Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  survivor ilk aday kim oldu

  1 ziyaretçi

  survivor ilk aday kim oldu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Son dakika: Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da son eleme adayı kim oldu? 21 Haziran 2022 Survivor eleme adayları...

  Son dakika: Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da son eleme adayı kim oldu? 21 Haziran 2022 Survivor eleme adayları...

  Son dakika: Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da son eleme adayı kim oldu? 21 Haziran 2022 Survivor eleme adayları...

  Survivor All Star 2022'de bu akşam dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Yarışmacılar yeni hafta itibariyle bireysel oyunlarda kozlarını paylaşıyor. Bu hafta üçüncü bireysel dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Peki ama 21 Haziran 2022 bu akşam Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı? İşte eleme adayı olan isim...

  Survivor 2022 All Star'da bireysel dokunulmazlıklara geçildi. Yarışmacılar kıyasıya rekabet içerisinde... Büyük rekabetlerin yaşandığı dokunulmazlık oyunları artık daha önemli bir hale geliyor. Bu akşam Survivor'da bir yarışmacı dokunulmazlığı kazanacak, bir yarışmacı ise eleme adayı olacak. Ardından büyük oylama sonuçlarına göre elenen isim belli olacak. Peki ama 21 Haziran Survivor All Star'da eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2022'de yaşanan son gelişmeler...

  Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı, eleme adayı kim oldu?

  Batuhan Karacakaya, Survivor'da ilk bireysel dokunulmazlığın sahibi olmuştu. Dün akşam ise Ayşe ikinci dokunulmazlığı kazanmıştı. Bu akşam dokunulmazlığı alacak isim eleme adayını belirleyecek. Üçüncü dokunulmazlığın finalinde Batuhan ve Adem yarıştı. Adem Kılıççı 4-2'lik skorla üçüncü dokunulmazlığı kazandı. 


  Survivor'da eleme adayı kim oldu?

  Eleme adayları belli oldu. Adem Kılıççı iki eleme adayı belirledi. Eleme adayları Hikmet, Nagihan oldu. 

  Adem, ''Her başarının da bir sorumluluğu var. Bu sorumluluğu da taşıyabileceğimi düşünüyorum açıkçası. Kendi takımımdan iki kişiyi söylemem gerekiyor. Her zaman önceliğim karşı takımdan birini söylemekti. Kendi takımımızdan birini söylememem gerekiyorsa eğer söyleyebileceğim insanları bir şekilde sıralamam gerekiyor. İlk söyleyeceğim isim de buraya geldiğinden beri bize faydalı oluyor. Daha önce problem yaşamamıza rağmen o problemleri unuttuk.
  Sadece söylememem gerektiği için ilk olarak Hikmet'i söyleyeceğim.'' dedi.

  3. eleme adayı olan Hikmet, ''Geldiğim günden beri o kadar çok sakatlık yaşadım. Hiçbir zaman ağzımı açmadım. Mücadeleme sonuna kadar devam ettim. Bir haftadır sol dirseğimden şırınga şırınga iğneler alınıyor. Atış bileğimde ağrı vardı. Doktora göstermemize rağmen yapacak çok bir şey yok. Sayılı günler kaldı. Bireysele geçtiğimiz günden beri çok sayı alamıyorum. Yine mücadele ediyoruz. Atış bileğinde olduğu zaman 5-6 gündür kötü yarışıyorum. Kendimi koruyamadım. Yapacak bir şey yok. Arkadaşlarımın hepsi başarılı. '' dedi.

  Adem, ''En son söyleyeceğim isim Batuhan'dı. Diğer arkadaşlarımızda zaman zaman karşı takıma geçip mücadele ettiler. Açıkçası kararımı daha önce açıkladım. Kendisine de söyledim. Kendisi de aslında ben de seninle konuşacaktım. Ben de istiyorum cevabını vermişti. Zaten aralarında bir problem de vardı. Birbirlerini potaya davet etmişlerdi. Nagihan diyorum.'' ifadelerini kullandı. 

  4. eleme adayı olan Nagihan, ''Ne konuşacağımı çok bilmiyorum. Çok sık girmediğim için potalara ne konuşulması gerektiğini de daha çözemedim. Sonuçta son düzlüğe gelmişken kimse potaya girmek istemez. Elimden gelenin fazlasını yapıyorum. Yeri geliyor finale kadar çıkıyorum bir defa kolye almışım. Her zaman o kolyeyi kazanmak çok kolay olmuyor.'' cümlelerini belirtti.

  21 Haziran 2022 Survivor eleme adayları

  Berkan
  Nisa
  Hikmet
  Nagihan

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Survivor eleme adayı kim oldu?

  Survivor eleme adayı kim oldu?

  Survivor 2022'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. 20 Mayıs Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı.

  Gönüllüler ve ünlüler takımı dokunulmazlık mücadelesi için kıran kırana mücadele etti.

  Survivor'da finale adım adım yaklaşılmaya başlarken her bir dokunulmazlık oyunu ayrı bir önem taşıyor.

  DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? 

  Survivor 2022 All Star yarışmasında ünlüler ve gönüllüler haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi.

  Survivor'da nefes kesen mücadele sonrasında kazanan takım ünlüler oldu. Ünlüler böylelikle üst üste 7. dokunulmazlığı kazanmış oldu. Ünlüler ayrıca pizza yemek ödülünün de sahibi oldu.

  ELEME ADAYI KİM OLDU? 

  Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı konseyde aralarında bir ismi yazmak zorunda kaldı. İsmi en çok yazılan yarışmacı Berkan oldu. Berkan böylelikle ilk eleme adayı oldu.

  Yazı kaynağı : www.fanatik.com.tr

  Survivor'da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

  Survivor'da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

  Survivor 2022 All Star'da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Seda Ocak'ın yarışamaya veda etmesinin ardından yeni hafta heyecanla başladı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu dün gece oynandı.

  20 Mayıs akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadele edildi. Zorlu parkurda kadınlar yarışın gönüllüler kazandı. Erkeklerde ise ünlüler yarışmada galip geldi. Finalde ise ünlüler günün kazananı oldu.

  Böylece kırmızı takım üst üste 7. kez dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu. Ünlü takımı pizza ödülünün de sahibi oldu.

  Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler konseyde isim yazdı. Gönüllülerde dokunulmazlığın sahibi Hikmet oldu.

  Gönüllüler eleme adayı olarak Berkan'ı gösterdi.

  Survivor 2022 All Star'da elenen isim 24 Mayıs Salı günü belli olacak...


  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap