Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  survivorda kim potaya girdi

  1 ziyaretçi

  survivorda kim potaya girdi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı 5 Haziran? 3. eleme adayı kim oldu? Survivor yeni takımlarda kimler var?

  Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı 5 Haziran? 3. eleme adayı kim oldu? Survivor yeni takımlarda kimler var?

  Survivor’da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu yine nees kesen bir mücadeleye sahne oldu. Bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununun ardından Hikmet eleme adayı olmuştu. Eleme potasına giren ikinci isim Evrim olurken, 5 Haziran Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan bir isim de 3. eleme adayı olarak potaya girdi…

  SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

  Survivor’da dün akşam haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Yeni takımlarla birlikte güç dengelerinin değiştiği takımlarda yarışmacılar dokunulmazlık olmak için mücadele ederken rekabet de en üst seviyeye çıktı.

  Artık kadınlar ve erkeklerin ayrı olarak yarışmadığı dokunulmazlık oyununda ilk etabın kazananı 8-0’lık skorla Mavi takım (Ünlüler) oldu. İkinci etabın kazananı da yine Mavi takım olunca dokunulmazlık oyunu kazanan Mavi takım oldu.

  Aynı zamanda Mavi takım dokunulmazlıkla birlikte döner, patates kızartması ve salata ödülünün de sahibi oldu.

  5 HAZİRAN 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Dokunulmazlık oyununu Mavi takımın (Gönüllüler) kazanmasının ardından Kırmızı takım (Ünlüler) konseyde eleme adayını seçmek için konseyde bir araya geldi.

  Kırmızı takımdan Adem’in, Mavi takımdan ise Nagihan’ın performans birincisi olduğu akşamda en çok oyu alarak 5 Haziran akşamı haftanın 3. Eleme adayı olan ismi Nisa Bölükbaşı oldu.

  SURVİVOR YENİ TAKIMLARDA KİMLER VAR?

  Bu hafta performans birincileri olan Adem Kırmızı takımın ve Nagihan ise Mavi takımın kaptanı oldu. İki oyuncu arasına yapılan karşılaştırmada ise Nagihan birinci gelerek ilk oyuncuyu seçme hakkını elde etti.

  Yapılan seçmenin ardından Kımızı ve Mavi takımlar şu şekilde oluştu:

  MAVİ TAKIM: Nagihan (Takım kaptanı), Ayşe, Atakan, Berkan, Ogeday, Hikmet

  KIRMIZI TAKIM: Adem (Takım kaptanı), Anıl, Batuhan, Nisa, Evrim 

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  SURVİVOR 2. ELEME ADAYI 23 HAZİRAN: SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? - Magazin Haberleri - Milliyet

  SURVİVOR 2. ELEME ADAYI 23 HAZİRAN: SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? - Magazin Haberleri - Milliyet

  Survivor'da elemeler sürüyor! TV8 ekranlarında yarışmacılar büyük ödül ve şampiyonluk için tüm enerjileri ile parkura çıkmaya devam ediyor. Elemede son iki hafta! Ünlüler ve gönülüler takımı olarak Survivor All Star'a başlayan yarışmacılar, son 4 koltuk için rekabette hız kesmiyor. 23 Haziran akşamı ise haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu düzenlendi. İşte, Surivor'da dokunulmaz olan isim...

  SURVİVOR 2022 DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

  Ekranların sevilerek takip edilen yarışma programı Survivor 2022 All Star'da yeni bir dokunulmazlık yarışı ekrana geldi. Dokunulmazlığı alan aynı zamanda ödülün de sahibi oluyor. Sıralama turları ardından yarı finale direk giden isimler Nisa ve Adem oldu. Oyunun kazananı ise henüz belli olmadı.

  Ayşe ile oyunu esnasında Nisa, ayağını burktu. Ayağının çok acıdığını belirten Survivor Nisa'ya doktorlar ilk müdahaleyi yaptı ve oyun kenarına alındı. 

  Murat Ceylan, Nisa'nın ayağının durumunun kötü olduğunu ve oyuna devam edemeyeceğini söyleyerek Ayşe'nin direkt finale yükseldiğini bildirdi. Bileğinin burkulmasının normal bir burkulma olmadığı belirtildi.

  Rakibi Batuhan'ı mağlup eden Adem, finalde Ayşe ile karşılaştı. 4-1'lik skorla günün dokunulmazlığını kazanan Ayşe oldu ve ödüle Nagihan, Nisa ile gitmek istedi. Ancak Nisa gözyaşları içinde ödülden faydalanamayacağını belirtti. Bu nedenle Ayşe, Nisa yerine Adem'i tercih etti. Duş aldılar, dişlerini fırçalama şansı elde ettiler. Ardından akşam yemeğine bir araya geldiler.

  Acun Ilıcalı, 22 Haziran ada konseyinde geleneksel Instragmra canlı yayınını 23 Haziran Perşembe akşamı yayından sonra gerçekleştireceklerini belirtmişti. Reklam arasında 6 Survivor yarışmacısı ile Ilıcalı, gelen soruları yanıtladı ve son durumu paylaştı.

  23 HAZİRAN SURVİVOR ELEME ADAYLARI

  Survivor'da ilk dokunulmazlığı Adem almıştı ve birinci gitme adayı olarak da Ayşe'yi söylemişti. İkinci isim de Nagihan oldu.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Eleme Adayı

  Survivor eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı, hangi takım aldı? 6 Haziran 2022 Survivor kim elendi kim gitti? Survivor All Star yeni bölüm ile haftanın eleme adayları - Yaşam Haberleri

  Survivor eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı, hangi takım aldı? 6 Haziran 2022 Survivor kim elendi kim gitti? Survivor All Star yeni bölüm ile haftanın eleme adayları - Yaşam Haberleri

  YENİ TAKIMLAR!

  Survivor'da haftalık takım uygulaması başladı! En yüksek performanslıların takım kaptanı olduğu sistemde takımlar haftalık olarak belirlenecek. İşte bu haftanın güncel takımları:

  KIRMIZI TAKIM

  Adem

  Anıl

  Batuhan

  Nisa

  Evrim

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap