Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sokağın çoçukları 6 sezon ne zaman

  1 ziyaretçi

  sokağın çoçukları 6 sezon ne zaman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  'Sokağın Çocukları' dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu

  Sokağın Çocukları 5.sezon 6.bölüm ne zaman yayınlanacak?

  Sokağın Çocukları 5.sezon 6.bölüm ne zaman yayınlanacak?

  Sokağın Çocukları 5.sezon 6.bölüm olacak mı, ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, ne zaman gelecek, konusu, oyuncuları, karakterleri, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

  Sokağın Çocukları 5.sezon 6.bölüm hakkında

  Blu tv’nin Sıfır Bir dizisini çeken ekip tarafından yaratılan dizisi ilk 4 sezonu ile platformun en çok izlenen yapımları arasında yer aldı.

  6 Şubat 2020’de yayın hayatına başlaya dizi Adana-Mersin ve Hatay’da çekiliyor. Bölümleri 43 dakikadan oluşan dizinin yönetmenliğini Kadri Berkan Taşkın üstlenirken, senaryosunu Sıfır Bir dizisinin yaratıcıları kaleme alıyor.

  Aksiyon, Polisiye suç türündeki dizi IMDb‘de 6,6‘lık puana sahip oldu.

  Dizinin oyuncu kadrosunda Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran,Nesih Turunç, Soner Çelik,Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner, Arda İlkin Parlak, Alper Parlak, Gökhan Diğicibaş gibi isimler yer alıyor.

  5.sezon 5. bölümünü izleyen diziseverler Sokağın Çocukları 5.sezonun 5. bölümünün yayınlanmasını bekliyor. Peki Sokağın Çocukları 5.sezon 6.bölüm ne zaman yayınlanacak?

  Bu sorunun yanıtı içeriğimizde.

  Ama gelin önce dizi ile ilgili detayları sizinle paylaşalım.

  Sokağın Çocukları 4. Sezon konusu

  Dizinin 4.sezon konusu, Nuro’nun ölümü sonrası Cemal ve Yusuf arasındaki tansiyon yükselir ve Cemal ve Rıdvan dönme kararı alır ve dönecekleri gece IŞİD tarafından köye saldırı düzenlenir o saldırıda Azad’ın kardeşi hayatını kaybeder Onur, Cemal ve Yusuf tutuklanır ve gizli cezaevine gönderilir. Orada Onur Sami adında biriyle tanışır ve cezaevine BM’yi çağırmayı teklif eder Sami’nin öldürdüğü düşmanı Hacı’nın adamlarının cesedi sayesiyle mektubu dışarı gönderir ve BM gelir ve mahkumları topladıkları sıra Sami Hakimi olduğunu itiraf eder ve Onur iki tarafla düşman olur ve müdür ile işbirliği yapar. Fazıl ise babasının yerini Malik olduğunu öğrenir ve Azad’a kızını verir ve kendisi Malik’i öldürür. Suriye’li generalin Onur’u Fazıl’ın yerine getirdiği sırada çatışma çıkar ve o çatışmada Bayram, Rıdvan, Yüksel, Taylan ve Fazıl ölür hayatta kalanlar ise İstanbul’a gelir.

  Sokağın Çocukları oyuncuları ve karakterleri (Cast)

  Dizinin oyuncu kadrosunda Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran,Nesih Turunç,Soner Çelik,Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner, Arda İlkin Parlak, Alper Parlak, Gökhan Diğicibaş gibi isimler yer alıyor.

  Sokağın Çocukları 5.sezon 6.bölüm ne zaman yayınlanacak?

  Dizinin 5.sezon 6.bölümü 1 Eylül 2022’de blu tv tarafından yayınlanacak.

  Yazı kaynağı : yorumguncel.com

  Sokağın Çocukları

  Sokağın Çocukları

  Sokağın Çocukları, Kadri Beran Taşkın'ın yönettiği[1] ve 6 Şubat 2020 tarihinde BluTV'de yayımlanmaya başlayan Türk yapımı dram, aksiyon, polisiye ve suç türündeki internet dizisidir.

  Konusu[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. sezon[değiştir | kaynağı değiştir]

  Kanun ve adaletin yeterli olmadığı hayatta kendi adaletlerini ve kanunlarını sağlayan sokak çocuklarının hikâyesini konu almaktadır.

  Adana'da sağlam dostlarıyla büyük bir konuma sahip olan Şehmuz Ağa'nın, mahallesindeki bir çocuğun boks antrenörü tarafından taciz edilip dövülerek öldürülmesi üzerine tüm tepkiler Şehmuz Ağa'ya yönelir. Ancak çocukluktan beri Şehmuz Ağa'nın yanında olan ve evladı gözüyle baktığı Murat Şahin intikam almak için kendi kurguladığı planı harekete geçirir.

  Sonraları iki husumetli aile arasında ara bulucu olan Şehmuz Ağa ve ekibi bir çıkmaza girer, bu sırada Sokağın Çocukları her daim yanlarındadır.

  2. sezon[değiştir | kaynağı değiştir]

  Murat, babasının katilinin Onur'un babası olduğunu öğrenir. Ancak Murat'ın babası aslında Şehmuz tarafından öldürülmüştür. Murat, intikam düşüncesiyle Onur'un babasını öldürür ve Onur ile büyük bir savaş başlatır. Bu savaşta Onur'un mahallesindeki bazı Onur karşıtı kişiler; Süslü, Cemal ve Ergün'de Murat'ın saflarına katılır.

  Murat ve Onur'un savaşı sürmekteyken, iki tarafta birbirlerine sürekli pusu kurma planlarını harekete geçirir. Murat'ın ekibi Onur'un ekibine pusu kurduğu sırada hazırlıklı olan Onur ve ekibi karşılık verir. Çatışma Murat'ın ölümüyle sonuçlanır.

  3. sezon[değiştir | kaynağı değiştir]

  Murat'ın ölümü

  4. Sezon[değiştir | kaynağı değiştir]

  Nuro'nun ölümü sonrası Cemal ve Yusuf arasındaki tansiyon yükselir ve Cemal ve Rıdvan dönme kararı alır ve dönecekleri gece IŞİD tarafından köye saldırı düzenlenir o saldırıda Azad'ın kardeşi hayatını kaybeder Onur, Cemal ve Yusuf tutuklanır ve gizli cezaevine gönderilir. Orada Onur Sami adında biriyle tanışır ve cezaevine BM'yi çağırmayı teklif eder Sami'nin öldürdüğü düşmanı Hacı'nın adamlarının cesedi sayesiyle mektubu dışarı gönderir ve BM gelir ve mahkumları topladıkları sıra Sami Hakimi olduğunu itiraf eder ve Onur iki tarafla düşman olur ve müdür ile işbirliği yapar. Fazıl ise babasının yerini Malik olduğunu öğrenir ve Azad'a kızını verir ve kendisi Malik'i öldürür. Suriye'li generalin Onur'u Fazıl'ın yerine getirdiği sırada çatışma çıkar ve o çatışmada Bayram, Rıdvan, Yüksel, Taylan ve Fazıl ölür hayatta kalanlar ise İstanbul'a gelir

  Oyuncu kadrosu ve karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

  Bitirilen karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yayın takvimi[değiştir | kaynağı değiştir]

  Bölümler[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. sezon (2020)[değiştir | kaynağı değiştir]

  2. sezon (2020-2021)[değiştir | kaynağı değiştir]

  3. sezon (2021)[değiştir | kaynağı değiştir]

  4. sezon (2022)[değiştir | kaynağı değiştir]

  5. sezon (2022)[değiştir | kaynağı değiştir]

  Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  BluTV'nin adrenalin yüklü dizisi yeni sezona hazırlanıyor! 5. sezon yolda...

  BluTV'nin adrenalin yüklü dizisi yeni sezona hazırlanıyor! 5. sezon yolda...

  Türkiye’nin ilk yerli online video platformu BluTV, izleyicilerinden tam not alıyor.

  Orjinal içerikleriyle BluTV, yerli ve yabancı dizi, film, program ve belgeselleriyle zengin bir kütüphane olarak karşımıza çıktı.

  BluTV'nin özel yapımlarından olan 'Sokağın Çocukları' 6 Şubat 2020'de seyircisiyle buluşturuldu.

  Sıfır Bir- Bir Zamanlar Adana dizisi ile hayatımıza giren ekip, bazı oyuncularından yoksun bir şekilde 'Sokağın Çocukları' ile karşımıza çıktı.

  Yönetmenliğini Kadri Beran Taşkın'ın yaptığı Sokağın Çocukları dizisi, Türk yapımı aksiyon, polisiye ve suç türündeki konuları içeriyor.

  İstanbul'da birçok dizi ve klip setinde çalışan Taşkın, Sıfır Bir adlı internet dizi projesinin de yönetmenliğini yaptı.

  Şu ana kadar 4 sezon bitiren ve 4. sezonu 18 Şubat'ta yayınlanan dizinin 5. sezon çekimleri başladı.

  Heyecanla beklenen yeni sezon çok yakında BluTv'de olacak.

  Dizinin başrollerinde; Furkan Murat Uğur, Onur Akbay, Hakan Erkuran, Kerem Ali Yengüner ve Burak Şahin yer alıyor.

  BluTV nin adrenalin yüklü dizisi yeni sezona hazırlanıyor! 5. sezon yolda... #1

  BluTV nin adrenalin yüklü dizisi yeni sezona hazırlanıyor! 5. sezon yolda... #2

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap