Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı 6 haziran

  1 ziyaretçi

  survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı 6 haziran bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Survivor ikinci dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Haziran Survivor eleme adayları

  Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı kim oldu 6 Haziran 2021? - Son Dakika Magazin Haberleri

  Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı kim oldu 6 Haziran 2021? - Son Dakika Magazin Haberleri

  Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanıyor. Dokunulmazlık oyunu sonrası bir eleme adayı daha belli olacak. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Poyraz kazanmıştı ve kırmızı takımdan Aleyna eleme adayı olarak gösterilmişti. Peki ama Survivor 2021'de bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021'de eleme adayı kim oldu? İşte 6 Haziran 2021 Survivor'da yaşananlar...

  Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı?

  Survivor'da dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlık oyununda mavi takım yarışmacıları elendi. Bu akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyununda yarı finale sadece kırmızı takım yarışmacıları yükseldi. Dokunulmazlık finalinde Berkay ve Aleyna yarıştı. 3 sayıyla öne geçen Berkay dokunulmazlığı 5-2'lik skorla kazandı. 

  Eleme adayı kim oldu? 

  Survivor'da 6 Haziran 2021 Pazar akşamı eleme adayı henüz belirlenmedi. 

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Dün Survivor’da eleme adayı kim oldu? TV8 ile 6 Haziran Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor 2021 son bölümde eleme adayı seçilen o isim... - Son Dakika Magazin Haberleri

  Survivor Dokunulmazlık Oyunu 6 Haziran

  SON DAKİKA! Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 6 Haziran 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Yarışmacı Kazandı? Survivor'da 2.Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 112.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Berkay Kazandı.


  Survivor Türkiye'de yarışmacılar 2. dokunulmazlık oyunu için parkura geldi. 6 Haziran Pazar akşamı oynanan 112.bölümde haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla başladı. Dün aşkam oynanan 1. dokunulmazlık oyununu kazanan Poyraz olmuş ve konseyde Aleyna Kalaycıoğlu'nu eleme potasına göndermişti.

  İlk bireysel dokunulmazlık oyununda olduğu gibi yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanabilmek için bireysel olarak birbirlerine karşı yarıştı. Parkurda birinci turda zamana karşı yarışan yarışmacılar, en iyi zaman ile en kötü zaman olacak şekilde eşleşti.

  Haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında üst üste duran küp, sembol, toptan oluşan hedeflerden, küpleri ve sembolleri düşürmeden sadece en üstte duran topu rakibinden önce başarılı şekilde düşüren yarışmacı 1 puan kazandı.

  SIRALAMA TURU
  2. bireysel dokunulmazlık oyununda parkurda tek başına zamana karşı yarışan yarışmacıların parkuru bitirme süreleri aşağıdaki gibi oluştu.

  1. Aleyna 57:88
  2. Ayşe 1:01:84
  3. Poyraz 1:06:67
  4. Batuhan 1:22:25
  5. Steven 1:26:30
  6. Dora 1:51:06
  7. Berkay 2:05:42
  8. İsmail 2:48:51

  İKİNCİ TUR EŞLEŞMELER
  Sıralama turu sonrası eşleşmelerde Aleyna-Dora, Batuhan-Steven, Berkay-Poyraz, İsmail-Ayşe olarak gerçekleşti. İkinci turda 3 oyun kazanan yarışmacı yarı finale kaldı. İkinci tur mücadeleleri sonrası yarışmacıların yaptığı sonuçlar;
  Aleyna 3 - Dora 1
  Batuhan 3 - Steven 1
  Berkay 3 - Poyraz 1
  İsmail 3 - Ayşe 2

  Bu skorlara göre, Dora, Poyraz, Steven ve Ayşe ikinci turda dokunulmazlık oyununa veda etti. Böylece Mavi takımda bütün yarışmacılar dokunulmazlık oyununda elenmiş oldu. Aleyna, Berkay, Batuhan ve İsmail yarı finale kaldı.

  YARI FİNAL
  Yarı final eşleşmelerinde Batuhan Berkay ile, Aleyna ise İsmail ile karşı karşıya geldi. Yarı final yarışlarında da rakibine karşı 3 oyun kazanan yarışmacı finale kaldı. İsmail Balaban'ı 3-1 yenen Aleyna Kalaycıoğlu ilk finalist oldu. İkinci finalist ise Batuhan Berkay mücadelesini 3-2 kazanan Berkay oldu.

  SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
  Survivor 2021'de haftanın 2.bireysel dokunulmazlık oyununda finalin adı Aleyna Kalaycıoğlu, Berkay oldu. Final micadelesinde 5 oyunu kazanan bugünkü dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu ve konseyde eleme adayı olarak bir isim söyleme hakkını kazandı. Aleyna Berkay arasındaki mücadeleyi 5-2 Berkay kazandı. Dokunulmazlık Oyununu Berkay Kazandı.

  6 HAZİRAN SURVIVOR ADA KONSEYİ

  Yazı kaynağı : www.kimkazandi.com

  Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlığı kim kazandı 6 Haziran 2021

  Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlığı kim kazandı 6 Haziran 2021

  Survivor 2021'in ekranlara gelen yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı dokunulmazlık oyununda kazanan taraf büyük sevinç yaşadı. Peki 6 Haziran 2021 tarihli Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Bu akşamın eleme adayı kim oldu?

  İşte pazar akşamı Survivor'da yaşananlar...

  SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

  Survivor'da yeni bir dokunulmazlık oyunu oynandı. 6 Haziran tarihli Survivor'da dokunulmazlık oyununda mavi takım yarışmacıları elendi. Bu akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyununda yarı finale sadece kırmızı takım yarışmacıları yükseldi. 

  Aleyna ve Berkay arasında nefes kesen oyunun sonunda dokunulmazlığı kazanan isim Berkay oldu.

  SURVİVOR'DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Survivor'da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Berkay, elenmesi yönünde Steven dedi. Böylece yarışmada iki eleme adayı belirlenmiş oldu. Yarın akşam üçüncü eleme adayı belli olacak. Salı günü ise Survivor'da eleme heyecanı yaşanacak.

  Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu mavi takımdan Poyraz kazanmıştı ve kırmızı takımdan Aleyna Kalaycıoğlu eleme adayı olarak gösterilmişti. 

  SURVİVOR STEVEN KİMDİR?

  Steven Salam, Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden 2011’de Türkiye’ye gelmiş. Ve lise ve üniversiteyi Türkiye’de okudu.

  Steven Salam, 2019’da Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlük eğitim bölümünden mezun oldu.

  Geçen sene şampiyon olan ve 1. Amatörden Süper Amatöre çıkan İzmir Karayollar (Yolspor) takımında oynadığını belirten Steven Salam “Şimdi ise asıl maceraya gidiyorum SURVİVORA” sözleri ile yarışmaya dair duygularını açıkladı.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap