Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  siyer sınavı sonuçları 2023 dereceye girenler

  1 ziyaretçi

  siyer sınavı sonuçları 2023 dereceye girenler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  PEYGAMBER SEVDALILARI SİYER SINAVI SONUÇLARI SORGULAMA 2023

  PEYGAMBER SEVDALILARI SİYER SINAVI SONUÇLARI SORGULAMA 2023

  Peygamber Sevdalıları Vakfı'nın düzenlediği Peygamber Sevdalılar Siyer Sınavı sonuçları sorgulama sayfası araştırılıyor. 11 12 Mart 2023 tarihinde düzenlenen sınavların sonrasında yarışmaya katılanlar Siyeri Nebi yarışması sonuçları ve listeyi merak ediliyor. Peki Peygamber Sevdalıları Siyer sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Ödüller neler, kazanılacak haklar belli oldu mu? 

  HAC FİYATLARI 2023 LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

  Peygamber sevdalıları siyer sınavı sonuçları sorgulama sayfası sınava katılım gösteren adaylar tarafından araştırılıyor. Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından yapılan sınav 11 12 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleştirilmişti. Adaylar, Peygamber Sevdalıları Siyer yarışması sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun cevabını araştırıyor. Peki Siyer-i Nebi yarışması sonuçları belli oldu mu? İşte sonuç sorgulama sayfası ekranı!

  PEYGAMBER SEVDALILARI SİYER SINAVI SONUÇLARI SORGULAMA 2023 

  Yarışma ödülleri kesin sonuçların ilan edilmesinden itibaren en geç 1 ay içerisinde alınmalıdır. Kişinin iletişim bilgilerinde yapılan değişikliklerin bildirilmemesi, kişiye haber verildiği halde ödülünü almaması gibi durumlarda hak iddia edilmez.

  Yarışma ödülleri program yapmaya değer sayıda ödüllerin olduğu yerlerde programyapmak sureti ile, değilse yarışmacılar evlerinde veya okullarında ziyaret edilmek sureti ile, vakfımızın temsilcilerinin olduğu yerlerde temsilciler üzerinden veya kargo yolu ile yarışmacılara ulaştırılıp teslim edilecektir.

  Ödül kitap seti, ilgili kategorilerin seviyesine uygun düzeyde siyer, dini bilgiler, roman tarzı bandrollü, kültür bakanlığı onaylı kitaplardır. Yarışma ödülleri standart kalite ve düzeyde ödüller olacaktır. Yarışma giderleri ve ödüller sponsor firmalar ve vakıf bütçesinden karşılanacaktır.

  PEYGAMBER SEVDALILARI SİYER SINAVI SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

  Yazı kaynağı : www.tgrthaber.com.tr

  2023 Yılı O'nu Oku, O'nu Yaşa Siyer Yarışması Kesin Olmayan Sonuçlar

  2023 Yılı O'nu Oku, O'nu Yaşa Siyer Yarışması Kesin Olmayan Sonuçlar

  O’nu Oku O’nu Yaşa Temalı 2023 Yılı Siyer Yarışması 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremler nedeniyle 11-12 Mart Cumartesi ve Pazar günü online gerçekleştirildi. Sınavın ardından sonuçların açıklanacağı gün merak ve heyecanla beklenmekteydi.

  Sınav; 11 Mart 2023 tarihinde Cumartesi günü 3. Kategori Lise (9.-10.-11. ve 12. sınıf) sabah 11.00 ile 14.00 saatleri arasında; 11 Mart 2023 tarihinde Cumartesi günü 4. Kategori (Yetişkinler) öğleden sonra 16.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında; 12 Mart 2023 tarihinde Pazar günü 1. Kategori ( 4. ve 5. sınıflar) sabah 11.00 ile 14.00 saatleri arasında; 12 Mart 2023 tarihinde Pazar günü 2. Kategori (6.-7. ve 8. sınıflar) öğleden sonra 16.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında gerçekleştirildi.

  Yarışmada A ve B olmak üzere 2 kitapçık türü kullanıldı. 1. ve 2. Kategoride 60 soru yer aldı ve 90 dakika cevaplama süresi verildi. 3. ve 4. Kategoride 75 soru yer aldı ve 90 dakika cevaplama süresi verildi. Puanlama 100 üzerinden değerlendirilecek olup; yarışma süresi bütün kategoriler için aynı oldu.

  Yapılan yarışma değerlendirmesi sonucu puanların eşit olması durumunda yarışma komisyonu nezaretinde yapılacak kura ile sıralama belirlenecektir.

  Cevaplama yaparken 1.ve 2. Kategoride sorular 4 şıklı olup, 3 yanlış cevap 1 doğru cevabı götürdü. 3.ve 4. kategoride sorular 5 şıklı olup, 4 yanlış cevap 1 doğru cevabı götürdü.

  Yarışma sonucunda dereceye girip umre ödüllü kazananlar, kendileri umreye gitmedikleri takdirde sadece birinci derece akrabalarından birini (anne, baba, eş, kardeş veya çocuklardan-18 yaş ve üstü- birini) kendi yerine gönderebilirler. Ticari amaçla umre hakkını hiç kimseye devredemezler.

  Umre ödülü kazanan veya kazananın yerine giden aday bayan ise mutlak surette! bir mahreminin yanında olması gerekmektedir. Ancak kendileri ile gidecek mahreminin masrafları kendilerine aittir.

  Not: Vakıf olarak mahremi ile ilgili ölçümüz o sene için Suudi makamlarının bununla ilgili kararıdır. Böyle bir şartın olmaması durumunda vakfımızın da bu şartı yoktur.

  Umre için yol ücreti, barınma ve iaşe dışındaki masraflar (pasaport işlemleri, kalkış noktasına kadarki yol masrafları, umreye gidecek kişiden kaynaklı fazla ücret ödemesi gibi masraflar) şahsa aittir.

  Hak edilen ödüller belirtilen dönem için geçerli olup, sonraki dönemlere devredilemez.

  3. kategoriden yarışmaya katılıp umreye hak kazanan 18 yaş altındaki yarışmacılar velilerinin nezaretinde umreye gidebileceklerinden, kendisine refakat edecek velinin bütün umre masrafları kendilerince karşılanacaktır. Ancak bu kategorilerden umre ödülü kazananlar umreye gitmedikleri takdirde sadece birinci derece akrabalarından birini (anne, baba veya kardeş) kendi yerine umreye gönderebilirler.

  Kesin olmayan ve kesin olan sonuçların açıklanması, ödül programları ve ödüllerin verilmesi gibi hususlarda yarışmacılar http://peygambersevdalilari.com web adresi, sms ve basın-yayın yoluyla bilgilendirilecekleri gibi, yarışma soru kitapçığının da arkasında bu bilgiler ayrıca verilecektir.

  Kesin olmayan sonuçlar https://sonuc.siyersinavi.com/linkinden öğrenilebilir.

  Yarışma Kesin Sonuçları açıklandıktan sonra Rehber TV’de ödüllerin açıklanması beklenmektedir. 

  Rehber Tv: Frekans 12685 Pol V-Dikey Senbol 3000

  Canlı yayın linki : https://www.canlitv.fun/rehber-tv

  Yazı kaynağı : www.kamumeb.net

  Siyer Yarışması kesin sonuçları açıklandı dereceye girenler belli oldu

  AGD Derneği Siyer-i Nebi Yarışması

  AGD Derneği Siyer-i Nebi Yarışması

  Anadolu Ajansı Araştırma Bursu

  TÜBİTAK Yurt İçi Lisans Bursu Başvuruları

  İnebolu Kültür Ve Sanat Derneği Oğuz Atay Öykü Ödülü

  Kaşgarlı Mahmut Uluslararası Hikaye Yarışması

  Dalin 23 Nisan Resim Yarışması

  Kapıdağ Ödüllü Logo Tasarım Yarışması

  Park Yaratan HACKATHON Yarışması

  Çankaya Halk Eğitim Merkezi Kursları

  YTONG Akademi Mimari Fikir Yarışması

  TED Depremzede Burs Başvurusu

  Yazı kaynağı : www.guncel-egitim.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Arda 13 Gün önce
  0

  Dereceye giren öğrencilere

  Yorum yap