Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  soğan kürü ne zaman başlanmalı kadınlar kulübü

  1 ziyaretçi

  soğan kürü ne zaman başlanmalı kadınlar kulübü bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sogan kuru ne zaman baslanir ve nasil yapilir

  Soğan kürü yapan arkadasların dıkkatıne!

  Gebeliğe Hazırlık - Soğan kürüyle hamile kalmak için ne zaman başlanmalı | Kadınlar Kulübü - Kadın Sitesi

  Soğan Kürü ile Hamile Kaldım :)

  Gebeliğe Hazırlık - Soğan Kürü Ovuslayona Denk Gelirse ? | Kadınlar Kulübü - Kadın Sitesi

  Soğan kürüne hangi gün başlanmalı

  soğan kürü

  sogan kürü mucizesi:)

  İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü Tarifi, Ne Zaman Başlanmalı?

  İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü Tarifi, Ne Zaman Başlanmalı?

  İbrahim Saraçoğlu’ndan Soğan Kürü Mucizesi!

  Sosyal yaşamınızı etkileyen tüm rahatsızlıklardan kurtulmak için öncelikle doktora gidersiniz. Doktor tavsiyelerine destek olarak şifayı bitkilerde de arasınız öyle değil mi? Derdinize derman olacak bu bitkisel yardımcı takviyeler arasında, “soğan kürü” son günlerde adını sıkça duyurmuştur.

  İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan ve faydaları duyurulan soğan kürünü sizlere tanıtmak için geldik. Bu yazıyı okuduktan sonra dillerde dolaşan soğan kürü ve etkileri hakkında pek çok bilgiye sahip olacaksınız.

  Soğan A, C ve E vitaminleri açısından zengin doğal bir antibiyotiktir. Özellikle kist ve polip gibi stresli rahatsızlıklar için oldukça etkilidir. İbrahim Saraçoğlu soğan kürü Polikistik Over üzerinde etkileriyle popülerliği katlanarak artan bir kürdür.

  Soğan kürü üzerine İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiyeleri ve kullanımı nedir? Soğan kürünün ne gibi faydaları vardır? Soğan kürü ile zayıflamak mümkün müdür? gibi soruların cevabını arıyorsanız, doğru sayfadasınız. Hem soru işaretlerinizi giderecek hem de soğan kürü tarifi bulabileceğiniz yazımız işte sizlerle.

  Sağlıkta en doğru tedavi yöntemleri ve kesin sonuçlar için mutlaka alanında uzman bir doktora başvurunuz. Tavsiyelerimiz hafif şiddetteki rahatsızlıklar için evde geçici bitkisel öneriler içerir. Reçete niteliği taşımaz. Sağlıklı günler dileriz…

  İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü Tarifi

  İbrahim Saraçoğlu soğan kürü tarifi evinizde kolayca yapılacak kadar basit malzemelerden oluşuyor. Hangi malzemelere ihtiyacım var dediğinizde:

  Malzemeler:

  Hazırlanışı:

  Kürün etkisini tam anlamıyla görmek istiyorsanız, klorsuz su kullanmalısınız. Dilerseniz hazır alınan su ile tarifi uygulayabilirsiniz:

  Tüketimi:

  Not: Her tüketim için taze hazırlanmalıdır. Kullanılacak olan kuru soğan, pazarlarda satılan açık kahverengi kabuklu yemeklik soğandır. Beyaz, kırmızı ve mor soğan kullanılmamalıdır.

  En doğru bilgiler için hekim desteği alınız. Uygulama, doktor reçetesi yerine geçmez.

  Kaynak: www.profsaracoglu.com

  Tarif için: Soğan Suyu Kürü

  İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürüne Ne Zaman Başlanmalı?

  Soğan kürünün vücudunuza faydalı olmasını istiyorsanız, tüketmek için doğru zamanı seçmelisiniz:

  Kalın bağırsaklarda sıkça görülen polip rahatsızlığı için İbrahim Saraçoğlu soğan kürü önermektedir. Polip tedavisinde ise regl bitiş tarihinden en az 3, en çok 10 gün sonra küre başlayabilirsiniz.

  Küre başladığınız ilk ay, 15 gün boyunca devam edebilirsiniz. Diğer aylarda bu süreyi 10 güne indirebilirsiniz. Bu uygulama süresini polikistik over sendromunda, polip ve kist şikayetlerinde de aynı şekilde değerlendirebilirsiniz.

  Soğan kürünün 4 aydan fazla yapılması tavsiye edilmez. Gün içinde tüketeceğiniz soğan kürünün mutlaka taze olması gerekmektedir. Bir önceki öğünden kalan soğan kürünü tüketmemelisiniz.

  Tarif için: Kuru Soğanın Faydaları Nelerdir?

  İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürünün Faydaları

  İbrahim Saraçoğlu soğan kürü faydaları birçok programda belirtilmektedir. Soğan kürünü tüketmeniz gereken nedenleri sizler için listeledik; ancak kullanım önceyi doktor görüşü almanız gerektiğiniz tekrar hatırlatmak isteriz. Sağlıklı günlere kavuşmanız ve daha dirençli bir bedene sahip olmanız için bilmeniz gereken İbrahim Saraçoğlu soğan kürü faydaları şu şekildedir:

  İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü ile Nasıl Zayıflanır?

  Soğan antioksidan bir sebzedir. Antioksidan besinler zayıflamaya büyük derecede yardımcı olurlar. Tek başına soğan yemek sizi zayıflatmaz. Soğan tüketerek zayıflama sürecinizi ancak hızlandırabilirsiniz. Soğanı çiğ şekilde yemek pek çok kişi tarafından biraz zor görüldüğü için; soğan suyu elde ederek tüketmek daha kolay olacaktır.

  Soğan kürü tarifini uygulayarak gün içinde yemeklerden yaklaşık 15 dakika kadar önce içebilirsiniz. Zayıflamak için soğan kürü uygulama süreniz, 6 hafta ile 10 hafta arasında olmalıdır. Eğer vücudunuzu zararlı maddelerden arındırmak ve ödem atmak istiyorsanız ortalama 15 günlük bir süre yeterli olacaktır.

  Soğan kürünü düzenli olarak tükettiğiniz durumda sindirim sisteminiz sağlıklı şekilde çalışacaktır. İlk 3 günden sonra ödem attığınızı ve yağ yakımının başladığını hissedebilirsiniz. Soğan kürü ile zayıflamak istediğiniz dönemde, zararlı yiyeceklerden uzak durmanızı da tavsiye ederiz. Yine bu süre içinde günlük yürüyüşlerinizi ve egzersizlerinizi eksik etmezseniz vereceğiniz kilo daha fazla olacaktır.

  En doğru bilgiler ve size uygun zayıflama diyet programı için için beslenme uzmanı ile iletişime geçiniz.

  İlginizi çekebilir: İbrahim Saraçoğlu Kürleri, Zayıflatan 6 Doğal Kür Tarifi

  İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü Hamilelik Döneminde Uygulanabilir Mi?

  Hamilelik oldukça hassas bir dönemdir. Bu dönemdeki beslenme programı mutlaka doktor kontrolünde düzenlenmelidir.

  Beslenme konusunda anne adaylarının seçici olması gereklidir. Pek çok derde deva olan soğan kürü, anne adaylarının ilgisini çekmektedir. Bu nedenle anne adaylarımız İbrahim Saraçoğlu soğan kürü hamilelikte kullanımı bilgilerine ulaşmak ister.

  Düşük tehlikesi olan hamile kadınlar için bu kür tavsiye edilmez. Fakat en iyi karar için doktora danışmak en iyi fikir olacaktır.

  İbrahim Saraçoğlu soğan kürü hamilelik oluşabilmesi için yumurtalığa yapışık kalan eski yumurtaları temizlediği için hamilelik öncesi hazırlık aşamasında kullanılması uygundur. Soğan kürünün hamilelik dönemine diğer bir etkisi; hamile kalmak isteyen kadınlar içindir.

  Soğan içerisindeki vitaminlerden dolayı yumurtanın çatlamasını sağlar ve hamile kalmanızı kolaylaştırır. Erken menopoz ve çikolata kistlerine karşı da oldukça faydalıdır. İbrahim Saraçoğlu yer aldığı televizyon programlarında, hamile kalmak isteyenlere soğan kürünü önermektedir. Kürü uygulamadan önce gebelik sürecinizi takip eden kadın doğum doktorunuzla iletişime geçiniz.

  Soğan Kürü Kistleri Yok Ediyor Mu?

  Yok ediyor ifadesini kullanmak doğru olmamaktadır. Ancak kistlerin vücuda olan etkisini hafifletmektedir. Kist durumlarında sağlığınızı tehdit eden unsurların iyileşmesine yardım etmektedir. Soğan kürü sayesinde kistlerin büyümesine önlem alabilirsiniz.

  Soğan Kürü Yumurtalıkları Çalıştırır Mı?

  Yumurtalıkların sağlığı için uygulanan soğan kürü, yumurtalıklarda oluşan kistleri önleme konusunda yardımcı bir destek. Düzenli aralıklarla uygulanan soğan kürü sayesinde hormonal açıdan sağlığınızı koruyabilirsiniz. Ayrıca yumurtalıklarda meydana gelebilecek diğer hastalıklara karşı da daha güçlü kalabilirsiniz.

  Soğan Kürü İltihabı Söker Mi?

  Soğanın antioksidan ve diüretik etkisi sayesinde vücuttaki iltihapların daha kolay temizlendiği vurgulanmaktadır. Doktorunuz size soğan kürünü uygulamanız için onay vermişse; size uygun sürede deneyerek vücudunuzdaki iltihabı kısa sürede temizlemeye yardım edebilirsiniz.

  Soğan Kürü Nasıl Yapılır? Faydaları Nelerdir?

  Ahmet Maranki Her Derde Deva Doğal Kür Tarifleri

  Soğan Suyu Faydaları Nelerdir? Zayıflatır Mı? Nasıl Yapılır?

  Osman Müftüoğlu Köşe Yazıları: Diyet, İnsülin Direnci, Omega 3, B12

  Erkan Topuz Kanser Kovucu Tavsiyeler, Şifalı Bitkiler ve Yasaklar Listesi

  Yazı kaynağı : www.nefisyemektarifleri.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap