Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  seyfullah uslu yasemin öztürk esra erol

  1 ziyaretçi

  seyfullah uslu yasemin öztürk esra erol bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Zonguldak'ta bir erkek, dini nikahlı eşi ve çocuğunu öldürdü - Tele1

  Zonguldak'ta bir erkek, dini nikahlı eşi ve çocuğunu öldürdü - Tele1

  Zonguldak’ta bir erkek, dini nikahlı eşi ve çocuğunu öldürdü

  23 Haziran 2022 Perşembe

  Zonguldak Çaycuma’da 41 yaşındaki Seyfulllah Uslu, dini nikahlı eşi Yasemin Öztürk ve üç yaşındaki Nazlı Erva Öztürk’ü av tüfeği ile öldürdü. Cinayetten sonra canına kıyan Uslu’nun kızının biyolojik babası olduğunu Esra Erol’un programında öğrendiği ortaya çıktı.

  Olay, dün akşam saatlerinde ilçeye bağlı Filyos beldesi Öteyüz Mahallesi’ndeki bir evde meydana geldi. Gündelik işlerde çalışan Seyfullah Uslu, aralarında geçimsizlik bulunan dini nikahla birlikte yaşadığı Yasemin Öztürk ile tartışmaya başladı. Tartışma esnasında Uslu, eşi Yasemin Öztürk’ün vücuduna, kızı Nazlı Erva Öztürk’ün ise başına av tüfeği ile ateş etti.

  Saçmaların isabet ettiği anne ile kızı kanlar içerisinde yere yığılırken, Seyfullah Uslu daha sonra aynı silahı kendisine doğrultup ateşledi. Sesleri duyan komşuların ihbarıyla olay yerine sağlık ve jandarma ekibi sevk edildi.

  Ekiplerce yapılan incelemede anne, baba ve çocuğun yaşamını yitirdiği belirlenirken, Uslu’nun evin duvarına da iki el ateş ettiği tespit edildi.

  Seyfullah Uslu, kızı Nazlı Erva Öztürk ve Yasemin Öztürk’ün cansız bedeni, savcı ve jandarmanın olay yerindeki incelemesinin ardından otopsi için Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

  Nazlı Erva Öztürk’ün dini nikahla birlikte yaşayan çiftin çocuğu olduğu ancak nüfusa annesinin soyadı ile kaydedildiği öğrenildi.

  Resmi nikahlı eşinden ayrıldıktan sonra Seyfullah Öztürk’le dini nikah ile yaşamaya başlayan Yasemin Öztürk’ün, olayda öldürülen kızı Nazlı Erva Öztürk’ün babalık tartışmaları yüzünden Esra Erol’un ATV’de yayımlanan programına katıldığı öğrenildi. O tarihte 25 günlük olan Nazlı bebeğe DNA testi yapıldı ve Seyfullah Uslu’nun, bebeğin biyolojik babası olduğunu canlı yayında öğrendiği ortaya çıktı.

  Yazı kaynağı : tele1.com.tr

  Bebeğinin Seyfullah Uslu’dan olduğunu canlı yayında öğrenmiş

  Bebeğinin Seyfullah Uslu’dan olduğunu canlı yayında öğrenmiş

  Yasemin Öztürk’ün  2  yıl önce ATV ekranlarında  yayınlanan Esra Erol’un programına katıldığı ve bebeğinin Seyfullah’dan olduğunu o programda öğrendiği ortaya çıktı. 

  Kızıyla birlikte cinayete kurban giden Yasemin Öztürk, 22 Şubat 2020'de Esra Erol'un programına katıldı.

   Canlı yayında bebeğin eski eşinden mi yoksa evlilik dışı beraberlik yaşadığı Seyfullah Uslu'dan mı olduğuna ilişkin DNA raporunu Esra Erol'dan öğrenen Yasemin Öztürk, bebeğinin babasının Seyfullah Uslu olduğunu programda öğrendi.

  Yazı kaynağı : www.pusulagazetesi.com.tr

  Öldürdüğü bebeğin babası olduğunu canlı yayında öğrenmiş

  Öldürdüğü bebeğin babası olduğunu canlı yayında öğrenmiş

  Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde bir kişi eşi ve çocuğunu vurduktan sonra hayatına son verdi. Akşam saatlerinde meydana gelen olayda Seyfullah Uslu(41) imam nikahlı eşi Yasemin Öztürk (35) ve Nazlı Evre Öztürk isimli 3 yaşındaki kızını av tüfeği ile öldürdükten sonra kendi canına da kıydı.

  Bebeğin Seyfullah Uslu’dan olduğunu canlı yayında öğrenmiş

  Eşi Ercan ile anlaşmalı boşanan Yasemin Öztürk boşandıktan sonra Seyfullah Uslu adındaki sevgilisiyle yaşamaya başlamıştı. 2019 yılında Esra Erol’un programına katılan Yasemin Öztürk 25 günlük bebeğin eski eşi mi yoksa sevgilisinden mi olduğunu öğrenmek için Esra Erol’a başvurup DNA raporu yapılmasını istedi.

  DNA raporu 22 Şubat 2019 tarihinde yapılan canlı yayında açıklandı. 25 günlük bebeğin babası DNA raporu sonucunda imam nikahlı eşi  Seyfullah Uslu çıkmıştı.

  Yazı kaynağı : www.zhaber.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap