Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  suriyeli akp milletvekili adayı

  1 ziyaretçi

  suriyeli akp milletvekili adayı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mersin AK Parti'den Milletvekili A.Adayı Olan Suriyeli Mohammad Fanssa'ya Tepki

  Mersin AK Parti'den Milletvekili A.Adayı Olan Suriyeli Mohammad Fanssa'ya Tepki

  Suriye iç savaşı sonrası Mersin'e gelen ve Mersin'de kurduğu plastik firması ile ticaret hayatına giren Suriye kökenli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Mohammad Fanssa sosyal medya'dan yaptığı paylaşım ile AKP'den Mersin milletvekili aday adayı olarak başvurusunu yaptığını duyurdu.

  Fanssa mesajında şu ifadeleri kullandı: 

  "Değerli arkadaşlarım Allah nasip ederse yarın Ak Parti Mersin milletvekili aday adayı başvuru yapacağım hayırlı vesile olsun sizde destek bekliyorum dua edin Allah bize utandırmasın" Fanssa'nın bu mesajını alıntılayan Ümit Özdağ, paylaşımına dikkat çeken bir not düştü. 

  Fanssa'nın sosyal medya paylaşımını gören Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'ın, paylaşımı ve yorumu Twitter’da paylaşması görenleri gülümsetti. Özdağ paylaşımında "Boşuna aday olma. Seni de Suriye’ye geri yollayacağız." dedi. 

  www.mersinportal.com Haber merkezinin yaptığı sosyal medya araştırmasında AK Parti'den milletvekili Aday Adayı olan Fansa'nın sosyal medya paylaşımınıda gelen destekler dikkat çekti. Mersin'de yaşayan farklı iş çevrelerinin ve AK Partililerin desteğini alan Fanssa'ya yorumları ile moral ve destek veren bazı partilileri hayırlı olsun dileklerini yorumlarında paylaştılar.

  Mohammad Fansa'nın Mersin'de bu ilk adaylığı olmadı. 5 Kasım'da MTSO'nun seçimlerinde Royal Pack firması ile 35.Nolu Geri Dönüşüm Plastik ve Kimya gurubundan komite üyeliğine aday olan Muhammed Fansa Etkin ve Güçlü Mersin sloganı ile aday olmuştu.

  Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ile ilgili Türkiye'de ve Suriye'de yaşanılan deprem sonrası yaptığı yorum ise dudak uçuklatır türden oldu. Beşar Esad'ın deprem sonrası ölen Suriyeli vatandaşların silah kullanmadan hayatlarını kaybetmesinden memnun olduğunu iddia eden Fanssa'ya gelen tepkiler sosyal medyadan çığ gibi büyümesi üzerine sosyal medya hesaplarını kapatarak kabuğuna çekilmesi dikkat çekti.

  Bir Başka Paylaşımında ise Türkiye'nin Kahraman Maraş merkezli depremine yaptığı yorum ise sosyal medya okurlarını adeta şok etti. Fanssa Türkiye'nin deprem sonrası tüm dünya'ya acil koduyla geçtiği yardım çağrısına atıfta bulunarak Avrupa yardıma ihtiyacımız yok, Amerika Yardım'a ihtiyacımız yok, hiç kimseye Türkiye'nin ihtiyacı olmadığını belirtten Fanssa Tek Yürek olmaya ihtiyaç olduğunu belirterek AK Parti'nin genel seçimlerde kullandığı Tek Millet, Tek Bayrak sloganını paylaşarak bi,rlik çağrısında bulundu.

  Suriye’de savaş sonrası kaçarak Türkiye’ye sığınan Suriyeliler’in ilk adreslerinden biri olan Mersin’de Göç İdaresi Başkanlığı’nın verilerine göre 238 bin 213 Suriyeli bulunuyor. Mersin idarenin verdiği bu verilere göre Türkiye genelinde çok Suriyeli’nin bulunduğu 6’inci il olarak öne çıkıyor.

  Ancak resmi rakamlar bunu söylerken Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başta olmak üzere kentin farklı dinamikleri bu sayının 400 bin dolayında olduğunu dile getiriyor.

  Yazı kaynağı : www.mersinportal.com

  Suriye kökenli Muhammed Erdoğan'ın Bursa'dan milletvekili seçildiği iddiası - Teyit

  Suriyeli İş Adamı AK Parti'den Milletvekili Adayı Oldu

  ABDALLAR: SURİYELİ AKP’DEN MİLLETVEKİLİ ADAYI GÖSTERİLMİŞTİ, BİZ BU VATANIN EVLADI DEĞİL MİYİZ?

  Ümit Özdağ: “Aday olma. Seni de geri yollayacağız.”

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap