Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ısparta milletvekili aday adayları 2023

  1 ziyaretçi

  ısparta milletvekili aday adayları 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Isparta Milletvekili Aday Adayları

  Mustan Özdemir, Ak Parti'den Isparta Milletvekili Aday Adayı...

  Mustan Özdemir, Ak Parti'den Isparta Milletvekili Aday Adayı...

  MUSTAN ÖZDEMİR, AK PARTİ'DEN

  ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI...

  1997 yılından bu yana Eğirdir'de Akpınar Seyir Terası işletmeciliğini yapan, Akpınar Köyü Muhtarı ve iş insanı hemşehrimiz Mustan Özdemir, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimlerinde, Isparta Milletvekilliği için AK Parti'den aday adayı olduğunu açıkladı.

  Hemşehrimiz Mustan Özdemir'in Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu önümüzdeki birkaç gün içerisinde AK Parti Isparta İl Başkanlığına yapılacağı öğrenildi.

  Turizmci, iş insanı hemşehrimiz Özdemir'i kutlar, şimdiden başarılar dileriz.

  Yazı kaynağı : www.egirdirakingazetesi.com.tr

  Ayşe Usta Milletvekili Aday Adayı oluyor

  Ayşe Usta Milletvekili Aday Adayı oluyor

  İş Kadını Ayşe Usta, AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

  7 Haziran 2015 genel seçimlerinde AK Parti'den Milletvekili Adayı olan ancak seçilemeyen Ayşe Usta, yeniden Milletvekili Aday Adayı oldu. Isparta'nın yakından tanıdığı isim olan Ayşe Usta'nın önümüzdeki günlerde Milletvekili Aday Adaylığını resmen açıklaması bekleniyor.

  AYŞE USTA KİMDİR?

       1972 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladım. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum. Üç çocuk annesiyim.

       1992 yılında başladığım çalışma hayatıma,2003 yılında kendi işletmemi kurarak devam ettim. Ankara merkezli işletmemizde iç mimari, mimari, tasarım uygulama ve mobilya üretimi yapmaktayım. Ülkemizin tamamına ve Dünya’nın birçok ülkesine tasarım ve uygulama çözümleri ile hizmet vermekteyiz.

       Bünyemizde çalışan 50’ye yakın arkadaşımla, kuruluşundan bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla elde ettiğimiz başarılar, Türkiye’de kadınların iş gücüne tutunması, ekonomiye katkı sağlaması, sosyal hayatta güçlendirilmesi, girişimciliği ve gücü konusunda rol modellik teşkil etmektedir.

       Siyasi hayatıma,2001 tarihinden bu yana AK Parti bünyesinde başladım.26 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleştirilen AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 3.Olağan Büyük Kongresinde MKYK üyeliğine seçildim. Kadın Kolları MKYK üyesi olarak Genel Merkezin onayı ile Ekonomi Komisyonu Başkan Yardımcısı olarak görev aldım.2015 yılında AK Parti Isparta Milletvekili Adayı olarak siyasi çalışmalarıma devam ettim.

  Yazı kaynağı : www.bomba32.com

  Ayşe Yıldırım İYİ Parti Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

  Ayşe Yıldırım İYİ Parti Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

  İyi Parti’li Ayşe Yıldırım, milletvekili aday adaylığını açıkladı. Parti mensupları ve basın çalışanları ile bir araya gelen Ayşe Yıldırım öncelikle deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlar için başsağlığında bulundu. Yaşanan bu felaketi birlikte aşacağız vurgusunda bulunan Yıldırım; ”Genel başkanımız Meral Akşener’in 2018 yılındaki Cumhurbaşkanı seçimlerine katılması ile beraber ben de İyi Parti Cesur Hareketine katıldım. Genel başkanımızın da dediği gibi ‘’Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer.’’ diyerek yola çıktım. 2018 yılında İyi Parti Milletvekili Aday Adaylığıyla siyasi hayatıma başladım. 2018 yılından itibaren Mali İşler Başkan Yardımcısı olarak devam ettim.
  14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin milletimize, ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, sözlerime başlamak istiyorum.

  Başta ekonomi olmak üzere sağlık, tarım ve birçok alanda yetersiz kalınmıştır. Türkiye’nin değişimi yeni bir gelişmeye ve büyümeye ilerlemeye ihtiyacı olduğu aşikardır. Tek adam rejiminin ülkeye hiçbir şey katmadığı, çözüm sağlamadığı, çözmek yerine çözümsüzlüğe sürüklediğini hepiniz biliyoruz. İyi Parti olarak mecliste çoğunluğu sağlayarak ülkemizi bu çıkmazdan kurtaracağımıza inanıyorum. Genel başkanımızın da söylemiş olduğu gibi Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem’e geçerek adalet, ekonomi, sağlık, eğitim, tarım ve birçok alanda ülkemizin sorunlarının çözüm ortağı olmak adına Isparta İyi Parti Milletvekili Aday Adaylığımı açıklıyorum.” diyerek sözlerine devam eden Ayşe Yıldırım; İyi Parti’nin vizyonunda olduğu gibi güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye var, hep söylediğimiz gibi milletimizden aldığımız güç ve Mustafa Kemal Atatürk’ten aldığımız ilhamla milletimizi ve memleketimizi en iyi hak ettiği yere projelerimizle kadrolarımızla enerjimizle getirmeye biz hazırız.

  Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ”Ey Türk kadını! Sen yerde sürüklenmeye değil omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.” sözleri ile beraber genel başkanımız Meral Akşener’in yolunda onun gösterdiği istikamette partimizin bir neferi olarak bize verilen görevin her halükarda yapılacağından kuşkunuz olmasın.” ifadelerini kullanan Yıldırım, son olarak bu süreçte kendisine yardımcı olan ailesi ve İyi Parti Isparta yöneticilerine, arkadaşlarına teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

  Yazı kaynağı : www.bomba32.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap