Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  shadow and bone 2. sezon oyuncuları

  1 ziyaretçi

  shadow and bone 2. sezon oyuncuları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Shadow and Bone 2. Sezon Çıkış Tarihi, Oyuncular ve Konu Detayları - Haberler

  Shadow and Bone 2. Sezon Çıkış Tarihi, Oyuncular ve Konu Detayları - Haberler

  Shadow and Bone 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

  Eric Heisserer tarafından geliştirilen 'Shadow and Bone' heyecan verici ve heyecan verici bir fantezi drama televizyon dizisidir. Hikaye, Leigh Bardugo tarafından yazılan Grishaverse romanlarından ödünç alınmıştır. Dizi aynı zamanda refakatçi düolojiyi de dikkate alsa da, başlık aynı adlı üçlemeden alınmıştır. Söz konusu epik fantezi masalı, Küçük Bilimin yetiştiricileri olan Grisha halkının, niş sığınakları Ravka'daki eski yaşamları etrafında dönüyor. Yetim Alina Starkov, kendisinin bir Grisha olduğunu ve olağanüstü ışık toplama yeteneğine sahip biri olduğunu keşfeder.

  Sonuç olarak, kendi ışığını bulmak zorunda olduğu için krallıkta bir kargaşanın merkezi haline gelir. Netflix'teki prömiyerinin ardından gösteri, kostüm tasarımı, içgüdüsel dünya kurma, sallanan performansları ve titiz hikaye anlatımı nedeniyle yaygın eleştirel ve hayran beğenisi topladı. Ancak, ilk sezonun sarsıcı bitişinin ardından, ikinci sezonun beklentilerini merak ediyor olmalısınız. Daha fazla bekleyemezseniz, bize güvenebilirsiniz.

  Shadow and Bone 2. Sezon Çıkış Tarihi

  'Shadow and Bones' 1. sezon prömiyeri 23 Nisan 2021'de, Netflix . İlk sezon, çalışma süreleri 45 ile 58 dakika arasında değişen sekiz bölümden oluşuyor. Şimdi ikinci sezonun gelişimine geçelim.

  İlk sezonun tepkisi büyüleyiciydi ve yayıncının görmezden gelebileceği bir şey değildi. Netflix tarafından sağlanan verilere göre, prömiyerini takip eden ilk dört hafta içinde gösteri 55 milyon üye hesabı tarafından izlendi. Bu nedenle, yenileme sadece bir zaman meselesiydi. 7 Haziran 2021'de, yapım sekiz bölümlük uzun bir ikinci sezon için yeşil ışık yaktı. Mürettebatın Ocak 2022'de sete geri döneceği ve sezonu çekmelerinin muhtemelen 4 ila 5 ay alacağı bildiriliyor. Seri ayrıca yoğun grafiklere dayanıyor, ancak post prodüksiyon, COVID-19 pandemisi artık kontrol altına alındığından belki sorunsuz çalışacak. Bu nedenle, yıldızlar hizalanırsa, 'Shadow and Bones' 2. sezonunun galasını bekleyebiliriz. 2022'nin sonlarında veya 2023'ün başlarında .

  Shadow and Bone 2. Sezon Oyuncular: İçinde kim var?

  Çekirdek kadronun neredeyse tamamı takip eden sezon için geri dönecek. Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Mal Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej Ghafa) ve Kit Young (Jesper Fahey) rollerini geri almaya hazırlanıyor. Ben Barnes (General Aleksander Kirigan / The Darkling), Danielle Galligan (Nina Zenik) ve Calahan Skogman (Matthias) da dönüşlerini onayladı.

  Gösteri, hatırı sayılır büyüklükte bir oyuncu kadrosuna dayanıyor ve evren ancak sonraki sezonda genişleyecek. Yeni oyuncu kadrosu hakkında resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen. Kitaplarda varlıkları çok önemli olan Nikolai Lantsov ve Wylan Van Eck, ilk sezonda görünmüyor ve onları takip eden bölümde görmeyi umuyoruz.

  Shadow and Bone 2. Sezon Konusu: Ne hakkında?

  Alina, Mal, Kaz, Inej, Jesper ve Zoya destansı sezonun sonunda nihayet Fold'dan kaçar. Öte yandan, General Kirigan'ın güçleri yenildi ve Darkling'in kendisi muhtemelen ölüme terk edildi. Takım, savaşın ardından ikiye ayrılır. Kaz ve Kargalar bir kayığa biner ve kabilelerindeki düşmanlarla savaşmayı umarak Ketterdam'a giderler.

  Yolda Nina ile tanışırlar. Öte yandan Alina ve Mal, müttefik olacakları uzak bir ülkeye yelken açarlar. Alina, Ravka'ya geri dönene ve Fold'u yok edene kadar güçlerini mükemmelleştirmeye yemin eder. Kirigan'ın yaralı olduğu ve ölmediği ortaya çıktığından, final izleyicileri endişelendiriyor.

  İlk sezon, kaynak materyalden (üçlemenin ilk kitabı) çok uzaklaşmıyor. İkinci sezonun da benzer bir yol izlemesini bekliyoruz. Bununla birlikte, ikinci sezon muhtemelen serinin ikinci kitabı olan 'Siege and Storm'u takip edecek. Ayrıca muhtemelen Kargaları kronikleştiren orijinal bir hikaye yayını da içerecek. Belki ilk sezonun serpintilerinden kurtulacak ve Alina güçlerini mükemmelleştirmeye hevesli olacak.

  Güneş Çağırıcı olarak tahtını elde etmesi gerekecek. Ama ondan önce belki sırtını duvara dayamış bulur kendini. Ölüme yakın deneyimden döndükten sonra, Kirigan da umutsuzca Alina'nın güçlerini Revka halkını kontrol etmek için kullanmak isteyecektir. Alina, Grisha ordusuna liderlik etmek için geri dönecek. Güç ve aşk arasında sıkışıp kalacak ve kaderi kucaklamak için bir fedakarlıkla yüzleşmek zorunda kalacak.

  Yazı kaynağı : tr.cm-ob.pt

  Shadow and Bone 2. Sezon Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu Detayları - Haberler

  Shadow and Bone 2. Sezon Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu Detayları - Haberler

  Shadow and Bone 2. Sezon Çıkış Tarihi: Bildiğimiz Her Şey

  ' Shadow and Bone ', Leigh Bardugo'nun 'Shadow and Bone' ve 'Six of Crows' adlı iki kitap serisine dayanan bir fantezi drama şovudur. Eric Heisserer tarafından geliştirilen şovun ilk prömiyeri Nisan 2021'de yapıldı. Dünyayı kurtarabilecek muazzam bir güce sahip olduğunu keşfeden yetim harita yapımcısı Alina Starkov. Onun bir Güneş Oyuncusu olduğuna ve yüzlerce kilometre boyunca uzanan tehlikeli bir mutlak karanlık bölgesi olan Shadow Fold'u yok edebilecek tek kişi olduğuna inanılıyor.

  Seri, kaynak materyalin ötesine geçen ve böylece kitaplara aşina olanlar için bile yeni ve heyecan verici hikayeler sunan, titizlikle oluşturulmuş fantastik dünyası ile tanınır. Etkileyici drama, etkileyici kostümleri, oyuncu kadrosu, iyi koreografisi yapılmış aksiyon sahneleri ve büyüleyici karakterleri ile övgü aldı. İlk sezonu izlemeyi bitirdiyseniz, daha fazlasını arzulamamanıza imkan yok. Peki, potansiyel 2. sezonla ilgili güncellemeler mi arıyorsunuz? Biz senin arkandayız!

  Shadow and Bone 2. Sezon Çıkış Tarihi

  'Shadow and Bone' 1. sezon 23 Nisan 2021'de tamamıyla indi. Netflix . İlk sezon 45-58 dakika uzunluğunda sekiz bölümden oluşuyor.

  İkinci sezonla ilgili olarak sizlerle paylaşacağımız heyecan verici bir haberimiz var. 7 Haziran 2021'de dizi, sekiz bölümden oluşan başka bir tur için sipariş aldı. Yenileme haberleriyle birlikte Netflix, ilk sezonun ilk 28 günde 55 milyon abone tarafından izlendiğini duyurdu.

  5 Ağustos 2021'deki bir röportajda, baş yapımcı Shawn Levy, ikinci sezonun prodüksiyonunun durumunu tartıştı. o paylaşılan , Senaryolar yazıldı, kısa sürede, harika bir şekilde, inşa ettiğimiz dünyadaki karakterlere ve 1. Sezonda ekrana getirilen Grishaverse'e çok uygun olarak üretime geçiyor. 1. Sezon çekimlerinin Ekim 2019 arasında birkaç ay sürdüğü bildirildi. ve Şubat 2020. Ancak post prodüksiyonda COVID-19 salgını nedeniyle gecikmeler yaşandı. Film endüstrisinin pandemi üzerinden çalışmayı nasıl öğrendiğini görünce, ikinci sezonun prodüksiyonu tamamlaması o kadar uzun sürmemeli. O zaman bile, böyle bir gösteri en az sekiz ay sürebilecek ayrıntılı bir post prodüksiyon çalışması gerektirir. Bu nedenle, yeni baskı yakında çekime başlarsa, 'Shadow and Bone' 2. sezonunun yayınlanmasını bekliyoruz. Q3 2022'de.

  Hayranlar daha fazlasını istediği sürece dizi yaratıcısının diziyi bitirmeye niyeti olmadığını bilmek sizi mutlu eder. Heisserer'e göre, Bardugo'nun kitapları, gösteriyi yalnızca en az dört sezon boyunca sürdürmekle kalmayıp, muhtemelen yazarın yarattığı kurgusal dünyanın farklı karakterlerini ve bölümlerini keşfeden yan ürünler üretecek zengin materyallere sahiptir.

  Shadow and Bone 2. Sezon Oyuncular: İçinde kim var?

  Önemli oyuncular gelecek sürümde geri dönecek. Buna Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Mal Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej Ghafa), Kit Young (Jesper Fahey), Ben Barnes (General Kirigan/The Darkling/Aleksander) dahildir. , Danielle Galligan (Nina Zenik) ve Calahan Skogman (Matthias).

  Ayrıca Zoë Wanamaker, Julian Kostov ve Sujaya Dasgupta'yı sırasıyla Baghra, Fedyor ve Zoya olarak görebiliriz. İkinci sezonda yeni karakterler tanıtılacak, bu nedenle oyuncu kadrosuna yeni oyuncular katılacak. Nikolai Lantsov ve Wylan van Eck'in önümüzdeki sezonda yer alacak yeni karakterler oldukları doğrulandı. Karşılaşacağımız diğer karakterler ise Sturmhond the Privateer, Tolya ve Tamar.

  Shadow and Bone 2. Sezon Konusu: What is About?

  İlk sezonun sonunda, Nina, hayatını kurtarmak için Matthias'ı tutuklatıyor, ancak cadı avcısı, hislerini geliştirmeye başladığı kadın tarafından ihanete uğramış hissediyor. Kirigan'ın Kat'ı genişlettiğini gören Zoya ona karşı çıkıyor. Alina, Kirigan'ın kontrolünden kurtulur ve Mal, Volcra ikincisini almadan önce güçlü Gölge Oyuncu ile savaşır. Finalin kapanış anlarında Kaz ve çetesi, Ketterdam'a giden kayıkta Nina'ya rastlar. Alina ve Mal da muhtemelen Alina'nın güçleri hakkında daha fazla şey öğrenebilmesi için kayığa biner. Kirigan'ın hayatta olduğu ancak yaralı olduğu ortaya çıktı.

  İkinci bölüm, Kargaları içeren orijinal bir hikaye ile birlikte 'Siege and Storm' kitabından ödünç alacak. Mal ve Alina'nın tomurcuklanan romantizmine ışık tutacak. 1. sezonun kapanış anları, Kirigan'ın herkesin hayal ettiğinden çok daha güçlü olduğunu ortaya koyuyor. Volcra'nın aksine gün ışığında yaşayabilen yeni bir tür Fold yaratığı yaratır. Bu, Kirigan'ın terör saltanatının önümüzdeki döngüde daha da güçleneceği anlamına geliyor. İkinci sezonda Ketterdam'ı daha fazla görebiliriz.

  Yazı kaynağı : tr.cm-ob.pt

  Gölge ve Kemik 2. Sezon Çıkış Tarihi, Konusu ve Oyuncuları

  Gölge ve Kemik 2. Sezon Çıkış Tarihi, Konusu ve Oyuncuları

  Gölge ve Kemik Dizisi

  Shadow and Bone, Eric Heisserer tarafından Netflix için geliştirilen ve Nisan 2021’de yayınlanan fantastik televizyon dizisidir. Amerikalı yazar Leigh Bardugo tarafından yaratılan Grishaverse kitap serisine dayanmaktadır: ilki Shadow and Bone  olan üçlemesi; Ve Six of Crows . İlk sezonun sekiz bölümünün tamamı, Shadow and Bone ve Crows’u içeren orijinal bir hikayeye uyarlanarak 21 Nisan 2021’de yayınlandı.

  Gölge ve Kemik 2. sezon resmi olarak Netflix’te yayınlanacak

  Flamanın Leigh Bardugo‘nun Grishaverse romanlarından uyarlaması dizi, yayınlandığı ilk ay içinde 55 milyon kullanıcı tarafından izlendi. Hem hayranlar hem de eleştirmenler tarafından gayet iyi not alan dizinin 2. Sezonunun ne zaman çıkacağı merak konusu. Dizinin izleyicilerin gözünde harika bir izlenim bıraktığını düşündüğümüzde için yeni sezonun çıkacağı şaşırtıcı olmadı. Yayıncı kuruluş tarafından ikinci bir sezonun yeşil ışık yakıldığı doğrulandı.

  Serinin popülaritesi, ele alınması gereken ne kadar kaynak malzeme olduğu düşünüldüğünde , Gölge ve Kemik’de anlatılacak daha çok hikaye olduğu anlamına geliyor.
  Netflix’in en son bu fantastik diziden en az dört sezon daha talep ettiğine dair söylentiler var, ancak şimdilik kesinlik kazanmış değil.

  Bunu akılda tutarak, şimdiye kadar Gölge ve Kemik 2. sezon hakkında bildiğimiz her şeyi gözden geçireceğiz. Burada, olası çıkış tarihine, yeni sezonun konusuna, yeni ve geri dönen oyunculara, kaç bölüm olacağına ve daha fazlasına bir göz atıyoruz.

  Yazımızda paylaşacağımız bilgiler Shadow and Bone dizisinin ilk sezonu için spoiler bilgiler içermektedir. Başlamadan önce “Daha Fazla Oku” bölümünden ilgili makalelere göz atabilirsiniz.

  Netflix orijinal dizilerinden olan Anne with an E, 2017’de başlangıcından bu yana platformun en çok sevilen dizilerinden biri oldu.

  Gölge ve Kemik 2. Sezon Çıkış Tarihi Ne Zaman

  İnternette Gölge ve Kemik dizisinin 2. Sezonunun çıkış tarihi hakkında konuşulan dedikodulara rağmen, dizisinin 2. Sezonunun resmi bir çıkış tarihi henüz yok. Çekimlerin ne zaman başlayacağına dair herhangi bir ayrıntı verilmedi, ancak dizinin showrunner‘ına göre düşündüğümüzden daha erken olabilir.

  Resmi Duyuru

  Gösteri sorumlusu Eric Heisserer, kişisel Twitter hesabındaki bir başlıkta, bir sonraki girişin senaryolarının büyük bir kısmının zaten yazdığını açıkladı.

  Heisserer, görünüşe göre 2. sezonu Nisan ayı civarında bitirdi. Bu sayfalar daha fazla işlem gerektirmiyorsa, çekimler düşündüğümüzden daha erken başlayabilir, bu da Gölge ve Kemik dizisinin 2022‘de ekranlarımıza döneceği anlamına gelebilir.

  Heisserer’in Konuyla alakalı twittine göz atabilirsiniz:

  1. sezonun yayınlanmasından önce, Heisserer ve Bardugo‘ya 2. sezonun yeşil ışık yakıp yakmayacağının söylenip söylenmediğini soruldu. Heisserer, “Netflix’i aramamız ve onlara yapmamıza izin vermelerini söylememiz gerektiğini” söylerken, Bardugo şunları ekledi: “Bunun nasıl gideceğini bilmiyoruz. Bunun için planlama yapmadık ve ikinci bir sezonu gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğimizi görmek gerçekten izleyicilere ve Netflix‘e bağlı.”

  Collider ile yaptığı ayrı bir röportajda Heisserer, “2. sezonu 2 yıldır düşündüğünü”, ancak bu sohbetin gerçekleştiği sırada Netflix’ten haber almadığını da açıkladı.

  Heisserer’in Shadow and Bone vizyonu da üçten fazla sezon içerebilir. Bardugo’nun ilk romanları Shadow and Bone, Siege and Storm ve Ruin and Rising  Grisha üçlemesi oluştururken bu romanların içerisinde gelecek sezonlara dahil edilebilecek birçok başka hikaye var.

  Gölge ve Kemik 2. Sezon Oyuncuları

  Yine, bu konuyla alakalı resmi bir açıklama yok, ancak 1. sezonun tüm büyük oyuncuları geri dönmesi bekleniyor:

  Shadow and Bone’un baş kahramanları Alina ve Mal‘ın geri döneceği kesinken, sezon finalinde Shadow Fold‘dan çıktıktan sonra hala hayatta olan Kirigan da geri dönmesi muhtemel isimlerden.

  Kaz, Jesper ve Inej de 2. sezon kadrosunun bir parçasında yer alması bekleniyor. Six of Crows ikilisinde olduğu gibi, Dregs‘in hikayesi (daha fazlası aşağıda) Nina ve Matthias‘la aynı çizgide olacak, bu yüzden bu üçlünün ikinci ikili ile bağlantı kurduğunu görmeliyiz. Bu, 1. sezonun son bölümünde ima edildi, bu yüzden romanlarda olduğu gibi güçlerini birleştirmelerini bekleyeceğiz.

  Heisserer, Bardugo’nun kitap dizisinden live-action TV dizisine hangi karakterlerin atlayacağına gelince, 2. sezonda “yüzde yüz daha fazla Wylan” olacağını açıkladı (Per Collider’a göre). Dregs, Fjerdan‘ın Buz Mahkemesi olarak bilinen askeri kalesinde bir iş için yıkım uzmanı olarak görev yapıyor.

  2. sezonda görünebilecek bir diğer karakter ise Nikolai Lantsov. Kitaplarda Nikolai, Sturnhound takma adını benimser ve Ravka krallığı için savaş çabalarına yardımcı olan bir korsan donanmasına liderlik eder. Nikolai, Alina ve Mal’ın önemli bir müttefiki olur, bu nedenle TV şovu ağırlıklı olarak Siege ve Storm’un 2. sezondaki hikayesini takip ediyorsa Netflix uyarlamasına gelmesi hayati önem taşıyacaktır. Bir sonraki girişin yayın duyuruları açıklandığında yeni oyuncularında diziye katılması bekleniyor.

  Shadow and Bone 2. Sezon Fragman

  Maalesef henüz Gölge ve Kemik dizisine ait herhangi bir fragman yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, bu bölümü güncelleyeceğiz.

  Gölge ve Kemik 2. sezon konusu: ne olacak?

  Şimdi 2. sezona yeşil ışık yakıldığına göre, Siege and Storm ve Six of Crows’dan iki eşzamanlı hikayeyi takip etmeli. Alina ve Mal, 1. sezonun finalinin ardından Dregs’e ayrı yollara giderken, 2. sezon, Alina’yı Kirigan’ın erişiminden uzak tutmak için yeni topraklara yolculuklarına devam edecek gibi görünüyor.

  1. sezonun finalinin gösterdiği gibi, Kirigan Darkling güçlerinden yararlandı ve Nichevo’ya olarak bilinen yeni Fold yaratıkları yarattı. Kıvrım’da yaşayan Volcra’nın aksine, bu canavarlar güpegündüz hareket edebilir ve Alina ile Mal’ın üstesinden gelmesi zor rakipler olduklarını kanıtlayacaklar.

  Netflix’in TV dizisinde Kirigan/The Darkling’i canlandıran Ben Barnes, 1. sezonun Dregs’i Alina’nın yayına nasıl dahil ettiğine benzer şekilde, 2. sezonun kitaplardaki hikayeden  “yönlendirildiğini” görmekle ilgilendiğini belirtti. Doğal olarak, Heisserer ve dizinin diğer yapımcılarının bunu isteyip istemeyecekleri belli değil, ancak bunu yapsalardı, kaynak malzemede ilgi çekici bir değişiklik olurdu. Birinci sezonda olduğu gibi, yerleşik hayranlara yeniden bazı yeni içerikler verecekti, ancak bu isteğin kabul edilip edilmediğini bekleyip görmemiz gerekecek.

  Bu arada Dreg’lerin, Matthias’ı kurtarmak için Nina ile bir araya gelmesi muhtemeldir; ikili – ve potansiyel olarak Wylan – Kaz’ın Grisha’nın bağımlılık yapıcı bulduğu bir ilacın mucidi Bo Yul-Bayur’u kurtarma planının anahtarıdır. Fjerda’nın Buz Mahkemesi. Shadow and Bone 1. sezon, Dregs’in Alina’yı denemek ve yakalamak için ilk görevi için Buz Mahkemesi’nin ‘imkansız soygun’ açısını zaten kullandı, bu nedenle Bo’nun kurtarmasının TV dizisi için değiştirilmesi olası.

  Gölge ve Kemik Dizisi İzle

  İlk sezonun tamamı yayınlanmış olan Gölge ve Kemik dizisini Netflix’den seyredebilirsiniz.

  Kaynak: Netflix.comTechradar.com

  Yazı kaynağı : www.foicey.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap