Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  stardew valley karakterlerin sevdiği şeyler

  1 ziyaretçi

  stardew valley karakterlerin sevdiği şeyler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Steam Community :: Guide :: Hediye Rehberi - Stardew Valley

  Stardew Valley Kim Ne Sever? ✔️ 2022

  Oyunun 10 Teklisi için Stardew Valley Hediye Rehberi | Haberler

  Oyunun 10 Teklisi için Stardew Valley Hediye Rehberi | Haberler

  Stardew Valley'de arkadaş edinmek, çoğunlukla Pelikan Köyü sakinlerine konuşmak ve hediyeler vermek meselesidir. Arkadaş edinmek, karakterinize yeni tarifler öğretecek ve köylüler sizi yeterince beğendiklerinde size postayla hediyeler gönderecekler. Bu aynı zamanda karakterinizi bir köylü ile evlendirir ve onlar sizin kocanız veya karınız olurlar. Stardew Valley, ilgilenenler için eşcinsel evliliğe izin veriyor.

  Bu yüzden, işleri kolaylaştırmak için, hayatınızı kolaylaştırmak ve büyükbabanızın çiftliğini yeniden inşa ederken o büyük aşkı bulmanıza yardımcı olmak için bu Stardew Valley hediye rehberini hazırladık.

  Bende gör
  GTA V için 30 modla tanışın
  Stardew Valley için modlar
  Skyrim Special Edition için Modlar
  Sims 4 için Modlar
  Minecraft için modlar

  Stardew Valley Hediye Rehberi ile Pelicado Köyü'nde arkadaş edin

  kalp ölçer

  Bir karakterle konuştuğunuzda, sağ alt köşedeki simgenin üzerine gelerek onda kaç tane kalp olduğunu görebilirsiniz. Hediye teslimatındaki gecikmeler ve onlarla konuşmazsanız (veya bulamazsanız!) her gün biraz daha bozulma olması nedeniyle kalp kazanmak zaman alır.

  Eğer maksimuma çıkarsan kalp ölçer 10'da donacak - o köylü senin en iyi arkadaşın olacak ve artık o ilgiye ihtiyacı olmayacak. Evliliğe uygun NPC'ler - bekar ve bekar - 8 kalpten sonra sayacı donduracak ve daha ileri gitmek için bir buket (nişan) gerektirecektir.

  Stardew Valley'de nasıl arkadaş edinilir: sohbetler ve hediyeler

  Stardew Valley'deki her köylü haftada en fazla iki olmak üzere günde bir hediye alabilir (doğum günleri istisnadır ve haftada 3 hediye şansı vardır). Bir hediye vermek için, çubuğun üzerine koyun ve öğeyi köylünün üzerinde gezinirken kullanın. Onlara verdiğiniz şeyi beğendiklerinde, sizden ne kadar hoşlandıklarını gösteren bir kalp parçası oluşturacaksınız.

  Bu maddeden nefret ederlerse, bu bir azalmaya neden olur ve onlarla çok uzun süre konuşmamak da bu ilişkilerin bozulmasına neden olabilir. Onlarla her on günde bir konuşmak, bozulmayı durduracak ve ilişkiyi eski haline döndürecektir. Onlarla daha sık etkileşimde bulunarak, sadece köylüyle düzenli olarak konuşarak sevgi kazanabilirsiniz.

  Stardew Valley'deki NPC'lerin her birinin hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyler vardır ve hediyeler beş şekilde alınabilir: korkunç, kötü, tarafsız, iyi ve harika, bu resepsiyona eşlik edecek diyaloglarla. Tarafsız bir hediye, onlarla her gün konuşmakla aynı değerdedir, bu nedenle faydasız değildir, iyi veya harika bir hediye 2 veya 4 günlük ziyaretten daha değerlidir.

  Sadece onlara nefret ettikleri şeyleri vermeyin. Bu hediyeler farklı puan değerleri sağlar, ancak o köylü için iyi veya harika (en iyi) hediyelere bağlı kaldığınız sürece ilerleme kaydedecek ve arkadaşlık kuracaksınız. Her kalp seviyesi aynı miktarda çaba gerektirir, bu yüzden bir beceriyi seviyelendirmek gibi değildir.

  Gizli bir arkadaş edindiğiniz Pierre'in iş bulma panosu görevleri, doğum günü hediyeleri ve tatil hediyeleri, kalp kazanma konusunda çok daha fazla ilerleme sağlar, bu fırsatlardan yararlanın. Bu sezonda bir Stardew Valley NPC'nin doğum gününün ne zaman olduğunu ve aşağıdaki en iyi hediyelerin listesini görmek için Pierre'in yanındaki takvime bakın.

  Stardew Valley'deki Sosyal Rehber

  Envanter ekranına erişmek için ESC'ye basın. Sosyal sekmeye (kalp) gidin ve her hafta kime hediye ettiğinizi takip etmenize yardımcı olduğunu unutmayın (Pazar günü sıfırlanır). Bu takvimde en fazla iki kutu işaretlenebilir, bu da hediyelerinizi yönetmenize ve sayımı sürdürmenize yardımcı olur. Ayrıca o köylü ile mevcut kalp seviyenizi de gösterecek. Başarılar veya üçüncü yılın başında Büyükbaba Derecelendirmesi için aynı anda birden fazla NPC ile arkadaşlık kurmak istediğinizde çok kullanışlıdır.

  Stardew Vadisi düğünü

  Evlenmek, aşağıdaki bekarlardan biriyle on kalbe ulaşmak demektir. Onlarla 8 kalbe ulaştığınızda, önce onlara Pierre'den satın aldığınız bir buket vermelisiniz - bu 9. ve 10. kalplerin kilidini açar. Halihazırda evli olmadığınız sürece birden fazla Stardew Valley NPC'ye buket verebilirsiniz.

  Nişanlanmak, 5.000 jeton karşılığında bir deniz kızı kolyesi satın almak ve 10 kalbe ulaştığında köylüye vermek demektir. Kolyeyi satın almak, yağmur yağarken sahile gitmek ve eski Mariner 5.000G ödemek anlamına gelir. Bölgeye ulaşmak için köprüyü 500 ahşapla onarmış olmalısınız. Yalnızca yağmurlu günlerde, kar olmadığında görünür ve teklif vermeye hak kazanana kadar satın alamazsınız, bu nedenle daha sonra kullanmak üzere önceden alamazsınız. Evlenme teklif etmek için çift kişilik yatağa ihtiyacınız olduğu için evi en az bir kere güncellemelisiniz.

  Düğün, Denizkızı Kolye'nin teslim edilmesinden 3 gün sonra gerçekleşir. Eşinizle ilişki kurmaya devam ederseniz, çocuk sahibi olabilirsiniz (son ev yükseltmesiyle). Eşiniz çiftlikte biraz yardımcı olacak ve 12 kalbe gitmeniz eşinizin sizi rastgele Stardrop yapmasına sebep olacak ki bu da maksimum enerjiyi arttıracaktır. Karınıza veya kocanıza haftada iki kez yerine her gün bir hediye verebileceğiniz için bunu başarmak kolaydır.

  Stardew Valley evlilik adayları

  Evlilik için kalp gereksinimlerini geliştirmek için potansiyel eşinizin hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyler için aşağıya bakın! Kısacası: tutarlı olun

  Tüm bunların işleyiş şekli nedeniyle, karakterinizin evlenmesini veya size yemek tarifleri öğreten çok sayıda arkadaşınızın olmasını istiyorsanız, geç değil erken başlamak iyidir. 10 kalbe bir karakter getirmek zaman ve biraz özveri gerektirir, ancak neyse ki o noktada durabilirsiniz. Onlar için bir hediyeniz olsun ya da olmasın, onlarla her gün konuşun. Her bir Stardew Valley NPC'sini genellikle nerede bulduğunuzu bilin ve hepsinin bir programı olmasına rağmen, genellikle orada olacaklardır.

  Bazen nerede yaşadıklarını bildiğiniz zaman onları erken yakalamak en iyisidir. Sevdikleri bir ürün türünü geliştirmek, ilişki kurmanın en güvenilir yollarından biridir, çünkü sevdikleri bir hediye alabilir ve haftada iki kez verebilirsiniz. Bir yılda 2 hafta ve bir doğum günü olduğuna göre,

  Çoğu Stardew Valley NPC'sinin beğendiği hediyelerin listesi

  Bir köylü bu eşyaları 'sevmeyebilir' ama onlardan nefret etmemelidir. Bazıları onları sever ve aşağıdaki daha büyük listede bahsedilir. Bu mükemmel değil, ancak sizi bir yöne yönlendirmeli. Her köylünün sevdiği ve sevdiği hediyelerin listesi:

  Alex

  Elliot

  Harvey

  Sam

  Sebastian

  Abigail

  Haley

  Leah

  Maru

  Peni

  Hızlı SSS

  Stardew Valley'de Çiftçi Hayatı Yaşayın

  Stardew Valley, sonsuz bir kırsal yaşam RPG'sidir! Dew Valley'deki büyükbabanızın eski çiftliğini miras aldınız ve ikinci el aletler ve bazı madeni paralarla donatılmış olarak yeni hayatınıza başlayacaksınız. Kolay olmayacak. Joja Şirketi şehre geldiğinden beri, eski yaşam biçimleri neredeyse ortadan kalktı. Bir zamanlar şehrin en çok ziyaret edilen yeri olan Halkevi, şimdi harap durumda.

  Ama vadi fırsatlarla dolu görünüyor. Küçük bir özveriyle, Dew Valley'i eski haline döndüren kişi siz olabilirsiniz! Toprağın dışında yaşamayı ve bu saçma sapan bitki örtüsünü gelişen bir yuvaya dönüştürmeyi öğrenebilir misin? Oyun ConcernedApe tarafından geliştirildi ve ConcernedApe tarafından yayınlandı ve Chucklefish mevcut paragraf PCApple Mac os işletim sistemi, PlayStation 4, Xbox Bir, Nintendo Anahtarı, iOS, dır-dir Android.

  Stardew Valley Hediye Listesini faydalı buldunuz mu? Hediye etmek istediğiniz NPC'yi buldunuz mu? Bizimle konuşun ve Stardew Valley mod kılavuzumuza bakın ve web sitemizde bağımsız oyunlar hakkında daha fazla okumanın keyfini çıkarın.

  Yazı kaynağı : marriedgames.com.br

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap