Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  strong woman do bong soon 2 sezon ne zaman

  1 ziyaretçi

  strong woman do bong soon 2 sezon ne zaman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Strong Woman Do Bong Yakında Sezon 2: Çıkış Tarihi, Oyuncular, Fragman ve Sezon 1 Özeti - Otakukart

  Strong Woman Do Bong Yakında Sezon 2: Çıkış Tarihi, Oyuncular, Fragman ve Sezon 1 Özeti - Otakukart

  Strong Woman Do Bong Soon Season 2 ile ilgili tüm heyecan verici bilgilere sahibiz ve hayranlarının merakla beklediği. Strong Woman Do Bong Soon Sezon 2'yi merakla bekleyenlerden biriyseniz, sezon 2 ile ilgili tüm şüphelerinize cevap almak için doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Tüm bilgileri aldık. İzleyicilerin merakla beklediği bu dizinin 2. sezonuyla ilgili. Başlamadan önce Strong Woman Do Bong Soon 1. sezonuna biraz ışık tutmak istiyorum.

  Strong Woman Do Bong Soon, ayrıca Strong Girl Bong Soon olarak da bilinen Güney Koreli bir televizyon draması romantizm dizisidir. İlk olarak 24 Şubat 2017'de yayınlandı ve 15 Nisan 2017'de sona erdi. Bu dizi en çok izlenen Kore dizilerinden biri oldu. JTBC'ye göre bu dizi, Network'lerinin yayınladığı en çok izlenen 5 dizi listesinde yer aldı. Ayrıca çok yüksek IMDb derecesi 8.3 ve dolayısıyla kablolu televizyon tarihinin en çok izlenen Kore dizilerinden biri haline geldi.

  1. sezonun büyük başarısının ardından seyirciler son 3 yıldır merakla yeni bir sezon bekliyor ancak dizinin yaratıcıları bu dizide yeni sezonla ilgili herhangi bir düşüncesini net bir şekilde açıklamadılar. Ancak bazı röportajlarda kesinlikle bu diziden bahsetmişlerdir. Bu yüzden izleyicilerimize bu dizi hakkında mümkün olan her bilgiyi topladığımızı anlatmak istiyorum. Bu yazıda paylaşacağım. İşte bildiğim her şey;

  Strong Woman Ne Zaman Bong Yakında 2. Sezon Çıkacak?

  Bu web dizisinin yaratıcıları Strong Woman Do Bong Soon'un 2. Sezonuyla ilgili hiçbir ayrıntıyı doğrulamadı. Ayrıca 2. sezonun kesin çıkış tarihini teyit etmek bizim için çok zor. Ancak önümüzdeki yıl Şubat 2021'de olan bu dizinin 1. sezonu ile aynı ay içerisinde piyasaya çıkması bekleniyor. Ancak bu ancak devam eden koronavirüs pandemisi uzun sürmediğinde ve yakında geçerse gerçekleşebilir.

  Herhangi bir şans eseri bu koronavirüs salgını 2. sezondan daha uzun bir süre uzarsa 2021 yerine 2022'ye geçebilir. Bunun tüm heyecan verici hayranlar için kötü bir haber olduğunu biliyoruz, ancak içerik oluşturucuların güvenliği herkesin birinci önceliği olduğundan hiçbir şey azaltılamaz. Ayrıca, bir web dizisinin oluşturulması büyük bir maliyet ve zaman gerektirdiğinden ve küçük bir hata bile içerik oluşturucular için büyük kayıplara neden olabileceğinden, bu salgın dönemde kimse onu vurma riskini alamaz. İle ilgili herhangi bir güncelleme yapılırsa yayın tarihi 2. sezonun ardından bunu mümkün olan en kısa sürede bu yazıda güncelleyeceğiz.

  2. Sezon Nerede Çıkacak?

  Bu serinin 2. Sezonu yalnızca JTBC, Güney Kore abonelik ağı ve yayıncılık şirketi üzerinde yayınlanacak. Bunun nedeni, bu dizinin tüm dağıtım haklarının yalnızca gelecek sezonlar için JTBC'ye ait olmasıdır. Bu dizinin yaratıcılarının kesinlikle yeni bir sezonla geri döneceğini düşünüyoruz çünkü bu dizi sadece çok fazla sevgi ve beğeni almakla kalmayıp aynı zamanda onlar için iyi bir iş kaynağı haline gelecek, kim böyle bir seçeneği bırakacak.

  Strong Woman Do Bong Soon Season 2 Cast

  Ünlü oyunculardan bazıları da önceki sezonun büyük bir parçasıydı ve bu nedenle, yeni sezonda rollerini tekrar üstlenmek için kesinlikle geri döneceklerine dair bazı beklentiler mevcut. Tüm başrol oyuncuları rollerini son derece özveri ve mükemmellik göstererek gerçekleştirmişler ve romantik bir drama filminde oyunculuk seviyesini aşırı bir seviyeye çıkardılar ve bu nedenle izleyiciler tarafından çok beğenildi.

  Hayran takipleri bile muazzam bir şekilde arttı ve Güney Kore Televizyon Endüstrisinin en iyi oyuncularının bir parçası oldular. 2019'un sonundaki bir röportajda, başrol oyuncularından bazıları yeni sezonda rollerini yeniden canlandırmaya hazır olduklarını ima etti. Ayrıca, bu film dizisinin yaratıcıları tarafından kendileriyle iletişime geçildiğini ancak hiçbir şey sonuçlanmadığını açıkladılar. Sadece bu romantik Güney Kore dizisi için kesinlikle yeni bir sezon olacağını doğrulayan bazı noktalarda ima ettiler. Tanınmış oyunculardan bazıları;

  2. Sezon Fragmanı

  Strong Woman Do Bong Soon 2. Sezonun fragmanı şimdiye kadar yayınlanmadı. Ancak Sezon 2'nin fragmanıyla ilgili herhangi bir duyuru yapılırsa, bunu bu yazıda güncelleyeceğiz. O zamana kadar bu romantik dizinin 1. sezonunun fragmanına göz atabilirsiniz.

  Ayrıca bakınız

  A Million Little Things 2.Sezon 15.Bölüm: Çıkış Tarihi, Saati, Platform ve Spoiler

  Strong Woman Do Bong Soon: Prodüksiyon Detayları

  2017'de yayınlanan bir Güney Kore fantastik, gerilim, aksiyon ve romantik komedi dizisidir. O zamandan beri sadece seyirci hevesle yeni bir sezonu bekliyor. İzleyici talebi üzerine özel bölümlerden birinin yayınlandığı ve her bölümün yaklaşık 50-60 dakika uzunluğunda olduğu bu dizide toplam 17 bölüm yayınlandı. İzleyici incelemelerine göre bu dizinin her dakikası izlemeye değerdi. Bu filmi izlemediyseniz kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

  Lee Hyung-min bu dizinin yönetmenidir ve Baek Mi-Kyung bu dizinin hikayesini yazmıştır. Bu dizideki olağanüstü hikayesiyle birçok ödül kazandı. Song Won-sub ve Park In-sung, bu dizinin baş yapımcıları. Bu Güney Kore dizisi, Drama House ve JS Pictures ile birlikte Park Jun-Seo, Lee Jin-suk, Park Ji-an ve Ra Sung-shik tarafından yapılmıştır. Sinematografi çalışması Moon Se-hong ve Lee Min-jin tarafından yapıldı ve düzenleme işi Oh Dong-hee tarafından yapıldı. JTBC, bu serinin tüm dağıtım haklarına sahiptir.

  Bu seride yeni bir sezon için hepsinin mutlaka yeniden el ele vermesi ve bundan iyi bir iş çıkarması bekleniyor. Genel olarak izlenmesi gereken bir dizi olduğunu ve henüz izlemeyenlerin mutlaka izlemesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bunlar, topladığımız ve hepinizin bilmeniz gereken önemli ayrıntılardan bazılarıydı. İçerik oluşturucular tarafından herhangi bir güncelleme duyurulursa, bunu bu gönderide mümkün olan en kısa sürede yükselteceğiz. O zamana kadar, bizi izlemeye devam edin Otakukart Bu dizinin yeni sezonunun yaklaşan güncellemeleri için.

  Yazı kaynağı : tr.tamarawobben.nl

  güçlü kız bong-soon 2. sezon detayları, güncellemeleri ve bilmeniz gereken her şey - otakukart haberleri

  güçlü kız bong-soon 2. sezon detayları, güncellemeleri ve bilmeniz gereken her şey - otakukart haberleri

  Rick Morton Patel, kutulu setleri, yürüyüş ve tiyatroyu aşırı izlemekten hoşlanan 34 yaşında bir yerel aktivist. Zeki ve zekidir, ancak aynı zamanda çok dengesiz ve biraz sabırsız da olabilir.

  O Fransız. Felsefe, siyaset ve ekonomi alanlarında diploması var.

  Fiziksel olarak, Rick oldukça iyi durumda.

  Yazı kaynağı : tr.tamarawobben.nl

  Strong Girl Bong-soon 2. Sezon: Çıkış Tarihi, Oyuncular, Yenilendi veya İptal Edildi - Tv Önizlemesi

  Strong Girl Bong-soon 2. Sezon: Çıkış Tarihi, Oyuncular, Yenilendi veya İptal Edildi - Tv Önizlemesi

  Strong Girl Bong-Soon 2. Sezon: İlk Gösterim Tarihi, Oyuncular, Özet, Güncelleme

  Koreli dramlar dünyayı kasıp kavuruyor. Popülerlikleri katlanarak arttı ve yakın zamanda sona erecek gibi görünmüyor. 'Strong Girl Bong-soon' bunun bir nedeni olduğu kadar parlak bir örnek. Baek Mi-Kyung tarafından yazılan ve Lee Hyung-min tarafından yönetilen dizi, Koreli çağdaşlarının çoğu gibi, benzersiz bir hikaye anlatıyor. Merkezinde küçük ve kırılgan görünen bir kız var, ama gerçekte o dünyanın en güçlü kadını. Bu size tanıdık geliyorsa, Netflix’in eleştirmenlerce beğenilen komedisini izlemişsinizdir ' Kırılmaz Kimmy Schmidt ’. Aksi halde şovlar arasında pek fazla benzerlik yok. Kimmy, başka deneyimlerden dolayı çok insani bir güce sahipken, Bong-soon'un gücü kalıtsaldır.

  'Strong Girl Bong-soon' daki karakterlerin listesi çok uzun. Her bölümde Bong-soon'u yeni bir durumda gösterir, genellikle yolunun suçlularla ve diğer insanlarla kesişmesi. Ancak bunların hepsi olay örgüsünü devam ettirmek için geçici cihazlardır. Hikaye üç ana karakter etrafında dönüyor.

  Park Bo-young, Do Bong-soon rolünü oynuyor. İnsanüstü bir güçle doğdu, ancak tatlı çekiciliği ve sevimli görünümü asla bu bilgiyi vermiyor. Onu gören herkes, koruyan kişinin kendisi olduğunu anlayana kadar korunmaya ihtiyacı olduğunu hisseder. Bu karakter, hassas bir güç ve zarafet dengesi gerektirir ve Bo-young bu işi harika bir şekilde yaptı. Bo-young, birçok popüler Kore filminin ve dizisinin yıldızı olmuştur. En iyi rollerinden bazıları arasında 'Skandal Yaratanlar', 'Düğün Gününüzde' ve 'Oh My Ghost' gibi başlıklar var. Ayrıca 'You Call It Passion', 'The Silenced', 'A Werewolf Boy', 'Abyss', 'Star's Lover' ve 'The King and I' dizilerindeki rolleriyle tanınıyor.

  Park Hyung-sik, Ahn Min-hyuk rolünü oynuyor. O, Bong-soon'un gücünü fark eden ve onu koruması olarak işe alan bir oyun şirketinin CEO'sudur. Oyuncu bir tavır sergiliyor, ancak geçmişte başkalarından sakladığı acı verici deneyimler yaşandı. Hyung-sik, aynı zamanda bir erkek grubunun üyesi olan tanınmış bir Koreli aktördür. Kore uyarlamasında başrol oynuyor ' Takım elbise ’. Diğer televizyon rolleri arasında 'Hwarang: The Poet Warrior Youth', 'She Was Pretty', 'High Society' ve 'What’s with the Family' sayılabilir. Ayrıca Korece dublajları için 'Justin and the Knights of Valor' ve 'Trolls' daki karakterleri seslendirdi.

  In Guk-doo'nun rolünü Ji Soo üstleniyor. Guk-doo bir polis ve Bong-soon'un aşkı. Bong-soon'un gücünden habersiz, onu korumaya çalışır. Bong-soon, sırrını öğrendiğinde ondan hoşlanmayacağından korkuyor; bu yüzden ona asla söylemiyor. Ji Soo, Kore televizyon endüstrisinde popüler bir aktördür ve Netflix’teki ' İlk Aşkım ',' Bad Guys 2 ',' Fantastic ',' The Doctors 've' Page Turner '. Yardımcı karakterler arasında Bong-soon'un ailesi, Min-hyuk'un yarı ailesi ve ofis personeli ile çeşitli suçlular ve kurbanlar yer alıyor.

  'Güçlü Kız Bong-soon' ifadesinin yaşayan kanıtı olan bir kızın hikayesini anlatıyor, 'görünüş aldatıcı olabilir.' Bong-soon, kadınlara çok özel bir güç bahşedilen bir ailede doğdu. Annelerinden inanılmaz bir güç miras alırlar ve bunu kızlarına aktarırlar. Çocukluğundan beri insanüstü gücünü bilen Bong-soon, ondan tek bir şey ister - insanlara yardım etme yeteneği.

  Bu arada, In Guk-doo adlı bir polise aşıktır. Onun gerçekliğini bilmiyor ve onu masum bakışlarıyla okuyor, onu kurtarmak için gelme fırsatını kaçırmıyor. Onun ondan nefret etmesini istemediği için gerçeği açıklamadı. Bu arada, o da yapma dileğini barındırıyor video oyunları . Bir oyun şirketinin CEO'su gücüne ilk elden şahit olunca fırsat kapısına gelir.

  Ahn Min-hyuk, hayatında birçok sorunu olan genç ve zengin bir adamdır; bunlardan biri sürekli tehditler. Bir gün, Bong-soon'un bir bayanı bir grup erkekten kurtardığını görür. Onun gücünden çok etkilenir ve ona korumasının işini teklif eder. Şirketine bir gün başka bir sıfatla katılacağını umarak bunu kabul etti. Yavaş yavaş, yakınlıkları profesyonel bir ilişkiden romantik bir ilişkiye dönmeye başlar. Tüm bunlar olurken, şehir de bir seri suçlu tarafından delinir ve Bong-soon onu yakalamayı planlar.

  'Strong Girl Bong-soon' 1. sezonu 24 Şubat 2017'de gösterime girdi. Şov çok popüler oldu ve hem kendi ağı hem de bir bütün olarak Kore televizyonu için en yüksek puan alan programlardan biriydi. Son bölümde, her karakterin hikayesi sarıldı ve kahraman onu sonsuza dek mutlu etti. Bu karakterler için harika olsa da hayranlar için o kadar da iyi bir haber değil. Demek ki 2. sezon ihtimali çok az. Oyuncular artık diğer projelerle meşgul olduğu için senaristler de gelecek sezon hakkında bir şey söylemedi. Ancak, resmi iptal haberi de gelmedi, bu da sonuçta biraz umut olduğu anlamına geliyor. En iyi tahminimiz, şovun beklenmedik bir şekilde yenilenmesi senaryosunda, 'Strong Girl Bong-soon' 2. sezon çıkış tarihinin 2020 veya 2021 gibi bir zaman olabileceği. Daha fazlasını duyar duymaz bu bölümü güncelleyeceğiz.

  Geçen yıl, gösteriyi yeniden yapmak için Amerikan cephesinde bazı gelişmeler oldu. Melissa Scrivner-Love, daha önce ‘ Yürüyen Ölülerden Korkun ’, Dümendeydi. MMA yıldızı Ronda Rousey, bir milyarderin koruması olarak bir işi güvence altına alan bir savaş fotoğrafçısı olarak başrolde oynamaya hazırlandı. Ancak dizi pilot için alınmadı. Görünüşe göre, hayranlar 1. sezonu yeniden izlemek zorunda kalacak.

  'Strong Girl Bong-soon' favorilerinizden biriyse Kore dizileri , o zaman gösterinin sonunda cesaretiniz kırılmasın. Anılarınızı tazelemek için aşağıdaki fragmanı izleyin ve ardından tekrar canlandırın Netflix .

  Yazı kaynağı : tr.cm-ob.pt

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  merve 14 Gün önce
  0

  2.sezon çıkmayacak mı acaba ?

  Yorum yap