Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  seninle yeniden 53 bölüm fragmanı

  1 ziyaretçi

  seninle yeniden 53 bölüm fragmanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yazı kaynağı : www.yenifragmanlari.com

  Seninle Yeniden 53. Bölüm Fragmanı - 17 Kasım Perşembe - izle7

  Seninle Yeniden 53 Bölüm Özeti - 17 Kasım Perşembe - Sunny Taraf Değiştirecek! | Dizi Haber Dünyası

  Seninle Yeniden 53 Bölüm Özeti - 17 Kasım Perşembe - Sunny Taraf Değiştirecek! | Dizi Haber Dünyası

  Sunny’den Kirti’ye Tehlikeli Hamle!

  Seninle Yeniden 53. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 53. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Kasım Perşembe günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 53. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 53. Bölüm Full İzle.

  Seninle Yeniden 53.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 53.bölümde Esha Pallavi’nin hayaleti karşısında zor anlar yaşar. Sunny ise Kirti’ye kötü davranmaya devam eder. Kirti çocuğunu kaybetme tehlikesiyle burun buruna! Seninle Yeniden 53.bölüm özeti devam ediyor.

  Seninle Yeniden 53 .bölümde Esha, Pallavi’nin planlarıyla korkmaya devam eder. Sunny ise Kirti’nin kendisinden bir şeyler gizlediğini düşünür. Sunny, Kirti’nin ağzını arasa da başarılı olamaz. Kirti ona çok sevdiği kız kardeşi Esha’nın bile döndüğünü ama artık işlerine odaklanmasını ister.

  Sunny, Pallavi’nin arka kapıdan çıktığını görür. Neden burada olduğunu ve arka kapıyı kullandığını merak eder.

  Kirti’den Esha’ya Oyun! Pallavi’nin amacı Esha’nın yaptıklarını itiraf ettirmektir. Esha ise bu evde iyiden iyiye huzursuz olmuştur. Kirti, Esha’ya çay getirmiştir. Kirti içine Pallavi girmiş gibi davranır. Onu öldürdüğünü çayın içinde zehir olduğunu söyler. Esha çayı fırlatıp atar. Herkes seslere toplaşınca Kirti oyun oynayarak Esha’yı Sunny’e şikayet eder.

  Esha korkusundan eşyalarını toplamaya başlar. Raghav gidemeyeceğini kendisini yalnız bırakamayacağını söyler.

  Sunny, Esha’yı Uyarır! Esha odasında Pallavi’yi ve Raghav’ın tepkisini düşünürken, Sunny içeri girer. Neden bu kadar endişeli olduğunu sorar. Esha kötü bir şey yaptığını şimdi korktuğunu planlı bir durumun olmadığını ifade eder. Durumu Sunny’ e olduğu gibi anlatınca Sunny Pallavi’yi evden çıkarken gördüğünü belirtir. Esha onun hayalet olabileceğini vurgular. Sunny bu aile tarafından kandırılabileceğini söyler. Deskmukh evine gidip kontrol etmesini tavsiye eder.

  Jaya ve Kirti bu meseleyi aralarında konuşurken Sunny onları duyar. İçeri girerek Kirti’yi azarlar. Bunu kendisinden nasıl sakladığını Esha’ya nasıl böyle davranabileceğini sorar. Sunny, Esha’yı uyardığını ve Deskmukh evine kontrole gittiğini söyler. Pallavi hemen uyarılır. Amrita ile birlikte plan yaparlar.

  Kirti Yere Düştü! Sunny ise Kirti’nin ailesine karşı kötü sözler sarf edince Kirti, Sunny’e karşı gelir. Ailesinin haklı çıktığını onun bedavadan yaşayıp çocuğunu bile düşünmediğini söyler. Sunny Kirti’yi ittirince Kirti karnının üzerine düşer. Jaya ve Raghav ona koşar.

  Seninle Yeniden 53 Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Esha ise tüm bunların oyun olmaması için dua eder. Yoksa herkese bunun hesabını soracaktır. Esha eve girecekken Amrita’nın müfettişle Pallavi hakkında konuştuğunu duyar. Amrita bu olayların arkasında Esha’nın olabileceğini ondan şüphelendiğini söyler. Esha kaçarak uzaklaşır.

  Sunny Taraf Değişti! Doktor Kirti’yi kontrol eder. Sunny ise pişman olmuştur. Jaya ve Raghav, Sunny’i Kirti’nin yanına yaklaştırmaz. Kirti de Sunny gibi biriyle evlendiği için pişman olmuştur. Sunny kendisini affettirebilmek için taraf değiştirir. Esha’ya bir planı olduğunu Pallavi’nin son bir dileğini gerçekleştirmek için konuşmaları gerektiğii söyler. Esha’ya Pallavi’nin ruhunu aramayı teklif eder. Sumit ise Raghav ve Pallavi’yi bir arada görür. Esha’ya ulaşmaya çalışır. Sunny bu planını Raghav ile paylaşır. Rao ailesinden son bir şans ister. Pallavi ise Sunny’e güvenmiyordur.

  Deskmuklarda ise oylama devam eder. Rajni ve Soluchana rekabeti sürüyordur. Milind Soluchana’nın hak ettiği dersi verebilecek mi?

  Yazı kaynağı : dizihaberdunyasi.com

  Aşk Yeniden 53. Bölüm Fragmanı - Fragman İzle | FOX

  Aşk Yeniden 53.Bölüm Fragmanı izle

  Aşk Yeniden 53.Bölüm Fragmanı izle

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap