Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sigortam net telefon numarası

  1 ziyaretçi

  sigortam net telefon numarası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İletişim

  Sigortam.net Hasar ve Müşteri Hizmetleri

  Sigortam.net Hasar ve Müşteri Hizmetleri

  Hasar Anında Tek Yapmanız Gereken Bizi Aramak!

  Gece, gündüz, tatil, bayram fark etmeksizin ihtiyaç duyduğunuz anda Sigortam.net yanınızda!

  Hasar Durumunda Yapılması Gerekenler

  Başınıza bir kaza geldiğinde ya da hasar yaşadığınızda, durum tespiti yaptıktan sonra öncelikle sigorta şirketiniz ya da sigorta aracınıza bildirimde bulunmalısınız. Sigortam.net müşterisiyseniz, hasar uzmanlarımız sizin için süreci kolaylaştırırlar.

  Kaza yaptığınızda neler yapmanız gerekiyor öğrenmek için tıklayınız.

  Hasar Hizmetleri

  Hasar Süreci Nasıl İşler?

  Hasar süreci, hasar ödemesi ve hasarda istenen belgeler hakkında daha çok bilgi almak için tıklayınız.

  Hasar Sorgulama

  Sigorta şirketine ihbarda bulunduktan sonra hasar dosyanız açılmış olacak. Hasarınızla ilgili gelişmeleri sigorta şirketinizden ya da Sigortam.net’ten sadece bir telefonla alabilirsiniz. Hasar uzmanlarımız hasar dosyası sorgulama işini sizin için takip edeceklerdir.

  Sigorta Poliçesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Poliçenizi satın alırken içeriğine çok dikkat edin. Poliçenizi alırken Sigortam.net’i tercih edin, ihtiyacınıza en uygun poliçeyi Sigorta Danışmanlarımızın uzmanlığı ile satın alın. Sigortam.net'in 7/24 hasar desteği verdiğini biliyor muydunuz?

  Anlaşmalı Araç Servisleri

  Kasko sigortası kapsamında anlaşmalı araç servislerinden yararlanmak için poliçenizin geçerli olduğu anlaşmalı servise hasarlı aracı götürüp ihbarda bulunmalıdır. Hasarın sigorta şirketi tarafından onaylanması sonucunda servis aracın tamirini gerçekleştirir ve hasar ödemesini direkt sigorta şirketinden tahsil eder.

  Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları

  Özel sağlık sigortası kapsamında anlaşmalı sağlık kuruluşlarından herhangi birinde ayakta veya yatarak tedavi gören sigortalıların tedavi giderleri poliçelerinin teminat limitleri dahilinde sigorta şirketi tarafından doğrudan anlaşmalı sağlık kuruluşlarına ödenir.

  Genel ve Özel Şartlar

  Genel Şartlar aynı sigorta türü için tüm sigorta şirketleri genelinde geçerlidir. Özel şartlar ise sigorta şirketine ve ürünlere göre değişiklik gösterir. DASK sigortası, zorunlu trafik sigortası ve ferdi kaza sigortasının sigorta şirketlerine göre değişen özel şartları bulunmamaktadır.

  Yenileme Dönemi

  Poliçenizin yenileme dönemi geldiğinde, vade tarihiniz geçmeden poliçenizi mutlaka yenilemelisiniz. Aksi halde kasko sigortalarında hasarsızlık indirimi, sağlık sigortalarında haklarınızı kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz. 

  Yazı kaynağı : www.sigortam.net

  Sigortada Güvenin Adresi

  Sigortam.net Telefon Şikayetleri - Şikayetvar

  Sigortam.net Çağrı Merkezi

  Sigortam.net Çağrı Merkezi

  Sigortam.net, 2000 yılından beri birçok farklı sigorta türünde hizmet veriyor. Uygun fiyatlı sigorta poliçeleri ile ön plana çıkan Sigortam.net, birçok farklı Sigorta şirketi ile çalışıyor. Sigortam.net müşteri hizmetleri 0850 250 2400 numaralı hat üzerinden 7/24 ulaşılabiliyor. Poliçe yenileme, poliçe iptali, yeni başvuru vb. birçok konuda Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

  Sigortam.net, farklı bütçelere uygun Trafik, Sağlık, KASKO ve DASK sigortası seçenekleri sunuyor. 20 farklı sigorta şirketi ile işbirliği içinde olması ise Sigortam.net’in birçok firmadan ayrılmasını sağlıyor. Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası ve ek iletişim kanallarını aşağıda inceleyebilirsiniz. 

  Sigortam.net Çağrı Merkezi

  Sigortam.net İletişim

  Sigortam.net Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Sigortam.net ile ilgili öğrenmek istediğiniz konular mı var? Aşağıda Sigortam.net’e dair paylaştığımız ayrıntılı bilgilere göz atabilirsiniz. Sizin için özel sorulara en iyi cevapları araştırdık! Aynı zamanda Sigortam.net hakkında merak ettiklerinizi veya görüşlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz!

  Sigortam.Net Sahibi Kim?

  Sigortam.net’in sahibi İlab Holding’tir. 2000 yılında kurulan İlab Holding, bir yatırım şirketidir. Şirket bünyesinde Cimri.com, Gittigidiyor.com, Kariyer.net vb. birçok farklı alanlarda internet sitesi yer almaktadır.

  Sigortam.net Güvenilir Mi?

  Sigortam.net, sigorta poliçeleri konusunda en güvenilir internet sitelerinden biridir. Şirket, 2000 yılından beri altı milyonu aşkın kişi için sigorta anlaşması yapmıştır. 

  Aynı zamanda 2020 yılında ‘Güven Damgası’ ödülünü almıştır.

  Sigortam.net İndirim Kodu Nasıl Alınır?

  Sigortam.net, internet sitesine giriş yapan kişiler için farklı miktarlarda indirim kodu vermektedir. 10 TL’den başlayan indirim kodları 150 TL’ye kadar çıkabilir. İndirim kodu almak için yapmanız gereken tek şey Sigortam.net’in web sitesini ziyaret etmektir.

  Sigortam.net kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

  Sigortam.net Hangi Sigortaları Yapıyor?

  Sigortam.net ihtiyaç duyduğunuz her alanda sigorta yapar. Yapılan sigorta türleri şunlardır:

  Sigortam.net’ten Nasıl Sigorta Yaptırılır?

  Sigortam.net’ten sigorta yapmak için web sitesinden teklif alabilirsiniz. Sigorta türünüze göre farklı firmalardan teklif gelecektir. Sizin için en uygun olanı seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası ile de 7/24 sigorta yaptırabilirsiniz.

  Sigortam.net Hangi Firmalarla Çalışıyor?

  Sigortam.net, 20 farklı sigorta şirketiyle çalışıyor. Öne çıkan bazı firmalar:

  Tüm sigorta firmalarını görmek içintıklayın.

  Sigortam.net Trafik Sigortası Nasıl Yaptırılır?

  Sigortam.net trafik sigortası yaptırmak için web siteden veya Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası ile teklif alabilirsiniz. Trafik sigortası teklifi almak için tıklayın.

  Sigortam.net KASKO Nasıl Yaptırılır?

  Sigortam.net’ten KASKO yaptırmak için öncelikle teklif almanız gerekir. Teklif almak için resmi web sitesi veya Sigortam.net çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Teklif almak için tıklayın.

  Sigortam.net KASKO alımlarında araç modeli, sürücü yaşı vb. farklı etkenlere göre en uygun fiyatı sunan şirketlerden biridir. 

  Sigortam.net’ten Sağlık Sigortası Nasıl Yaptırılır?

  Sigortam.net’ten kendiniz veya aileniz için sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası veya özel sağlık sigortası teklifi almak için tıklayınız.

  Sigortam.net Cep Telefonu Kaskosu Nedir?

  Sigortam.net cep telefonunuzun arızalanması, çalınması veya kaybolması gibi durumlarda ‘cep telefonu kaskosu’ yapmaktadır. Bu gibi olumsuz durumlarda ikame telefon, onarım veya yeni telefon gibi seçenekler sunulur. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

  Sigortam.net Poliçe İptali Nasıl Yapılır?

  Sigortam.net’ten satın aldığınız poliçeleri web sitelerinde yer alan ‘Poliçe İptal’ kısmından iptal edebilirsiniz. İlgili sayfaya gitmek için tıklayın. İptal edemediğiniz takdirde Sigortam.net çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz gerekir. 

  Sigortam.net İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Sigortam.net’te çalışmak istiyorsanız [email protected] adresine özgeçmişinizi mail olarak atabilirsiniz. Başvurunuz yetkili kişiler tarafından incelendiğinde olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır.

  Sigortam.net En İyi Fiyat Garantisi Nedir?

  Sigortam.net, size verilen sigorta ücretinden daha düşük bir firma bulduğunuzda aradaki farkı size iade edecektir. En iyi fiyat garantisi için aldığınız teklifi, Sigortam.net çağrı merkezi veya fax numarasına göndermeniz gerekir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  Sigortam.net Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Sigortam.net sigorta sorgulamak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tek adımda kolayca sigorta sorgulaması yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Sigortam.net Poliçe Nasıl Alınır?

  Sigortam.net’ten satın aldığınız sigortalar için ilgili poliçe bildirdiğiniz mail adresine gönderilir. Mail adresinize poliçe gelmediyse Sigortam.net çağrı merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

  Sigortam.net Sigorta Fiyatları Nedir?

  Sigortam.net sigorta fiyatları, birçok sigorta şirketine oranla daha uygundur. Sigorta türüne bağlı olarak fiyatlar farklılık gösterir. En düşük sigorta fiyatı ise 500 TL’den başlıyor.

  Yazı kaynağı : cagrimerkezinumarasi.com

  Sigortam net Müşteri Hizmetleri

  Sigortam net Müşteri Hizmetleri

  2000 yılından beri hizmet veren Sigortam.net, 20’yi aşkın sigorta şirketini ve tüketicileri tek bir web sitesinde buluşturuyor. Sigorta pazaryeri olarak hizmet veren şirket, uygun fiyatlı ve güvenilir poliçe seçenekleriyle ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda tamamlayıcı sağlık sigortasından kaskoya, konut sigortasından cep telefonu sigortasına kadar geniş bir seçenek sunmayı başarıyor. 7/24 sigorta yapma avantajı sunan Sigortam.net, 3 kolay adımda işlemleri tamamlamanızı sağlar. Aynı zamanda platformdan daha iyi bir fiyat sunan şirket bulduğunuzda Sigortam.net çağrı merkezi ile görüşebilir ve aradaki fiyat farkını talep edebilirsiniz.

  Sigortam.net çağrı merkezi 0850 250 2400 numarasıyla 7/24 hizmet sunmaktadır. Sigorta yaptırmak, poliçe iptali, bilgi edinme vb. birçok konuda bilgi alabilirsiniz.

  İçeriğin devamında Sigortam.net müşteri hizmetleri ve alternatif iletişim kanalları yer alıyor. Ayrıca daha fazla bilgi edinmek için en alt kısımda belirtilen soru – cevaplara göz atabilirsiniz!

  Sigortam.net Çağrı Merkezi

  Sigortam.net İletişim

  Sigortam.net Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Sigortam.net hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soruları özenle araştırdık ve yanıtladık. Ayrıca siz de merak ettiğiniz soruları yorumlarda belirtebilirsiniz. Uzman editörlerimiz en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır!

  Sigortam.net Güvenilir Mi?

  Evet, Sigortam.net güvenilir platformlar arasında yer alır. Bugüne kadar 6 milyonu aşkın kişinin 3 kolay adımda sigorta sürecini tamamlamasını sağlamıştır. Aynı zamanda en uygun fiyat garantisi ve 7/24 destek gibi avantajlara da sahiptir.

  Sigortam.net Sahibi Kimdir?

  Sigortam.net 2000 yılında kurulmuştur ve sahibi iLab Holding’tir. Ayrıca iLab Holding’in sahibi olduğu bazı platformlar:

  Sigortam.net’e Nasıl Ulaşabilirim?

  Sigortam.net’e ulaşmak için 0850 250 2400 numarasını arayabilir, [email protected] adresine mail atabilir veya web sitede yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz. 

  Sigortam.net Üzerinden Sigorta Yaptırmak Güvenilir Mi?

  Evet, Sigortam.net üzerinden kasko, konut, cep telefonu, sağlık vb. birçok alanda güvenilir hizmet alabilirsiniz. 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firma, güvenilir ve kolay sigorta işlemleri sunuyor.

  Sigortam.net Poliçe İptali Nasıl Yapılır?

  Sigortam.net poliçe iptali için 444 24 00 numarasını arayabilir ve poliçe türünüze bağlı olarak gereken evrakları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası ile görüşerek gerekli evrakları öğrenebilir ve evrak fotoğraflarını şirketin mail adresine gönderebilirsiniz. Online poliçe iptali için buraya tıklayın.

  Sigortam.net İndirim Kodu Nasıl Alınır?

  Poliçenizi yaptırırken daha fazla indirime sahip olmak istiyorsanız Sigortam.net indirim kodlarını kullanabilirsiniz. Sigortam.net indirim kodları web siteyi ziyaret ettiğinizde gözükecektir. Ayrıca web sitede yer alan kampanyalar kısmını inceleyerek diğer fırsatlara göz atabilirsiniz.

  Sigortam.net Şikayet Hattı Nedir?

  Poliçe iptali, fiyat, iade vb. süreçlerde yaşadığınız sorunlar için Sigortam.net şikayet hattı 444 24 00 ile görüşebilirsiniz. 

  Sigortam.net Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

  Sigortam.net müşteri hizmetleri 0850 250 2400 numarasını arayın. Operatör, hangi konularda görüşmek istediğiniz soracaktır. Ardından direkt müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

  Sigortam.net Ödemesi Nasıl Yapılır?

  Sigortam.net üzerinden sadece banka veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Banka kartı ile yapılan işlemlerde ilgili ücret tek seferde tahsil edilir. Kredi kartı ile sigorta yaptırıyorsanız taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

  Sigortam.net Poliçem Gelmedi, Ne Yapmalıyım?

  Sigortam.net üzerinden yaptırdığınız sigorta poliçeleri, kayıt aşamasında bildirdiğiniz mail adresine gönderilecektir. Ancak 2 saat içinde poliçeniz mail adresinize ulaşmamış ise Sigortam.net çağrı merkezi 0850 250 2400 ile görüşmeniz gerekir. Görüşmeden kısa bir süre sonra poliçeniz mail adresinize gönderilecektir.

  Sigortam.net Hangi Şirketlerle Çalışıyor?

  Sigortam.net aşağıdaki şirketlerle çalışmaktadır:

  Sigortam.net Para İadesi Ne Zaman Yapılır?

  Trafik ya da diğer sigorta iptalini bildirdiğinizde Sigortam.net para iadesini 1 hafta içinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu süre bazı durumlarda daha kısa olabilir. Ayrıntılı bilgi için Sigortam.net çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : cagrimerkezinumarasi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap