Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  soruyu bil 4 gb internet kazan

  1 ziyaretçi

  soruyu bil 4 gb internet kazan bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Vodafone Seviyorum İnterneti

  Seviyorum İnterneti Kampanyası Sonlanmıştır.

  Vodafone, "Seviyorum İnterneti" adını verdiği dijital platformuyla, kullanıcılara internet kişiliklerini öğrenme fırsatının yanı sıra ihtiyaç ve ilgi alanlarına göre dijitalleşebilmeleri için gerekli önerileri sunuyor. Vodafone, yeni platformuyla, kullanıcıların hızla gelişen dijital dünyaya uyum sağlamalarını kolaylaştırmayı hedefliyor. ** 

  İki bölümden oluşuyor

  Vodafone'un "Seviyorum İnterneti" platformunda yer alan dijital anket iki bölümden oluşuyor. Birinci bölümde, kullanıcılar internet kullanım alışkanlıklarına yönelik sorulara yanıt veriyor. İlk 4 sorunun sonunda akıllı bir algoritma yardımıyla interneti ne kadar sevdiklerini ve internet kişiliklerini hesaplıyorlar. İkinci bölümde ise 14 soruluk set arasından internet kişiliklerine (persona'larına) göre seçilen soruları yanıtlayıp interneti kullanma skorlarını hesaplıyorlar.

  5 yıllık internet hediye

  www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti adresinden ya da "Vodafone Yanımda" uygulamasından erişilebilen "Seviyorum İnterneti" platformundan, Vodafone kullanıcısı olsun olmasın, herkes yararlanabiliyor. Anketi tamamlayan herkese 3 GB mobil internet, bir kişiye de çekilişle "5 yıllık internet" hediye ediliyor.

  Yazı kaynağı : www.vodafone.com.tr

  2 4 GB Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları (10 GB Hediye)

  2 4 GB Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları (10 GB Hediye)

  2007 senesinden 2022 yılına kadar hiç bir hat taşıma değişikliği yapmadan bir fiil Vodafone kullanıcısıyım. Her hafta Vodafone tarafından hediye çarkı adını vermiş olduğu bedava internet kampanyasından da yararlanmaktayım. (Bu kampanya uygulamasının adı belli zamanlarda değişiklik gösterebilmektedir. Değişiklikler olduğu zamanda içerik güncellenmektedir.)  Ücretsiz olarak da en az 4 GB internet kazanmaktayım. Bedava olarak kendimin nasıl Vodafone den internet aldığımı da sizlerle paylaşmak istedim. Acil bedava internete ihtiyacı olanlara özellikle bence sadece 2 dakikanızı ayırın derim.

  Vodafone 1 2 4 6 GB Bedava İnternet 2022 Aralık Kampanyası

  Senelerdir Vodafone hat kullanıcısıyım. Hiç bir tarife değişikliği de 2007 den Aralık 2022 yılına kadar da yapmadım. Hattımın çekim gücünden her ne kadarda memnun olsam da, ne yalan diyeyim, onca yıllık sadakatimin karşılığını fiyatlandırma konusunda alamadığımı düşünmekteyim. Ama yine de Vodafone GSM şebekesini çok seviyorum. Neden mi? Çünkü konuşma ve SMS den daha çok ihtiyaç duyduğum internet paketi konusunda Vodafone hediye GB vermeye doymuyor. Her ay bunun için de farklı isimler altında kampanyalar düzenliyor. Örneğin:

  Bu kampanyalardan üstelik tüm Vodafone hat sahipleri yararlanabiliyor. Şuan için bedava olarak vermiş olduğu Vodafone hediye internet paketi kampanyası ise 1 tane olmaktadır.

  Bu kampanya belki siz bu içeriği okuduğunuz da bitmiş olabilir. Ama emin olun ki az sonra anlatacağım ücretsiz Vodafone bedava internet kampanyası nasıl alınır başlığı altındaki sayfaya giderseniz, farklı ücretsiz internet kazanma olanaklarından yararlana bileceksiniz.

  4.5 G Vodafone Bedava 6 10 GB İnternet Paketi Nasıl Alınır?

  Vodafone hat kullanıcılarına neredeyse her ay bedava internet vermektedir. Düzenlemiş olduğu ücretsiz internet kampanyalarıyla da haftalık 2 GB dan başlayıp 4 GB hatta 10 GB kadar da verdiği olmuştur. Allah var! Bedava internet verme kampanyaların da Vodafone şebekesi bir hayli cömerttir. Bunu nereden biliyor muyum? Ücretsiz olarak vermiş olduğu internet paketi kampanyalarını da bir Vodafone hat kullanıcısı olarak yakından takip etmekteyim. (Bedava interneti kim istemez ki😁) Şimdi gelelim bedava Vodafone internet paketini 4.5 G hızı dahilinde nasıl alabileceğimize.

  Vodafone den bedava 4.5 hediye internet kazanmak işte bu kadar basit arkadaşlar. Eğer ola ki Vodafone tarafından verilen bu ücretsiz hediye internet paketi kampanyasını kaçırdıysanız da yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi mutlaka farklı bir hediye internet kampanyası da olacaktır.

  Bunu kampanyaları da nasıl görürüz ve katılabiliriz diyorsanız da aşağıda anlattım yolu izlemeniz gerekiliyor.

  Vodafone Hediye İnternet Kazanma (2. Yöntem)

  Vodafone hediye internet kazanmak için bir yöntemden daha bahsetmek istiyorum. Bu yöntemi eğer yukarıda bahsetmiş olduğum ücretsiz internet kampanyası biterse uygulaya bilirsiniz. Daha doğrusu bu anlatacağım menüden yukarıda anlattığım kampanya biterse, güncel mevcut ücretsiz hediye kampanyalarını görebilir, başvuru yapabilirsiniz. Vodafone den 20 GB kadar varan bedava internet paketi kazanmak isteyenlerin mutlaka kontrol edip, uygulamaları gerekilen  bu yol ise şu şekildedir.

  Ben size bu içeriği yazmadan önce bedava internetimi aldığım için sizin de yukarda gördüğünüz gibi ”Ücretsiz Aylık 2 GB İnternet Paketi” için ”Bu Paket Hattınıza Tanımlanmıştır” yazmaktadır.

  Evet arkadaşlar, Vodafone den bedava 2 4 6 10 hatta 20 hatta ve hatta sınırsız internet kazanmak için yapmalarınız gerekilenler bunlar. Sizlere resimli bir şekilde de anlattım. Bir de bunun videosunu çekeyim dedim. İyi seyirler.

  Yazı kaynağı : www.kosgebkrediler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap