Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sevgiliye ögretmenler günü mesajı

  1 ziyaretçi

  sevgiliye ögretmenler günü mesajı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

  "Öğretmenin bir canı yoktur, öğretmenin öğrencisi kadar canı vardır. Benim canım da bir tek sensin. Öğretmenler günün kutlu olsun meleğim."

  "Sevginin var olduğu yürekte kin ve nefret barınmaz. Sen benim limanım, sığınağım yol arkadaşım canım sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun."

  "Öğrencilerini kendi evladıymış gibi seven, onlar için gece gündüz çalışan benim fedakar eşimin öğretmenler günü kutlu olsun."

  "Sınıfta bilgi ve kültür öğreten canım sevgilim. 24 Kasım öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. Kal sağlıcakla."

  "Ben, istemem öyle iki günlük sevgili. Yüreğin varsa, bir ömür sev beni. Canım sevgilimin öğretmenler günün kutlu olsun."

  "Sınıfın asla boş kalmasın öğrencilerin en iyi yerlere ulaşsın öğretmenler günün kutlu olsun."

  Kadın sevgiliye öğretmenler günü hediyesi seçenekleri için Tıklayın.

  "Sevgilim Öğretmenler gününü kutlar, böyle bir kutsal bir vazifeyi icra ettiğin için seninle gurur duyuyorum."

  "Öğretmenler bir bahçıvana benzetilir, bahçesinde bulunan gülleri kırpar onların bakımı ile ilgilenir tıpkı okulda öğrencileri yetiştirmeleri gibidir. Öğretmenler günün kutlu olsun sevgilim."

  "Güzel ve bir o kadar da başarılı kadın, Öğretmenler Gününü tebrik ederim."

  "İdeallerin ile çıktığın bu yolda başarı sağlayarak çok güzel yerlere geldin. Çocuklara olan sevgini bilgi ile yoğurarak geleceğe ışık oldun ne mutlu sana ne mutlu öğrencilerine! Öğretmenler Günün Kutlu Olsun. Nice 24 Kasımlara…"

  Erkek Sevgiliye Öğretmenler Günü Hediyesi Seçenekleri için Tıklayın.

  "Öğretmenlerin en güzeli canım sevgilim. Günün kutlu olsun."

  "Hayatım, böylesi güzel ve zorlu bir görevi yaptığın için çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Severek özveri ile yaptığın bu meslekte hayatın boyunca mutlu olman dileği ile 24 Kasım Öğretmenler Günün Kutlu Olsun."

  "Biricik sevgilim öğretmenlik döneminin ilk senesini en içten dileklerimle kutlarım."

  "Canım sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun. Hayatta her şeyin güzellikle, mutlulukla geçmesi dileğiyle."

  Uygun Fiyatlı Öğretmenler Günü Hediyeleri için tıklayın.

  "Sevgilim öğretmenliğini bir melek gibi yerine getiriyorsun. Sadece bana değil tüm öğrencilerine sevginin ne olduğunu öğrettin."

  "Dünyanın en zor mesleği olan öğretmenliği yerine getiren sevgilim, sana böyle güzel bir günde en büyük hediye olarak kalbimi sunmak isterim."

  "Önüne çok güzel fırsatlar çıkmana rağmen sen öğrencilerini seçtin, onların yolculuğunda bir ışık olmak istedin. Yaşadığın zor şartlarda bile bir an olsun ideallerinden ve hayallerinden vazgeçmedin. Seni ayakta alkışlıyorum dünyanın en güzel ve en iyi öğretmeni. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun."

  Öğretmenler gününe özel kupa bardak modellerini incelemek için tıklayın.

  İlginizi çekebilecek benzer blog yazılarımız:

              ► 24 Kasıma Özel Öğretmenler Günü Mesajları

              ► Biyoloji Öğretmenine Ne Hediye Alınır? - Çok Satan 10 Hediye

              ► Coğrafya Öğretmenine Ne Hediye Alınır? - Çok Satan 10 Hediye

              ► Öğretmene Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır? - Çok Satan 10 Hediye

  Yazı kaynağı : www.hediyedukkani.com

  Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları! 2021 Öğretmen Sevgiliye Romantik Güzel Sözler

  Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları! 2021 Öğretmen Sevgiliye Romantik Güzel Sözler

  Öğretmen sevgiliye mesajlar bir kez daha gündemde. Bu anlamlı öğretmenler gününde sevgilinizin öğretmenler gününü güzel bir mesaj ya da güzel bir sözle kutlayabilir ve onu asla aklınızdan çıkarmadığınız gösterebilirsiniz.

  Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

  Öğretmenlerin en güzeli canım sevgilim. Günün kutlu olsun.

  Öğretmenler günün kutlu olsun bana sevgiyi aşkı öğreten kadın!

  Güzel ve bir o kadar da başarılı kadın, Öğretmenler Gününü tebrik ederim.

  Hayatımda tanıdığım en güzel öğretmenin, öğretmenler günü kutlu olsun.

  Hayatım, bu ilk Öğretmenler günün, sağlık ve başarı ile daha nice Öğretmenler Gününe erişmen dileğiyle…

  Sınıfta bilgi ve kültür öğreten canım sevgilim. 24 Kasım öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. Kal sağlıcakla.

  İyi bir eğitim herkesi değiştirebilir, iyi bir öğretmen her şeyi değiştirebilir. Hayatlara dokunan özel insan. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun!

  Sen işini çok iyi yapan, öğrencilerini severek bilgiyi aktaran ve onları koruyup kollayan bir meleksin. Bu özel günde her şeyin gönlünce olması dileğiyle başarı ve esenlik dilerim.

  Hayatım, böylesi güzel ve zorlu bir görevi yaptığın için çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Severek özveri ile yaptığın bu meslekte hayatın boyunca mutlu olman dileği ile 24 Kasım Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.

  Önüne çok güzel fırsatlar çıkmana rağmen sen öğrencilerini seçtin, onların yolculuğunda bir ışık olmak istedin. Yaşadığın zor şartlarda bile bir an olsun ideallerinden ve hayallerinden vazgeçmedin. Seni ayakta alkışlıyorum dünyanın en güzel ve en iyi öğretmeni. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.

  Biricik sevgilim öğretmenlik döneminin ilk senesini en içten dileklerimle kutlarım.

  Canım sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun. Hayatta her şeyin güzellikle, mutlulukla geçmesi dileğiyle.

  Sevgilim öğretmenliğini bir melek gibi yerine getiriyorsun. Sadece bana değil tüm öğrencilerine sevginin ne olduğunu öğrettin.

  Dünyanın en zor mesleği olan öğretmenliği yerine getiren sevgilim, sana böyle güzel bir günde en büyük hediye olarak kalbimi sunmak isterim.

  Yazı kaynağı : www.yenicaggazetesi.com.tr

  Duygusal öğretmenler günü mesajları ve sözleri! Kısa, uzun, anlamlı anneye, babaya, arkadaşa, sevgiliye, kardeşe Öğretmenler günü mesajları 2022

  Duygusal öğretmenler günü mesajları ve sözleri! Kısa, uzun, anlamlı anneye, babaya, arkadaşa, sevgiliye, kardeşe Öğretmenler günü mesajları 2022

  Ömrümüzün büyük bir kısmında kuşkusuz büyük emekler sarf eden öğretmenlerimiz için 24 Kasım 1981 yılından beri öğretmenler günü olarak kutlanıyor. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün "Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği"ni kabul ettiği gündür. Bakanlar Kurulu, Atatürk’e "Millet Mektepleri Başöğretmenliği" ünvanını 11 Kasım 1928’de yaptığı toplantıda vermiş ve bu ünvan, 24 Kasım’da Millet Mektepleri Talimatnamesi'nin yayınlanması ile resmileşmişti. Atatürk'ün 100. doğum yıldönümü olan 1981'de, "başöğretmen" olduğu günün ülke çapında Öğretmenler Günü olarak kutlanmasına karar verildi. İşte Kısa, uzun, duygusal, anlamlı 24 Kasım öğretmenler günü mesajları ve sözleri…

  Öğretmenler günü mesajları ve 24 Kasım sözleri!

  “Öğretmen doğan güneş gibidir, etrafını aydınlatmayı ve karanlıklara meydan okumayı amaç bilir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

  Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

  Bizlere göstermiş olduğunuz sonsuz sabır, inanç ve hoşgörü için teşekkür ederiz. Gösterdiğiniz o inanç, bugünkü başarılarımızda bizler için en büyük motivasyon kaynağı olmuştur. 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

  “O dopdolu sevginiz her şeye değer öğretmenim, şefkatli bakışlarınız içimi ısıtır öğretmenim. Sabrınız her defasında beni de güçlendirir öğretmenim… Öğretmenler Gününüzü kutlarım.”

  “Siz bir ışık, biz de o ışığa muhtaç, onunla aydınlanmaya hevesli öğrencileriz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.”

  “Benim sevgi elçisi, doğru bekçisi, bilgi avcısı güzel öğretmenim. Bana kattığınız her şey için minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.”

  Eğitimdir ki bir milleti ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da milleti esaret ve sefalete terk eder. Baş öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve tüm saygı değer öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun!

  Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve en değerli varlığıdır.

  “Eğitim bir kova doldurmak değil, ateş yakmaktır”.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap