Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sleepy reklamında oynayan kadın 2023

  1 ziyaretçi

  sleepy reklamında oynayan kadın 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sleepy Yeni Reklam 2022 - Kadın Oyuncu, Yorumlar | Reklam Dedektifi

  Sleepy Yeni Reklam 2022 - Kadın Oyuncu, Yorumlar | Reklam Dedektifi

  Merhabalar. Çocuk bezi reklamları neden ilgimi çekiyor artık herkes biliyor. Irmak bebeğim. Sleepy yeni reklam filmini getirdim size. Hadi bakalım reklama.

  Pelin Akil Altan kimdir?

  Sleepy Yeni Reklam: 5’li Analiz

  Sleepy 2022 Reklamı Yorumlar

  Öncelikle şu güçlü mesajların bir adını koyalım. Bana göre reklamın en önemli kargaşası burada.

  Hepsi ayrı bir reklam değil mi? Hangisini alması gerek tüketicinin.

  Ama hepsini atınca reklamın içine açık söylemek gerekirse kafam gidip geliyor. Bebeğim için hangisi, ürüne güvenmem için hangisi…

  Başka bir gariplik sıfır karbon misyonu ne yaptı ürünlere belli değil. Ambalaj değişti evet de… Ürün mü etkilendi, ambalaj mı? Ne oldu yani. Ayrıca madem 3 ürünü koyup ambalajlarını yeniliyorsunuz çok uzak değil mi sunum? Hiç bir şey anlaşılmıyor ki. Bu kadar çok soru işareti bir reklama ne yapar? Belirsizlik. Belirsizlik varsa güven tam olur mu?

  Son olarak da anlıyorum reklamda kafalar karışmış biraz ama bebeksiz reklam yapmayın bana sorarsanız. Siz hiç Coca Cola nın görünmediği bir reklam gördünüz mü? O Coca Cola şişesi bir şekilde çıkar.

  Bunların dışında başarılı yanları da var reklamın. Her seçim yerinde. Pelin hanımın duruşu çok başarılı. Saçlar, elbise, güven veren ses tonu…Reklamda kullanılan yazılar, dekor, cam oda ve doğa hissi…ayrıntılar çalışılmış.

  Devam…

  5 Temel Kriterli Analiz

  mesaj net mi? bence değil. çok fazla

  akılda kalıyor mu? yani hayır der gibiyim

  tüketici ne alıyor? “tamam da fiyat ne onu söyle” “ne olmuş yani sıfır karbon olunca?”

  rakiplerden farkı? benim hatırladığım kadarıyla kurumsal sorumluluğa bu kadar kalın kalemle ilk imza atan firma. TEBRİKLER

  tüketiciye fayda? olmaz olur mu…bebeklerimizin geleceğine bir katkı

  Gözden Kaçmayan Güzellikler

  Pelin hanımın saçları ve elbise

  Sleepy Yeni Reklam Verdi Sana Puanı

  10 üzerinden 6.

  Bulaşıcılık Analizi

  Firması 6 gün önce Youtube kanalına yüklemiş. 1.2 milyon izlenme. Anlaşılan o ki çocuk bezi denince ben dahil milyonlar kitleniyor. Bakalım nereye gider:

  Toparlarsak 2 ana faktör var: Pelin hanım ve markadan bağımsız çocuk bezi olması ürünün (başka bir markaya dair olan yazıma bakın). 1.5 milyon olur 1 ay içerisinde (çok yüksek bulaşıcılık seviyesi için sınır) ama bana sorarsanız 2 milyon sürpriz olur 1 ay sonunda. 3. bir faktör yok reklamda. Bakalım.

  Teşekkürler. Görüşürüz.

  Yazı kaynağı : www.reklamdedektifi.com

  Sleepy’nin Yeni Reklam Yüzü Belli Oldu | Marketing Türkiye

  Sleepy’nin Yeni Reklam Yüzü Belli Oldu | Marketing Türkiye

  Pelin Akil-Anıl Altan çifti ve sevimli ikizleri Sleepy’nin yeni reklam yüzü oldu.

  Sevilen aile, külot bez serisinin reklamları için marka ile anlaştı.  Sleepy Külot Bez serisinin yeni reklam yüzü Pelin Akil – Anıl Altan çifti ile 14 aylık ikiz kızları Alin ve Lina oldu. Sleepy, bu yeni iş birliğini yayınladığı yeni reklam filmi ile duyurdu. Aile olarak ilk kez bir reklam filmi için kamera karşısına geçen dörtlü, iki yıl boyunca pek çok sürprize imza atacak.

  Yeni normal dönemin tedbirleri kapsamında kapalı ve açık alanlarda bir gün boyunca çekilen filmin yönetmenliğini Devrim Erdoğan, prodüksiyonunu ise Öteki Film üstlendi. Filmin müziği içinse, markanın akıllara kazınan jingle’ı yeniden düzenlendi.

  Künye: 

  Reklamveren: Eruslu Sağlık
  Marka: Sleepy
  Kreatif Ajans: İlancılık
  Reklamveren Sorumlusu: Bilge Yavuz Gürlesin
  Müşteri İlişkileri: Atılay Bingöl
  Kreatif Direktör: Mithat Çalışkan
  Kreatif Grup: Özlem Bingöl, Duygu Yücel, Yılmaz Şahin, Hakan Şahin
  Yönetmen: Devrim Erdoğan
  Prodüksiyon: Öteki Film
  Sosyal Medya Ajansı: Digital Panzehir
  Müzik: Onur Cumaoğlu
  Medya Planlama Ajansı: Universal McCann

  Yazı kaynağı : www.marketingturkiye.com.tr

  Sleepy Külot Bez yeni reklam yüzleri: Ailecek kamera karşısına geçtiler

  Sleepy Külot Bez yeni reklam yüzleri: Ailecek kamera karşısına geçtiler

  Sleepy külot bez serisinin yeni reklam yüzü; Pelin Akil-Anıl Altan çifti ile sevimli ikizleri oldu. İlk kez birlikte kamera karşısına geçen minik ikizler Alin ve Lina, rahat ve uyumlu halleriyle geleceğin yıldızları olmaya şimdiden adım attı. Normalleşme sürecinin başladığı dönemde çekilen reklam filminde; tüm ekip için hijyen ve sağlık tedbirleri en üst düzeyde tutuldu.

  Ebeveynlerin bebek bezi tercihlerini yeniden şekillendiren Sleepy Külot Bez serisinin yeni reklam yüzü Pelin Akil-Anıl Altan çifti ile 14 aylık ikizleri Alin ve Lina oldu. Aile olarak ilk kez bir reklam filmi için kamera karşısına geçen dörtlünün reklam videosu ile ev halleri herkesi eğlendirdi. Sleepy Külot Bez serisinin yeni reklam yüzü olan çift, yeni reklam filmini tanıtmak üzere Eruslu Pazarlama Direktörü Bilge Gürlesin eşliğinde Zoom üzerinden gerçekleşen online bir basın toplantısı aracılığıyla basın mensupları ile buluştu.

  Yeni normal dönemin tedbirleri ile çekilen filmde Pelin Akil ve Anıl Altan’ın sıcak ve samimi tavırları gönülleri kazandı. Uyumlu halleriyle dikkatleri çeken çiftin ikiz bebekleri Alin ve Lina da sevimlilikleri ile göze çarptı. Kızları ile her anda ve mekânda eğlenen çifti konu alan film, Pelin Akil’in ‘Türkiye’nin 1 numaralı ailesi, ailemizin de tercihi’ söylemiyle başlıyor. Alin ve Lina’nın enerjisi ile çekilen reklam filminde ikizler evde natural, sokakta jean ve havuzda mayo külot bezli tarzları büyük beğeni topladı.

  Pelin Akil: ‘Çekimlerde de hiç zorlanmadık’

  Her an hareketli olan kızları ile bez değiştirmenin çok zor olduğunu söyleyen Pelin Akil, “Hareket özgürlüğü sağlayan Sleepy külot bez ailesi, bizim ve kızların favorisi. Kolayca giydirilip çıkarılan külot bez, bu pratikliği sayesinde bez değiştirmenin zorluğunu ortadan kaldırdı. Reklam filminin çekimleri de doğal akışında gerçekleşti, kurgu gibi olmadı. Bu açıdan çekimlerde de hiç zorlanmadık. Çocuklarım ile oynadığım bu reklam filmini tekrar tekrar izliyorum. Benim için çok anlamı olan bir reklam, izlemeye doyamıyorum” dedi.

  Sevimli ikizler yerinde durmuyor

  Alin ve Lina’nın artık çok hareketlendiğini ve yerlerinde durmadıklarını belirten Anıl Altan ise sözlerin şu ifadelerle devam etti: “Malum ikizler büyüdü, oldukça da hareketlendiler. Birisini bezlerken öbürü kaçıyor. Sleepy külot bezi değiştirirken hızlıca hareket edebiliyorum ve onların da hızına yetişebiliyorum. O kadar hızlılar ki inanamıyorum.”

  Pelin ve Anıl Altan çifti, “Karantina sürecini evde çocuklarla geçirdik ve gerçekten hayatımızda çok bir şey değişmedi. Onlar sayesinde anda kaldık, meşgul olduk, keyif aldık. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Bu dönemde annelerimizin çok büyük desteği oldu. Tabii ki sokağa çıkmayı, arkadaşlarımızla olmayı, tiyatro seyretmeyi de çok özledik” dedi.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap