Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  snapchat hikayede göz işareti ne anlama gelir

  1 ziyaretçi

  snapchat hikayede göz işareti ne anlama gelir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bir Snapchat Hikayesinde Gözler Ne Anlama Geliyor?

  Bir Snapchat Hikayesinde Gözler Ne Anlama Geliyor?

  Bir Snapchat Hikayesinde Gözler Ne Anlama Geliyor?

  Snapchat+ aboneleri bazen Hikayelerinin altında çift göz emojisi görebilir. Buna Yeniden İzleme Göstergesi deniyor, ama bu ne anlama geliyor?

  Snapchat+ aboneleri bazen Hikayeler altında çift göz emojisi görebilir, ancak bu ne anlama geliyor? Haziran ayının sonlarında başlatılan Snapchat+, abonelere bir dizi özel özellik sunan bir abonelik hizmetidir. Hizmetin aylık maliyeti 3,99 ABD dolarıdır ve yalnızca ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, Avustralya, Yeni Zelanda, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri dahil olmak üzere birkaç ülkede mevcuttur. Snapchat, hizmeti gelecekte daha fazla ülkeye genişletmeyi planladığını söylüyor ancak şimdilik bununla ilgili bir ayrıntı yok.

  Snapchat+, onu ileri düzey kullanıcılar arasında popüler hale getirebilecek bir dizi yeni özellik getiriyor. Tüm aboneler, Snapchat+ abonesi olduklarını belirtmek için profil adlarının yanında bir yıldız simgesi alır . Ayrıca bir arkadaşını sohbet penceresinin en üstüne ‘ 1 numaralı BFF’leri olarak sabitleme olanağına sahip olacaklar . Bir başka özel Snapchat+ özelliği, telefonun ana ekranındaki Snapchat uygulaması simgesini değiştirme yeteneğidir. Bununla birlikte, tüm faydalarına rağmen Snapchat+, çoğu ödeme yapan üyenin şüphesiz takdir edeceği bir şey olarak, uygulamadan reklamları kaldırmaz.

  Snapchat tarafından açıklandığı gibi , çift göz emojisi, bir veya daha fazla arkadaşın yeniden izlediği Hikayeler altında görünen Yeniden İzleme Göstergesidir. Kullanıcılar ayrıca emojinin yanında, Hikayenin aldığı toplam görüntüleme sayısı yerine Hikayeyi tekrar izleyen arkadaş sayısını belirten bir sayı görecektir. Kullanıcılar ayrıca bir hikayeyi tekrar izleyen arkadaşlarının isimlerini görmek için çift göz simgesine dokunabilirler. Bu özellik, Hikayem, Özel Hikayeler ve Paylaşılan Hikayeler için kullanılabilir.

  Snapchat’de Çift Göz Emojisi Yeniden İzleme Göstergesidir

  Yeniden İzleme Göstergesi en heyecan verici özellik olmayabilir , ancak ödeme yapan üyeler için Snapchat+ paketine yapılan en düşünceli eklemelerden biridir. Düzenli olarak çok sayıda Hikaye yayınlayan kullanıcılar için özellikle ilginç olabilir, çünkü hangilerinin platformdaki arkadaşları veya aboneleri tarafından beğenildiğini bilmelerini sağlar.

  Yeniden İzleme Göstergesinin yanı sıra, bir başka harika yeni Snapchat+ özelliği, arkadaşlarınızın son 24 saatteki konum geçmişini kontrol etmeyi mümkün kılan Ghost Trails. Bu özellik, bir dizi gizlilik korumasıyla birlikte gelir, yani tüm arkadaşlar için geçerli olmayacaktır. Bunun yerine, yalnızca o kullanıcı için konum erişimini etkinleştirmiş arkadaşlar tarafından görülebilir. Özelliğe, bir kullanıcının Bitmoji’sine dokunarak erişilebilir. Kullanıcılar ayrıca yalnızca Snapchat+ ‘ın kullanılabildiği bir ülkede bulunan arkadaşları için Ghost Trails’i görebilecekler.

  Yazı kaynağı : www.lincheap.com

  Snapchat hikayelerinde kilit sembolü ne anlama geliyor?

  Snapchat hikayelerinde kilit sembolü ne anlama geliyor?

  Hiç birinin Snapchat hikayesine mor bir kilitle karşılaştınız mı? Snapchat hikayelerinde kilit sembolünün ne anlama geldiğini merak ettim. Cevabınız evet ise, mor kilidin Snapchat'taki insanların hikayelerinde ne anlama geldiğini anlamak için bu yazıyı okuyun. Ayrıca gri kilit ve diğer hikayelerde neden göründüğünü de öğreneceksiniz! Yani, ilgileniyorsanız, kaydırmaya devam edin ve okumaya başlayın!

  What Does the Lock Symbol Mean on Snapchat Stories - ماذا یعنی رمز القفل فی قصص Snapchat؟

  Snapchat hikayelerinde kilit sembolü ne anlama geliyor?

  Snapchat'e göz atarken, mor kilitli bir hikaye ile karşılaşmış olabilirsiniz. üzülmeyin. Bunun hesabınızla hiçbir ilgisi yoktur. Herhangi birinin hikayesindeki mor kilit, hikayenin özel olduğu anlamına gelir. "Özel Hikayeler", gizliliği korumak ve izleyicilerin hikayelerini seçmesi yoluyla kullanıcıya daha fazla kontrol sağlamak için sunulan yeni bir özelliktir.

  Başlangıçta, bu özelliğin yokluğunda, kullanıcıların hikayelerini görmelerini engellemek için insanları engellemesi gerekiyordu. Bu prosedür biraz karmaşık çünkü daha sonra engelini kaldırmanız gerekecek. Bu nedenle, özel hikayeler bu konuda kolay bir alternatiftir.

  Yalnızca seçtiğiniz kişilere Özel Hikaye gönderilir. Tüm bir grup oluşturulabilir ve bu kullanıcılara yalnızca belirli hikayeler gönderilebilir. Bunun gibi bir hikaye, onu alan herhangi bir kullanıcı için mor bir kilit simgesi gösterecektir. Özel hikayeler, Snapchat'ta bizi takip eden belirli bir grup insan hakkında endişelenmeden istediğimiz içeriği yayınlamanın harika bir yoludur. Mor kilit, izleyicinin, genellikle yayınlanan sıradan hikayelerin aksine, izledikleri şeyin özel bir hikaye olduğunun farkına varmasını sağlar.

  Snapchat'ta özel bir hikaye yayınlamanın nedenleri

  Yukarıda bahsettiğimiz gibi, Özel Hikaye özelliği, kullanıcıya bu videoları ve fotoğrafları kimin gördüğü konusunda daha iyi kontrol sağlar. Bu nedenle, özel hikayeler, hedef kitlenizi tercihlerinize göre sınırlamanın veya büyütmenin harika bir yoludur. İşte bu özelliği incelemeniz için bazı nedenler:

  Snapchat'ta nasıl özel bir hikaye yayınlarsınız?

  İyi haber şu ki, özel hikayenizi görebilecek kişi sayısını sınırlamak zorunda değilsiniz. Hikayeyi yalnızca seçtiğiniz kullanıcılar görüntüleyebilir. Hikaye yayınlandıktan sonra, simgeye mor bir kilit eşlik edecektir. Bu, izledikleri özel bir hikaye olduğunu onlara bildirecektir. Şu anda, kullanıcı 10 adede kadar özel hikaye oluşturabilir.Özel bir hikaye yaratmak için Gösterilen adımları izleyin:

  1. Kaydolun Snapchat uygulamasını çalıştırın Telefonunuzda ve profil resminize tıklayın.

  Launch the Snapchat application on your phone and tap on your Profile picture. 512x1024 1 - ماذا یعنی رمز القفل فی قصص Snapchat؟

  2. Şimdi görüntülenen listeden şu adrese gidin: Hikayeler Ve tıklayın "Özel bir hikaye."

  From the menu that is now displayed go to Stories and tap on ‘Private Story. 512x1024 1 - ماذا یعنی رمز القفل فی قصص Snapchat؟

  3. Arkadaş listeniz şimdi görüntülenecektir. Hangi kullanıcıları dahil etmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Bittiğinde, "Hikaye Oluştur" a basın.

  You can select the users that you want to include. Once done tap on ‘Create a Story. 512x1024 1 - ماذا یعنی رمز القفل فی قصص Snapchat؟

  4. Bundan sonra, şimdi yayınlayacağınız hikayenin adını girebileceğiniz bir metin kutusu görünecektir.

  5. Şimdi hikayeyi oluşturabilirsiniz. Bir resim veya video olabilir. Bittiğinde, alttaki Gönder'i tıklayabilirsiniz.

  you can tap on the Send to at the bottom. 512x1024 1 - ماذا یعنی رمز القفل فی قصص Snapchat؟

  6. Şimdi yeni oluşturduğunuz özel grubu seçebilir ve "Yayınla" yı tıklayabilirsiniz. Hikaye yayınlandıktan sonra, bu özel gruptaki tüm arkadaşlarınız hikaye simgenizde mor bir kilit görecekler.

  Geçtiğimiz birkaç yılda Snapchat, en popüler sosyal medya platformlarından biri haline geldi. Büyük bir grup insan kullanıyor. Kullanıcı girdisi arttıkça, birçok yeni özellik başlatılmaya devam eder. Bu nedenle, özel hikayeler, kullanıcıya içeriği kimin görüntülediği konusunda daha fazla kontrol sağlayan bir özellik olarak ortaya çıktı.

  Sık sorulan sorular (SSS)

  S1. Snapchat Hikayenize nasıl kilit koyarsınız?

  Snapchat Hikayenize bir kilit koymak için özel bir grup oluşturmanız gerekir. Grubu oluşturduktan sonra, eki bu gruba göndermeniz gerekir. Buna özel hikaye denecek. Her özel hikayenin simgesinin etrafında mor bir kilit vardır.

  S2: Snapchat özel hikayesi nasıl çalışır?

  Snapchat'in kendi hikayesi tıpkı normal bir hikaye gibidir. Ancak, yalnızca seçtiğiniz birkaç kullanıcıya gönderilir.

  S3. Özel bir hikaye, özel bir hikayeden nasıl farklıdır?

  Özel hikayeler, özel hikayelerden çok farklıdır. Özel Hikayelerde, arkadaşlarınız hikayeyle etkileşim kurabilir. Öte yandan, özel hikayelerde bu seçenek yoktur. Dolayısıyla iki farklı şeydir.

  S4. Snapchat'ta özel bir hikaye yayınlamak kullanıcıları bilgilendiriyor mu?

  Hayır, özel bir hikaye yayınlandığında kullanıcılar bilgilendirilmez. Özel hikaye normal bir hikaye gibidir; Yalnızca listenizdeki belirli arkadaşlar için tasarlanmıştır. Bu nedenle, grup içindeki veya dışındaki arkadaşlarınıza haber vermiyorsunuz.

  Soru 5. Bu hikayeler ne kadar sürüyor?

  Özel hikayelerin, genellikle taşıdığımız hikayelerden farklı olduğu düşünülebilir. Aslında değiller. Zaman süresi açısından, normal hikayelerle tamamen aynıdırlar. Özel hikayeler sadece 24 saat sürer ve sonrasında kaybolur.

  S6. Bir Özel Hikayenin diğer izleyicilerini izleyebilir misiniz?

  Bu sorunun en bariz cevabı - Hayır. Yalnızca bu özel grubu oluşturan kişi, bu gruptaki kullanıcıların listesini görüntüleyebilir. Bu belirli gruba dahil olan diğer kullanıcıları görüntüleyemezsiniz.

  S 7. Neden bazı hikayelerde gri bir kilit görünüyor?

  Hikayelerinize göz atarken, mor olandan uzakta gri bir kilit görmüş olabilirsiniz. Bu gri kilit, hikayeyi daha önce gördüğünüz anlamına gelir. Öykü simgesinin etrafında görünen halka rengine benzer. Yeni Hikaye mavi bir daire içinde daire içine alınır, ancak tıklandığında gri olur. Hikayeyi gördüğünüzü bilmenizi sağlayan bir renk etiketidir.

  Umarız bu kılavuz yardımcı olmuştur ve Snapchat hikayelerindeki kilit kodunun anlamını anlayabilmişsinizdir. Bu makaleyle ilgili hala sorularınız varsa, bunları yorum bölümünde sormaktan çekinmeyin.

  Yazı kaynağı : www.a7la-home.com

  Snapchat ikonları ne anlama geliyor?

  Snapchat ikonları ne anlama geliyor?

  Kullanan herkesin bilmesi gereken Snapchat ikonları, uygulamayı daha rahat kullanmayı sağlıyor. Özellikle Snapchat‘e yeni dahil olanların hayatını kolaylaştıracak bu ikonlara göz atalım…Özellikle gençlerin büyük bir ilgisi olan Snapchat’e katılım her geçen gün artıyor. Daha geniş bir yaş aralığını kapsamaya başlayan Snapchat, Nisan 2015 verilerine göre 100 milyon aktif kullanıcı sayısına sahip. Günde ise ortalama olarak 400 milyon Snap gönderiliyor.

  Snapchat’i kullanmak oldukça kolay gibi görünse de uygulama ikonlarını bilmek daha daha da kolay uygulama imkanı sağlıyor. Snapchat’te fotoğraf ve video gönderebiliyorsunuz buna göre ikonlar da video(sesli) ve fotoğraf (sessiz) şeklinde belirlenmiş. Buna göre Snapchat’in ikonlarının ne anlama geldiğinini bakalım.

  Ayrıca Snapchat’in diğer özelliklerini görmek için Snapchat’in 7 yeni özelliği yazımıza da bakabilirsiniz.

  Gönderi İkonları

   snap3

  Açıldı İkonlarısnap4

  Ulaştı İkonları

  snap1Görüntülendi İkonlarısnap2

  Ekran Görüntüsü İkonlarısnap5

  Tekrar İzlendi İkonlarısnap6

  Yazı kaynağı : sosyalmedya.co

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap