Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  stranger things 4. sezon izle

  1 ziyaretçi

  stranger things 4. sezon izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Stranger Things 4.Sezon 1.Bölüm Full HD izle - Dizilla

  Stranger Things

  Stranger Things

  Stranger Things 4. Sezon 1. Bölüm izle | DiziBOX

  Stranger Things 4.Sezon 1.Bölüm

  Stranger Things 4.Sezon 2.Bölüm

  Stranger Things 4. Sezon 1. Bölüm türkçe altyazı & dublaj izle | izleMag

  📻Netflix Stranger Things yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Stranger Things 4. sezon ne zaman? Stranger Things fragman izle

  📻Netflix Stranger Things yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Stranger Things 4. sezon ne zaman? Stranger Things fragman izle

  Laboratuvardan kaçarken Onbir, arkadaşlarını aramak için ayrılan ve onu o kadar şaşırmış halde bulan grup üyeleriyle tanışır ve onu Mike'ın evinde saklamaya karar verirler ve kız onlara inanılmaz telekinetik güçlerini gösterir ve kimin veya daha doğrusu ne olduğunu bilmek için iletişim kurar. Will'i kaçırdı.

  STRANGER THİNGS OYUNCULARI KİMLER?

  David Harbour (Jim Hopper): Kenny Kaboom

  Finn Wolfhard (Mike Wheeler): Bilge Sylvester

  Gaten Matarazzo (Dustin Henderson): Meryl Stroop

  Natalia Dyer (Nancy Wheeler): Jinx

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  #Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  Bilindiği üzere Netflix, koronavirüs salgını nedeniyle Kuzey Amerika’daki tüm dizi ve film prodüksiyonlarını durdurma kararı almış, bu doğrultuda Stranger Things’in ön hazırlık aşamasında olan 4. sezonunun prodüksiyonuna ara verilmişti.

  Karantina sonrası normale dönüş sürecinin yavaş yavaş başladığı şu dönemde Netflix, Birleşik Krallık’taki Sex Education ve The Witcher gibi dizilerinin çekim takvimlerini yeniden düzenlemeye başladı. Aynı süreci Stranger Things’e uyarlayarak dizi için yeni bir çekim takvimi oluşturdu.

  The Hollywood Reporter’ın haberine göre Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things’in koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen 4. sezon çekimleri 17 Eylül‘de başlayacak.

  Salgından gelen gecikmeden dolayı dizinin 4. sezon yayın tarihi henüz netlik kazanmadı. Geçtiğimiz aylarda Hopper’a hayat veren David Harbour, dizinin normalde 2021’in ilk aylarında yayınlanmasının planlandığını, ancak prodüksiyona ara vermek zorunda kaldıkları için bu tarihin büyük ihtimalle erteleneceğini açıkladı. Yaşanan bu süreç diziyi 2021’nin ilk yarısında izlemeyi zorlaştırıyor.

  Öte yandan dizinin 3. sezonunda, ana karakterlerimiz bir kez daha Upside Down’dan gelen canavarlarla karşı karşıya gelmiş; sezon sonunda Hopper’ın başına gelenlerin ardından Byers Ailesi, yanlarına Eleven’ı da alarak Hawkins’ten ayrılmaya karar verdi. Mike, Dustin, Lucas ise Hawkins’te kaldı. Karakterlerimizin Hawkins dışına çıkacak olması, farklı ve karanlık maceraların bizleri beklediğini gösteriyor.

  Yazı kaynağı : buradabiliyorum.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap