Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sosyal bilgiler ogretmenligi siralama

  1 ziyaretçi

  sosyal bilgiler ogretmenligi siralama bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2022 Taban Puanları (Son 4 Yıl) Başarı Sıralamaları

  Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2022 Taban Puanları (Son 4 Yıl) Başarı Sıralamaları

  2022 Sosyal Bilgiler Öğretmenliği taban puanları ile başarı sıralamaları açıklandı. En güncel haline aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. 2022 TYT AYT (YKS) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları son 4 yıla ait veriler aşağıdaki gibidir. Bu puanlar 2021, 2020, 2019 ve 2018  yıllarına ait Üniversite yerleştirme puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK-YÖKATLAS tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği sıralama

  Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2018, 2019, 2020 ve 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ise Şöyle:  Dolmadı: Yazan yerlerde o bölümün kontenjanından daha az kişi yerleşmiş ve kontenjanının tamamını dolmamıştır. Baraj puanını geçen ve varsa sıralama barajını geçen her aday o bölüme yerleşebilirdi.

  Üniversitelerin Taban Puanları Başarı Sıralamaları ve Bölümleri İçin Tıklayınız

  4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları İçin Tıklayınız

  2 Yıllık Üniversite (Önlisans) Bölümleri Taban Puanları İçin Tıklayınız

  TYT VE AYT-YKS Puanınızı Hesaplamak İçin Tıklayınız

  Bu Bölüm Hakkında Geniş Bilgi İçin Tıklayınız

  Bu Bölümü Kazanmak İçin Kaç Net Gerekir

  *Yükseköğretim Programı’nın en küçük puanına karşılık gelen OBP’li yaklaşık başarı sırasıdır.

  NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.

  Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü 2021 2022 Başarı Sıralaması ve Taban Puanları, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü Başarı Sıralaması 2021 2022 Taban Puanları, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü Başarı Sıralamaları,Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü Başarı Sırası,Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği TYT AYT-YKS Taban ve Tavan Puanları 2021 2022,Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü Hangi Üniversitelerde Var.

  Yazı kaynağı : www.basarisiralamalari.com

  Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü (4 Yıllık)

  Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü (4 Yıllık)

  Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünün başarı sıralamaları ile taban puanlarına bakabilirsiniz. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünün verileri ÖSYM ve YÖK Atlas sitesinden alınmıştır.

  Üniversite Sayısı: Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümü toplam 65 adet üniversitede bulunmaktadır.

  SÖZ Puan türündededir.

  4 Yıllıktır.

  Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümü taban puanları, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümü başarı sıralaması, 2021 2022 taban puanları, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümü başarı sıralamaları, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümü başarı sırası, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümü için kaç puan gerekir, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği TYT AYT-YKS taban puanları 2021 2022, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümü hangi üniversitelerde var, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Vakıf üniversite ücretleri, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği hangi puan türü, kaç yıllık.

  Yazı kaynağı : universitetercihrobotu.com

  Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

  Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap