Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  shazam 2 ne zaman çıkacak türkiye

  1 ziyaretçi

  shazam 2 ne zaman çıkacak türkiye bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Shazam 2 ne zaman çıkacak?

  Shazam 2 ne zaman çıkacak? İşte Shazam: Tanrıların Öfkesi vizyon tarihi

  Shazam 2 ne zaman çıkacak? İşte Shazam: Tanrıların Öfkesi vizyon tarihi

  Shazam!'ın devam filmi olan Shazam: Tanrıların Öfkesi'nin yönetmen koltuğunda David F. Sandberg oturuyor. Macera, komedi ve aksiyon türündeki filmde Shazam karakterine Zachary Levi hayat veriyor. İşte Shazam 2 hakkında detaylar...

  SHAZAM 2 NE ZAMAN ÇIKACAK?

  Shazam: Tanrıların Öfkesi filminin Aralık 2022'de vizyona girmesi bekleniyor.

  SHAZAM FİLMİ KONUSU

  Fantastik macera türü bir film olan "Shazam!", genç bir çocuğun süper güçlerle, altı karakterin gücüne sahip pelerinli ve kaslı bir kahramana dönüşmesine dayanıyor.

  Shazam FİLMİ OYUNCULARI

  Filmin oyuncu kadrosunda Zachary Levi, Helen Mirren, Lucy Liu,Adam Brody, Jack Dylan Grazer, Marta Milans gibi isimler yer alıyor.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Seri kaldığı yerden devam ediyor: Shazam 2'den ilk fragman yayınlandı!

  Shazam 2 ne zaman çıkacak?

  Shazam 2 ne zaman çıkacak?

  ''Shazam! Tanrıların Öfkesi'' (Shazam! Fury of the Gods) filminden yeni görüntüler San Diego Comic-Con 2022 fuarında yayımlanmıştı. Yetişkinlere yönelik bir komedi olan Shazam! Tanrıların Öfkesi'nin vizyon tarihinin ertelenmesinin ardından yeni vizyon tarihi de merak edildi. Peki, Shazam 2 ne zaman çıkacak? İşte, Shazam! Tanrıların Öfkesi'nin vizyon tarihi:

  ''Shazam! Tanrıların Öfkesi'' filminin başrollerini Zachary Levi ve Asher Angel paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Jack Dylan Grazer, Adam Brody, Faithe Herman, Meagon Good gibi isimler bulunuyor.

  Shazam 2 ne zaman çıkacak?

  Filmin, Türkiye'de dünyayla aynı anda 17 Mart 2023'te vizyona girmesi planlanıyor.

  Yazı kaynağı : www.lifebursa.com

  'Aquaman 2' ve 'Shazam 2' filmlerinin vizyon tarihi ertelendi

  Shazam 2 ne zaman çıkacak? - Norm Haber

  shazam! 2’nin vizyon tarihi belli oldu

  DC sinematik evreninin yeni umudu Shazam karakterinin yeniden sinemaya döneceği günler hatta aylar öncesinde duyurulmuştu. Filmin çalışmaları ağır ağır devam ederken Shazam 2’nin yapım şirketi olan Warner Bros., filmin vizyon tarihini 1 Nisan 2022 olarak açıkladı.

  Marvel dünyasının aksine, her filmin kendine ait bir anlatısı ve evreni olması gerektiğini savunan DC, son dönemde Aquaman, Shazam ve Joker gibi sevilen karakterlerle spin-off tarzında filmleriyle çizgisini korumaya devam ediyor. Shazam! filminin geri dönüşüyle süper kahraman rolüne geri dönecek Zachary Levi, 6 mitolojik Tanrı gücüne sahip kırmızı pelerinli bir karaktere hayat verecek. Yönetmen ve senarist koltuğuna ise David F. Sandberg’le Henry Gayden’ın projeye geri dönmesi muhtemel gözüküyor.

  Bu arada Shazam’ın çizgi roman versiyonundaki başlıca düşmanı olan Black Adam, spin-off filmiyle 21 Aralık 2021’de beyazperdede olacak. Black Adam rolüyle Dwayne Johnson’ı izleyeceğimiz bu yapım, Shazam! 2 öncesinde film için bize ipucu verebilir. Filmin konusu ve oyuncu kadrosuyla ilgili gelişmelerin yakından takipçisiyiz.

  Yazı kaynağı : playtusu.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap