Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sinan sardoğan öldü mü son dakika

  1 ziyaretçi

  sinan sardoğan öldü mü son dakika bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sinan Sardoğan cezaevinde öldürüldü! SONDAKİKA

  Sinan Sardoğan cezaevinde öldürüldü! SONDAKİKA

  Müge Anlı ile Tatlı Sert'te aranan Arif Gökçe olayının baş şüphelisi Sinan Sardoğan, günlerdir gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Sosyal medyada "sapık Sinan" olarak adlandırılan şahıs, geçtiğimiz günlerde çocuğa cinsel istismar iddiasıyla tutuklanmıştı.

  Sinan Sardoğan ile ilgili sosyal medyada bugün şok bir iddia ortaya atıldı. Çok sayıda yaşlı kadına cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıkan Sinan Sardoğan'ın, cezaevinde öldürüldüğüne dair haberler yapıldı.

  İNTİHAR MI ? CİNAYET Mİ ? ASILSIZ MI ?

  Sinan Sardoğan'ın cezaevinde intihar ettiği haberleri sosyal medyanın çok konuşulanları arasına girmişti. Ancak başka bir bilgiye göre ise Sinan Sardoğan'ın cezaevinde öldürüldüğü söylenildi. Cinayet mi İntihar mı soruları sosyal medyadaki gündemini korurken Yetkililerin konuyla ilgili şuana kadar açıklama yapmaması Sinan Sardoğan'ın ölmüş olabileceği düşünülüyor.

  NE OLMUŞTU

  Arife Gökçe'nin kaybında baş şüpheli olan Sinan Sardoğan, geçtiğimiz günlerde bir başka suçtan gözaltına alındı.

  İddialara göre; 2018 yılında İstanbul Avcılar'da Suriye uyruklu A. A. (17) Sinan Sardoğan tarafından cinsel istismara uğradı. O dönem 12 yaşında olan A.A., televizyonda Sinan'ı görünce durumu ailesine anlattı. Aile de çocuklarıyla birlikte polisin kapısını çaldı.

  SİNAN SARDOĞAN TUTUKLANMIŞTI

  Olaya ilişkin şüphelinin aranmasına devam edilirken, eşkal bilgileri ile birebir uyuşması ve yaptırılan teşhis sonucunda aynı şahıs olduğunun anlaşılması üzerine Sinan Sardoğan gözaltına alındı.

  SİNAN SARDOĞAN'IN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

  Sinan Sardoğan ifadesinde; "Ben hakkımda isnat edilen suçlamayı kabul etmiyorum. Ben İstanbul ilinde 2012 yılı Mart ayında Başakşehir'de bulunan fırında kadayıf işine çalışmaya geldim. Bu iş yerinde 5 ay çalıştım.

  Çalıştığım sürece iş yerine ait fırının yan tarafında bulunan yatakhane de kaldım. Benim kaldığım yerde yine fırında çalışan 7-8 kişi kalmaktaydı ancak ben isimlerini hatırlamıyorum.

  O tarihte patronum olan S.A. beni tanır benim orada çalıştığımı ona sorabilirsiniz.2012 yılı Ağustos ayı içerisinde annem rahatsızlandı.

  Tansiyon sorunu çıktı ve burnu kanamaya başladı ben de işten ayrıldım ve 2012 yılı Ağustos ayı içerisinde tekrar Tokat iline yani ikamet ettiğimiz Almus ilçesine geri döndüm. Ben annemin yanına döndükten sonra bir daha İstanbul iline hiç gelmedim.

  Annemin rahatsızlığı gün geçtikçe arttığı için ben anneme baktım. Zaman zaman kız kardeşlerim anneme baktılar" dediği öne sürüldü.

  SİNAN SARDOĞAN METRİS'TE

  Sinan Sardoğan 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan tutuklandı. Müge Anlı, bugünkü canlı yayında Türkiye'nin konuştuğu olayla ilgili önemli bilgiler paylaştı. Müge Anlı, "Sinan şuanda Metris Kapalı T Tipi Cezaevi'nde. Yaptıklarını canlı yayında büyük bir rahatlıkla anlatmıştı. Amacı mağduru oynamaktı. İstanbul'dan çok sayıda ihbar almıştık. 2018 yılında da İstanbul Avcılar'da bir erkek çocuğu tecavüze uğruyor. Şahıs tespit edilemiyor.

  Çocuk bizi izleyince ailesine 'Bana bu adam tecavüz etti' diyor. Sonra Sinan ile çocuk karakolda yüzleştiriliyor. Çocuk, Sinan ile karşı karşıya gelince teşhis ediyor. Mahkemeye sevk edilen Sinan da tutuklanıyor" diye konuştu.

  Yazı kaynağı : ajansadana.com

  Müge Anlı Sinan Sardoğan’ın sağlık durumu nasıl, YAŞIYOR MU? Kayıp Arife Gökçe bulundu mu? Sinan Sardoğan öldü mü, intihar mı etti? - Galeri - Takvim

  Müge Anlı Sinan Sardoğan’ın sağlık durumu nasıl, YAŞIYOR MU? Kayıp Arife Gökçe bulundu mu? Sinan Sardoğan öldü mü, intihar mı etti? - Galeri - Takvim

  SİNAN SARDOĞAN ÖLDÜ MÜ, İNTİHAR MI ETTİ?

  Tüm Türkiye'nin 'Sapık Sinan' olarak tanıdığı Sinan Sardoğan hakkında 'öldü, intihar etti' şeklinde iddialar ortaya atılmıştı. Bir kaç gündür sosyal medyada gündeme gelen iddiaların asılsız olduğu öğrenildi.

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Sinan Sardoğan Öldü mü? İşte En Yetkili Ağızdan Açıklama Okuduklarınıza İnanamayacaksınız

  Tokat’ın Almus ilçesinde şüpheli bir şekilde kaybolan ve uzun süre kendisinden haber alınamayan 64 yaşındaki Arife Gökçe davasındaki şüphelilerden biri olan Sinan Sardoğan öldü mü? Çocuğa istismar suçundan 2018 yılında tutuklanan Sinan Sardoğan bu seferde Arife Gökçe’nin kaybolmasında şüpheli olarak tutuklandı. Olaya ilişkin merak edilen detaylar haberimizde…

  Sinan Sardoğan Arife Gökçe’yi Öldürdü mü?

  64 yaşındaki beş çocuk annesi Arife Gökçe, 17 Aralık’ta Tokat’ın Almus ilçesinde kayboldu. Arife Gökçe’nin eşi Fikri Gökçe’nin eve dönmesiyle şüpheli kayıp ortaya çıktı. Fikri Gökçe eve geldiğinde altı açık bir şekilde ocakta süt ve tavuk gördü. Evde eşinin telefonunu da gören Fikri Gökçe, onu aramaya başladı. Kısa bir aramanın ardından Fikri Gökçe, jandarmaya ve AFAD’a başvurdu.

  Haber verilmesi üzerine Jandarma ve AFAD ekipleri arama çalışması başlattı. Ev ve çevresi ile ormanlık alanlarda kadavra ve iz süren köpeklerle incelemelerde bulunuldu. Br hafta kadar süren arama çalışmalarında Gökçe’den hiçbir iz bulunamadı. Olay yerindeki arama çalışmaları sonlandırılırken, olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldı. Gökçe’nin katledilmiş, kaçırılmış veya kendi isteğiyle evinden çıkmış olabileceği ihtimali değerlendirilirken, Tokat İl Jandarma Komutanlığı çalışmaların devam etmesi için 30 kişilik özel ekip oluşturdu.

  Olayın ilk günü şüpheli olarak gözaltına alınan Arife Gökçe’nin köylüsü Sinan Sardoğan; Arife Gökçe’nin saldırganlar tarafından kafasına kütük ile vurularak açık alana götürüldüğünü söyledi. Daha sonra ne olduğunu hatırlamadığını söyleyen Sardoğan, olayın Müge Anlı ile Tatlı Sert programına taşınmasıyla Türkiye’nin gündemine oturdu.

  Sinan Sardoğan’ın sapkın mesajları ortaya çıktı ve bunun üzerine programda bazı itiraflarda bulundu. Sardoğan’ın iddialarına göre o gün akrabaları Kadir Durmuş ile Mustafa Karaaslan Arife Gökçe’nin evine gitti. Kadir, “Arife teyze dışarı çıkar mısın?” diye seslendi. Yaşlı kadın kapıya geldiğinde kütükle ensesine vurarak bayılttı. Kadir kadını kucaklayıp Mustafa Karaslan’ın arabasına bindirip kaçırdı.

  3

  İddialardan sonra Müge Anlı’nın kayıt dışı bir konuşma yaptığı Sinan Sardoğan; Kadir ve Mustafa’nın kaçırdıkları Arife Gökçe’ye tecavüz ettiklerini, kendisinin onlarla gitmediğini ve tecavüz olayına karışmadığını iddia etti.

  Bu konuşmalara istinaden olayda ismi geçen Kadir Durmuş ve Mustafa Karaaslan, Müge Anlı’nın programına katıldı ve iddiaları yalanladı. Yayın sırasında Kadir Durmuş’un izah etmekte zorlandığı durumlar kendini gösterince başka bir kadını daha taciz ettiği ifşalandı. Fakat Arife Gökçe’nin kaybolduğu gün Kadir ve Mustafa’nın olay yerine gittiklerine dair ne bir delil ne de tanık olmadığı için iddialar doğrulanamadı. Yayında Kadir ve Mustafa ile yüzleşen Sinan bu sefer söylediği her şeyi reddetti.

  Sinan Sardoğan İntihar Ederek Öldü mü?

  4 7

  İstanbul Avcılar’da çocuğa cinsel saldırı iddiasıyla tutuklanıp cezaevine gönderilen Sinan Sardoğan öldü mü? Haberleri sosyal medyada geniş yer tuttu. Sinan Sardoğan’ın cezaevinde intihar edip kendisini öldürdüğünü iddia eden haberlerle ilgili doğrulama gelmedi.

  Bu haberlerin ardından Metris Cezaevinde bulunan Sinan Sardoğan’ın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

  Yazı kaynağı : edirnejethaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap