Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  shadow and bone 2. sezon ne zaman

  1 ziyaretçi

  shadow and bone 2. sezon ne zaman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Shadow and Bone 2.Sezondan Fragman Geldi

  Shadow and Bone 2.Sezondan Fragman Geldi

  Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından birisi olan Netflix, mevcut yapımlarını devam ettirmeye ve yeni yapımlar ile izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Zor günlerden geçen platform, birçok radikal değişiklik yapma kararı aldı. Radikal değişikliklerden en çok etkilenen ise platformun kütüphanesinde yer alan içerikler oldu. Netflix‘in birçok yeni yapımı bulunuyor. Bu yapımlardan bir tanesi de Shadow and Bone.

  Leigh Bardugo‘nun en çok satan Grishaverse kitaplarından uyarlanan Shadow and Bone, ilk olarak 2021 yılında izleyiciyle buluştu. İlk sezon kitapta geçen olayları konu alırken bir yandan da kendi çizgisini oluşturmayı başarıyordu. Ancak, Shadow and Bone‘un ikinci sezonu, büyük ihtimalle Bardugo’nun üçlemesinin ikinci kitabı olan Storm and Siege‘deki olayları konu alacak.

  Shadow and Bone 2.Sezon Fragmanı

  Shadow and Bone‘un ikinci sezonu 16 Mart tarihinde Netflix üzerinden izleyiciyle buluşacak. Ayrıca Netflix, ilk sezonda yaşanan olayları hatırlamayanlar için ilk sezonun özetini de yayınlamayı ihmal etmedi.

  Yazı kaynağı : donanimarsivi.com

  Gölge ve Kemik

  Gölge ve Kemik

  22dakika.org

  22dakika.org

  Leigh Bardugo’nun dünya çapında çok satan Grishaverse romanlarından uyarlanan Netflix dizisi Shadow and Bone’un 2. sezon fragmanı ve posteri yayınlandı.

  İlk sezonu 23 Nisan 2021’de ekranlara gelen dizi neredeyse 2 sene sonra, 16 Mart’ta geri dönüyor.

  Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej Ghafa), Kit Young (Jesper Fahey), Danielle Galligan (Nina Zenik), Daisy Head (Genya Safin), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Lewis Tan (Tolya Yul-Bataar), Anna Leong Brophy (Tamar Kir-Bataar), Jack Wolfe (Wylan Hendriks), Patrick Gibson (Nikolai Lantsov) ve Ben Barnes’ın (General Kirigan) başrolünde olduğu dizinin ilk sezonda düşük rütbeli bir asker olan yetim Alina Starkov, ülkesini özgürlüğüne kavuşturmanın anahtarı olabilecek olağanüstü bir gücü olduğunu keşfeder. Karanlıklar Diyarı’nın korkunç tehdidi yaklaşırken Alina, sihirli güçlere sahip askerlerden oluşan ve Grisha olarak bilinen seçkin bir ordunun mensubu olarak eğitim görmek için bildiği her şeyden koparılmıştır. Ancak Alina, sahip olduğu güce hükmetmekte zorlanırken müttefiklerin ve düşmanların aynı kişiler olabileceğini ve bu görkemli dünyada hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder. Karizmatik suçlulardan oluşan bir ekibin de dâhil olduğu çeşitli tehlikeli güçler devrededir ve hayatta kalmak için sihirden çok daha fazlası gerekecektir.

  2. sezonda ise Alina Starkov firardadır. Kimine göre bir umut ışığı kimine göreyse bir ihanetin zanlısı olan bu genç kadın, Karanlıklar Diyarı’nı çökertip Ravka’yı mahvolmaktan kurtarmaya kararlıdır. Fakat General Kirigan başladığı şeyi bitirmek için geri dönmüştür. Yok edilemez gibi görünen gölge canavarları ve dehşetli yeni Grisha’lardan oluşan tüyler ürpertici yeni ordusuyla Kirigan hiç olmadığı kadar tehlikelidir. Alina ile Mal, ona karşı mücadele edebilmek için yeni ve güçlü müttefikleri bir araya toplar ve Alina’nın güçlerini artıracak iki mitolojik yaratığı bulmak için kıtalararası bir yolculuğa çıkar. Bu sırada Ketterdam’da eski rakipleriyle ve daha da eski düşmanlıklarla baş etmeye çalışan Kargalar, hem Fıçı’daki konumlarına hem de hayatlarına yönelik bu tehdit karşısında yeni ittifaklar kurmalıdır. Ölümcül bir soygun fırsatı elde eden Kargalar, efsanevi Güneş Elçisi ile bir kez daha karşı karşıya gelecektir. Leigh Bardugo’nun dünya genelinde çok satan Grishaverse romanlarından uyarlanan GÖLGE VE KEMİK ikinci sezonuyla geri dönerken izleyicileri yeni dostluklar, yeni bir aşk, daha büyük savaşlar, epik maceralar ve her şeyi mahvedebilecek şaşırtıcı bir aile sırrı bekliyor.

  Kaynak

  Yazı kaynağı : 22dakika.org

  Gölge ve Kemik 2. Sezon Çıkış Tarihi, Konusu ve Oyuncuları

  Gölge ve Kemik 2. Sezon Çıkış Tarihi, Konusu ve Oyuncuları

  Gölge ve Kemik Dizisi

  Shadow and Bone, Eric Heisserer tarafından Netflix için geliştirilen ve Nisan 2021’de yayınlanan fantastik televizyon dizisidir. Amerikalı yazar Leigh Bardugo tarafından yaratılan Grishaverse kitap serisine dayanmaktadır: ilki Shadow and Bone  olan üçlemesi; Ve Six of Crows . İlk sezonun sekiz bölümünün tamamı, Shadow and Bone ve Crows’u içeren orijinal bir hikayeye uyarlanarak 21 Nisan 2021’de yayınlandı.

  Gölge ve Kemik 2. sezon resmi olarak Netflix’te yayınlanacak

  Flamanın Leigh Bardugo‘nun Grishaverse romanlarından uyarlaması dizi, yayınlandığı ilk ay içinde 55 milyon kullanıcı tarafından izlendi. Hem hayranlar hem de eleştirmenler tarafından gayet iyi not alan dizinin 2. Sezonunun ne zaman çıkacağı merak konusu. Dizinin izleyicilerin gözünde harika bir izlenim bıraktığını düşündüğümüzde için yeni sezonun çıkacağı şaşırtıcı olmadı. Yayıncı kuruluş tarafından ikinci bir sezonun yeşil ışık yakıldığı doğrulandı.

  Serinin popülaritesi, ele alınması gereken ne kadar kaynak malzeme olduğu düşünüldüğünde , Gölge ve Kemik’de anlatılacak daha çok hikaye olduğu anlamına geliyor.
  Netflix’in en son bu fantastik diziden en az dört sezon daha talep ettiğine dair söylentiler var, ancak şimdilik kesinlik kazanmış değil.

  Bunu akılda tutarak, şimdiye kadar Gölge ve Kemik 2. sezon hakkında bildiğimiz her şeyi gözden geçireceğiz. Burada, olası çıkış tarihine, yeni sezonun konusuna, yeni ve geri dönen oyunculara, kaç bölüm olacağına ve daha fazlasına bir göz atıyoruz.

  Yazımızda paylaşacağımız bilgiler Shadow and Bone dizisinin ilk sezonu için spoiler bilgiler içermektedir. Başlamadan önce “Daha Fazla Oku” bölümünden ilgili makalelere göz atabilirsiniz.

  Netflix orijinal dizilerinden olan Anne with an E, 2017’de başlangıcından bu yana platformun en çok sevilen dizilerinden biri oldu.

  Gölge ve Kemik 2. Sezon Çıkış Tarihi Ne Zaman

  İnternette Gölge ve Kemik dizisinin 2. Sezonunun çıkış tarihi hakkında konuşulan dedikodulara rağmen, dizisinin 2. Sezonunun resmi bir çıkış tarihi henüz yok. Çekimlerin ne zaman başlayacağına dair herhangi bir ayrıntı verilmedi, ancak dizinin showrunner‘ına göre düşündüğümüzden daha erken olabilir.

  Resmi Duyuru

  Gösteri sorumlusu Eric Heisserer, kişisel Twitter hesabındaki bir başlıkta, bir sonraki girişin senaryolarının büyük bir kısmının zaten yazdığını açıkladı.

  Heisserer, görünüşe göre 2. sezonu Nisan ayı civarında bitirdi. Bu sayfalar daha fazla işlem gerektirmiyorsa, çekimler düşündüğümüzden daha erken başlayabilir, bu da Gölge ve Kemik dizisinin 2022‘de ekranlarımıza döneceği anlamına gelebilir.

  Heisserer’in Konuyla alakalı twittine göz atabilirsiniz:

  1. sezonun yayınlanmasından önce, Heisserer ve Bardugo‘ya 2. sezonun yeşil ışık yakıp yakmayacağının söylenip söylenmediğini soruldu. Heisserer, “Netflix’i aramamız ve onlara yapmamıza izin vermelerini söylememiz gerektiğini” söylerken, Bardugo şunları ekledi: “Bunun nasıl gideceğini bilmiyoruz. Bunun için planlama yapmadık ve ikinci bir sezonu gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğimizi görmek gerçekten izleyicilere ve Netflix‘e bağlı.”

  Collider ile yaptığı ayrı bir röportajda Heisserer, “2. sezonu 2 yıldır düşündüğünü”, ancak bu sohbetin gerçekleştiği sırada Netflix’ten haber almadığını da açıkladı.

  Heisserer’in Shadow and Bone vizyonu da üçten fazla sezon içerebilir. Bardugo’nun ilk romanları Shadow and Bone, Siege and Storm ve Ruin and Rising  Grisha üçlemesi oluştururken bu romanların içerisinde gelecek sezonlara dahil edilebilecek birçok başka hikaye var.

  Gölge ve Kemik 2. Sezon Oyuncuları

  Yine, bu konuyla alakalı resmi bir açıklama yok, ancak 1. sezonun tüm büyük oyuncuları geri dönmesi bekleniyor:

  Shadow and Bone’un baş kahramanları Alina ve Mal‘ın geri döneceği kesinken, sezon finalinde Shadow Fold‘dan çıktıktan sonra hala hayatta olan Kirigan da geri dönmesi muhtemel isimlerden.

  Kaz, Jesper ve Inej de 2. sezon kadrosunun bir parçasında yer alması bekleniyor. Six of Crows ikilisinde olduğu gibi, Dregs‘in hikayesi (daha fazlası aşağıda) Nina ve Matthias‘la aynı çizgide olacak, bu yüzden bu üçlünün ikinci ikili ile bağlantı kurduğunu görmeliyiz. Bu, 1. sezonun son bölümünde ima edildi, bu yüzden romanlarda olduğu gibi güçlerini birleştirmelerini bekleyeceğiz.

  Heisserer, Bardugo’nun kitap dizisinden live-action TV dizisine hangi karakterlerin atlayacağına gelince, 2. sezonda “yüzde yüz daha fazla Wylan” olacağını açıkladı (Per Collider’a göre). Dregs, Fjerdan‘ın Buz Mahkemesi olarak bilinen askeri kalesinde bir iş için yıkım uzmanı olarak görev yapıyor.

  2. sezonda görünebilecek bir diğer karakter ise Nikolai Lantsov. Kitaplarda Nikolai, Sturnhound takma adını benimser ve Ravka krallığı için savaş çabalarına yardımcı olan bir korsan donanmasına liderlik eder. Nikolai, Alina ve Mal’ın önemli bir müttefiki olur, bu nedenle TV şovu ağırlıklı olarak Siege ve Storm’un 2. sezondaki hikayesini takip ediyorsa Netflix uyarlamasına gelmesi hayati önem taşıyacaktır. Bir sonraki girişin yayın duyuruları açıklandığında yeni oyuncularında diziye katılması bekleniyor.

  Shadow and Bone 2. Sezon Fragman

  Maalesef henüz Gölge ve Kemik dizisine ait herhangi bir fragman yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, bu bölümü güncelleyeceğiz.

  Gölge ve Kemik 2. sezon konusu: ne olacak?

  Şimdi 2. sezona yeşil ışık yakıldığına göre, Siege and Storm ve Six of Crows’dan iki eşzamanlı hikayeyi takip etmeli. Alina ve Mal, 1. sezonun finalinin ardından Dregs’e ayrı yollara giderken, 2. sezon, Alina’yı Kirigan’ın erişiminden uzak tutmak için yeni topraklara yolculuklarına devam edecek gibi görünüyor.

  1. sezonun finalinin gösterdiği gibi, Kirigan Darkling güçlerinden yararlandı ve Nichevo’ya olarak bilinen yeni Fold yaratıkları yarattı. Kıvrım’da yaşayan Volcra’nın aksine, bu canavarlar güpegündüz hareket edebilir ve Alina ile Mal’ın üstesinden gelmesi zor rakipler olduklarını kanıtlayacaklar.

  Netflix’in TV dizisinde Kirigan/The Darkling’i canlandıran Ben Barnes, 1. sezonun Dregs’i Alina’nın yayına nasıl dahil ettiğine benzer şekilde, 2. sezonun kitaplardaki hikayeden  “yönlendirildiğini” görmekle ilgilendiğini belirtti. Doğal olarak, Heisserer ve dizinin diğer yapımcılarının bunu isteyip istemeyecekleri belli değil, ancak bunu yapsalardı, kaynak malzemede ilgi çekici bir değişiklik olurdu. Birinci sezonda olduğu gibi, yerleşik hayranlara yeniden bazı yeni içerikler verecekti, ancak bu isteğin kabul edilip edilmediğini bekleyip görmemiz gerekecek.

  Bu arada Dreg’lerin, Matthias’ı kurtarmak için Nina ile bir araya gelmesi muhtemeldir; ikili – ve potansiyel olarak Wylan – Kaz’ın Grisha’nın bağımlılık yapıcı bulduğu bir ilacın mucidi Bo Yul-Bayur’u kurtarma planının anahtarıdır. Fjerda’nın Buz Mahkemesi. Shadow and Bone 1. sezon, Dregs’in Alina’yı denemek ve yakalamak için ilk görevi için Buz Mahkemesi’nin ‘imkansız soygun’ açısını zaten kullandı, bu nedenle Bo’nun kurtarmasının TV dizisi için değiştirilmesi olası.

  Gölge ve Kemik Dizisi İzle

  İlk sezonun tamamı yayınlanmış olan Gölge ve Kemik dizisini Netflix’den seyredebilirsiniz.

  Kaynak: Netflix.comTechradar.com

  Yazı kaynağı : www.foicey.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap