Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  seyithan izsiz hangi partiden aday

  1 ziyaretçi

  seyithan izsiz hangi partiden aday bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İstanbul 3. Bölge Milletvekil aday adayı Seyithan İzsiz Esenyurtlularla buluştu

  İstanbul 3. Bölge Milletvekil aday adayı Seyithan İzsiz Esenyurtlularla buluştu

  Delta Holding Yönetim Kurulu Başkanı, İstanbul 3. Bölge Milletvekili aday adayı Seyithan İzsiz, Esenyurt il dernekler birliği ve muhtarlar derneğinin düzenlediği kahvaltıya katıldı. Esenyurtlular İstanbul 3. bölgede bir Milletvekili istiyoruz mesajı verdi. Organizasyonda iki dernek başkanlarının konuşmalarının ardından 3. Bölge Milletvekili aday adayı olan Seyithan İzsiz konuşma yaptı.

  'TÜRKİYE MOZAİĞİ OLUŞTURUYORUZ'

  "Değerli dostlar biz doğusuyla, batısıyla, kuzeyiyle, güneyiyle Anadolu coğrafyasının her bir noktasından insanı ile Esenyurt'ta aslında bir Türkiye mozaiğini oluşturuyoruz ve bizler Esenyurt'ta büyük bir aileyiz. Birbirimizden hiçbir farkı olmayan büyük bir aile. Değerli dostlar 780.000 kilometre kare vatan toprağı var. Her bir metrekaresinde kendimi görüyorum. Aşağı yukarı bir aylık bir süreçtir yürüttüğümüz, haftasonları kahvaltı programlarında dostlarımız ile bir araya geliyoruz.

  'BÜYÜK SORUMLULUKLARI OLAN BİRİYİM'

  Değerli dostlar ben 45 yaşındayım. Iki fakülte mezunuyum. Yüksek lisansımı siyaset bilimi üzerine yapmış olan bir insanım. Esenyurt'a 1996 yılında geldik neredeyse 30. yılımıza doğru gidiyor. Esenyurt'ta ilk geliş dönemimizi hatırlıyorum. O dönemde bir yokluklar içerisinde olan bir hayat mücadelesi verecek olan ve ayrıca büyük de sorumluluğu olan biriyim. Kendimi bildim bileli çalışıyorum. Sonra 99 depreminden sonra bizim bölgemiz diye ifade ettiğimiz özellikle Esenyurt ve Beylikdüzü depremden hemen sonra devletin kısmi desteğiyle de beraber İstanbul içi ile mukayese edildiğinde hem site kültürünün olduğu hem de konutun çok ekonomik alınabilindiği bir bölge idi. Bizler de inşaat gayrimenkul sektöründeyiz. Ve gerçekten Ticaret namına çok güzel işler yaptık.

  '5-10 BİN GENCİMİZ İLE BİR ARAYA GELECEĞİZ'

  Vefa çok kıymetlidir. Dolayısıyla da ben her insanın vefalı olması gerektiğine inanıyorum. Dün bir toplantıda kardeşlerim sordular. Dediler ki Sayın Başkanım İstanbul 3. bölge gençlik dernekleri Sağ olsunlar. 11 tane derneğimiz, gençlik derneğimiz bir araya geldiler ve yarın Beylikdüzü'nde öyle tahmin ediyorum 5-10 bin civarında bir gencimiz ile bir araya geleceğiz.  

  '40-50 BİN İNSANIMIZI AĞIRLADIK'

  Bugün 96 yılda başlayan Esenyurt sürecimizdeki amansız hayat mücadelesinden bugün belki Türkiye'de kendi sektöründe ilk 4-5 marka içerisinde olacak olan bir kurumun sahibi olmayı bize Rabb'imiz lütfetti. Biz bütünleştik, et tırnak misali bütünleştik. Benim bir siyasi parti teşkilatlarım yok ben ana-kardeşlerim ile ne zaman bir kontağa girsem biz öyle bir kollektif çalışma içerisine giriyoruz ki geçen sene bir stant da değerli dostlar 40- 50 bin tane insanımızı ağırladık yarın onlarca kardeşlerim ile beraber 5-10 bin tane gencimizi ağırlayacağız.

  'BİRLİKTE HİZMET ÜRETECEĞİZ'

  Değerli dostlar bu, birbirimize duyduğumuz muhabbetin ve sevginin bir ifadesidir. Başka bir adı yoktur. Bunun başka hiç bir şekilde adı olamaz.Tabii aday adayı süreçleri yaşadık bu süreçlerde ama ben bir tık ileriye gitmek istiyorum müsaidenizle, bir sosyal medya paylaşımında bulundum nasip olursa inşallah önümüzdeki süreçte parlamentoda birlikte hizmet üreteceğiz dedik. Değerli dostlar biz Allah'ın izni ile adayız. Ve Rab nasip eder sizlerde inşallah katkı ve desteklerinizi esirgemezseniz.

  'PROGRAMLARIMIZ OLACAK'

  Mayıs'da ya da Haziran'da yapılacak olan parlemanto seçimlerinde inşallah kardeşlerimizin bir hizmetkarı olarak temsilen inşallah parlamentoda olacağız ve de değerli dostlar çalışmalarımı özellikle haftasonları ölçeğinde sürdürüyorum, kahvaltı programlarına gidiyorum, bunu Şubat ayının 15'ine kadar devam ettireceğim 20 günde bir büyükçe programlarımız olacak, yarın gençlerleyiz yılbaşından hemen sonra annelerim ile birlikte olacağım.

  'OLMASI GEREKEN BUDUR'

  Değerli dostlar Allah'a hamd ediyorum bugüne kadar 2 bin civarında Umre'ye gönderdiğimiz annemiz 10 binlerce burs verdiğimiz evladımız var. Onlarla inşallah kucaklanma zamanı ve de Şubat ayının 15'ine doğru belki 10 binlerce büyüğümüzün, kardeşimizin katılacağı büyük bir organizasyonda milletvekili adayımızı resmi manada açıklamış olacağız hem de nasıl bir milletvekili, vizyonumuz ne insanlara karşı sorumluluğumuz ne ve insanların bizden beklentisi ne? Az önce başkanım çok güzel söylediler: Bugün Ankara'ya gidip kapı kapı dolaşıp Milletvekillerimizi bulmaya çalışıp onlar ile resim çektirmek yerine bugün sizin hizmetkarınız olacak milletvekillerin bu salonda sizler ile resim çektirirken keyif alması tercih edilmesi gerekendir.

  '13 İLÇEMİZ VAR'

  Dolayısı ile inşallah bir hizmetkarınız olarak gideceğiz ve de sizden, ortamdan hiç kopmadan, Esenyurt'tun bütün sokaklarını 3. bölgedeki diğer ilçelerimiz ile elbette beraber... Çünkü merkezimiz Esenyurt ama İstanbul 3. bölgede 13 tane ilçemiz var. Yarın Beylikdüzündeyiz yılbaşından hemen sonra Avcılardayız, hemen sonra Bahçelievlerdeyiz ve devam edeceğiz dolayısı ile elbette Esenyut'tu merkeze koyalım 3. bölgeden arkadaşlarım beni an ve an inşallah görecekler bu itibar ile değerli dostlar ben çok teşekkür ediyorum muhtarlar derneği başkanımıza, dernekler birliği başkanımıza, federasyon ve platform başkanlarımıza, basın mensubu kardeşlerimize ve de tekrardan hepinize bu sabah kardeşinizi ağırladığınız için bu sevgiyi, bu hissiyatı tattırdığınız için çok teşekkür ediyorum."

  Yazı kaynağı : www.polemikhaber.com

  İZSİZ ESENYURT İÇİN ADAY ADAYI OLDU

  İZSİZ ESENYURT İÇİN ADAY ADAYI OLDU

   Delta Grup Yönetim Kurulu Başkanı  ve Beylikdüzü Belediyesi Ak Parti  Meclis Üyesi Seyithan İzsiz Esenyurt Belediye Başkanlığı için Ak Parti'den aday adayı oldu.

  Ak Parti’de Belediye Başkan Adayları başvurularını yapmaya başladı. Delta Grup Yönetim Kurulu Başkanı  ve Beylikdüzü Belediye Meclis Üyesi Seyithan İzsiz Esenyurt için başvuru yaparken, İş adamı   Hasan Zehir ise Büyükçekmece için aday adayı olacağını açıkladı.

  Seyithan İzsiz konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “ Esenyurt,Kanaat önderleri,Muhtarları,STK temsilcileri ve toplumun farklı kesimleri ile yaptığım istişareler neticesinde olağanüstü bir teveccüh gördüm. Esenyurt Belediye Başkan A.Adaylığı müracaatımı Ak parti ilçe Başkanlığımıza yaptım. Rabbimden hakkımızda hayırlı olanını diliyorum....” dedi.

  İş adamı Hasan Zehir ise Damga Gazetesi’ne yaptığı açıklamada,  Büyükçekmece için Ak Partiden aday adayı olacağını duyurdu.

  Yazı kaynağı : www.durumgazetesi.com.tr

  Seyithan İzsiz 2023 seçimlerinde Milletvekili adayıyım dedi

  SON DAKİKA

  SON DAKİKA

  İzsiz’in sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklama çok ilgi görürken, takipçilerinden gelen yoğun destek dikkatlerden kaçmadı. İzsiz açıklamalarında şu ifadeleri kullandı “Dostlarım, kardeşlerim, hemşehrilerim, annelerim, genç kardeşlerim, muhtarlarım, STK yöneticilerim, işinsanlarımız 2023 yılında gerçekleştirilecek olan genel seçimlerde sizleri temsilen Parlementoda olmak adına yola hayırlısı ile çıktık. Çok yoğun bir programlar periyodu ile seçim akşamına dek çalışacağız. Bu konuda da sahada fiili olarak eşlik etmek isteyen çok sayıda kardeşimin olduğunu biliyorum. Gerek direk gerekse de sosyal medyadan mesaj yolu ile bana yazmanızı hasseten rica ediyorum. Önümüzdeki dönemde inşallah parlemento da çok değerli hizmetleri hep birlikte üreteceğiz. Sahada olağanüstü gördüğüm teveccühlerinizden ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim bizleri mahçup etmesin. Selam ve de sevgiler, kalbi muhabbetler, kalın sağlıcakla’ dedi.

  SEYİTHAN İZSİZ;

  1976 Van-Çatak doğumludur.
  İş insanı ve Siyaset Bilimcidir.

  Evli ve 3 çocuk babasıdır.

  Eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetiminde tamamlayan Seyithan İZSİZ Yüksek Lisansını İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde yapmıştır.

  Ailesinin ekonomik sıkıntılarından dolayı çok küçük yaşlarda iş hayatına başlayan İZSİZ ’in çok meşakkatli bir hayat geçmişi vardır. Kendi şirketini kurmadan önce en son Pizza Hut ve Domino’s Pizza gibi Uluslararası Şirketlerde Restoran Müdürü ve Bölge Müdürü pozisyonlarında yöneticilik yapmıştır.

  Çekirdek ailesinin kalabalık oluşu ve ailenin en büyük erkek çocuğu olmanın getirdiği sorumluluk ile bugün Dünya’nın 150 noktasında satış ofisleri olan ve kendi alanında Türkiye’nin en büyük projelerine imza atan Delta Holding’in temelini 2000 yılında atmıştır. İnşaat, Mobilya, Otel işletmeciliği ve Restoran işletmeciliği alanlarında faaliyet gösteren Delta Holding 2007 yılında T.B.M.M Dergisi tarafından yılın kurumu, 2015 yılında Delta Deluxe Projeleri ile yılın projesi ve en son 2021 yılında Delta Dubai Towers-Waterpark Projesi ile yılın en iyi karma konut projesi ödüllerini almıştır.

  İş hayatının yanı sıra Siyaset ve Sivil Toplum kuruluşlarında da aktif rol alan Seyithan İZSİZ;
  Van Federasyonu Kurucu Başkan’ı, Doğu-Güneydoğu Üst Çatı Kuruluşu Başkan Yardımcılığı, Van Spor Kulüp Başkanlığı, Beylikdüzü Spor Kulübü Başkan Yardımcılığı, Esenyurt İl Dernekler Birliği Üyeliği, Beylikdüzü Gönüllüleri Vakfı Kurucu Başkanı ve İstanbul Doğu-Güneydoğu Federasyonu Kurucu Üyeliği vazifesinde bulundu.
  Siyasi geçmişine 2003 yılında Ak Parti Gençlik Kollarında başlayan İZSİZ,
  Gençlik Kolları ve Ana Kademe İlçe Başkan Yardımcılığı, 2009 yılında Beylikdüzü Belediye Başkan A.Adaylığı, 2014 yılında Beylikdüzü ve İ.B.B Meclis Üyeliği, 2018 yılında Milletvekili A. Adaylığı, 2019 yılında EsenyurtBelediye Başkan A. Adaylığı olan İZSİZ, 2 Dönem İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyeliği yaptı. Seyithan İZSİZ halen İTO Komite Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

  Yazı kaynağı : haberekspress.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap