Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  survivor kim elendi videosu

  1 ziyaretçi

  survivor kim elendi videosu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hikmet ile Adem tartıştı! Acun Ilıcalı araya girdi

  Survivor’da dün akşam kim elendi? Survivor eleme heyecanı | VİDEO - Dailymotion Video

  Survivordan kim elendi? - Survivor

  Survivordan kim elendi? - Survivor

  Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… Survivor’da elenen isim kim olacak?

  Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… Survivor’da elenen isim kim olacak?

  Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… Survivor’da elenen isim kim olacak?

  Survivor fragman videosu 4 eleme adayının belirlendiği konseyde bu akşam bir vedanın yaşanacağını gösterdi. Ünlülerin dokunulmazlığı kaybetmesiyle birlikte dün akşam adı en fazla çıkan isim Sude oldu. İşte Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı ve 24 Mayıs’taki bölümde yaşanacaklar…

  Aylardır Survivor All Star olmak için mücadele veren isimlerden biri daha bugün adaya veda edecek. 4 eleme adayının bulunduğu konseyde Berkan, Ayşe, Hikmet ve Sude dörtlüsünden bir kişi yarışmadan elenecek.

  SURVİVOR 2022 YENİ BÖLÜM FRAGMANI 24 MAYIS SALI

  Salı günü ekrana gelecek bölümde Ayşe’nin açıklamaları tartışılmaya devam edecek. Sude’nin adının yazıldığı bir potada Adem’in ne işi olduğunu anlamadığını ifade eden Ayşe, Sude’den tepki görecek. Aynı zamanda Sema da son oyunda yaşananlar ve Ayşe’nin kendisini soktuğu zor durum nedeniyle Ayşe’ye sitemde bulunacak.

  Ünlülerde oyun esnasında Batuhan ile Anıl arasında da gerilim yaşanacak. Batuhan “Sude beni gerememişti mesela sen beni gerdin şu an” diyecek. Bunun üzerine Anıl ise “çünkü susturdum seni” diyecek. Bu açıklama üzerine daha da sinirlenen Batuhan “ne susturmasından bahsediyorsun, sen kimsin beni susturacaksın” diyecek.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap