Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sermaye piyasaları ve finansal kurumlar çıkmış sorular

  1 ziyaretçi

  sermaye piyasaları ve finansal kurumlar çıkmış sorular bilgi90'dan bulabilirsiniz

  AÖF Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar Dersi Çıkmış Sınav Soruları Vize, Final, Üç Ders ve Yaz Okulu Soruları - AÖF Soru

  AÖF Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar Dersi Çıkmış Sınav Soruları Vize, Final, Üç Ders ve Yaz Okulu Soruları - AÖF Soru

  Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar dersi Ara (Vize) Sınavı, Dönem Sonu (Final) Sınavı, Tek Ders, Üç Ders ve Yaz Okulu sorularına aşağıda bulunan sınavları seçerek ulaşabilirsiniz. Çıkmış Sınav Soruları ile geçmiş sınavlarda sorulan soruları görebilir ve çalışabilirsiniz.

  Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar dersi için önceki yıl sınavlarının karışımı ile oluşturulmuş Online Deneme Sınavları'nı çözerek kendinizi test edebilir sınavlara daha hazırlıklı olabilirsiniz.

  Çıkmış sorular e-öğrenme portalında yayımlanmakta olup öğrencilerin bizlere göndermesi ile sitemize eklenmektedir. Daha fazla soruya erişebilmek için sizlerde ekampüs sayfanızdan çıkmış soruları tarafımıza BURAYA tıklayarak gönderebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : aofsoru.com

  Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar (İŞL403U) Çıkmış Sorular

  İŞL403U Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar Çıkmış Sınav Soruları

  İŞL403U Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar Çıkmış Sınav Soruları

  Açıköğretim bölümleri ders içeriklerinde yer alan “İŞL403U” kodlu “Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar” dersine ait çıkmış sınav sorularına aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz.

  Sisteme eklenen çıkmış sınav soruları mavi olarak gösterilmekte, sisteme henüz eklenmeyen çıkmış sınav soruları ise kırmızı olarak işaretlenmiştir. Açıköğretim sisteminde çıkmış sınav soruları artık kişiye özel olduğu için tüm sorulara erişim imkanımız olmuyor malesef. Bu nedenle öğrenci sayfanızdan çıkmış sınav sorusunu indirerek tarafımıza gönderebilir, diğer öğrenci arkadaşlarımızında faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

  Çıkmış Sınav Sorusu göndermek için sağ taraftaki PDF gönder linkini kullanabilir veya BURAYA tıklayarak soru gönderebilirsiniz. Soruları paylaştığınız için tüm öğrenciler adına teşekkür ediyoruz.

  Çıkmış sorulardan istediğiniz sonuçları alamadıysanız ve ders çalışmanız gerekiyorsa aşağıdaki butona tıklayarak ders kitabını görüntüleyebilir, indirebilir, ders çalışabilirsiniz.

  SERMAYE PİYASALARI VE FİNANSAL KURUMLAR DERS KİTABI

  Yazı kaynağı : www.aof.tc

  Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar Dersi Çıkmış Sorular, Denemeler, Özetler - AOF.SORULAR.NET

  ÜNİTE 1: FİNANSAL SİSTEM VE FİNANSAL PİYASALAR

  ÜNİTE 2: DÜZENLEME FAALİYETLERİ VE DÜZENLEYİCİ KURUMLAR

  ÜNİTE 3: BORSALAR

  ÜNİTE 4: SERMAYE PİYASASI KURUMLARI

  ÜNİTE 5: SERMAYE PİYASASI ARAÇLARI

  ÜNİTE 6: SERMAYE PİYASASINDA KAMUYU AYDINLATMA

  ÜNİTE 7: BANKALAR VE İŞLEVLERİ

  ÜNİTE 8: ULUSLARARASI PARA VE SERMAYE PİYASALARI

  Yazı kaynağı : aof.sorular.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap