Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  survivor yarışmacıları haftalık ne kadar alıyor 2023

  1 ziyaretçi

  survivor yarışmacıları haftalık ne kadar alıyor 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Survivor 2023 yarışmacılarının haftalık ücreti ortaya çıktı!

  Survivor 2023 yarışmacılarının haftalık ücreti ortaya çıktı!

  Survivor 2023 bu yıl ‘Ünlüler’, ‘Gönüllüler’ ve ‘Fenomenler’ olarak tanıtıldı.  3 ayrı takımda birbirinden renkli isimler yer alırken, yarışacak isimlere verilecek ücretleri ortaya çıktı.

  Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz’ programında Survivor’da yarışacak isimlerin kazanacakları ücret açıklandı. Programda konuşulan rakamlar sosyal medyada oldukça dikkat çekti.

  En çok konuşulan isim ise Berdan Mardini oldu.

  Seçkin Piriler: 30 bin lira

  Zeynep Alkan: 30 bin lira

  Barış Telli: 30 bin lira

  Halil İbrahim Göker: 45 bin lira

  Alper Rende: 45 bin lira

  Elanur: 45 bin lira

  Çabi (Chaby): 45 bin lira

  Kürşat Yuan: 45 bin lira

  Murat Eken: 50 bin lira

  Ümit Erdim: 60 bin lira

  Yusuf Güney: 95 bin lira

  Berdan Mardini: 180 bin lira

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Survivor yarışmacıları ne kadar kazanıyor 2023? Survivor yarışmacıları para alıyor mu? Survivor yarışmacıları ne kadar para alıyor?

  Survivor 2023 yarışmacıları ne kadar para alıyor? En çok haftalık ücreti kim alıyor?

  Survivor 2023 yarışmacıları ne kadar para alıyor? En çok haftalık ücreti kim alıyor?

  Survivor 2023 başladı. Survivor 2023 yarışmacıları ne kadar para alıyor sorusu ise gündemde. İşte en çok haftalık ücreti alan yarışmacılar ve Survivor 2023 ücretleri.

  Survivor 2023, 15 Ocak itibariyle başladı. Bu yıl farklı bir konsepte sahip olan yarışmaya, yarışmaya dahil olan yarışmacılar, anlaşmalar dahilinde belirli ücretler alıyor. Bu ücretler resmi olarak açıklanmasa da kısa süre içerisinde medyaya sızıyor. Survivor 2023 itibariyle yarışmacıların yarışmada kaldığı süre boyunca alacağı ücretler belli oldu. Survivor 2023 yarışmacıları ne kadar para alıyor soruları da böylelikle yanıt buldu.

  Survivor 2023 yarışmacıları ne kadar kazanacak?

  Survivor 2023 yarışmacıları ne kadar kazanıyor konusunda önemli gelişme Beyaz TV’de yayınlana Söylemezsem Olmaz programında yaşandı. Programda Survivor 2023 yarışmacılarının aldığı ücretler açıklandı. En çok kazanan oyuncu ise Berdan Mardini oldu. 180 bin TL alan ünlü yarışmacı, kaldığı her 1 ayda 780 bin TL elde edecek. Diğer oyuncuların kazançları ise şöyle;

  Yazı kaynağı : www.bgazete.com.tr

  ��te Survivor 2023 Yar��mac�lar�n Alaca�� �cret

  Survivor 2023 yarışmacılarının haftalık ücretleri

  2023 Survivor yarışmacıları ne kadar kazanıyor ?

  Survivor 2023 Yarışmacıları İçin Dudak Uçuklatan Ücretler

  Survivor 2023 Yarışmacıları İçin Dudak Uçuklatan Ücretler

  Survivor yarışması 2023 için yeni bir konsept ile başlıyor. Yarışmacılar için bu sezon ödenecek ücretler ise gerçekten dudak uçuklatıyor.

  2023 Survivor kadrosu yakın tarihte belli olduktan sonra yarışmacıların haftalık olarak alacakları ücretler konusunda da açıklama yapıldı. Yarışmada en yüksek ücret şarkıcı Berdan Mardini'ye ödenecek olurken, diğer yarışmacıların alacaları ücretler dahi dudak uçuklattı.

  Yeni sezonunda Survivor 2023 ünlüler, gönüllüler ve fenomenler gibi üç değişik grup ile ekranlara gelecek. Çok renkli bir yarışma kadrosunun bulunması ile birlikte her takımda yarışacak adaylar haftalık olarak ücret alacaklar. Özel bir televizyon programında yayınlanan program sırasında yarışmacıların alacağı ücretler konuşulurken, sosyal medyada da bu ücretler çok büyük tepki uyandırdı.

  Survivor 2023 Yarışmacı Ücretleri

  Bahsedildiği gibi yarışmada haftalık olarak alınacak ücretler açısından en yüksek ücreti 180 bin TL ile Berdan Mardini alacak. Hemen ardından neredeyse yarı yarıya düşük bir ücretle Yusuf Güney 95 bin TL ile yarışmada haftalık olarak yer alacak. Devam eden liste içerisinde

  Yarışmada gönüllüler ve fenomenler gibi diğer gruplar içerisinde birçok farklı yarışmacı daha yer alsa da bu yarışmacıların haftalık alacağı ücretler bilinmemekle birlikte tahminen açıklanan rakamlara yakın bir ücret ile yarışacakları düşünülüyor.

  Yazı kaynağı : www.ogretmenlericin.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap