Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  selin ciğerci gökhan çıra neden boşanıyor

  1 ziyaretçi

  selin ciğerci gökhan çıra neden boşanıyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra neden boşandı? Selin Ciğerci'den boşanma sonrası açıklama

  Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra neden boşandı? Selin Ciğerci'den boşanma sonrası açıklama

  Görkemli bir düğünle evlenerek dünya evine giren Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, 2 yıllık birlikteliklerini noktaladı. Boşanma davası ardından Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra ortak bir paylaşımda bulundu. Mahkemeden birlikte çıkan ikili, 

  “Biz birbirimizi çok sevdik, çok da çabaladık ama ne yazık ki bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık. Zaman ne gösteririz bilemeyiz ancak kısaca şunu söyleyebiliriz ki aynen başladığımız gibi birbirimize sevgimizi ve saygımızı koruyarak ayrıldık. Özelimize, hayatımıza, değerlerimize saygı gösteren herkese teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

  DENİZ AKKAYA'NIN İDDİALARI

  Çiftin ayrılık kararının perde arkası merak edilirken; Selin Ciğerci ile davalık olan Akkaya, son olarak Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın ani boşanma kararı ile ilgili bugünkü yayınında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Akkaya, Ciğerci ve Çıra çiftinin 'ihanet' yüzünden boşandığını belirterek bu evlilik hakkında, 'Ticari anlaşma' ifadelerini kullandı.

  "KURMACA, BOŞANMA DAVASI YOK"

  Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın geçtiğimiz yıl zaten boşandığını iddia eden Deniz Akkaya, “Ortada henüz açılmış bir boşanma davası yok, bunu herkes avukatıyla beraber öğrenebilir. Ayrıca Bu cuma Beykoz Adliyesi'nde de böyle bir dava yok, görünmüyor. Her şey Londra'dan oturma izni alabilmek için evlendiğini ve asıl aldatanın o olduğu açığını kapatabilmek için.. Her yere bu açılmamış bu boşama davasını servis ettiler. Gökhan Çıra cuma günü bu ticari anlaşmadan istifasını verecek çünkü bu bir ticari anlaşmaydı ve bu kurgunun içinde aldatan kişi olmayı da kabul ederek kurgunun devamında ayrılıyor olabilir.” İfadelerini kullandı.

  İHANET İDDİALARI GÜNDEME GELMİŞTİ

  Geçtiğimiz aylarda evlat edineceklerini açıklayan ikili hakkında aldatma dedikoduları çıkmıştı. Gökhan Çıra'nın eski Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer ile yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti. Hatta ilişkiyi öğrenen Ciğerci'nin Emirbayer'in yüzüne kezzap atmakla tehdit ettiği ve şiddet uyguladığı da ileri sürülmüştü. Ancak Melisa Emirbayer ile birlikte video çekip yayınlayan Selin Ciğerci, tüm iddiaları yalanlamıştı.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Selin Ciğerci boşandı mı? Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra boşandı mı, neden boşandı?

  Selin Ciğerci boşandı mı? Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra boşandı mı, neden boşandı?

  Selin Ciğerci boşandı mı? Selin Ciğerci Gökhan Çıra boşanıyor mu? sorularının yanıtı merak ediliyor. Sık sık ilişkisi hakkında gündeme gelen isim hakkında araştırılan Selin Ciğerci ne zaman evlendi? Selin Ciğerci kiminle evli? Selin Ciğerci'nin eşi kimdir? sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

  2019 yılında evlenen sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve Futbolcu Gökhan Çıra, cuma günü Beykoz Adliyesi'nde yaklaşık 15 dakika süren duruşmada anlaşmalı olarak boşandı. Çiftin 120 milyon dolarlık servetlerini ikiye bölerek paylaştıkları iddia edilmişti. Mal varlıklarının daha fazla olduğunu belirten Ciğerci, boşanma sürecini ve çocuk planları hakkında samimi açıklamalar yaptı.

  Bugün TV8 ekranında başlayan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Selin Ciğerci, evliliğinin ihanet yüzünden bitmediğinin altını çizerek "Sürekli evde ve işte birlikteydik. Böyle olunca sorunlar yaşamaya başladık. Bir süredir evliliğimizi kurtarmaya çalışıyorduk. Şunu söyleyebilirim mutlu bir şekilde evlenmiştim, mutlu bir şekilde ayrıldım. Geçen sene markama kaç milyon teklif edildiğini biliyorsunuz. 18 milyon euroya katarlılar satın almak istedi. Ama ben kabul etmedim. Yarın öbür gün çocuklarım olursa şirketimi onlar devam ettirsin istiyorum. Gökhan'la aldığımız taşınmazlarımız oldu bunları da bölüştük. İlişkimizi reklam için kullanmadık. Hayatı ikiye ayırdık arabalar benim umurumda değil" dedi.

  Gökhan Çıra ile tek celsede boşanan Selin Ciğerci mal varlığını nasıl bölüştüklerini anlattı

  Çıra ile yurt dışında evlat edinme planları olan Ciğerci, bu konu hakkında da şunları söyledi: "5 tane şirketin bir tanesinde Gökhan'la birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu paralar kazanırken o da vardı her şey hakkı. Benim hayatım işten ibaret. İçime attım o gece her şeyi. Beni tek üzen şey çocuk planlarımızdı. Biz evlat edinmeyi düşünüyorduk ama maalesef ayrıldığımız için olmadı. Tüm dünya üstüme gelse ben hayalimin peşinde koşacağım. Kimse engel olamayacak. Gökhan'ın hayatına biri de girebilir. Herkes mutlu olsun."

  Gökhan Çıra ile tek celsede boşanan Selin Ciğerci mal varlığını nasıl bölüştüklerini anlattı

  Selin Ciğerci (d. 4 Nisan 1984), Türk İnternet ünlüsü ve şarkıcı. Ciğerci, 2017'lerin ortalarından bu yana pop müzik alanında çalışmaktadır.

  Selin Ciğerci, İstanbul'da 1984 yılında muhafazakâr bir ailede doğdu. Konyalı bir babaya ve Kastamonulu bir anneye sahiptir. Ciğerci, "Okan Ünsal" takma ismini kullanarak Wipe Out adlı programın 4. sezonuna katılmıştır.

  Kendine ait "Selin Beauty" adında bir kozmetik ürün markası bulunmaktadır.

  Ciğerci, 2019 yılında futbolcu Gökhan Çıra ile evlendi. Ciğerci'nin nikah şahitliğini yakın arkadaşı olan Demet Akalın yaptı.

  Gökhan Çıra, 16 Şubat 1996 tarihinde Tokat'ta dünyaya geldi. Ailesi Ordu'da yaşayan Gökhan Çıra, aslen Tokatlı. Futbol kariyerine Fatsa Yaşamspor'da başladıktan sonra, Altınordu Belediyespor, Soyaspor Gençlik kulüplerinde amatör lisansla forma giydi. Galatasaray'ın U19 takımında 2015/16 sezonunda 25 bin euro bedelle transfer edilen Gökhan Çıra, bir yıl sonra Beylerbeyi takımına transfer oldu.

  Gökhan Çıra, 2017/18 sezonunda Diyarbekirspor'da top koşturmaya başladı. Gökhan Çıra, 2 yıldır birlikte olduğu sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci ile 28 Ekim 2019 tarihinde nikah masasına oturdu. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Boşanmanın sebebi belli oldu! Gökhan Çıra, Selin Ciğerci'yi ünlü şarkıcıyla aldattı!

  Seren Serengil'den olay Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra açıklaması - Magazin Haberleri

  Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor mu? Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra’dan neden boşanıyor?

  Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor mu? Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra’dan neden boşanıyor?

  Sosyal medya fenomeni olmasının yanı sıra çıkardığı kozmetik markası ile iş dünyasına hızlı bir giriş yapan Selin Ciğerci ile eski futbolcu Gökhan Çıra, 2009 yılında görkemli bir düğünle evlenmişti. Ancak şimdi, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor mu? Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra’dan neden boşanıyor? soruları gündemde dolaşıyor…

  SELİN CİĞERCİ VE GÖKHAN ÇIRA BOŞANIYOR MU?

  Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor mu? sorusu gündemdeki yerini korurken, Ciğerci, konuyla ilgili kendisine ulaşan basın mensuplarına “Evet, boşanıyorum.” cevabını verdi.

  SELİN CİĞERCİ EŞİ GÖKHAN ÇIRA’DAN NEDEN BOŞANIYOR?

  Selin Ciğerci, boşanma haberlerini doğrularken, boşanma sebebine ilişkin bir açıklama yapmadı.

  SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

  Selin Ciğerci, 1984 yılında dünyaya geldi. Anne tarafı Kastamonulu, baba tarafı Konyalı olan ünlü isim 2014 yılında ameliyat olarak cinsiyet değiştirdi ve sosyal medyada ‘Bebek Okan’ adıyla ünlendi.

  Geçirdiği ameliyatın ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştiren ünlü isim, o dönem verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirtmişti.

  Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout'a katılan Selin Ciğerci, uzun bir süredir birlikte olduğu futbolcu Gökhan Çıra ile 2019 yılında görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.

  Kendi kozmetik firmasını kuran Selin Ciğerci, 7 milyon 168 bin TL vergi ödeyerek iş kadınları sıralamasında ilk 20’de yer aldı.

  GÖKHAN ÇIRA KİMDİR?

  16 Şubat 1996 tarihinde Tokat'ta dünyaya gelen Gökhan Çıra, aslen Tokatlıdır.

  Futbol kariyerine Fatsa Yaşamspor'da başladıktan sonra, Altınordu Belediyespor, Soyaspor Gençlik kulüplerinde amatör lisansla forma giyen Gökhan Çıra, Galatasaray'ın U19 takımında 2015/16 sezonunda 25 bin euro bedelle transfer edildi, bir yıl sonra Beylerbeyi takımına transfer oldu.

  2017/18 sezonunda Diyarbekirspor'da top koşturan Gökhan Çıra, 2 yıldır birlikte olduğu sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci ile 28 Ekim 2019 tarihinde nikah masasına oturdu.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap