Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  silinen whatsapp mesajları geri getirme iphone

  1 ziyaretçi

  silinen whatsapp mesajları geri getirme iphone bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Android ve iPhone’da Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemi

  WhatsApp yedeklenmeyen mesajları geri getirme iOS için işlemler - SDN

  WhatsApp yedeklenmeyen mesajları geri getirme iOS için işlemler - SDN

  Dünya genelinde en çok tercih edilen sosyal ağlardan biri hiç şüphesiz WhatsApp. Hem sesli hem görüntülü hem de mesajlaşma uygulaması olarak sürekli kendini güncellemesi de kullanıcılarını memnun ediyor. Kullanıcılar WhatsApp üzerinden ses, video, doküman veya fotoğraf gibi medya paylaşımlarını da yapabiliyor. Peki WhatsApp yedeklenmeyen mesajları geri getirme  iOS cihazlarda nasıl geri getirilir?

  WhatsApp yedeklenmeyen mesajları geri getirme

  WhatsApp birkaç yıl önce web sürümünü de kullanıcılarına sunmuştur. Özellikle iş için kullanılan kişilerin oldukça memnun kaldığı web sürümü yoğun bir ilgi ile karşılandı. Bununla birlikte hikaye paylaşma özelliği de yine kullanıcılar tarafından ilgi gören güncellemelerden biri oldu.

  WhatsApp sohbet yedeği sayesinde de telefonunuz değiştiğinde bile eski mesajlarınıza kavuşabiliyorsunuz. Ancak eski mesajlara kavuşabilmek için sohbet yedekleme işlemini düzenli olarak yapabilmeniz gerekmektedir. Her zaman mesajları ve sohbet içerikleri yedekleme yapılmamaktadır. Yedeklenmeyen mesajların nasıl geri getirileceği de kullanıcılar tarafından en çok merak edilen sorulardan biri oldu.

  iOS yedeklenmeyen mesajları geri getirme 

  iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıyorsanız güvenliğin daha yüksek seviyede olduğunu söylemek mümkün. Bunun için telefon içeriği ile ilgili yaşadığınız güvenlik WhatsApp sohbetleri için de geçerli oluyor.

  iOS cihazlarda özellikle WhatsApp’ın otomatik olarak yedekleme yapılmasına izin verilmemektedir. Aynı sorun WhatsApp güncellemesi için de geçerlidir. Bu durumun önüne geçmek için hem WhatsApp sohbet yedeklerinizi hem de uygulamaya ait güncelleştirmenizi manuel olarak yapmalısınız.

  Sistemsel kısıtlamalardan dolayı iOS işletim sistemine sahip cihazlarda yedeklenmeyen mesajların geri getirilmesi mümkün olmamaktadır. Son yaptığınız yedekleme işlemi hangi tarifte ise o tariften sonrasını İOS işlemci geri yüklememektedir. 

  Son yedekleme işlemine göre mesajlarınızı geri getirmek istiyorsanız uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı tekrar yüklediğinizde WhatsApp son yaptığınız yedeklemeye göre sohbetlerinizi yeniden yükleyecektir.

  iOS işletim sisteminin, Android‘e göre farkı da yedekleme ve güncellemenin sizin tarafınızdan yapılmasıdır. Bunun için düzenli olarak iOS cihazınızda sohbet yedekleme işlemini yapmalısınız.

  Cihazınıza yeniden WhatsApp uygulamasını indirdikten sonra son yapılan yedekleme işleminin yeniden onay verilmesine izin vermelisiniz. Otomatik olarak kendisi iOS’da yedekleme yapmayacağı için en son hangi tarihte yedekleme yaptıysanız tekrar o sohbetler yüklenecektir. Herhangi bir durumda mağdur olmamanız için iOS cihazızda düzenli olarak güncelleme ve sohbet yedekleme işlemini yapmalısınız.

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme ve Görme

  Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme ve Görme

  Whatsapp silinen mesajları getirme ve görme; Gündelik hayatımızda çok sık kullandığımız uygulamalardan biri olan whastapp sohbet geçmişinizi tekrardan geri yükleme olanağı sağlamaktadır. Sizin belirlediğiniz şekilde günlük, haftalık ve aylık olarak alınan yedekleri geri getirmek yapmanız gerekenler ayrıntılı olarak yazımızda.

  Whatapp uygulamasında eğer yedekleme alma işlemi kapalı değilse silinen mesajları tekrar geri getirmeniz mümkün. Whatsapp sohbet geçmişini geri getirmek ve sohbet geçmişini geri yüklemek Android, iOS iletim sistemine sahip telefonlarda oldukça basit şekilde yüklenmektedir.

  Whatsapp Silinen Mesajları Görme

  Whatsapp silinen mesajları geri almak yada silinen mesajları görmek için whastapp uygulaması içerisinde yedeklerin otomatik olarak yüklenmesinin açık olması gerekmektedir. Her gece saat 2’de sistem tarafından otomatik olarak kaydedilen yedekler günlük, haftalık ve aylık olarak Google Drive yüklenir. Yedekleri otomatik olarak saklanmasını sağlayabileceğiniz dilediğiniz zaman kendiniz de yedeklerinizi alıp saklayabilirsiniz.

  Whatsaap silinen ve geri getirilemeyen mesajlar içinse uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp tekrar kurma aşamasında mesajlarınız otomatik olarak geri yüklenecektir.

  Whatsapp sohbet geçmişinin İOS işletim sistemine geri biraz zahmetli olmasına karşın Android işletim sisteminde oldukça basittir.

  Whatsapp Silinen Mesajları Nasıl Geri Yüklerim?

  Whastapp mesjlarını geri yüklemek için oldukça basittir en bilinen yöntem ise uygulamayı telefonunuzdan silip tekrar yüklemektedir. Google drive’e yüklenen yedeklerinizi otomatik olarak yüklenecektir.

  Whatsapp yedeklerini geri yüklemek için kullandığınız telefon numarası ve e-posta adresini doğru şekilde girmeniz gerekmektedir.

  Not: WhatsApp’ı Google Drive’da hiçbir yedeklemeniz olmadan yüklediğinizde, WhatsApp geri yükleme işlemini otomatik olarak yerel yedekleme dosyanızdan yapar.

  Whatsapp Silinene Mesajları Geri Alma

  Whatsapp silinen mesajları geri almak için diğer yöntemlerden biri ise haftalık olarak otomatik olarak alınan ve telefonunuz dosya konumunu yüklenen yedeklerdir.  Her gece saat 02.00’de alınan bu yazışma yedekleri haftalıktır. Ayrıca dilerseniz SD kartınıza yedekleri yükleyip tekrar Whatsaap aktarabilirsiniz.

  Whatsapp Silinene Mesajları Görme

  Whatsapp eski mesajları geri getirme işlemi genelde 1 sene önceki whatsapp mesajları geri getirme işlemi yapmak için izlemeniz gereken yol ise;

  Google Play üzerinde her hangi bir dosya yöneticisi uygulamasını indirebilirsiniz. İster İphone olsun isterse Samsung yedeklerinizi sizlere anlattığım şekilde telefonunuza yükleyebilirsiniz.

  Whatsapp tedekleri IOS üzerinden otomatik yedeklenmediği için sizin kurulum yapıp gerekli izinle verdikten sonra yedekleri yüklemeniz mümkün.

  WhatsApp’ta eski konuşmaları geri getirmek yapmanız gerekenleri belirtilen şekilde yaparsanız eksiksiz yedekleme yaparak konuşma geçmişini tekrar yüklersiniz.

  Whatsapp Yedekleme Nasıl Yapılır

  Whatsapp yedeklerini otomatik olarak yapılmasını istiyorsanız ve belirlediğiniz e-posta adresine yedeklerin gelmesini sağlamak için adım adım yapmanız gerekenler oldukça basittir.

  Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Samsung

  Whatsapp uygulamasına giriş yaptıktan sonra sağ köşedeki üç noktaya tıklayarak ayarlar kısmına giriş yapmanız gerekmektedir. Ayarlara girdikten sonra Sohbetler kısmına tıklayarak Sohbet Yedeği kısmına giriş yaparak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

  Ayrıca samsung marka telefon kullananlar whatsapp uygulamasını silip tekrar kurduğunuzda sizden yedeklerin tekrar yüklenmesi için izin istenecektir. Gerekli onay verildiğinde silinen mesajları geri gelecektir.

  Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme IOS

  Whatsapp sohbet geçmişini geri getirme ve yükleme işlemi İphone telefonunuzda yapabilmek için yapmanız gerekenler;

  Iphone Whatsapp Silinen Mesajlar Geri Getirme

  Whatsapp Silinen Mesajlar Nasıl Okunur

  Whatsapp silinen mesajlar nasıl okunurve whatsapp silinen mesajları geri getirme işlemini hızlı ve sabit şekilde yapmak için en kısa yoldan çözüm uygulamayı telefondan silip tekrar yüklemektir. Tekrar yüklendiğinde geri dönük yedekler otomatik olarak telefona yüklenecektir.

  Daha eski sohbet yedeklerini okumak ve görmek için whatsapp ayarlar kısmında sohbet yedeğinin hangi e-posta adresine yüklendiğini bilmek gereklidir.

  Whatsapp silinen sohbeti geri getirme programları telefona yüklemek oldukça zararlı olduğundan kesinlikle kullanmayınız.

  Whatsapp mesajları geri alma ve Whatsapp silinen mesajları geri yükleme nasıl yapılır sorularına cevap vermeye çalıştım. Whatsapp sohbet yedeği geri alma ve yükleme işlemi hakkında aklınıza takılanları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : teknocep.net

  iPhone Kurtarma -% 100 Kurtarma WhatsApp Mesajları ve Ekleri

  iPhone WhatsApp Kurtarma -% 100 Kurtarma WhatsApp Mesajları ve Ekleri

  Son zamanlarda birçok kişi yardım istiyor: WhatsApp silinen mesajları iPhone'dan geri yükleme. Örneğin:

  İPhone 8 cihazımdan silinmiş WhatsApp sohbet geçmişini nasıl kurtarabilirim? Onu sildim ve kısa sürede arkadaşlarımdan biri arasındaki görüşmeden yeni kişiyi kaydetmediğimi fark ettim. Lütfen herhangi bir öneri açığız, çok teşekkürler!

  Tahmin et ne oldu?

  Katılsanız da olmasanız da, WhatsApp insanlar arasında iletişim kurmak için en popüler uygulama haline geldi. Henüz WhatsApp'ı bilmiyorsanız, gerçekten hızınıza uymalısınız. Endişelenme, içine girmene yardım edeceğim:

  WhatsApp, SMS için ödeme yapmak zorunda kalmadan mesaj alışverişi yapmanızı sağlayan çapraz platformlu bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz kısa mesaj, sınırsız görüntü, video ve sesli mesaj göndermek için Bildiğim kadarıyla, bu mesajlaşma uygulaması iOS, Android, Symbian ve Windows gibi piyasadaki hemen hemen tüm mobil işletim sistemleriyle uyumlu.

  Bu, temelde, hangi mobil modeli kullandıklarına bakılmaksızın, bu uygulamayı yükleyen kişilerle iletişim kurmak için WhatsApp uygulamasını kullanabileceğiniz anlamına gelir.

  Daha ilginç:

  Şimdi, gönderinin odaklandığı konuya geri dönelim. İPhone kullanıcılarının her gün ve sonra yanlışlıkla önemli verilerini silmesi ve geri almak istemeleri yaygındır. WhatsApp günlük verilerinizi sunucularına kaydetmediğinden, WhatsApp mesajlarını sunucudan alamazsınız.

  İyi haber şu ki:

  WhatsApp sohbet geçmişinizi iCloud'a yedeklemenize izin verilir. Öyleyse, WhatsApp mesajlarınızı iCloud'da manuel olarak yedeklediyseniz veya bir ara otomatik yedeklemeyi açtıysanız. Var Silinen iPhone WhatsApp mesajlarını geri yüklemek için 100 yüzdeleri.

  Veya iPhone'unuzu düzenli olarak iTunes'a yedekleme alışkanlığınız varsa, birkaç basit adımda iTunes yedeklerinden silinmiş WhatsApp mesajlarını kurtarabilirsiniz.

  En kötü durum şudur:

  Ne iCloud ne de iTunes olmak üzere hiçbir zaman yedekleme yapmayan tembel bir insansınız. Ölüme mahkum musunuz?

  Tabii ki hayır!

  Bu yayında çevrimiçi olarak WhatsApp mesajlarını kurtarmanıza yardımcı olacak harika bir araç göstereceğim.

  Yani burada 4 Yöntemleri:

  1. İPhone'daki WhatsApp Yedeğinden Silinmiş Mesajları Kurtarma

  1. AdımÖncelikle WhatsApp mesajlarını iCloud'a yedekleyip yedeklemediğinizi kontrol etmelisiniz. Sadece gitmek Whatsapp - Ayarlar - Sohbetler - Sohbet Yedekleme.

  2. AdımWhatsApp uygulamanızı iPhone'dan kaldırın ve telefon numaranızı App Store'dan yeniden yükledikten sonra doğrulayın. Ardından, sohbet geçmişini kurtarmanızı isteyen bir bildirim açılır. Üzerine dokunun Sohbet Geçmişini Geri Yükle Whatsapp yedeklemesini geri yüklemek için, daha sonra geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra WhatsApp'tan silinen mesajların telefonunuza yedeklenmesi gerekir.

  2. WhatsApp İletilerini Yedeklemeden Geri Yükleme

  Şunu şiddetle tavsiye ederim:

  Ücretsiz bir kapsamlı iPhone veri kurtarma aracı kullanmalısınız - FoneLab iPhone Veri Kurtarma. Bu yazılım sayesinde, WhatsApp mesajları ve ekleri, fotoğraflar, kişiler, videolar, çağrı günlükleri, SMS, belgeler ve daha fazlası gibi verileri kurtarabilirsiniz.

  Diğer özellikler:

  Ücretsiz deneme sürümünü indirin ve aşağıdaki talimatları izleyerek adım adım rehberinizden birini seçmek için üç kurtarma moduna sahip olacaksınız:

  İOS Aygıtından Kurtarma:

  1. Adımİşletim sisteminize göre yazılımı yukarıdaki bağlantıyla bilgisayarınıza indirin ve yükleyin. Yazılım tamamlandığında otomatik olarak başlayacaktır.

  2. AdımÜç bölümünüz varsa, iPhone Veri Kurtarma Bölüm.

  3. AdımSeçmek İOS Cihazından Kurtar FoneLab arayüzünde ve iPhone'unuzu bilgisayara takın. Program telefonunuzu algıladıktan sonra, Tamam'ı tıklatın. Taramayı Başlat.

  4. AdımTarama sonucu soldaki kategorilerde listelenir. Kontrol Whatsapp ve WhatsApp Ekleri ayrıntı önizlemesi yapmak için. Sonra istediğiniz öğeleri işaretleyin ve Tamam'ı tıklayın. Kurtarmak bunları bilgisayarınıza kaydetmek için.

  İTunes Yedekleme Dosyasından Kurtar:

  1. Adımseçmek İTunes Yedekleme Dosyasından Kurtar yerine. Daha sonra oluşturduysanız, birden fazla yedekleme dosyası alacaksınız. Silinen WhatsApp geçmişinizi içerebileceğini düşündüğünüzü seçin ve Tamam'ı tıklayın. Taramayı Başlat.

  2. Adımİçeriği ayrıntılı olarak önizleyin. Sonra istediğiniz öğeleri işaretleyin ve tıklayın. Kurtarmak buton. Alınan WhatsApp sohbeti daha sonra bilgisayarınıza kaydedilecektir.

  İCloud Yedekleme Dosyasından Kurtar:

  1. AdımSeçmek İCloud Yedekleme Dosyasından Kurtar başlangıçta. Apple ID'niz ve şifrenizle iCloud hesabınıza giriş yapın. Tüm yedekleme dosyaları bir tabloda listelenmiştir, İlgili dosyayı indirin ve başlamak için Taramayı Başlat düğmesine tıklayın.

  2. AdımKurtarma işleminden önce içeriğin ayrıntılarını önizleyin.

  3. İCloud Yedekleme'den WhatsApp Geçmişini Geri Alın

  İPhone'u iCloud'a yedeklediyseniz, WhatsApp'ı iCloud'dan geri yükleme.

  1. AdımFabrika ayarlarına sıfırlama iPhone, Gidin Ayarlar - genel - Reset - Tüm İçeriği ve Ayarları Sil.

  2. AdımİPhone'unuz yeniden başlatılır, ardından Uygulamalar ve Veriler'e ulaşana kadar ekrandaki talimatları izleyin. seçmek ICloud yedeklemesinden geri yükle.

  3. AdımO zaman geri yüklemek için ilgili iCloud yedekleme dosyasını seçmelisiniz. Lütfen cihazın her zaman bir Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun.

  4. İTunes Backup'tan Silinmiş WhatsApp Sohbeti Kurtar

  1. AdımBilgisayarınızda iTunes'u başlatın ve en son sürüm olduğundan emin olun.

  2. AdımİPhone'unuzu bilgisayara USB kablosu ile bağlayın. İTunes telefonu tanıdığında en üstte simgesini görebilirsiniz. Üzerine tıklayın.

  3. AdımŞu yöne rotayı ayarla Özet Sekme ve seç Yedeklemeyi Geri Yükle… sağda.

  4. AdımGeri yüklemek için bir iTunes yedek dosyası seçin.

  Not:

  Son iki yöntem, yedeklemenizin yapıldığı tarihten sonra oluşturulan yeni verilerin kaybedilmesine yol açacaktır.

  5. 3 Yollarında iPhone WhatsApp'ı Yedekleyin

  Lütfen iPhone'unuzu zaman zaman yedeklemeniz gerektiğini hatırlatır. Apple, kullanıcılara kopya oluşturmanın iki kolay ve ücretsiz yolunu sunar Bilgilerinizin, bu nedenle, kendi iPhone'unuzu yedeklememek için bir neden yoktur. Eğer hiçbir fikriniz yoksa iPhone nasıl yedeklenir.

  Lütfen okumaya devam edin:

  Seçenek 1. İPhone'u iCloud'a yedekleme

  1. AdımİPhone'unuzu iyi bir Wi-Fi ağına bağlayın.

  Cihazınız iOS 10 veya daha yenisini kullanıyorsa, Ayarlar - iCloud - yedek.

  2. AdımCihazınız iOS 7 veya daha önceki bir sürümü kullanıyorsa, Ayarlar - iCloud - Depolama ve Yedekleme.

  3. AdımToggle iCloud Yedekleme üzerine.

  4. AdımMusluk Şimdi yedekle iPhone'unuzu hemen yedeklemek istiyorsanız hemen yedeklemeye başlamak için

  Bilgisayarınızdan senkronize edilen medya dosyalarının iCloud tarafından yedeklenmeyeceğini ve satın alınan uygulamaların, kitapların, müziğin, filmlerin ve TV şovlarının da yedeklenmeyeceğini lütfen unutmayın. Aslında yedeklenen şey, iTunes Store, App Store ve iBookstore'daki bu öğelere olan bağlantılardır. Ancak, iPhone'unuzu bir iCloud yedeklemesinden geri yüklediğinizde, ilgili mağazalarından otomatik olarak yeniden indirilirler. Bu, bazı iCloud depolama alanlarını kaydetmenize yardımcı olur.

  Seçenek 2. İPhone'u iTunes ile yedekleyin

  1. AdımİPhone'unuzu USB kablosunu kullanarak bilgisayarınıza takın, iTunes açılmıyorsa otomatik olarak açılır.

  2. AdımİTunes arayüzündeki iPhone simgesine tıklayın. Git Özet bölümüne tıklayın, tıklayın Bu bilgisayar ve Şimdi yedekle. Şifreli bir iTunes yedeklemesi yapmak istiyorsanız, sadece Yerel yedeklemeyi şifrele.

  İPhone verilerinizi iCloud'un bir bilgisayar üzerinden yedeklemesini de sağlayabilirsiniz, bunun yerine iCloud seçeneğini tıklamanız yeterlidir. Bu bilgisayar.

  Ayrıca şunu unutmayın: iTunes, ayarları, kişileri, çağrı kayıtlarını, fotoğrafları, mesajları vb.

  Seçenek 3. İPhone'u FoneLab iOS Veri Yedekleme ve Geri Yükleme ile yedekleme

  Özelliği iOS Veri Yedekleme ve Geri Yükleme:

  1. AdımİOS için FoneLab'ı indirip yükleyin ve iOS Yedekleme ve Geri Yükleme Arayüzden.

  2. AdımLe Marchê'nin deri koleksiyonlarını görmek için iOS Veri Yedekleme.

  3. Adımİstediğiniz gibi standart yedekleme veya şifreli yedekleme yapmayı seçebilirsiniz.

  Genel olarak, cihazınızı iCloud kullanarak geri yüklerseniz, Wi-Fi kullanarak istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde erişebilirsiniz. Cihazınızı iTunes veya yedekleme ve geri yükleme aracını kullanarak geri yüklerseniz, yedekleme dosyasının depolandığı bilgisayarı kullanmanız gerekir.

  Ancak, iTunes veya iCloud kullanarak kaybolan verileri bir yedekleme dosyasından geri yüklemek, tümü anlamına gelir, bu sonuç olarak yeni veri kaybına neden olur. Bu nedenle, kullanmanızı öneririm FoneLab iPhone Veri KurtarmaSeçici iOS veri kurtarma işlemlerini yapmanıza yardımcı olabilir.

  Yazı kaynağı : tr.fonelab.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap