Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sırbistan milli takımı skandal

  1 ziyaretçi

  sırbistan milli takımı skandal bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sırbistan Milli Takım’ında yasak ilişki skandalı! Jovic’in eşi Gudelj’le, Vlahovic ise Rajkovic’in eşiyle cinsel ilişkiye girdi: ’Aşk-ı Memnu’ - Galeri - Takvim

  Sırbistan Milli Takımı'nda yasak ilişki skandalı!

  2022 Dünya Kupası'nda yasak aşk skandalı! Sırbistan milli takımı kampı karıştı... Dusan Vlahovic bu yüzden mi oynatılmıyor? Adem Ljajic'in eski sevgilisi Sofija Milosevic...

  Sırbistan Milli Takımı'nda skandal. Yumruk yumruğa yasak ilişki kavgası

  Sırbistan Milli Takımı'nda skandal. Yumruk yumruğa yasak ilişki kavgası

  Katar'daki 2022 Dünya Kupası'nda yer alan Sırbistan Milli Takım kampında yaşandığı iddia edilen bir olay büyük bir skandala yol açtı.

  Bir gazetecinin önemli oyunculardan Vlahovic'in yedek kalma nedenini araştırırken ortaya çıkardığı olaya göre Sırbistan Milli Takımı'nın kupa öncesi kampına moral olması için eşleri davet edildi. 

  Ancak kampta iddiaya göre akıl almaz iki olay yaşandı.

  Birincisi; takımın en önemli forveti Vlahovic yedek kaleci Rajkovic'in eşi Ana Cakic'le gizlice birlikte oldu.

  İkincisi de orta saha oyuncusu Gudelj, santrfor Jovic'in eşi Sofija Milosevic'le ilişki yaşadı.

  Yine iddiaya göre olayın ortaya çıkmasının ardından Gudelj ile Jovic yumruk yumruğa birbirine girdi.

  Bu dört oyuncu da Sırbistan'ın Kamerun ile oynadığı maçta forma giyemedi.

  Yazı kaynağı : www.yenicaggazetesi.com.tr

  Son dakika haberler: Dünya Kupası'na Sırbistan Milli Takımı damga vurdu! Skandal büyüyor - Dünya Kupası Haberleri

  Sırbistan Milli Takımı'ndaki yasak ilişki iddialarına çok sert yanıt: Aptallar!

  Sırbistan Milli Takımı'ndaki yasak ilişki iddialarına çok sert yanıt: Aptallar!

  Dünya Kupası'nda Brezilya, Kamerun ve İsviçre ile G Grubu'nda yer alan Sırbistan Milli Takımı yasak ilişki iddialarıyla sarsıldı. Twitter hesabından bir flood paylaşan gazeteci, Sırbistan Milli Takımı'nda skandal yaşandığını öne sürdü. Twitter hesabından bir flood paylaşan gazeteci, Sırbistan Milli Takımı'nda skandal yaşandığını öne sürdü. İddiaya göre; forvet Vlahovic, yedek kaleci Rajkovic'in karısı Ana Cakic'le; Gudelj ise Jovic'in eşi Sofija Milosevic'le birlikte oldu. Bu çarpıcı iddianın ardından Sırbistan Milli Takımı'nda Gudelj ve Jovic'in de yumruk yumruğa kavga ettiği öğrenildi.

  Sırbistan Milli Takımı bu haberle sarsılırken yasak ilişki iddilarına sert cevaplar peş peşe geldi. Luka Jovic, Vlahovic, Gudelj ve Rajkovic konuya dair açıklamalarda bulundu. İşte ayrıntılar...

  YASAK İLİŞKİ İDDİALARI

  Hatırlanacağı üzere iddialarda yer alan hiçbir oyuncu, son oynanan Kamerun maçında süre almamıştı. İddialarda adı geçen Sofija Milosevic, Fatih Karagümrüklü Adem Ljajic'in de eski sevgilisi. Ljajic Sofija'nın eski takım arkadaşı Jovic'le birlikte olduğunu öğrenince futbola küsmüştü. Sırplar ilk maçta Brezilya'ya 2-0 mağlup oldu. İkinci maçta Kamerun'la 3-3 barebere kaldılar ve gruptan çıkma şansını son maça taşıdılar. Son maçta Brezilya Kamerun'u yener, Sırbistan da İsviçre'yi mağlup ederse gruptan çıkabilecekler. 3 puanı bulunan İsviçre ile berabere kalırlarsa diğer maçın sonucuna bakmaksızın Dünya Kupası'na veda edecekler.

  Sırp basınına da yansıyan yasak ilişki iddiaları gündemi sarstı. Twitter hesabından bir flood paylaşan gazeteci, Sırbistan Milli Takımı'nda skandal yaşandığını öne sürdü. İddiaya göre; forvet Vlahovic, yedek kaleci Rajkovic'in karısı Ana Cakic'le; Gudelj ise Jovic'in eşi Sofija Milosevic'le birlikte oldu. Bu çarpıcı iddianın ardından Sırbistan Milli Takımı'nda Gudelj ve Jovic'in de yumruk yumruğa kavga ettiği öğrenildi.

  VLAHOVIC'TEN TEPKİ: YASAL İŞLEM BAŞLATACAĞIM

  Yasak ilişki iddialarında adı geçen oyunculardan Dusan Vlahovic öne sürülen iddialara çok sert yanıt verdi. Katar'da düzenlenen basın toplantısında konuşan Vlahovic, "Bir şey söylemem gerekiyor, bu benim itibarımla ilgili... Yapacak hiçbir şeyi olmayan aptal, şeytani insanlar milli takıma zarar vermek istiyor. Arkasında başka bir şey yok. Bu söylentilerin failleri hakkında yasal işlem başlatacağım." ifadelerini kullandı.

  İddiaların aksine takım olarak daha da kenetlendiklerini belirten Vlahovic, "Takım olarak her zamankinden daha birleşmiş durumdayız." sözlerini kullandı. 

  LUKLA JOVIC'TEN PAYLAŞIM

  Yasak ilişki iddialarında adı geçen isimlerden olan Luka Jovic, sosyal medya hesabından takım arkadaşı Nemanja Gudelj ile fotoğraf paylaştı. Jovic paylaşımında "Bir sonraki maça konsantreyiz." ifadelerini kullandı.

  İddialara göre Nemanja Gudelj, Luka Jovic'in eşiyle birlikte oldu.

  ANA RAJKOVIC: APTALLAR BUNA İNANIR

  Predrag Rajkovic'in eşi Ana Rajkovic de hakkında ortaya atılan yasak ilişki iddialarına çok sert yanıt verdi. Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Ana Rajkovic, "Kıskanç insanlar bir hikaye uydurur, aptallar bunu yayar ve aptallar buna inanır." sözlerini kullandı.

  İddialara göre Luka Jovic, Predrag Rajkovic'in eşi Ana Rajkovic ile birlikte oldu.

  Sırbistan Milli Takımındaki yasak ilişki iddialarına çok sert yanıt: Aptallar

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Son dakika haberi: Adem Ljajic'in eski sevgilisi Sırbistan Milli Takımı’nı karıştırdı! Dünya Kupası’nda flaş yasak ilişki skandalı…

  Son dakika haberi: Adem Ljajic'in eski sevgilisi Sırbistan Milli Takımı’nı karıştırdı! Dünya Kupası’nda flaş yasak ilişki skandalı…

  VLAHOVIC NEDEN OYNAMIYOR?

  Dünya Kupası öncesi Juventus formasıyla Serie A'da çıktığı 10 resmi maçta 6 gol - 1 asistlik performans sergileyerek turnuvaya oldukça formda başlayan Dusan Vlahovic'in, beklenilenin çok daha altında süre alması akıllarda soru işaretleri bırakmıştı.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap