 ziyaretçi

  sweet home 2. sezon ne zaman çıkacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Netflix, "Sweet Home" Dizisinin İki Sezon Daha Çekilmesi için Onay Verdi

  Netflix,

  Netflix bugün, Sweet Home'un 2. ve 3. sezonlarının daha geniş bir hikâye ve oyuncu kadrosuyla peş peşe çekileceğini doğruladı.

  Orijial oyuncu kadrosundaki Lee Si-young, Ko Min-si ve Park Kyu-young'ın yanı sıra, sevilen yıldızlar Song Kang ve Lee Jin-uk da diziye geri dönecek. Başarılı yönetmen Lee Eung-bok ile tekrar buluşarak Green Home'da hayatta kalanların yarım kalan hikâyesini anlatmaya devam edecekler. Oyuncu kadrosu, diziye katılacağı yeni onaylanan Yoo Oh-seong, Oh Jung-se, Kim Moo-yeol ve Jung Jin-young ile tamamlanacak.

  “2. sezon yeni bir ortamda geçecek ve 1. sezonda yeterince üzerine eğilemediğimiz teknik detaylar da 2. sezonda daha keskin şekilde karşımıza çıkacak,” diyen yönetmen, serinin evreninin daha da genişleyeceğini ve çok daha etkileyici görsellere sahip olacağını işaret etti.

  1. Sezon 2020 yılında Netflix'te yayınlandığında dizideki korkunç canavarlar ve zekâ dolu hikâye anlatıcılığı, yaratıkları konu alan bu tür için çıtayı yükselterek hayranlardan övgü dolu yorumlar almıştı. South China Morning Post diziyi “tüyler ürpertici bir eğlence” olarak tanımlarken Decider, “Sweet Home kurduğu dünya ve canavarlarıyla benzerlerinden ayrıldığı için" dizinin mutlaka izlenmesi gerektiğini belirtmişti.

  Dizi, 2021 Asya Akademisi Yaratıcı Ödülleri (AACA) ve 3. Asya Yapımları Ödülleri gibi uluslararası ödüller de kazandı.

  Yapım Bilgileri

  Adı: Sweet Home

  Yönetmen: Lee Eung-bok

  Orijinal eser: Kim Carnby, Hwang Young-chan (Naver Webtoon)

  Oyuncu Kadrosu: Song Kang, Lee Jin-uk, Lee Si-young, Ko Min-si, Park Kyu-young, Yoo Oh-seong, Oh Jung-se, Kim Moo-yeol, Jung Jin-young ve diğerleri.

  Dağıtımcı: Netflix

  Yapımcı: Studio Dragon, Studio N

  Yazı kaynağı : about.netflix.com

  Sweet Home 2. Sezon Yayın Tarihi, Yeni Oyuncular ve Konu Detayları

  Sweet Home 2. Sezon Yayın Tarihi, Yeni Oyuncular ve Konu Detayları

  Sweet Home 2. Sezon Yayın Tarihi, Yeni Oyuncular ve Konu Detayları

  Netflix'in 'Sweet Home'u, kendini aniden kıyamet durumunun ortasında bulan intihara meyilli bir genç olan Cha Hyun-su'nun etrafında dönen bir korku dizisidir. Green Home adlı bir apartman kompleksinde mahsur kalan Hyun-su, insanlar ve canavarlar hakkında korkunç gerçeklerle yüzleşir. Netflix, Production Plan ve Studio Dragon tarafından geliştirilen hayatta kalma draması, Kim Carnby ve Hwang Young-chan tarafından aynı adı taşıyan bir webtoon'a dayanıyor.

  Aralık 2020'deki galasından bu yana, 'Sweet Home' insan-canavar çatışmalarını ele almasına kesinlikle takıntılı büyük bir hayran kitlesi topladı. Korkunç aksiyon sekansları ve et yiyen yaratıklarla kanlı karşılaşmalarıyla dizi, hayatta kalmak için nelerin yapılması gerektiğine dair heyecan verici bir keşif. Doğal olarak hayranlar dizinin ikinci bölümünü sabırsızlıkla bekliyor. İşte 'Sweet Home' 2. sezon hakkında bilmeniz gereken her şey.

  Sweet Home 2. Sezon Çıkış Tarihi

  'Sweet Home' 1. sezon prömiyeri 18 Aralık 2020'de, Netflix . Sezon, her biri 44-59 dakika süren 10 bölümden oluşuyor.

  Peki ya 2. sezon? Şu anda, 'Sweet Home'un ikinci sezon için yenilenmesiyle ilgili resmi bir bilgi yok. 2. sezonun prodüksiyonuyla ilgili söylentiler ortalıkta dolaşsa da Netflix, şu an için hiçbir şeyin doğrulanmadığını vurgulayarak aynı şeyi yalanladı.

  Ancak, dizinin ikinci bir taksit için geri dönme şansının yüksek olduğuna inanıyoruz. İnsanların ve canavarların irfanının zaten yerleşik olduğu ve ödünç alınacak çok sayıda kaynak materyal ile, 2. sezon, Hyun-su'nun dünyasını saran üzücü durumun ayrıntılarını gerçekten araştırabilir. Ek olarak, 1. sezonun sona ermesi, ortaya çıkardığı tüm soruları çözmüyor ve 2. sezonun öncülünü oluşturuyor gibi görünüyor. 'Tatlı Ev'i geri getirmek ve bu türle açıkça ilgilenen küresel bir izleyici kitlesini çekmek istiyorum.

  Yukarıda belirtilen tüm bilgileri göz önünde bulundurarak, 'Sweet Home' 2. sezonunun prömiyerini bekleyebiliriz. Q3 veya Q4 2022'de bazen . Şimdi, resmi yenileme duyurusunu beklemeliyiz. Umarım, çok uzun sürmez!

  Sweet Home 2. Sezon Oyuncular: Kimler Olabilir?

  İkinci bir sezon olursa ana kadrodan birçok kişinin rollerini yeniden üstlenmesini bekliyoruz. Buna Cha Hyun-su olarak Song Kang, Pyeon Sang-wook olarak Lee Jin-wook, Lee Eun-hyuk olarak Lee Do-hyun ve Seo Yi-kyung olarak Lee Si-young dahildir. Go Min-si'yi Lee Eun-yoo olarak, Kim Sung-cheol'u Jung Wooi-myung olarak ve Park Gyu-young'u Yoon Ji-soo olarak görebiliriz. Ek olarak, yer değişikliği nedeniyle yeni yüzlerin ana kadroya katılması muhtemel ve bu nedenle 2. sezonda yeni karakterlerin tanıtılması bekleniyor. Ancak, dizinin ikinci baskısının oyuncu kadrosu hakkında şu an için resmi bir bilgi yok.

  Sweet Home 2. Sezon Konusu: Ne Hakkında Olabilir?

  1. Sezonda Hyun-su, Green Home'un diğer sakinleriyle birlikte korkunç et yiyen canavarların tehdidiyle karşı karşıya kalır. İnsanlar bir ittifak oluşturup hayatta kalmak için ellerinden gelenin en iyisini yapsalar da, kaos hızla ortaya çıkar. Hyun-su bir canavara dönüşmeye başlar; ancak, ölümcül dürtülerine karşı koyabilir ve özel bir enfekte olarak sınıflandırılır. Sezonun sonuna doğru, bir grup kanun kaçağı Green Home'a ​​saldırır. Daha sonra, Eun-hyuk, etrafındaki bina çökmeden hemen önce hasta olanlardan biri gibi kanamaya başlar. Yi-kyung kaçmaya çalışır ama ordu tarafından durdurulur. Nişanlısını öğrenmek için onlara tekrar katılmaya karar verir. Daha önce öldüğü sanılan Sang-wook, yaralı bir Hyun-su'yu askeri bir araçla bilinmeyen bir yere taşır.

  2. sezon geliştirilirse Hyun-su ve Sang-wook'un kaderini keşfedebilir. Ek olarak, Yi-kyung'un orduyu nasıl idare ettiğine ve Hyun-su gibi özel enfekteleri avlaması için yapılıp yapılmayacağına da odaklanabilir. Ayrıca Eun-hyuk'un ölüp ölmediğini veya bir canavara dönüştüğünü de öğrenebiliriz. Green Home'dan kurtulanların, belki de savaşın zıt taraflarında tekrar karşı karşıya gelmeleri muhtemeldir.

  Yazı kaynağı : tr.cm-ob.pt

  Sweet Home 2. Sezon Ne Zaman? Yayın Tarihi Belli Oldu Mu?

  Sweet Home 2. Sezon Hakkında Tüm Güncel Bilgiler!

  [Yazı Mayıs 2022 tarihinde güncellenmiştir.] Netflix orijinal içerikleri arasındaki Sweet Home 2020 yılında seyirciyle buluşmuştu. Dizi ilk haftalarında birçok ülkede en çok izlenen 10 yapım arasında yer almıştı. Öyle ki, dizi hem Türkiye Netflix‘inde hem de Amerika Birleşik Devletleri Netflix’inde en çok izlenen 10 içerik arasına girmişti. Ve bu da bir Kore dizisi için ilk olmuştu. Aynı isimli  popüler webtoon’dan uyarlanan dizi, Sweet Home 1. sezonu, büyük bir ilgiyle izlendi. Ancak izleyenler hatırlayacaktır, 10 bölümden oluşan dizi, açık uçlu bir sonla bitmişti.

  Sweet Home 1. sezonu, Netflix dizilerinde görmeye alıştığımız şekilde, açık uçlu ve adeta yarım bırakılmış gibi bitince de devamında gelen sorular kaçınılmaz oldu. Seyirciler haklı olarak, “Sweet Home 2. sezon olacak mı? Dizinin 2. sezonu gelecek mi? Olacaksa, Sweet Home 2. sezon ne zaman çıkacak? Yayın tarihi ne olacak?” gibi onlarca sorularıyla başbaşa kaldı.

  Büyük bir başarı elde eden Sweet Home Netflix dizisi hakkında hem oyuncular hem de yönetmen ve ekip bazı açıklamalar yaptı. Hatta dizinin başrolünü üstlenen hatta şu sıralar peş peşe Netflix dizilerinde oynamasıyla Netflix’in Oğlu lakabını alan Song Kang, diziyle ilgili şöyle demişti: ““Hala inanamıyorum. Çektiğim dizi çok fazla sevgi aldığı ve üst sıralarda yer aldığı için mutluyum. Fakat bu gerçekmiş gibi hissettirmiyor.”

  Bu yazımızda; Sweet Home 2. sezon var mı, Sweet Home 2 sezonu gelecek mi, Sweet Home 2. sezon ne zaman gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

  Sweet Home 2. sezon ne zaman?

  Son yıllarda çok çeşitli ve kaliteli orijinal Kore dizilerine imza atan Netflix ne yazık ki bir alışkanlığa da sahip. Dizileri yarım bırakmak, daha doğrusu devamı gelip gelmeyeceği belli olmamasına rağmen hikayeyi yarıda keserek sunmak. Çok tutan bir dizinin yeni sezonlarının gelmesini, ya da hayal kırıklığına uğratan bir dizinin üzücü bir şekilde yayından kalkması biraz anlaşılabilir. Ancak, Netflix’in neredeyse her orijinal Kore dizisini, yarıda keserek sunmasının seyirci tarafından hoş karşılandığı söylenemez. Özellikle dizinin ikinci sezonuyla ilgili ortada ufak bir plan dahi yokken.

  Sweet Home‘dan önce Netflix orijinal dizisi olarak karşımıza çıkan, yarım bırakılan çok sayıda dizi var. İşte, durum böyle olunca Sweet Home 2 sezonu gelecek mi konusu merak ediliyordu. Siz de Sweet Home yeni sezon olacak mı, ne zaman çıkacak sorusunu merak ediyorsanız, rahatlayabilirsiniz. İzlenme rekorları kıran muhteşem Kore dizisi ikinci sezonu ile karşımızda olacak!

  Netflix, Sweet Home 2. sezonu ne zaman olduğu hakkında bir açıklama yaptı!

  2021 Temmuz ayında, çok sevilen Kore dizisi ile ilgili sektörün içinden bir açıklama gelmişti. Bu açıklamada, Sweet Home 2 sezonu gelecek mi konusunda net bilgiler vardı. Açıklamada, dizinin ikinci sezonunun olacağı ve hatta ilk sezonun başrol oyuncularından Song Kang, Lee SiYoung ve Lee JinWook‘un ikinci sezon oyuncuları arasında olacağı da söyleniyordu. İlk sezonun final bölümünde akıbeti belli olmayan Lee DoHyun’un ise ikinci sezonda olup olmayacağı ile ilgili bir bilgi verilmemişti.

  Bu açıklama, diziyi merakla bekleyenler arasında büyük biri heyecana sebep oldu. Bunun üzerine Netflix dizi ile ilgili  önemli bir açıklama yapmış; yeni sezon tarihinin belli olmadığını söylemişti. Neyseki son gelişmeler, sabırsızlıkla bekleyen seyircileri biraz da olsa memnun etti!

  sweet-home-2.-sezon-ne-zaman, sweet-home-2.-sezon-ne-zaman,

  [Güncelleme:]

  Sweet Home 2. sezon ne zaman gelecek konusunda önemli gelişmeler oldu! Dizinin yapım ekibinden birinin instagram hesabında paylaştığı resimlere bakılırsa; yeni sezon çekimlerine başlandı! 2. sezonun 2022 yılının sonunda Netflix’de yer alması bekleniyor.

  Sweet Home 2. sezon yayın tarihi belli olur olmaz yazı güncellenecektir!

  Sweet Home 2 sezonu gelecek mi, bu konudaki resmi açıklamalar nedir? Bunlardan bahsettik. Yeni açıklamalar gelir gelmez yazıyı güncelleyeceğim! Sizde, “Sweet Home 2. sezon var mı, ne zaman olacak? Daha ne kadar bekleyeceğiz!” diyerek gün sayanlardansanız, güncellemelerden anında haberdar olmak için bloğun bildirimlerini açmayı unutmayın!

  Sweet Home 2. Sezon İzle

  Sweet Home 2. sezon 1. bölüm yayınlanır yayınlanmaz buradan haber vereceğim. Ayrıca dizinin Türkçe dublajına da büyük bir ilgi olduğunu görüyorum. Muhtemelen dizi başladığında, Sweet Home 2. Sezon 1 bölüm türkçe dublaj izle seçeneği olacaktır. O zamana kadar Türkçe dublaj Kore dizileri izlemek isterseniz aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz!

  Sweet Home Kaç Sezon, konusu ne, oyuncuları arasında kimler var?

  Bu arada, diziyi daha önce izlemediyseniz ya da beklerken bir kez daha izlemek isteyenlerdenseniz, dizinin konusu, oyuncuları ve dizi hakkında ilginç bilgileri bulabileceğiniz tanıtım yazısına bakabilirsiniz. Ayrıca, diziyi izleyenler detaylı Sweet Home yorumu/analizi yazısına da aşağıdan ulaşabilir. Keyifli okumalar!

  Yeni sezonda hangi oyuncuları görmek istersiniz?

  Yazı kaynağı : minihanok.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap