Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sevgiliye ramazan bayram mesajı uzun romantik

  1 ziyaretçi

  sevgiliye ramazan bayram mesajı uzun romantik bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

  Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

  Sayfa İçeriği: Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları Yeni, Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları Kısa, Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları Anlamlı, Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları Whatsapp

  Aşkım canım benim Ramazana kavuştuk bayramı da gördük çok şükürle başlayan cümleler mi lazım oldu. İşte biz size bu sayfada Ramazan Bayramı mesajlarını sevgiliniz için hazırladık. Bu sayfada yer alan sevgiliye Ramazan Bayramı mesajlarını instagramda paylaşın ya da kısa mesajla yollayın. Tercih sizin iyi bayramlar.

  SEVGİLİYE ŞEKER BAYRAMI MESAJLARI

  Derdimin dermanı sensin. Bana bir duanın amini gerek. Ramazan Bayramın Mübarek Olsun Aşkım.

  Güzel gözlüm Ramazan bayramın mübarek olsun.

  Birlikte geçireceğimiz daha nice mutlu bayramlara, iyi bayramlar aşkım.

  Şeker tadında bir bayram geçirmen dileğiyle aşkım. İyi bayramlar.

  Kalbimi daha fazla atmaya ikna eden tek şeysin. Ramazan bayramın mübarek olsun.

  Ey yar! Telaşımı hoş gör. Islandığım ilk yağmursun. Bayramın kutlu olsun aşkım.

  Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak. Ramazan Bayramın kutlu olsun aşkım.

  Bir çift göze aşık olursun, sonra bütün gözlere kör. Bayramın kutlu olsun canım!

  Sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, Ramazan Bayramın kutlu olsun hayatımın anlamı.

  Ramazan Bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

  Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin hiç bitmemesi dileğimle, bayramın mübarek olsun biriciğim.

  Sadece bu bayram değil, erişebileceğimiz her bayram benim için özeldir. Canım! Seni Seviyorum!

  Aşk seninle güzel bir tanem. Sen benim ömrüme ömür katan nefesimsin. Ramazan Bayramın mübarek olsun aşkım!

  Her şeye kadir olan yüce Allah bizleri doğru yoldan, seni benden ayırmasın. İyi bayramlar sevgilim.

  Allaha binlerce kez şükür. Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Ramazan Bayramın mübarek olsun seni çok seviyorum.

  Bu bayram ve bütün bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle. Ramazan Bayramın kutlu olsun canım.

  Seninle olduğumuz bayramın kutlu olsun dileklerimi, sensiz geçirdiğimiz bayramlarda da kutlu olsun diyebilecek kadar seni seviyorum!

  Bu bayram içimde bir burukluk var. Benim için en güzel bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, bayramın kutlu olsun.

  Telefonum, telefonunun Ramazan Bayramını en içten dileklerle kutlar. Seninle hiç bitmeyecek konuşmalar için uzun batarya ömürleri dileriz.

  Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği hayatıma anlam katan aşkım. Ramazan Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın!

  Yeni elbiseler yeni umutlar yeni heyecan ve gülücüklerle hoş geldin bayram. Bana ve tüm sevdik lerime hoş geldin. Bayramın kutlu olsun sevgilim.

  Her şeye kadir yüce Allah, Alemlerin Rabbi olan Allah’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Ramazan Bayramın Mübarek olsun, aşkım.

  Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun.

  Her bayram sabahı gökyüzünde yıldızlı kandiller yanar ve inan bütün gönülleri aydınlatırlar. Bayramın kutlu olsun, neşe ve umutlarınız beyaz olsun.

  Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Ramazan Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.

  Aramızdaki mesafeye inat yürekten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin tükendiği, Ramazan Bayramın kutlu olsun canım. Seni çok seviyorum.

  Biricik aşkım! Bayramlarda en çocuklar sevinir ya. Şimdi bende seviniyorum çünkü sana mesaj atmak ve senden cevap almak için bir bahanem olacak. Bayramını en derin duygularla kutlarım!

  Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi. Bu bayramın da sana ve sevdiklerine huzur, saadet ve sağlık getirmesini diliyorum, canım. İyi bayramlar!

  Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. Lütfen beni ihmal etme seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

  Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi. Bu bayramın da sana ve sevdiklerine huzur, saadet ve sağlık getirmesini diliyorum, canım. İyi bayramlar!

  Yeni sevinçler, yeni umutlar, yeni elbiseler ve yeni gülücüklerle hoş geldin Ya Şehri Ramazan. Bana ve sevdiklerime hoş geldin Ramazan. Bayramın kutlu olsun canım, seni çok seviyorum.

  Hayatının en güzel anları ve anılarını birlikte yaşamak dileğiyle. En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle. Ramazan Bayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

  Her bayram sabahı, inanan bütün gönüller aydınlanır. Her akşam, gökyüzünde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim gönlümü aydınlattığın gibi bayramın aydınlık ışığının hiç sönmemesi dileğimle… Ramazan Bayramın kutlu olsun aşkım.

  Benim ömrümde denizler vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm ömrümde sonsuz sevdiklerim vardır. Bayramı ayrı geçirince üzüldüğüm. Hele biri var ki ömrüme ömür katan ömrüm bayramın kutlu olsun.

  Yüreğin umutla günlerin bin bir mutlulukla pekguzelsozler.com dolsun canım cananım hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güler açan yüzün hiç solmasın, Ramazan Bayramın kutlu olsun.

  Yazı kaynağı : www.pekguzelsozler.com

  Sevgiliye bayram mesajları 2019: Romantik, mana yüklü Kurban Bayramı mesajları

  Sevgiliye bayram mesajları 2019: Romantik, mana yüklü Kurban Bayramı mesajları

  Arefe gününde Kurban Bayramı alışverişi devam ediyor. Vatandaşlar, yarın kutlayacağımız 2019 Kurban Bayramı için hazırlıklarını sürdürürken diğer yandan sevdiklerinize, uzakta olup görüşemeyeceği kişilere göndermek için yazılı, resimli bayram mesajları arıyor. Bayram mesajları aramalarında sevgiliye bayram mesajları 2019 araması ilk sıralarda yer alıyor. Sayfamızda romantik, anlamlı ve mana yüklü çok güzel bayram mesajları hazırladık. İşte sevdiğinize gönderebileceğiniz, onunla paylaşabileceğiniz sevgiliye bayram mesajları 2019...

  SEVGİLİYE BAYRAM MESAJLARI 2019

  Allah'a binlerce kez şükür… Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Kurban Bayramın mübarek olsun seni çok seviyorum.

  Yeni sevinçler, yeni umutlar, yeni elbiseler ve yeni gülücüklerle hoş geldin mübarek bayram… Bana ve sevdiklerime hoş geldin. Kurban Bayramın kutlu olsun canım, seni çok seviyorum.

  Yüreğin umutla, günlerin bin bir mutlulukla dolsun canım, cananım, hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güler açan yüzün hiç solmasın, Kurban Bayramın kutlu olsun.

  Hayatının en güzel anları ve anılarını birlikte yaşamak dileğiyle… En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle… KurbanBayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

  Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım… Kurban Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın!

  Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

  Bu bayram içimde bir burukluk var. Benim için en güzel bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, bayramın kutlu olsun.

  Her şeye kadir yüce Allah, Alemlerin Rabbi olan Allah'a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Kurban Bayramın Mübarek olsun, aşkım.

  Kurban Bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

  Bu bayram ve bütün bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle… Kurban Bayramın kutlu olsun canım.

  Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin hiç bitmemesi dileğimle, bayramın mübarek olsun biriciğim.

  Aşkım bugünde hayatımdasın bugünde kalbimdesin bayramın kutlu olsun seni çok seviyorum.

  Aşkım, Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybende tohum tohum dua menekşeleri saçman temennisiyle hayırlı bayramlar dilerim.

  Bayramın Getireceği Bütün Güzellikler ve vereceği huzur hayatında bir ömür boyu daim olsun Bayramın Kutlu olsun Sevgilim.

  Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Bayaramınız Mübarek Olsun.

  Bayramın kutlu yüreğin umutlu, umutların atlı, sevdan kanatlı, mutluluğumuz katlı, sofranmız tatlı, mekânımız tahtlı, ömrün bahtlı olsun Sevgilim.

  Bayramın kutlu günlerin çok mutlu olsun Sevgilim.

  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Benim ömrümde sen varsın Bayramın mübarek olsun Aşkım.

  Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin sevgilim, bayramın kutlu olsun.

  Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz. Bayramın kutlu olsun aşkım.

  Her bayram sabahı gökyüzünde yıldızlı kandiller yanar ve inan bütün gönülleri aydınlatırlar. Bayramın kutlu olsun, neşe ve umutlarınız beyaz olsun.

  Aşk seninle güzel bir tanem… Sen benim ömrüme ömür katan nefesimsin. Bayramın mübarek olsun aşkım!

  Bayramın kutlu günlerin çok mutlu olsun aşkım.

  Ey yar! Telaşımı hoş gör. Islandığım ilk yağmursun. Bayramın kutlu olsun aşkım.

  Birlikte geçireceğimiz daha nice mutlu bayramlara, iyi bayramlar aşkım.

  Sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, bayramın kutlu olsun hayatımın anlamı.

  Kurban bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

  Aşkım bugün de hayatımdasın bugün de kalbimdesin bayramın kutlu olsun seni çok seviyorum.

  Bayram gecesinin ilk saatlerinde ilk ve özel olarak senin bayramını kutlarım aşkım!

  Hayatıma mana katan biricik aşkımın bayramı kutlu ve mutlu olsun! Seni seviyorum iyi ki varsın.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Sevgiliye bayram mesajları 2021! Sevgiliye en romantik ramazan bayramı tebrik mesajı

  Sevgiliye bayram mesajları 2021! Sevgiliye en romantik ramazan bayramı tebrik mesajı

  Ramazan Bayramı ile sevgiliye bayram mesajları yeniden gündem oldu. Ramazan Bayramının ilk günü sabahı ile birlikte sevgiliye gönderilecek en romantik bayram mesajlarını sizler için hazırladık. Sizde bu mübarek Ramazan Bayramında sevgilinize bayram kutlama tebrik mesajı göndererek onun kalbini tekrardan kazanmayı ihmal etmeyin.

  SEVGİLİYE RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

  Biricik Aşkım! Bayram en çok çocuklar için anlam taşır. En çok onlar bayramda sevinir. Ben de şimdi çocuklar gibi mutluyum. Sana, canıma mesaj atmak ve cevap almak için bir bahanem olacak. Ramazan Bayramın kutlu olsun aşkım. Seni tahmin edemeyeceğin kadar seviyorum.

  Telefonum, telefonunun Ramazan Bayramını en içten dileklerle kutlar. Seninle hiç bitmeyecek konuşmalar için uzun batarya ömürleri dileriz.

  Aramızdaki mesafeye inat, yürekten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin tükendiği, Ramazan Bayramın kutlu olsun canım. Seni çok seviyorum.

  Benim ömrümde denizler vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrümde sonsuz sevdiklerim vardır. Bayramı ayrı geçirince üzüldüğüm… Hele biri var ki ömrüme ömür katan; ÖMRÜM bayramın kutlu olsun.

  Sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, Ramazan Bayramın kutlu olsun hayatımın anlamı.

  Her bayram sabahı, inanan bütün gönüller aydınlanır. Her akşam, gökyüzünde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim gönlümü aydınlattığın gibi bayramın aydınlık ışığının hiç sönmemesi dileğimle… Ramazan Bayramın kutlu olsun aşkım.

  Allaha binlerce kez şükür… Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Ramazan Bayramın mübarek olsun seni çok seviyorum.

  Yeni sevinçler, yeni umutlar, yeni elbiseler ve yeni gülücüklerle hoş geldin YA ŞEHRİ RAMAZAN… Bana ve sevdiklerime hoş geldin Ramazan. Bayramın kutlu olsun canım, seni çok seviyorum.

  Yüreğin umutla, günlerin bin bir mutlulukla dolsun canım, cananım, hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güler açan yüzün hiç solmasın, Ramazan Bayramın kutlu olsun.

  Hayatının en güzel anları ve anılarını birlikte yaşamak dileğiyle… En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle… Ramazan Bayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

  Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Ramazan Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.

  Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım… Ramazan Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın!

  Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

  Bu bayram içimde bir burukluk var. Benim için en güzel bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, bayramın kutlu olsun.

  Her şeye kadir yüce Allah, Alemlerin Rabbi olan Allah’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Ramazan Bayramın Mübarek olsun, aşkım.

  Ramazan Bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

  Bu bayram ve bütün bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle… Ramazan Bayramın kutlu olsun canım.

  Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin hiç bitmemesi dileğimle, bayramın mübarek olsun biriciğim.

  Yazı kaynağı : www.superhaber.tv

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap