Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  soğuk alt tona yakışan saç renkleri

  1 ziyaretçi

  soğuk alt tona yakışan saç renkleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Cilt Alt Tonu Belirle ve Cilt Alt Tonuna Uygun Saç Rengini Bul

  Cilt Alt Tonu Belirle ve Cilt Alt Tonuna Uygun Saç Rengini Bul

  Nötr cilt alt tonu, en nadir görülen cilt alt tonu grubudur. Bu alt tona sahip kişilere her renk yakışır. Bu açıdan en şanslı grup nötr cilt alt tonuna sahip kişiler. 

  Nötr cilt alt tonu; derinin altında hem sarı hem de pembe renk pigmentlerin eşit yoğunlukta olduğu gruptur. Özellikle bilek damarları hem yeşil hem de mavi renklerine yakındır. Bu durum en belirleyici özellikleridir.

  Yazı kaynağı : thehazeel.com

  Cilt Tonuna Uygun Saç Renkleri

  Cilt Tonuna Uygun Saç Renkleri

  Saçı boyatmaya karar verdiğiniz zaman “Bana hangi saç rengi yakışır?” diye düşünerek hangi saç renginin seçileceğine karar vermeye çalışmak çok zordur. Peki ten rengini, cilt alt tonumu nasıl belirlerim? İşte, cilt rengini belirleme ve cilt tonuna uygun saç renkleri seçme rehberi esraninportresi’nde.

  Saçınızı boyamaya karar verdiğiniz zaman hangi saç renginin seçileceğine karar vermeye çalışmak çok zor olabilir. Yanlış rengi seçmek, muhteşem görünümden anında felakete dönmenize sebep olabilir. Bu noktada soracağınız en önemli soru “Hangi saç renginin bana yakışacağını nasıl bilebilirim?” olacaktır. Zaman zaman sizlerle göz renklerini veya saç renklerini baz alarak ipuçları paylaşıyorduk. Ancak bu yazı ile aslında genel bir bilgilendirme yapmış olacağız.

  İnsanlar vücutlarında melanin denilen bir pigmente sahiptirler. Bu pigment, saçlarınızın, gözlerinizin ve cildinizin renginden sorumludur. Ayrıca cildinizin farklı iklim koşullarında gösterebileceği renk değişimini belirler. Vücudunuzdaki melanin varyasyonları, dağılımı, şekli ve boyutu farklı cilt renklerine neden olur.

  2 cilt tonuna gore sac renkleri cilt tonuna uygun sac rengi nasil secilir_mini

  Cildinizin rengi, saçınızı renklendirmeden önce düşünmeniz gereken en önemli faktördür. Cildin ve saç renginin kötü bir şekilde eşleştirilmesi, sizi doğal olmayan bir sonuca götürebilir ve hatta daha ileride garip gösterebilir. Bu yazının, cildinizin rengine ve tonuna bağlı olarak seçilebilecek saç renkleri açısından bir rehber görevi görmesini amaçladım.

  Cilt tonunu bilmek sadece saç rengi seçiminde değil, makyaj renklerine karar verirken de önemli bir unsur olacaktır. Cilt tonuna uygun doğru allık rengi, ruj rengi ve hatta göz farı rengi seçimleri yaparak görünümünüzü daha doğal ve daha iyi bir noktaya taşımanız mümkün. Gelelim bunu nasıl yapacağınıza,
  Aşağıdaki yöntemlerle sıcak tonlu veya soğuk tonlu bir cilde sahip olup olmadığınızı kontrol edebilirsiniz.

  Cildinizin tonunun sıcak veya soğuk olma eğiliminde olup olmadığını kontrol etmek için normal güneş ışığında bileklerinizi kontrol edin. Bileklerinizdeki damarlar yeşil görünüyorsa, sıcak cilt tonuna, mavi gözükürlerse, soğuk cilt tonuna sahipsiniz demektir.

  5 yağlı ciltler için öneriler_mini

  Sarı ve kahverengi saç renklerinin sıcak tonları, sıcak cilt tonlarıyla uyumludur. Cildinizin rengine bağlı olarak saç renginize karar verebilirsiniz. Örneğin, açık renk sıcak tonlu cildiniz varsa, bal sarısı ve altın-gül gibi renkler size uygun olacaktır. Daha koyu ciltler için, çikolata gibi koyu kahverengileri tercih edin.

  5 sarı balyajlı saç modelleri_mini

  Soğuk cilt tonları için kül sarısı, platin, beyaz sarı ve küllü kahve gibi soğuk saç tonları idealdir. Ancak daha yumuşak görünümü olan altın sarı ve açık kestane kahverengi gibi sıcak saç tonları da deneyebilirsiniz.

  platin sari bob sac modelleri trendi 1_mini

  6 koyu kestane saç rengi_mini

  Fındık kabuğu, buz sarı, platin, abanoz kahve, tiger eye/kaplan gözü, blorange veya ronze… 2017 saç rengi ve saç modelleri trendlerinde balyaj teknikleri, renklerin karışımları da en az saç renkleri kadar öne çıkıyor.—>2017 saç rengi trendleri esraninportresi’nde

  Yazı kaynağı : www.esraninportresi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap