Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sibil çetinkaya ömer ersin ayrıldı mı

  1 ziyaretçi

  sibil çetinkaya ömer ersin ayrıldı mı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ömer Ersin kimdir?

  Sibil Çetinkaya ve Ömer Ersin ayrıldı mı

  İnternet aleminde aranan tüm soruların cevapları icerikhaber.com adresinde bulabilirsiniz. Sitemizde bulunan içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılmamasını ve alıntı yapılmamasını rica ederiz.

  Genel bilgi ve İletişim İçin :
  [email protected]
  Reklam ve Rezervasyon İçin :
  [email protected]
  Haber Merkezi İçin :
  [email protected]

  Yazı kaynağı : www.icerikhaber.com

  Sibil Çetinkaya💕Ömer Ersin (@sibilomerfan) is on Instagram

  Sibil Çetinkaya Yeni Bir Aşka Yelken Mi Açtı? İşte Detaylar! - FenoReporter

  Sibil Çetinkaya Yeni Bir Aşka Yelken Mi Açtı? İşte Detaylar! - FenoReporter

  Ünlü oyuncu Burak Yörük ile ayrıldıktan sonra yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü fenomen Sibil Çetinkaya'nın yeni bir aşka yelken açtığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. 

  Ünlü oyuncu Burak Yörük ile ayrıldıktan sonra yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü fenomen Sibil Çetinkaya'nın yeni bir aşka yelken açtığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Son dönemde yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Sibil Çetinkaya'nın yeni bir aşka yelken açtığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

  Ömer Ersin ile aşk yaşıyor iddiası! 

  Ünlü sosyal medya fenomeni Sibil Çetinkaya'nın Ömer Ersin isimli biriyle aşk yaşamaya başladığı iddia edilirken, Çetinkaya'nın paylaşımına Ersin'in yaptığı yorum iddiaları doğrular gibi oldu. Instagram'da yayın yapan Mavmimag isimli sayfanın yayınladığı paylaşımda Sibil Çetinkaya'nın yeni bir aşka yelken açmasıyla ilgili "Sibil ve Ömer hakkında çıkan aşk haberlerini ikisi de yalanlamamış Ömer'in Sibil'in attığı fotoğrafın altına yaptığı yorum ve Sibil'in cevabı da doğrular nitelikte olmuş. Bodrum'da da birlikte oldukları dedikoduları çıktı. Oh vallaha doğruysa haberler bi sevinirim bi an böyle Burak'ın yasını felan tutacak zannettik ama aferin kız çabuk topladın." ifadeleri kullanılırken, bu haber Çetinkaya'nın sevenleri tarafından ilgiyle karşılandı. 

  İşte Sibil Çetinkaya'nın o paylaşımı; 

  sibil cetinkaya omer ersin

  Yazı kaynağı : www.fenoreporter.com

  Sibil Çetinkaya Sevgilisi Ömer Ersin'i Paylaştı! - FenoReporter

  Sibil Çetinkaya Sevgilisi Ömer Ersin'i Paylaştı! - FenoReporter

  Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Sibil Çetinkaya, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Ömer Ersin ile aşk pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. 

  Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Sibil Çetinkaya, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Ömer Ersin ile aşk pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. Son dönemde yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Sibil Çetinkaya, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Ömer Ersin ile aşk pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. 

  Sevgilisini paylaştı! 

  Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Sibil Çetinkaya, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Ömer Ersin ile aşk pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda sevgilisi Ömer Ersin ile çekilmiş fotoğrafını paylaşan ünlü sosyal medya fenomeni "Aşk mutluluğu görmek için yana kaydırın" ifadelerini kullandı. 

  İşte o paylaşım;

  sibil cetinkaya sevgilisi omer ersin i paylasti

  Yazı kaynağı : www.fenoreporter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap