Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  survivor 22 haziran 2020 izle

  1 ziyaretçi

  survivor 22 haziran 2020 izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Survivor 115.Bölüm izle 22 Haziran 2020

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.pw

  Tüh!

  Survivor 115.Bölüm izle 22 Haziran 2020 Son Bölüm | Ddizi

  Survivor 115.Bölüm izle 22 Haziran 2020 Son Bölüm | Ddizi

  Survivor 2020 115.Bölüm izle 22 Haziran 2020

  Survivor canlı izle! 22 Haziran 2020 Survivor 115. bölüm izle! TV8 Survivor son bölüm canlı yayını...

  Survivor canlı izle! 22 Haziran 2020 Survivor 115. bölüm izle! TV8 Survivor son bölüm canlı yayını...

  Survivor canlı yayın bağlantısı, TV8'in çok sevilen yarışma programının sıkı takipçileri tarafından şimdiden sorgulanmaya başladı. Survivor canlı izle tercihinde bulunmak isteyen Survivor izleyicileri, TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan heyecan dolu yarışma programı Survivor ile ilgili 'Survivor canlı izle, TV8 canlı izle' sorgulamalar yapıyor. 22 Haziran Pazartesi günü Survivor 2020 çeyrek finalinde heyecan 3. dokunulmazlık oyunu ile devam edecek. Survivor 2020'de yarışmacılar bir kere daha bireysel olarak dokunulmazlık oyunu oynayacak. Parkurda en iyi dereceyi yapan isim, ada konseyinde haftanın ilk eleme adayı olan ismi söyleyecek.

  Survivor 2020 son bölümde dokunulmazlığı kazanan Sercan, konseyde Nisa'yı eleme adayı olarak göstermişti. 2. eleme adayı olan Nisa ise bunu "intikam" olarak değerlendirmişti. Survivor 115. yeni bölüm fragmanı ile birlikte izleyiciler bu akşam eski defterlerin yeniden açılacağı Sercan - Nisa olayını merak ediyor. Nisa Sercan'a not mu gönderdi? Notlarda ne yazıyordu? Sercan Nisa arasında neler yaşanacak? Survivor 2020'de çeyrek finalde ilk haftanın 3. eleme adayının belirleneceği, 3. dokunulmazlık oyununun oynacağı Survivor yeni bölümünü haberimizden takip edebilirsiniz. TV8 canlı yayın linkine, TV8 uydu frekans bilgileri ve yeni bölüm detaylarını haberimizden ulaşabilirsiniz.

  TV8'i HD kalitede canlı izlemek için ihtiyacınız olan frekans bilgileri

  UYDU: Türksat 4A, Frekans: 12356 Mhz, Polarizayon: Yatay (H), Sembol Oranı: 7100, FEC: 2/

  DIGITURK: Kanal 28

  D-SMART: Kanal 28

  KABLO TV: Hizmeti verilen illerde S 34

  TELEDÜNYA: HD: 34.KANAL, SD: 105.KANAL

  TİVİBU: 29. Kanal

  Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 115. bölümü izlemek için tıklayınız...

  SURVIVOR YENİ ELEME SİSTEMİ NASIL?

  Survivor çeyrek finalinde haftanın üç günü (Cumartesi, Pazar ve Pazartesi) bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak. Survivor 2020'de çeyrek finale kalan sekiz isim, üç gün dokunulmazlığı kazanmak için parkurda bireysel olarak mücadele edecek. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, ilk olarak sıralama için birer birer parkura çıkacak ve en kısa sürede tamamlamaya çalışacak. Sonrasında eşleşmeler ile birbirleri ile yarışacaklar. Günün sonunda günün şampiyonu belli olacak. Dokunulmazlık oyununu kazanacak kişi, aynı gün yapılacak ada konseyinde eleme adayı olacak kişinin ismini söyleyecek. Bu şekilde 3 günde 3 eleme adayı çıkacak.

  Survivor 2020'de geçtiğimiz Çarşamba ve Perşembe günü Büyük SMS konseyi yapıldı. Bu konseyde, çeyrek finale kalan sekiz yarışmacı için halk oylaması yapıldı. Bu konseyde verilen oylar sonucunda ortaya çıkan SMS sıralaması, son dörde kadar geçerli olacak. Survivor çeyrek finalinde her hafta belli olacak 3 eleme adayı için bu SMS sıralamasına bakılacak. Adayların içinde en az oyu alan yarışmacı, Survivor'a veda edecek.

  Yazı kaynağı : www.acunn.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap