Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sevgili doğum günü mesajı uzun

  1 ziyaretçi

  sevgili doğum günü mesajı uzun bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sevgiliye doğum günü mesajları 2022! Uzun, kısa, anlamlı kadın ve erkek sevgili için en güzel doğum günü mesajları ve sözleri

  Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları - İyi Ki Doğdun Sevgilim!

  Doğum Günü Mesajları

  Doğum Günü Mesajları Önerileri:

  Doğum günlerinin, insanların hayatındaki en değerli günlerden birisi olarak kabul ediliyor. Doğum gününü kutlamayan, umursamaz görünen insanlar bile aslında içten içe sevdiklerinden özellikle hayatlarında özel olan kişilerin doğum gününü hatırlayıp kutlamasını bekliyor. Bazı insanlar doğum günlerini doyasıya kutlamak için can atıyor. Hal böyle olunca insanlar, önlerinde duran o yepyeni 365 günün ilk anını sevdikleri insanlarla geçirmek, onlarla pastanın üstündeki mumları üfleyip güzel dilekler dilemek en temel istekleri haline geliyor.

  Doğum günü mesajları ise bu özel günlerde karşımızdaki insanın çok daha özel hissetmesinin sağlamanın en hoş ve pratik yollarından biri. Bazen mumları yanan bir pastanın yanında yazılan hoş bir not ile bu jest yapılırken bazen de içinizden gelen en tatlı hediyeyi süslüyor. Birbirinden farklı ve kişiye özel doğum günü mesajlarını ve hayatınızdaki tüm insanlar için rahatlıkla yazabileceğiniz doğum günü mesajlarını ise yazımızda bulabilir, dilediğinizi seçerek, güzel bir çiçek aranjmanı ile beraber sevdiklerinize gönderebilirsiniz.


  -           Seni tanıdığım için kendimi dünyanın en şanslı insanı olarak hissediyorum. Seninle birlikte geçirdiğimiz günler benim için her zaman. Bugün ise senin en özel günün. Doğum günün kutlu nice mutlu yıllara…
   
  -           Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Her zaman pastanın büyük tarafını sen alabilirsin :)
   
  -           Doğum günleri, insanların hayatındaki en özel gün olurmuş. Benim için en özel günün senin doğum günün. Nice mutlu, güzel yıllara. Umarım sonsuza kadar her gün beraber oluruz.
   
  -           Senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey ama iyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara…
   
  -           Sen hayatım boyunca tanıdığım en ilham verici insansın. En zor günlerimde yanımda oldun. Seni tanımak, en harika şeylerden biri. İyi ki doğdun.
   
  -           Hayatın boyunca doğum günü mumlarını her üflediğinde yanında olmak istiyorum. Yüzündeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği bir yıl olsun. Nice güzel yaşlara.
   
  -           Doğum günün kutlu olsun cancağımız. Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşında hayatını aydınlatsın, her zaman güzel günlerin olması dileğiyle, nice mutlu yıllara.
   
  -           Yaşadığın anılarını ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında acıdan çok neşenin olacağı güzel bir yıl olması dileğiyle. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere…
   
  -           Bazen yalnız olduğunu düşünebilirsin. Ancak değilsin, hayatın boyunca yanında olacak biri var. Daha güzel günlerimiz olması dileğiyle, mutlu günler seninle olsun.
   
  -           Pastanın üzerindeki mumlar sönüyor olsa da senin içindeki mutluluğun ve zerafetin ateşi asla sönmesin. Ne zaman karanlığa düşsen o ışık yolunu aydınlatsın. Nice mutlu yıllar dileğiyle. 

  Ancak hayatın keşmekeşliği arasında her zaman bu özel günde sevdiklerimizin yanında yer alamıyor ve bir nevi onlara yeni yaşlarının ilk hüzünlerini yaşatabiliyoruz.Bu nedenle hayatımızdaki değerli insanlara onları sevdiğimizi, aslında yanlarında olabilmek için her şeyi yapabileceğimizi göstermenin çeşit yolları söz konusu. Doğum günü hediyesi göndermek, doğum günün çiçeği göndermek bunun en temel yolları arasında yer alıyor. Seçtiğimiz en beğenilen Doğum Günü Hediyelerini şu linkte sizin için topladık.

  Kimilerimiz ise bunların dışında bir yaklaşıp sergileyerek kelimelerin gücüyle doğum günü kutlayarak sevdiği kişinin hislerine dokunmak istiyor. Fakat doğum günü mesajı atmak her zaman kolay olmayabilir. Eğer kelimeler ile arası çok iyi birisi değilseniz bu bir facia haline gelebilir ve sevdiklerinizi mutlu etmek bir yana ona hoş olmayan bir doğum günü mesajı gönderdiğiniz için gözündeki değeri düşebilir.

  Doğum günü mesajı atarken bir diğer önemli etmen ise mesajı kime atmak istediğiniz oluyor. Sevgiliye atılacak bir doğum günü mesajı ile arkadaşınıza atacağınız doğum günü mesajı birbirinden farklı olması çok daha uygun bir tercih.

  Sevdiğimiz insanların yaşamlarının yeni gününde en güzel doğum günü mesajını atabilmeniz için onları sizin için bu yazımızda derledik. Böylece hayatımızdaki yeri özel olan kişinin yanında olamadığınız o anı en güzel şekilde telafi edebilmek mümkün.

  Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

  Sevgilimiz kuşkusuz hayatımızdaki en özel insanlar arasında yer alıyor. Hatta en özel insan bile olabilir. Durum böyle olunca yılda yalnızca bir gün kutlanabilen bu özel günde onu yalnız bırakmak hoş olmayan bir durumun ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Daha kötüsü doğum gününde yer almamak ya da doğum gününü kutlamamak ayrılığa kadar gidebilecek bir kavganın başlangıcı neden olabilir. Bu yüzden sevgiliye atılacak doğum günü mesajı tüm bunların önüne geçip onu sevdiğinizi ve ilk fırsatta baş başa güzel bir kutlama yapmak istediğinizin en güzel kanıtı haline gelebilir. Hayatınızda böyle kötü bir durum yaşamanınız için sevgiliye atılabilecek en güzel doğum günü mesajlarını derledik.

  En Çok Tercih Edilenler >> Doğum Günü Çiçekleri

  Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

  Arkadaşlarımız, dostlarımız hayatımızdaki ikinci aile olduğu bilinen bir gerçek. Yalnızca en güzel günlerimizde değil hayatın en acı günlerinde de yanımızda yer alan arkadaşlarımızın doğum günleri biraz daha önemli oluyor. Onları hatırladığımızı, sevdiğimizi ve yeni yaşının ilk gününde, en mutlu gününde yanında yer aldığımızı göstermeyi hepimiz isteriz. Arkadaşa doğum günü mesajı göndermek için ise duygularımızı en saf ve en samimi şekilde ifade edebilmemiz haliyle ayrı bir önem kazanıyor. İşte arkadaşınıza ona ne kadar değer verdiğinizi gösterecek en samimi doğum günü mesajları;

  En Çok Tercih Edilenler >> Orkideler

  Aileye Doğum Günü Mesajları

  Ailemizin hayatımız boyunca desteği ile yanımızda yer alacağını ve her ne olursa olsun kötü günlerde bizi yalnız bırakmayacağını biliriz. Anne-Baba ve kardeşlerimizin hepsini canımızdan çok sever ve ömür boyu onların yanlarında olmak isteriz. Ancak bazen doğum günlerinde yanlarında yer alamayabiliyoruz. Bazen şehir dışında bazen ise bir iş gezisinde olup onlardan uzak kalarak bu özel günü kaçırabiliyoruz. Bu yüzden aileye doğum günü mesajı göndermek en iyi alternatifler arasında yer alıyor. Fakat ailenin her üyesine aynı tarz mesajlar atılması çok mantıklı bir hareket olmayabilir. Anne-Babaya atılacak doğum günü mesajları ile kardeşe atılacak doğum günü mesajlarının farklı olmasında yarar var. Hatta kardeşe atılacak mesaj erkek ve kız kardeşe atılacak mesaj olarak ayrılıyor. Çünkü her birisi farklı karakterleri hayatımızda tarifsiz yerler ediniyorlar. İşte o özel mesajları sizler için derledik;

  En Çok Tercih Edilenler >>Teraryumlar

  Kısa Doğum Günü Mesajları

  Doğum günü kutlarken her insan romantik süslü sözler tercih etmeyebilir. Bazen kısa ve sade bir doğum günü mesajı göndererek kutlamak daha iyi bir seçim olabilir. Özellikle erkekler kendi aralarında doğum günü kutlarken bu tarz kısa içerikli doğum günü mesajlarını daha çok kullanıyorlar. Bazen zamanlar ise karşımızdaki kişiyle olan mesafeyi korumak ve samimi olmak adına kısa mesajlar göndermek bir alternatif haline geliyor. İşte doğum günü kutlamak için göndereceğiz kısa mesajlar;

  En Çok Tercih Edilenler >>Bonsai Ağaçları

  En Anlamlı Doğum Günü Mesajları

  En Çok Tercih Edilenler >>Kutulu Çiçekler

  Yazı kaynağı : www.osevio.com

  Sevgiliye Doğum Günü Mesajı 2022: Sevgili İçin Uzun Doğum Günü Kutlama Sözleri Ve Kısa Mesajlar

  Sevgiliye Uzun Mesaj ♥ Uzun Doğum Günü Mesajları

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap