Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sevgiliye doğum günü mesajı uzun ,erkeğe

  1 ziyaretçi

  sevgiliye doğum günü mesajı uzun ,erkeğe bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sevgiliye Uzun Mesaj ♥ Uzun Doğum Günü Mesajları

  Erkek Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

  Erkek Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları, Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajları, Erkek Sevgiliye Doğum Günü Sözleri, Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı, Erkek Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları Tumblr, Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

  Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

  * Pastanın üzerindeki mumlar sönüyor olsa bile senin içindeki mutluluğun ve güzelliğin asla sönmesin. Ne zaman karanlıkta kalsan, ruhunun parlak ışığı yolunu aydınlatsın. Nice mutlu yılların olsun sevgilim, seni çok seviyorum.

  * Seni sevmek bana doğal geliyor. Şakaların ben ağlayana kadar güldürüyor. Zekân ve bilgeliğin beni etkiliyor sevgilim. Merhametin beni sıcaklık ve ışıkla dolduruyor. İdeal erkeğimin doğum günü kutlu olsun!

  * Hayat hiç ummadığınız anda mucizedir aslında. Benim mucizem sana dair yaşanan ne varsa. İyi ki doğdun Sevgilim.

  * Benim bu dünyadaki en büyük mutluluğum, hayatımın anlamı canım erkeğim doğum günün kutlu olsun.

  * Doğum günün kutlu olsun erkeğim. Yolumuza ne kadar engel çıkarsa çıksın her zaman bir arada olacağız ve her şeyle cesurca başa çıkalım. Harika bir geleceğimiz olsun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

  * Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Yaşamının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun Canım aşkım.

  * Bu sabah güneş senin için doğdu. Bugün hep hayal kuruyorum, düşlerimde hep sen… Şimdi seninle birlikte, huzurla ve mutlulukla geçecek daha nice yıllarımızın hayalini kuruyorum. Bir tanem, doğum günün kutlu olsun.

  * Her gün kendini özel hissetmeni bu kadar zahmetsizce yapmana bayılıyorum ama bugün ekstra özel çünkü bugün senin doğum günün sevgilim. Sana tüm kalbimle ve ruhumla Mutlu Yıllar diliyorum erkeğim.

  * Tek isteğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

  * Seninle geçirdiğim bir kaç saat, sensiz olduğum bir ömre bedel. Doğum günün kutlu olsun Erkeğim.

  * Güneşin yalnızlıktan buz tuttuğu yerde, bir kor alev görürsen, bil ki o yalnız senin için alev alan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun hayatımın tek anlamı.

  * Beni güldürmene bayılıyorum ve seninle olduğum her gün bir neşe göstergesinden başka bir şey değil. Umarım bugün harika bir gün geçirmiş olursun yakışıklım. Doğum günün kutlu olsun tatlım.

  * Bugün gökyüzü daha berrak, denizler daha sakin, güneş bir başka neşeli…Bugün senin günün. Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.

  * Yakışıklı prensimin en mutlu ve en güzel doğum gününü kutluyorum. Umarım ikimiz için de her gün en iyisi olduğunu biliyorsundur doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum aşkım.

  * Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere.

  * Canım sevgilim, varlığınla hayatıma renk katıyorsun. Seninle dolu dolu geçen zamanlarda bunu daha da iyi anlıyorum. Şimdi uzanıp sana dokunur gibi, kelimelerimle yanındayım. İyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

  * Sevgilim iyi ki doğdun. Birlikteliğimizde hayatıma getirdiğin her şey için sana teşekkür ederim. Yanından bir an bile ayrılmak istemiyorum. Bu mutluluğu seninle paylaşmak şimdi en güzel hayalim, seni çok seviyorum sevgilim. İyi ki doğdun.

  * Hayatımdaki varlığın yeter bana sevgilim. Beni her zaman mutlu hissettiriyorsun. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

  * Bu dünyada benim için senin tatlı gülümsemenden daha değerli bir şey yok sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

  * Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık, hepsi sen. İyi ki doğdun gözümün nuru bir tanem.

  * Verdiğim son nefese kadar ellerim ellerinde, gözlerim gözlerinde ve sevgin tam kalbimin üzerinde olacak. Doğum günün kutlu olsun yakışıklım.

  * Dünyamda kimseye benzemeyen superguzelsozler.com tek aşk adamım. Doğum günün kutlu olsun. Asla durma zirve sadece bir başlangıç, her şey de başarılı olman bir yıl dileklerimle. Seni çok seviyorum.

  * Doğum gününde, ne istersen onu elde etmek isterdim. Nereye gidersen git başarılı ol sevgilim. Mutlu yıllar. Doğum günün kutlu olsun.

  * Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Her zaman pastanın büyük tarafını sen alabilirsin.

  * Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, ben de senim. Senin doğum günün benim de doğduğum gündür. İyi ki varsın, iyi ki doğdun!

  * Seninle öyle bir mutluluk yaşayalım ki kalplerimiz aynı atsın, gözlerimiz hep birbirine baksın, sımsıkı sarılalım hep aşk kokalım. Nice nice yıllаrа aşkım.

  * Bazen yalnız olduğunu düşünebilirsin. Ancak değilsin, hayatın boyunca yanında olacak biri var. Daha güzel günlerimiz olması dileğiyle, mutlu günler seninle olsun.

  * Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Aşkım, doğum günün kutlu olsun.

  * Rabbim seni yarattığında, beni aklından aldı. Seninle ilgili olan her şeyi seviyorum umarım doğum günün de her şey istediğin gibi olur, mükemmel erkeğim. Doğum günün kutlu olsun.

  * Tüm mevsimleri bir tek güne, tüm yılları bir tek mevsime sadece senin için sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını, en güzel saatlerini daima benimle geçirmen dileğiyle. İyi ki doğmuşsun bir tanecik sevgilim.

  * En güzel hangi çiçek kokar bilmiyorum ama bana en güzel sen kokuyorsun. Seni çok özledim İyi ki doğdun sevgilim.

  * En güzel dualarımda sen varsın ve sen, Rabbimin bana en özel armağanısın. İyi ki doğdun yaşama sebebim.

  * Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj atıyorum. Mutlu yıllar sevgilim, İyi ki doğdun Sevgilim.

  * Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

  * Bu gün her zaman parlak ve güzel olması gerekiyordu çünkü hayatımın aşkı bu gün doğdu. İyi ki doğdun sevgilim.

  * Güzellikle, huzurla, umutla ve sevgiyle dolu bir yeni yaşın olmasını diliyorum. Seninle neler göreceğiz, hangi güzellikler bizi bekliyor tahmin bile edemezsin. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun hayatım.

  * Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır sevdayı körükleyen? Sahi nedir aşk, nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mıdır aşk, yoksa yanan ateşe parmaklarınla dokunmak mıdır? Biricik aşkım doğum günün kutlu olsun.

  * Yeryüzündeki en şanslı insan benim çünkü yanımda en harika insana sahibim. Mutlu Yıllar, tatlı prensim.

  * Hayatımda ne aradıysam bil ki sende buldum. Senden öncesi yoktu benim için, seninle yeniden var oldum. Sende bütün ümitler, sende bütün gelecek. Ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun canımın içi sevgilim, seni çok seviyorum.

  * Yaşadığın anılarını ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında acıdan çok neşenin olacağı güzel bir yıl olması dileğiyle. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere…

  * Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama bizimki gibi büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp, yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep var olacak ve aşk ateşimizle daha da güçlenecek. Nice günlerde yalnızca seninle birlikte olmak dileğiyle…

  * Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

  * Seninle bir bütün olmuşum sanki. Sen bendesin, ben de sendeyim. Senle birlikte ben de yeniden doğdum. İyi ki varsın, iyi ki doğdun sevgilim!

  * Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Senli benli senelere sevgilim, seni seviyorum.

  * Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

  * Yaşamımın en güzel parçası, en önemli ayrıntısı olduğun için çok şanslı ve çok mutluyum. İyi ki doğdun biricik sevgilim.

  * Hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

  * En derin, en içimdesin, sen benim en güzel derdimsin. Doğum günün kutlu olsun yakışıklım.

  * Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için. Doğum günün kutlu olsun ışığım.

  * Benim hayatım, varlığınla renklenen yerini hiçbir şey dolduramaz. Hayalinle dolu dolu geçen zamanlarda bunu daha da iyi anlıyorum. Şimdi uzanıp sana dokunur gibi, kelimelerimle yanındayım. İyi ki doğdun Sevgilim.

  * Sen bu gezegendeki en sevimli insansın. Bu günü sonsuza dek özel yaptın. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

  * Ruhumu ruhunda hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin yapamadığı o mutluluğu koymayı başardığın için teşekkür ederim. İyi ki doğdun, iyi ki doğdun da hayatımın bir parçası oldun canım sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.”

  * Ben sana mecbur değil mecnunun olurum sevgilim. İyi ki varsın hayatım mutlu seneler. Bir yanım hep yarım, kanayan yanım. İyi ki doğdun Sevgilim.

  * Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… Doğum günün kutlu olsun canım.

  * Sendeki beni gel de kalbime sor sevgili. Seni ömrümün son nefesine kadar bıkmadan, usanmadan aynı coşkuyla hep seveceğim. İyi ki doğdun biricik sevgilim.

  * Dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik varsa o da sensin. Kalbinden geçen ne varsa yeni yaşında seninle gelsin. İyi ki benimlesin Sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

  * Seninle birlikte olmak boş bir defteri en güzel cümlelerle doldurmak gibi. Yüzümdeki tebessümlerin ve mutlu anlarımın en büyük sebebisin. İyi ki doğdun bebeğim, seni çok seviyorum.

  * Sevgilim, sana gelmiş geçmiş en mutlu doğum gününde sevgi öpücüklerimi gönderiyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

  * Doğum günün kutlu olsun aşkım. Sen en iyi halimi ortaya çıkarırken tüm hayatımı seninle geçirmek istiyorum. Umarım bu yıl sana umut edebileceğin her şeyi getirir. Seni çok seviyorum aşkım.

  * Sen benim ilk aşkım sana tutsak bu biçare hep yanında olacak bundan sonra. Birlikte nice güzel yıllara. İyi ki doğdun Sevgilim.

  * Yaşamının geri kalanında tüm kötülükler senden uzak olsun. Üzüntüler sana yasak mutluluklar yanında olsun. Doğum günün kutlu olsun.

  * Sadece bugün değil, seninle geçen her gün çok değerli. Yaşamımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun!

  * Sen yokken eksik olduğumu anladım. Sana vurgun, sana hasret, sana muhtaç olan bu virane aşığın yaralarına gel de derman ol sevgilim. İyi ki doğdun Sevgilim.

  * İyiye, güzele dair ne varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun sevgilim!

  * Sen benim; bugünüme şükür ve yarınıma dua edişim, azla yetinişim, çoğa göz ԁikmeyişimsin aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

  * Hayatın beklediğimden daha harika olabileceğini gösteren insan. Seni hayattaki her şeyden daha çok seviyorum. İyi ki doğdun!

  * Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. İyi ki doğdun her şeyim.

  * Gülümsemen her zaman kalbime neşe getirir. Tanıştığımız günden beri sana aşığım ve hala aşkının okyanusunda boğuluyorum. Doğum günün kutlu olsun prensim.

  * Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle.

  * Sen geleceğimizin mutluluğu, mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim, seninle ben her yerdeyim. Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

  * Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

  * Sen hayatım boyunca tanıdığım en ilham verici insansın. En zor günlerimde yanımda oldun. Seni tanımak, en harika şeylerden biri. İyi ki doğdun.

  * Seni kaybetmek değil bulmak isterim, aslında içindeki seni, özündeki hissi, kalbindeki beni… Bil ki yalnızca ama yalnızca seni. İyi ki doğdun bir tanecik sevgilim.

  * Bir tanem, bugün yılın en güzel günü. Çünkü küçücük bir bebek olarak dünyaya geldin ve bugün gözlerini açtın. Yıllar geçti ama sen hala benim bebeğimsin. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

  * O kadar çok özledim ki seni anlatamam. Özlem dolu duygularla doğum günün kutlu olsun erkek arkadaşım. Seni her şeyden çok seven sevgilin var uzaklarda.

  * Ellerini tutamasam da kalbin benim yanımda olsun. Tek dileğim ruhun bir ömür benimle olsun. Doğum günün kutlu olsun tatlı cocuk

  * Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

  * Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

  * Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana birçok yönden aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

  * Yeni yaşında hayatın sana tüm umutlarının yeşerdiği, başarılı ve mutlu bir yıl getirmesini dilerim. İçimde büyüyen sevgiyle doğum gününü kutlarım aşkım.

  * Sen harika bir adamsın. Her zaman söylenecek doğru şeyi nasıl bildiğini bilmiyorum. Bana her gün gösterdiğin sevgi için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun tatlım.

  * Gözlerinin içine kaybolduğumda her zaman gerçek benliğimi bulurum. Sen benim kurtuluşumun ışığısın. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

  * Hayatıma girdiğinden beri her şeyinle daha parlak ve mutlu ol aşkım. Sen sevdiğim adamsın ve sensiz bir saniye bile kalmayı hayal edemiyorum. Doğum günün kutlu olsun tatlı aşkım.

  * Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

  * Senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey ama iyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara…

  * Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. Tüm kötülükler senden uzak, doğum günün kutlu olsun erkeğim.

  * Hayatta dilediğim tek dilek hep sen yine sen. İyi ki varsın sevgilim iyi ki doğdun ve hayat seni çıkardı karşıma.

  * Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

  * Sen benim her şeyimsin. Sen olmasaydın hayatım eksik olurdu. Doğum gününde, seni sevdiğimi  bağırmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun bebeğim, Rabbim seni korusun.

  * Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi silip onların yerine şimdiye kadar hiç kimsenin yapamadığı o aşk sıcaklığını koymayı başardığın için çok şanslıyım. İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve iyi ki benimlesin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

  * Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

  * Sana günde o kadar çok aşık olmak la o kadar meşgulüm ki bazen nefes almamayı unutuyorum. Doğum günün kutlu olsun erkeğim.

  * Hadi gel tut elimi, sarılalım. Birlikte yine kahkahalara boğulalım. Benimle meydan oku her çıkmaza! Benimle uyu, benimle uyan, birlikte uyanalım nice yarınlara.

  * Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü, seni seviyorum. İyi ki doğdun Sevgilim.

  * Senden önce ben bir boşluk gibiydim. Yani yalnız bir insandım. Issız, kimsesiz ve çaresiz. Sen geldin hayatıma baharı getirdin. Hayatım anlam buldu. Anladım ki sen olmadan ben kocaman bir hiçtim. İyi ki geldin hayatıma ve iyi ki doğdun hayata sevgilim.

  * Doğum günleri, insanların hayatındaki en özel gün olurmuş. Benim için en özel günün senin doğum günün. Nice mutlu, güzel yıllara. Umarım sonsuza kadar her gün beraber oluruz.

  * Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ömrüm olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

  * Sen doğdun çünkü kaderimsin! Sen doğdun çünkü nefesimsin! Sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki doğdun biriciğim!

  * Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

  * Sana karşı olan hislerim okyanuslardan daha derin. Kelimeler sana olan aşkımı tarif etmeyebilir ama hareketlerim seni ne kadar sevdiğimi her zaman sana bildirecektir. Doğum günün kutlu olsun erkeğim.

  * Her zaman duygularımı ifade edemeyebilirim ama gözlerimin içine bakarsan seni her zaman ne kadar sevdiğimi anlarsın aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

  * Hayatın boyunca doğum günü mumlarını her üflediğinde yanında olmak istiyorum. Yüzündeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği bir yıl olsun. Nice güzel yaşlara.

  * Geçmişteki günlerini ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında üzüntüden çok neşenin olacağı güzel bir yılın olsun sevgilim. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere…

  * Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

  * Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha güzelini verirmiş. Ben hayata ne verdiğimi bilmiyorum ama bana hiç beklemediğim kadar güzel olan seni verdi. İyi ki doğdun, iyi ki birlikteyiz. Seni çok seviyorum canım sevgilim.

  * Hayatımdaki en büyük sevinç seni gülümserken görmek. Bugün olabildiğince gülümseyebileceğin bir gün olsun. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

  * Seni ezberleyerek sevdim, tanıdıkça daha çok sevdim. Ben seni; seninle her anı yaşayarak sevdim, ben şükrederek inanarak sevdim. İyi ki tanıdım seni İyi ki doğdun. Aşkım.

  * Kelimelerin anlamsız kaldığını seninle öğrendim ben. Gökkuşağının renklerini. Önceleri görmezdim oysa ki. Hayatıma renk, gönlüme güneş oldun sevgilim.. İyi ki doğdun…

  * Sen geldin ben huzuru buldum. Sen geldin yaralarıma ilaç, çaresizliğime derman oldun. Peki sorarım sana şimdiye dek nerelerdeydin? İyi ki doğdun Sevgilim.

  * Sen, bende heves değilsin. Heves olsan çoktan biterdin. Sen bende nefessin, ancak ben ölünce bitersin. İyi ki doğdun. Aşkım.

  * Pastanın üzerindeki mumlar sönüyor olsa bile senin içindeki mutluluğun ve güzelliğin asla sönmesin. Ne zaman karanlıkta kalsan, ruhunun parlak ışığı yolunu aydınlatsın. Nice mutlu yılların olsun sevgilim, seni çok seviyorum.

  * Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.

  * Bu özel günde ve hayatının her gününde sana sevgimi gönderiyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

  * Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici, umutların yüreğin gibi tertemiz olsun. Umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın, iyi ki kaderimsin ve iyi ki yanımdasın…

  * Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

  * Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum, iyi ki varsın, iyi ki seni sevmişim, nice beraber mutlu yıllara, seni seviyorum peteğim.

  * Her gün gülümsememin sebebi sensin. Tutkumuz asla kaybolmayacak. Seni çok seviyorum birtanem. Doğum günün kutlu olsun.

  * Bugün günlerden sen… Ve ben senin kulun kölen. Dile benden ne dilersen sevgilim emrine amade bu yürek. İyi ki doğdun Sevgilim.

  * Herkesin hayatında bir erkek vardır ama kimsenin erkeği benim ki kadar yakışıklı ve benim erkeğim kadar sevecen olamaz. Seni çok seviyorum, İyi ki doğdun. Aşkım.

  * İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere.

  * Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

  Yazı kaynağı : www.superguzelsozler.com

  Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

  Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

  Uzun doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz uzun doğum günü mesajları, anlamlı uzun doğum günü sözleri ve etkileyici uzun doğum günü yazıları bulabilir sevdiklerinizi önemsediğinizi belirtmek için, kendilerini özel hissettirmek için bu uzun doğum günü mesajları ile mutlu edebilirsiniz.

  Uzun ve Romantik Doğum Günü Mesajları

  Sen hep yanımda ol da ister aşk ol, ister özlem ol, istersen derdim ol! Her ne olursan ol ama mutlaka yanımda ol! Her halinle sen ruhumun baş tacı ve kalbimin en derindeki gizli şiiri olacaksın. Senin ilhamınla yaşayıp büyüyeceğim her an. Yeter ki sen ol yanımda; istersen aşk ol, istersen dert ol. Ne olursan ol benimle ol. Başımın üstünde, kalbimin en derininde olacaksın. Seni sevdikçe büyüyeceğim senden büyülenerek. Doğum günün kutlu olsun meleğim! Ve o benim de mutluluk miladımdır madem, bana da kutludur elbet. Öyleyse düzeltirim sözümü: Doğum günün bize kutlu olsun sevgilim!

  Sevgilim, bazı şeyler sadece sana yakışır ve senle alımlıdır. Gülmek gibi, gecede yıldız gibi ve günde güneş gibi… Ve anladım ki bütün güzelliklerin yolu sendendir ve seninle var olur. Yüreğin hepsine de kılavuzdur. Öyleyse şaşırmıyorum ömrümün bütün yollarının hep sana çıkmasına. Sen bana da ebediyen değişmez rota oldun. Bunu anladığım ve hissettiğim andan beri hep düşündüğüm gibi haykıracağım bu çok özel günde de: İyi ki doğmuşsun sevgilim!

  Yüreğimin ikliminde kimseler ses çıkarmasın istiyorum, orada herkes sussun ve sessizlik sarsın her şeyi. Aşk öylece egemen olsun her şeyime. Ve Allah da şahidim olsun, her şeyin bende sen demek olduğuna; bu demek oluyor ki, senden başka hiçbir talebim yoktur bu dünyadan. Aşkın ve sen bana yetersiniz sevgilim. Öyleyse doğum gününü en derin ve en gerçek anlamıyla kutluyorum canım. Mutluluk sonsuzca senin, seninle olsun.

  Bugün bir yenilgimi kutluyorum. O benim en büyük ve anlamlı yenilgimdi! Her şeyi fethetmeyi düşleyen bir deli dolu hayalperestken beni bir şeye gönüllü mahkûm etti. Öyle bir şey ki aslında artık her şey o! Ve dünya ve yaşamım şimdi sen merkezli bir gezegendir sevgilim. Sen olmasan bütün her şeyim alt üst olur. O halde bana kalan bir yenilgiyi kutlamaktır elbette: İyi ki doğdun bir tanem!

  Kalbimiz midir bize emreden onu sev diye? Yahut yalnızlığımız mıdır bu yola bizi koyup dörtnala koşturan? Aşkın gerçekten sırrı nedir? Kalp ile yalnızlık birlikte mi (d)okur yoksa bu sihri de bizi çılgın bir âşığa dönüştürür? Öyle bir çılgın âşık ki yolu cennete doğrudur şimdi. Bu demektir ki her doğum günün en büyük bayramım olacak. Öyleyse hoş geldin dünyamıza ve iyi ki doğdun canım sevgilim!

  Bugün canımdan bir parça olan sevgilimin, senin doğum günü(n)! Ve ben çoook uzaktayım. Ama bu kadar büyük sevdaya bütün çoklar az ve bütün mesafeler minnacıktır; çünkü sevda uzaklıkları kolayca ve hızlıca yener ve aşar. Hadi sevgilim, o zaman, şu anda gökyüzünün en yüksek noktasına bakalım bir an. Bakışlarımız o zirvede buluşup birleşsin böylece şimdi. Evet, işte bak, sevda her engeli aşar kolayca gerçekten sevdaysa… Ve aşk her yeri bizim kılar! Bugün senin doğum günün! Ve ben çok yakındayım! İyi ki doğmuşsun benim güzel büyücüm!

  Doğan her canlının hedefleri olur. Sonsuzca… Nefes alan her insanın özlemleri olur. Şiddetlice… Hedef ve özlemler büyüyen çınarlar gibidir hayatımızda.  Büyüttükçe biz onları bu kez de onlar alır bizi gölgelerine. Sadık kalınan sevgili gibidir işte onlar da… Yahut gerçek sevgili, çınarlar gibidir âşığına… Ey gölgesini umduğum sevgilim; en sadık bekleyenim seni, ben. Biliyorum bir gün alacaksın beni kendi dünyana. İyi ki doğmuşsun bir tanem ve iyi ki varsın! Bak, nasıl da bekliyorum!

  Sen benim için her zaman hep on sekiz yaşındasın sevgilim. En derin ve köklü sevda her an kendini yeniden doğurandır. Ve o her yeni doğumunda kendini de sevgiliyi de yeniler. Ve aşkta sonsuzluk da budur, ölümsüzlük de… Benim için sen hep 18 yaşındasın sevgilim. Elli yıl da geçse yüz yıl da geçse hep on sekiz… İyi ki doğmuşsun canım hep on sekize; hoş geldin sonsuzluğa ve ölümsüzlüğe!

  Okuduğu her kitap kadar bilgili, ruhuna işlemiş şarkılar gibi tutkulu, yüreğinde yer edinmiş sevgilercesine içten ve gözlerindeki renk gibi zengin ve güzel olmak senin bu evrendeki biricikliğin sevgilim. Ve o biricikliğin ki seni de beni de aydınlıklar içinde yaşatır. Öyleyse iyi ki doğdun bir tanem dünyamıza!

  Her yaşadığın yıl sana huzur, mutluluk ve sağlık sunsun.  Ve üzerine doğan her güneş sana bir başka armağan getirip versin. En önemlisi de her duanda Allah sana dilediğini lütfetsin! Madem bana bunca güzelliği getirip bağışladın her şart ve durumda yanında olacağım ve hayatı seninle yaşayacağım. Nice gün, ay ve yıllara bir tanem, iyi ki doğmuşsun!

  Yazdığım şiirler senden söz eder hep. Düşlediğim her mevsim seni içerir daima. Yudumladığım çayımda düşüncemsin ve bardağıma vuran nefesimde buğu… Bu kadar ve bunca içimdeysen ben zaten sen olmuşum demektir. Öyleyse iyi ki doğmuşsun hayatımın en güzel anlamı olan kadın. Nice şiir gibi yıllara bir tanem.

  Senden önce yaşadığımı iddia edemem, seninle başladı her şey. Senden önce mutluluk nedir bildiğimi söyleyemem, seninle yaşanıyor her sevinç. Her güzelliğin hayatımda hem ilhamısın ve hem de odağı. Böylece varlığın varlığımın en güçlü ve en şiir yanı. İyi ki doğmuşsun sevgilim ve nice nice yıllara!

  Bu dünyada ve şu sıradanlaşmış yaşamda eşsiz ve büyük bir sevgi varsa o ancak sendedir, senin yüreğindedir. Her şey ancak seninle ve senin yüreğindeki sevgiyle değişip anlam kazanır. Kendi yaşamın da bundan böyle yaşayacağın her günde ve ayda ve yılda yüreğindeki sırdan nasibini alsın diliyorum. Dünya ve dünyan yüreğin kadar güzel olsun böylece. Doğum günün kutlu olsun sevgilim ve hep mutlu olasın.

  İyi ki doğmuşsun sevgilim ve iyi ki bulmuşum seni. Çorak topraklar ve kurak mevsimler gibi geçecek bir ömre nisan yağmuru gibi geldin. Karanlıkların en yoğun yaşanacağı yıllarıma bir batmaz-kaybolmaz güneş gibi doğdun sen. Ve ben haksız sayılmam doğum gününü doğum günüm saymakta. Nice mutlu yıllara sevgilim birlikte!

  Bütün günlerimi seninle yaşadığım için kendimi her gün kutluyorum. Sadece tanımak bile seni nice kutlamayı haklı çıkarır ömrümde.  Çünkü seninle yaşadığım için ve seni tanıdığım için kendimi çok şanslı sayıyorum.  Sen inanılmaz bir güzelliksin ve ben seni hiç ölçülemeyecek denli çok seviyorum.  İşte tam da bu nedenlerle seni hep mutlu görmek, gülümsediğini hep görmek istiyorum. Ve seni sonsuza kadar mutlu edip gülümsetmek üzere bütün varlığımı adamak istiyorum. İyi ki doğdun en güzel armağanım!

  Bugün senin doğum günün sevgilim. Ve sana da bana da asıl hediye sensin. Çünkü sen ruhunla ve varlığınla beni âşık ettin kendine. Ve o aşkla ben de değiştiriyorum yaşamlarımızda ne kadar basit, sıradan ve renksiz şey varsa. Hepsi de hem anlamlı, derin ve renkli oluyor böylece. Bir sonsuz şiir mevsimine giriyoruz. Dileğimiz ve duamız bu mevsimin sonsuzluğudur. İyi ki doğdun ve her şeyi değiştirdin sevgilim.

  Bugün senin doğum günün. Ama hediye asıl benimdir. Çünkü kendimi bu dünyadaki en bahtiyar insan sayıyorsam bu senin sayendedir, senden dolayıdır. Dün de bugün de ve yarınlar da seninle güzel oldu, oluyor ve olacak bana. O halde bir kere daha kutlarken doğum gününü ve sunarken armağanını, biliyorum ki asıl bayram ve kutlama benim içindir: Çünkü sen bana doğmuştun bugün. Teşekkürler sevgilim.

  Bir tanem, bu kadar anlamlı bir günde bunca uzağında olmak ne denli zor geliyor, bilsen. Lakin yine her şeyi değiştiriyor ve güzel kılıyor sevgin. Mesafeler ve onun iyiden iyiye büyüttüğü özlemin aşkımızın gerçekliğini bir kere daha haykırıyor yüzümüze. Böyle bir sevmek olmasa mesafeler bunca dokunur muydu ki bize? Her durumda mutluluk oyunu için gerekçem olan sevgilim, iyi ki doğdun ve iyi ki bunca çok seviyorum seni! Nice mutlu ve böyle yıllara!

  Doğduğun gün hayatım bayram olmaya yönelmiş. Seni sevmek böyle bir şey… Ve doğum günün yaşamın başladığı gün olmuş. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun bir tanem. Nice mutlu yıllar sana.

  Sana bu cümleleri bu özel gününde gönderiyorum. Çünkü bir kere daha söylemek istiyorum: Seni çok seviyorum. Birbirimizden uzaktayız ama biliyoruz ki biz bu dünyada birbirine en yakın olan iki kişiyiz. Bu aşkımızın da güvenimizin de ve özlemimizin de asıl nedenidir. Öyleyse varlığıyla bütün uzaklıkları yok eden sevgilime nice mutlu doğum günleri ve nice seneler diliyorum.

  Benim için sen harika bir insansın. Ve ben de o mucizevi varlığın yanındayım. Sevgilim senin varlığından, her yaşta biraz daha büyümenden, güzelleşmenden ve bunları izleyebilmekten ötürü daha bir mutlu ve sana sevgi doluyum. Bu cümlelerimi de sana olan sonsuz ve güçlü aşkın bir göstergesi ve ilanı olarak kabul etmeni diliyorum. Sana ‘İyi ki doğdun!’ demek en çok benim ödevim, biliyorum. İyi ki doğdun sevgilim!

  Sen geldin. Arkandan baharlar geldi. Kuşlar ve çiçekler geldi. Sen güldün. Sonrasında ağaçlar, denizler ve dağlar güldü. Sonra sen beni sevdin. Senden sonra beni bütün her şey de sevdi. Dünya ve zamanın bir işaretini beklediğini böylece anladım. O işaretle ki her şey sihirli bir yürek değmişçesine değişiverdi. Ve yaşamak başlı başına bir şarkı gibidir şimdi sayende. İyi ki doğdun bir tanem, nice mutluluk dolu senelere!

  Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye uzun doğum günü mesajı ve sevgiliye gönderebileceğiniz uzun doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Aynı kategorideki sevgiliye doğum günü mesajları ve doğum günü mesajları yazılarımıza göz atabilirsiniz. 

  Sevgiliye Yollanacak En Güzel İyi Ki Doğdun Mesajları

  Yeter ki sen ol yanımda; istersen aşk ol, istersen dert ol. Ne olursan ol benimle ol. Başımın üstünde, kalbimin en derininde olacaksın. Seni sevdikçe büyüyeceğim arkandan. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

  Gülmek sana yakışıyor sadece, yıldızlar geceye olduğu kadar bir de yüreğine… Mutlu olmanın bir sürü yolu olabilir, bu yolların hepsi yalnız sana çıksın sevgilim. Senin değerini her saniye daha çok anlıyorum. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun canım.

  Göz hapsinde tutuyorum seni, sevgini göremediğim yerler olmasın diye. Kalbime hapsettim seni, her atışında bunu hisset diye. Cennet bakışlım, melek yüzlüm; doğum gününde mutlu ol, ol ki yarınların güzel olsun.

  Kalbimin diyarında kimseler konuşsun istemem, herkes sussun. Kimse karışmasın aşka. Allah şahidimdir ki hayatta başka bir dileğim yoktur senden başka. Doğum gününü kutlarım sevgilim, mutluluk seninle olsun.

  Seven insanın hedefleri olmalıdır, aynı sonsuzluk gibi. İnsanın hasreti olmalı, hasretle büyüyen ağaçlar gibi. İnsanın bir aynası olmalı, baktığında yüreğini görebilmeli aynı senin gibi. İyi ki doğdun bir tanem.

  İşte bugün beni ailem kadar iyi tanıyan ve kalbimi almayı seçen kadını kutluyorum. Bana olan güvenine, aşkına, tutkuna ve her şeyine teşekkür ediyorum. Sen olduğun sürece ben eksik kalmayacağım. Ben olduğum sürece sevgine layık olacağım. İyi ki doğdun.

  Yürek midir insana onu sevmelisin diyen yoksa tek başınalık mıdır bunu dizginleyen? Nedir bu sevmek denilen; yağmurlara su olmak mı, yoksa yağan yağmurda ıslanmak mı? Cennet kokulum benim, nice senelerin olsun.

  Bugün senin doğum günün ve ben senden uzaktayım. Uzaklık çok önemli olmasa gerek, öyle değil mi sevgilim? Bak yıldızlar ne kadar uzak görünüyor bize, aslında ne kadar yakınlar… Çünkü ikimiz de aynı gökyüzünde aynı yıldızlara bakıyoruz. Doğum günün yıldızlar kadar parlak olsun sevgilim.

  Benim için sen hep 18 yaşındasın sevgilim. Üzerinden otuz yıl geçse de bu değişmeyecek. O masum güzelliğine zaman etki edemeyecek. Nice yeni yaşlara, mutlulukla canım.

  Okuduğun kitaplar kadar bilgili, aklındaki şarkılar kadar tutkulu, yüreğindeki sevgi kadar sıcak, gözlerindeki renk kadar güzel olmaya devam et sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum.

  Yeni yaşında huzur, mutluluk ve sağlık üzerinden eksik olmasın. Her ne istiyorsan hayatında Allah onu sana bağışlasın. Sürekli yanında olmaya devam edeceğim, seni asla bırakmayacağım sevgilim. Nice senelere.

  Bugün senin doğum günün, doğduğun gün… Seni doğuran anneyedir teşekkürüm. Çünkü annen olmasaydı ben seni nasıl bulurdum? Biricik gözlerinden öpüyorum sevgilim, yeni yaşında mutluluk sana ait olsun.

  Mutlu olmak senin ellerinde… İnanmalısın buna, çünkü hayatta karşına bin bir türlü zorluklar çıkacak ve sen hepsini başarıyla geçeceksin sevgilim. Ben yanında olduğum sürece asla düşmene izin vermeyeceğim. Doğum gününü kutluyorum.

  Yazdığım bütün şiirler hasret kokar, düşlediğim gerçeklerde bir tek sen… Demlediğim çayda sevgin, bardağımda nefesin var. İyi ki doğmuşsun hayatıma anlam olan kadın, iyi ki varsın. Nice güzel senelere bir tanem.

  Sen benim olmadan önce ben sanki yaşamıyordum, sen doğmuşsun ya ben de seninle birlikte doğuyorum. Varlığın bana güç veriyor, sen hep var ol güzel ol. Nice mutlu yılların olsun.

  Şu dünyada eşi benzeri bulunmayacak kadar büyük bir sevgi varsa o ancak yüreğindedir. Yaşamının bundan sonrası yüreğin kadar huzurlu geçsin sevgilim. Doğum günün kutlu olsun. Hep mutlu ol.

  Yüreğimi sana emanet versem onu alır korur musun? Dilimden dökülen kelimelerdeki aşk, yaşamımdaki cennet, benimle bir ömür boyu bütün olur musun? Nice yaşlara güzel kadın.

  İyi ki doğmuşsun, iyi ki tanıyabilmişim ben seni. Yağmur gibi yağdın kurak hayatıma, güneş gibi açtın karanlık yalnızlığıma. Kelimeleri birleştirdin, anlamlı bir cümle oldun alın yazıma. Doğum günün, gelecek güzel günlerin habercisi olsun.

  Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye uzun mesajlaraşk sözleri, romantik sözler ve duygusal sözler yazılarımızdaki güzel sözleri de sevgiliye doğum günü mesajları olarak gönderebilirsiniz. 
  Uzun doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için doğum günü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.
  Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye doğum günü mesajları kısa, sevgiliye doğum günü sözleri, sevgiliye doğum günü mesajları anlamlı, sevgiliye doğum günü notları, sevgiliye doğum günü yazıları ve sevgiliye doğum günü güzel sözleri bulabilirsiniz. Daha fazlası için sevgiliye uzun doğum günü mesajları ve doğum günü mesajları yazılarımıza bakabilirsiniz.

  Sevgiliye Özel Doğum Günü Mesajları

  Seninle birlikte bütün mevsimleri tek bir günde yaşamaya razıyım. Bütün yılları ise bir ömrün içinde… İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin sevgilim.

  Yanında ben olduğum sürece hayatın istediğin gibi olacak. Buna söz veriyorum. Seni çok ama çok seviyorum, mutlu yılların olsun.

  Dünyanın en güzel gülüşüne sahip olan insanı, hep böyle gülebilmeni isterim ömür boyu. İyi ki doğdun, hep gülmen dileğiyle.

  Seninle geçen her gün fazlasıyla değerli benim için. Bugün olduğu gibi… Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

  Bugün gökyüzü daha bir aydınlık, denizler daha bir huzurlu, kuşlar daha bir neşeli… Bugün sana ait. Sen de bugüne. İyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin sevgilim.

  Tek bir gerçeğe inanıyorum ben. Sadece sana. Bugün inandığım gibi… İyi ki doğmuşsun, iyi ki tanımışım seni bir tanem.

  Senin doğduğun gün, aslında benim kaderimin çizildiği gündür. Sen bana gelen bir armağansın göklerden. Seninle olmanın en güzel yanı seni sevmekten bir an olsun bile vazgeçemem. Seni ömrüm boyunca seveceğim bir tanem. Doğum günün kutlu olsun.

  Yürek midir insana sev diyen, yoksa yokluk mudur körükleyen? Nedir bu sevmek; bir gaz lambasına ateş olmak mıdır, sönmeyecek bir ateşe değmek mi? Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

  Kalbimi sana mektup atsam, açıp okur musun? Dudaklarımın ucundaki kelimelere ömrüm olur musun? İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

  Sarıl bedenime, tut ellerimi. Beraber koşalım yarınlara. Hiç yorulmadan mesafelerce… Birlikte ulaşalım o nice yıllara. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim.

  Sana doğru yeniden doğmak isterim. Seni bir ömür boyu yaşamak isterim. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

  Mutlu olsun doğum günün, dertler uzak kalsın. Sevinçler yaşa ömrün boyunca, acılar sana ulaşamasın. İyi ki doğdun.

  Geleceğe birlikte yürüyeceğiz, birlikte ağlayıp birlikte güleceğiz. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun ve benimlesin sevgilim.

  Sen doğduğun zaman gökyüzünde bir yıldız daha belirmiştir kesin. Yıldızların kadar uzun yaşa sevgilim. Mutlu yıllar.

  Sen çatlamış dudağıma bir yudum su, zihnime berraklık duygusu, hayatıma aşk tutkusu oldun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

  Güneşin bile buz tuttuğu yerlerde benim alevim yanmaya devam edecek. Sadece senin için. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

  Bir insanın hedefleri bulunmalı, sonsuzluk gibi… Bir kişinin hasreti olmalı, hasretle açacak çiçekler gibi… Bir insanın değerlisi olmalı, sadece senin gibi… Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

  Senden önce yaşamıyordum sanki. Senle birlikte bir kez daha doğmuş gibiyim. İyi ki varsın, iyi ki doğdun sevgilim.

  Suya yazı yazmak gibi bir çaba olacaktır sensizliği anlatabilmek. Yokluğunda kurduğum hayalleri büyütüyorum şimdi. Her şeye rağmen seninleyim bu gününde. Doğum günün kutlu olsun.

  Beraber geçirdiğimiz günleri çoğaltmak adına önümüzde yaşanacak koca bir ömür var. Birlikte mutlu olabileceğimiz bir evimiz… Seni her şeyden çok seviyorum sevgilim. Doğum gününde mutlu ve huzurlu olmanı dilerim.

  Ben seni bu kalpte hissettiğim kadar varım aslında. Senin sevgin beni canlı tutuyor bu hayatta. Senle tazeleniyorum yaşama karşı. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, birlikte göreceğimiz güzel günlere açılan bir kapı olsun.

  En güzel şiirimsin bu hayatta, eşi benzeri olmayan kelimelerle donatılmış. Sana karşı hissettiklerimi sen de bana karşı hissediyorsun biliyorum. Birlikte bir ömür mutlu olacağız, söz veriyorum. İyi ki doğdun sevgilim.

  Senden önce ve senden sonra diyerek hayatımı ortadan ikiye ayırıyorum. Aklımda sadece senin yer almanı, sadece senden sonrasını hatırlamak istiyorum. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

  Doğduğun güne teşekkür ediyorum. Sen olmasaydın ben seni nasıl bulabilirdim ki? Kim bilir şimdi nasıl bir halde olurdum? Bunu düşünmek bile garip geliyor bana. Hep benimle ol, mutlu ol sevgilim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

  Ayrıca sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirmeniz için aşk sözleri, duygusal sözler, sevgiliye uzun mesajlar ve seni seviyorum sözleri yazılarımızı okuyabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.mesajlarisozleri.net

  Erkek Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

  Erkek Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

  Erkek sevgiliye uzun doğum günü mesajları ile erkek sevgilinizi özel yaş gününde mutlulukla kutlayın. sevgiliyi ağlatan en güzel doğum günü sözlerini hazır ettik.

  Erkek Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

  Keşke çok özel bir insanın doğum gününü bugün olduğunu duyurmak için tüm dünyaya sesimi duyurabilsem. Doğum günün kutlu olsun yakışıklım. Rabbim bizi ömür boyu mutlu etsin. Doğum günün kutlu olsun.

  Hayatımdaki varlığın yeter bana sevgilim. Beni her zaman mutlu hissettiriyorsun. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

  Doğum gününde, ne istersen onu elde etmek isterdim. Nereye gidersen git başarılı ol sevgilim. Mutlu yıllar. Doğum günün kutlu olsun.

  Dünyamda kimseye benzemeyen tek aşk adamım. Doğum günün kutlu olsun. Asla durma zirve sadece bir başlangıç, herşeyde başarılı olman bir yıl dileklerimle. Seni çok seviyorum.

  Sevgilim, sana gelmiş geçmiş en mutlu doğum gününde sevgi öpücüklerimi gönderiyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

  Sen benim her şeyimsin. Sen olmasaydın hayatım eksik olurdu. Doğum gününde, seni sevdiğimi  bağırmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun bebeğim, Rabbim seni korusun.

  Rabbim seni yarattığında, beni aklından aldı. Seninle ilgili olan her şeyi seviyorum umarım doğum günün de herşey istediğin gibi olur, mükemmel erkeğim. Doğum günün kutlu olsun.

  Yakışıklı prensimin en mutlu ve en güzel doğum gününü kutluyorum. Umarım ikimiz için de her gün en iyisi olduğunu biliyorsundur  Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum aşkım.

  Her gün kendini özel hissetmeni bu kadar zahmetsizce yapmana bayılıyorum ama bugün ekstra özel çünkü bugün senin doğum günün sevgilim. Sana tüm kalbimle ve ruhumla Mutlu Yıllar diliyorum erkeğim.

  Doğum günün kutlu olsun erkeğim. Yolumuza ne kadar engel çıkarsa çıksın her zaman bir arada olacağız ve her şeyle cesurca başa çıkalım. Harika bir geleceğimiz olsun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

  Bu gün her zaman parlak ve güzel olması gerekiyordu çünkü hayatımın aşkı bu gün doğdu. İyi ki doğdun sevgilim. 

  Sen bu gezegendeki en sevimli insansın. Bu günü sonsuza dek özel yaptın. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

  Gülümsemen her zaman kalbime neşe getirir. Tanıştığımız günden beri sana aşığım ve hala aşkının okyanusunda boğuluyorum. Doğum günün kutlu olsun prensim.

  Kalbim de sana olan sevgim sonsuz. Sevimli bebeğimin bugün doğum günüsü. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

  Her gün gülümsememin sebebi sensin. Tutkumuz asla kaybolmayacak. Seni çok seviyorum birtanem. Doğum günün kutlu olsun.

  Yeryüzündeki en şanslı insan benim çünkü yanımda en harika insana sahibim. Mutlu Yıllar, tatlı prensim.

  Erkek Sevgiliye Romantik Sözler

  Sana günde o kadar çok aşık olmak la o kadar meşgulüm ki bazen nefes almamayı unutuyorum. Doğum günün kutlu olsun erkeğim.

  Doğum günün kutlu olsun aşkım. Sen en iyi halimi ortaya çıkarırken tüm hayatımı seninle geçirmek istiyorum. Umarım bu yıl sana umut edebileceğin her şeyi getirir. Seni çok seviyorum aşkım.

  Beni güldürmene bayılıyorum ve seninle olduğum her gün bir neşe göstergesinden başka bir şey değil. Umarım bugün harika bir gün geçirmiş olursun yakışıklım. Doğum günün kutlu olsun tatlım.

  Hayatıma girdiğinden beri her şeyinle daha parlak ve mutlu ol aşkım. Sen sevdiğim adamsın ve sensiz bir saniye bile kalmayı hayal edemiyorum. Doğum günün kutlu olsun tatlı aşkım.

  Bu dünyada benim için senin tatlı gülümsemenden daha değerli bir şey yok sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

  Hayatımdaki en büyük sevinç seni gülümserken görmek. Bugün olabildiğince gülümseyebileceğin bir gün olsun. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

  Her zaman duygularımı ifade edemeyebilirim ama gözlerimin içine bakarsan seni her zaman ne kadar sevdiğimi anlarsın aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

  Sana karşı olan hislerim okyanuslardan daha derin. Kelimeler sana olan aşkımı huzurdolusozler.com tarif etmeyebilir ama hareketlerim seni ne kadar sevdiğimi her zaman sana bildirecektir. Doğum günün kutlu olsun erkeğim.

  Sen harika bir adamsın. Her zaman söylenecek doğru şeyi nasıl bildiğini bilmiyorum. Bana her gün gösterdiğin sevgi için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun tatlım.

  Seni sevmek harika bir macera gibi. Senin hakkında ne kadar çok şey öğrenirsem, sana o kadar çok aşık oluyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

  Gözlerinin içine baktığımda senin için daha çok tepetaklak oluyorum. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi göstermek için sabırsızlanıyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

  Seni sevmek bana doğal geliyor. Şakaların ben ağlayana kadar  güldürüyor. Zekân ve bilgeliğin beni etkiliyor sevgilim. Merhametin beni sıcaklık ve ışıkla dolduruyor. İdeal erkeğimin doğum günü kutlu olsun!

  Gözlerinin içine kaybolduğumda her zaman gerçek benliğimi bulurum. Sen benim kurtuluşumun ışığısın. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

  Yazı kaynağı : www.huzurdolusozler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap